feed-image -

Świat


AM Best: Lepsza perspektywa dla Zurich
poniedziałek, 18 grudnia 2017 09:36

AM Best zrewidował perspektywę dla głównych spółek zależnych Zurich Insurance z sektora non-life z negatywnej do stabilnej. Stało się to w następstwie działań korygujących zarządu dotyczących operacji majątkowych i wypadkowych grupy. Jednocześnie agencja ratingowa potwierdziła rating siły finansowej A+ i długoterminowe ratingi kredytowe aa- głównych majątkowych spółek zależnych grupy Zurich Insurance.

Add a comment

Więcej…
 
Generali: Austria wiodącym rynkiem dla Europy Środkowo-Wschodniej
piątek, 15 grudnia 2017 07:22

Z dniem 1 stycznia 2018 r. Austria stanie się wiodącym rynkiem Generali dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Nowa struktura regionalna będzie odzwierciedlała nie tylko silne historyczne powiązania istniejące między krajami regionu, ale będzie brała również pod uwagę kluczową rolę, jaką odegrała Austria po powrocie Generali do działalności w tym regionie (w 1989 r.)

Add a comment

Więcej…
 
PERILS: Szacunek strat po Herwarcie
czwartek, 14 grudnia 2017 09:43

Ubezpieczone szkody majątkowe spowodowane w październiku br. przez cyklon Herwart (głęboki aktywny niż, w Polsce nazwany Grzegorzem) w Austrii i Niemczech są szacowane na 252 mln euro – podaje firma PERILS zajmująca się gromadzeniem danych szkodowych.

Add a comment

Więcej…
 
Bułgaria: Wyższy kapitał pozwoli Euroins na wejście do Polski
czwartek, 14 grudnia 2017 09:42

Bułgarska firma ubezpieczeniowa Euroins przeprowadziła emisję akcji w celu podwyższenia kapitału do poziomu 32,5 mln lewa, wymaganego przez Solvency II. Ma to umożliwić jej ekspansję na rynki Europy Wschodniej – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Swiss Re: John Dacey dyrektorem finansowym
środa, 13 grudnia 2017 11:22

Swiss Re ogłosił, że John Dacey, obecnie dyrektor ds. strategii grupy, został powołany na stanowisko dyrektora finansowego grupy, które obejmie z dniem 1 kwietnia 2018 r. Obecnie zarząd Swiss Re podjął decyzję o połączeniu obu stanowisk – dyrektora finansowego i dyrektora ds. strategii.

Add a comment

Więcej…
 
Paryż: AXA zintensyfikuje walkę ze zmianami klimatu
środa, 13 grudnia 2017 11:21

Podczas odbywającego się w Paryżu szczytu klimatycznego AXA zapowiedziała podjęcie większych zobowiązań na rzecz walki ze zmianami klimatu.

Add a comment

Więcej…
 
WTW: Ceny dla firm prawie bez zmian
wtorek, 12 grudnia 2017 09:39

Ceny ubezpieczeń dla przedsiębiorstw w III kwartale 2017 r. pozostawały na prawie niezmienionym poziomie – stwierdza Willis Towers Watson w najnowszym raporcie CLIPS.

Add a comment

Więcej…
 
GlobalData: Osobiste cyberubezpieczenie staje się konieczne
poniedziałek, 11 grudnia 2017 09:41

Cyberpolisa jest często uważana za wymóg w świecie ubezpieczeń komercyjnych, ale zapotrzebowanie na ochronę dla osób prywatnych stale rośnie i w najbliższych latach może ona stać się normą.

Add a comment

Więcej…
 
Mapfre: Wysokie koszta katastrof, duża reorganizacja
poniedziałek, 11 grudnia 2017 09:41

Hiszpański ubezpieczyciel Mapfre wypłaci klientom ponad 1,1 mld euro w związku z katastrofami naturalnymi z III kw. 2017 r. Zapowiedział również reorganizację swojej działalności międzynarodowej i ograniczenie obecności w USA.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo: Oferty na portfel życiowy za niskie
piątek, 08 grudnia 2017 09:46

Należący do Munich Re dział ubezpieczeń bezpośrednich Ergo zrezygnował z planu sprzedaży polis ubezpieczeń na życie run-off wskutek nieotrzymania ofert satysfakcjonującej wysokości.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 486

Pramerica Życie: Borys Kowalski nowym członkiem zarządu

Rada nadzorcza Pramerica Życie powołała w skład zarządu Borysa Kowalskiego. Nowy członek władz towarzystwa będzie odpowiedzialny za Pion...


czytaj dalej

Marsh: Pięć rynków pod nadzorem Artura Grześkowiaka

Grupa Marsh utworzyła w regionie Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej nowy subregion Północny, z polską spółką na czele. Artur Grześkowiak,...


czytaj dalej

KE: Jest projekt zmian w IDD

Na stronie internetowej Komisji Europejskiej opublikowano projekt dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady zmieniający dyrektywę (UE) 2016/97...


czytaj dalej

Clyde & Co.: Ubezpieczenia parametryczne lekarstwem na lukę w ochronie

Ubezpieczenia parametryczne mogą odegrać istotną rolę w wypełnianiu luki w ochronie ubezpieczeniowej, która jest problemem nagminnym zarówno w...


czytaj dalej

Polska: Wstępny bilans orkanu Fryderyka

W związku z orkanem Fryderyka, który 18 i 19 stycznia przechodził nad Polską, najbardziej ucierpieli mieszkańcy województw: wielkopolskiego,...


czytaj dalej

CUK Ubezpieczenia: Laur za obsługę klienta

Multiagencja CUK Ubezpieczenia otrzymała tytuł Firmy Przyjaznej Klientowi, przyznawany za osiągnięcie odpowiedniego poziomu obsługi i zadowolenia...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy