feed-image -

Świat


Niemcy: Allianz Technology restrukturyzuje zatrudnienie
wtorek, 11 lipca 2017 08:26

Allianz Technology ma zamiar zlikwidować 300 stanowisk. To element Smart Prices & Costs – realizowanego przez Allianz programu ograniczania kosztów – podaje „Rzeczpospolita”, powołując się na doniesienia Reutersa.

Add a comment

Więcej…
 
Lloyd’s: redukcja zatrudnienia o 10%
poniedziałek, 10 lipca 2017 08:45

Lloyd’s of London planuje zmniejszyć personel w Wlk. Brytanii o 10%. Najstarszy rynek ubezpieczeniowy świata dąży do usprawnienia działania i zmniejszenia kosztów, podczas gdy trwa presja cenowa na jego członków.

Add a comment

Więcej…
 
Coface: Aktualizacja ocen ryzyka
piątek, 07 lipca 2017 08:36

Drugi kwartał 2017 roku oznacza nowe rozdanie dla Europy i Rosji. Natomiast na poziomie sektorowym w kilku krajach nastąpiły zmiany w przemyśle motoryzacyjnym i rolno-spożywczym – wynika z dokonanej przez Coface aktualizacji oceny ryzyka 160 państw i 13 sektorów w 24 krajach generujących prawie 85% światowego PKB.

Add a comment

Więcej…
 
Cyberubezpieczenia: Zapotrzebowanie indywidualne
piątek, 07 lipca 2017 08:34

Ubezpieczyciele przygotowują się na gwałtowny wzrost popytu na ochronę ryzyk cybernetycznych w liniach indywidualnych, jako że w populacji rośnie świadomość ryzyka i nasila się cyberprzestępczość.

Add a comment

Więcej…
 
Ameryka Łacińska: Waluty tracą wartość, rynek się kurczy
czwartek, 06 lipca 2017 08:38

Sektor ubezpieczeniowy Ameryki Łacińskiej w 2016 r. skurczył się o 3,7% r/r w następstwie deprecjacji większości walut w regionie – wykazała najnowsza coroczna analiza rynku ubezpieczeniowego w Ameryce Łacińskiej.

Add a comment

Więcej…
 
VIG: Rezygnacja dyrektora finansowego
środa, 05 lipca 2017 08:48

Vienna Insurance Group poinformowała 26 czerwca 2017 r., że dyrektor finansowy Martin Simhandl złożył rezygnację ze stanowiska z powodów osobistych.

Add a comment

Więcej…
 
KE: Nowy ogólnoeuropejski indywidualny produkt emerytalny
środa, 05 lipca 2017 08:48

29 czerwca Komisja Europejska przedstawiła wniosek w sprawie projektu rozporządzenia umożliwiającego oferowanie ogólnoeuropejskiego indywidualnego produktu emerytalnego (PEPP).

Add a comment
Więcej…
 
Atrium – nowe narzędzie do zarządzania ryzykiem kredytowym
poniedziałek, 03 lipca 2017 08:36

Z końcem czerwca Atradius udostępnił swoim klientom nową platformę do zarządzania ryzykiem kredytowym – Atrium. Dzięki temu narzędziu klienci będą mogli uzyskać decyzję o przyznaniu ochrony w kilka minut. Proces migracji z dotychczasowego serwisu Serv@Net powinien zakończyć się do 15 lipca.

Add a comment

Więcej…
 
S&P: Zwrot cyklu jeszcze nie teraz
poniedziałek, 03 lipca 2017 08:30

Globalny sektor reasekuracji jest gotów na jeszcze jeden pełny rok spadających stawek. Nadzieja na wyczekiwane dno obecnego cyklu rynkowego pozostanie złudna w 2017 r. – stwierdza Standard & Poor’s w najnowszym raporcie.

Add a comment

Więcej…
 
Credendo: Podsumowanie roku i nowa strategia
piątek, 30 czerwca 2017 08:44

Pomimo spowolnienia gospodarki światowej Credendo zakończyło rok obrotowy 2016 skonsolidowanym zyskiem w wysokości 20,5 miliona euro. Firma realizuje też nową trzyletnią strategię „Get Ready”.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 468

Ergo Hestia: Grzegorz Szatkowski członkiem zarządu ds. ryzyka

18 lipca Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Grzegorza Szatkowskiego na stanowisko członka zarządu STUnŻ Hestia i...


czytaj dalej

Piotr Antkiewicz nowym prezesem KUKE

17 lipca Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy powołało Piotra Antkiewicza na stanowisko prezesa zarządu Korporacji Ubezpieczeń Kredytów...


czytaj dalej

Novis Poisťovňa: Akceptacja płatności walutą cyfrową

Payment21.com, procesor płatniczy walut cyfrowych zgodny ze standardem AML, ogłosił partnerstwo z Novis Poisťovňa, umożliwiające ubezpieczycielowi...


czytaj dalej

Francja: Telekomy wchodzą w bankowość online i ubezpieczenia

Francuski miliarder Patrick Drahi planuje uruchomienie wiosną 2019 r. banku online w krajach strefy euro, w których działa jego grupa...


czytaj dalej

Ergo Hestia: Setny Punkt Standard. Będą kolejne

Ergo Hestia wspólnie z najlepszymi agentami ubezpieczeniowymi otworzyła już sto wystandaryzowanych punktów sprzedaży i obsługi klientów. Setny...


czytaj dalej

beinsured: „BACK TO THE FUTURE” II - Ubezpieczenia przyszłości

21 września w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbędzie się konferencja „BACK TO THE FUTURE” II – Ubezpieczenia przyszłości. Patronem medialnym...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy