feed-image -

Świat


TIA Technology: Tajlandia lokalizacją dla regionalnego centrum operacji
środa, 21 marca 2018 09:39

TIA Technology, producent rozwiązań w zakresie standardowego oprogramowania dla branży ubezpieczeniowej, zdecydował o uruchomieniu w Tajlandii regionalnego centrum operacji na rynki południowo-wschodniej Azji. 20 marca firma poinformowała, że na czele azjatyckiego centrum stanie Christopher Dennis.

Add a comment

Więcej…
 
Atradius: Wzrost przychodów
wtorek, 20 marca 2018 09:36

W 2017 r. zysk netto Atradius wyniósł łącznie 186,2 mln euro, zaś przychody ogółem wzrosły o 4,3% r/r, do 1837,2 mln euro.

Add a comment

Więcej…
 
Talanx: Śmiały plan zysku po szkodowym roku
wtorek, 20 marca 2018 09:36

Grupa Talanx, do której należy Hannover Re, nastawia się na osiągnięcie w 2018 r. przychodu netto w wysokości 850 mln euro i wzrostu składki brutto o ponad 2%.

Add a comment

Więcej…
 
Grupa Generali: Rekordowe zyski i wyższa dywidenda
piątek, 16 marca 2018 09:34

Włoska Grupa Generali podsumowała wyniki w 2017 roku. Ubezpieczyciel wypracował zysk netto przekraczający 2,1 mld euro, w związku z czym wypłaci dywidendę o 6% wyższą niż w ubiegłym roku (0,85 euro za akcję).

Add a comment

Więcej…
 
NN Group: Poszukiwanie następcy CEO
środa, 14 marca 2018 09:33

Dyrektor generalny pionu międzynarodowych ubezpieczeń w holenderskiej firmie ubezpieczeniowej i zarządzającej aktywami NN Group Robin Spencer ustępuje ze stanowiska z dniem 1 czerwca 2018 r. Od 1 lipca br. będzie pełnił funkcję dyrektora operacyjnego Prudential Corporation Asia.

Add a comment

Więcej…
 
MetLife: Wystartowała globalna platforma innowacji
wtorek, 13 marca 2018 09:48

12 marca MetLife uruchomił globalną platformę innowacji collab 3.0 EMEA. Umożliwi ona współpracę z przedsiębiorcami i insurtechami. Ubezpieczyciel liczy również na to, że collab 3.0 EMEA pomoże mu rozwiązać niektóre spośród największych wyzwań związanych z innowacyjnością w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

W ramach platformy insurtechy mogą ubiegać się o kontrakt o wartości 100 tys. USD na opracowanie rozwiązań ubezpieczeniowych w takich obszarach, jak zaangażowanie klientów, sprzedaż i działalność operacyjna, a także ich pilotażowe wdrożenie w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka).

Add a comment

Więcej…
 
USA: Cigna kupuje Express Scripts za 67 mld USD
poniedziałek, 12 marca 2018 09:43

8 marca amerykański ubezpieczyciel zdrowotny Cigna Corporation i Express Scripts Holding Company, największa w USA organizacja zarządzającą świadczeniami z zakresu farmacji (pharmacy benefit management, PBM), poinformowały o zawarciu umowy, na mocy której Cigna przejmie Express Scripts. Wartość transakcji wyniesie 67 miliardów dolarów. W tę kwotę wliczone jest pokrycie 15 mld USD długów Express Scripts. Zarządy obu firm wyraziły już zgodę na zawarcie transakcji.

Add a comment

Więcej…
 
RMS: Fachowiec z Doliny Krzemowej
poniedziałek, 12 marca 2018 09:43

Kalifornijska firma modelowania katastroficznego i analiz RMS ogłosiła powołanie Karen White na stanowisko dyrektora generalnego, na którym zastąpi dotychczasowego dyrektora i współzałożyciela firmy, Hemanta Shaha.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva: Możliwe przejęcia w Polsce i Turcji
piątek, 09 marca 2018 09:33

8 marca Mark Wilson, prezes Avivy, poinformował, że brytyjski ubezpieczyciel rozważa przejęcia w Polsce i Turcji.

Add a comment

Więcej…
 
Euler Hermes: Rosną nowe bariery
piątek, 09 marca 2018 09:33

W 2017 r. na całym świecie wdrożono 467 nowych środków protekcjonistycznych. Chociaż tempo jest wolniejsze w porównaniu z rokiem 2016, to całkowita pula aktywnych środków stale rośnie – wynika z raportu ekonomicznego Euler Hermes (EH) na temat protekcjonizmu.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 495

Pocztowe TUW: Stanisław Sokołowski nowym wiceprezesem

Z dniem 29 marca Stanisław Sokołowski został powołany na wiceprezesa zarządu Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych. Na tym stanowisku...


czytaj dalej

MetLife: Mirosław Kisyk za Łukasza Kalinowskiego na stanowisku prezesa

27 marca MetLife TUnŻiR poinformował, że Łukasz Kalinowski złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu spółki i jednocześnie zakończył...


czytaj dalej

Najczęściej czytane

Allianz: Współdzielenie samochodu ubezpieczone

Allianz zawiązał partnerstwo z brytyjską platformą współdzielenia pojazdów Drivy, aby zapewnić ubezpieczenia jej użytkownikom. Jest to część...


czytaj dalej

Włochy: Octo Telematics sięgnęło po rozwiązania SAS

Włoska firma Octo Telematics przy wsparciu narzędzi analitycznych SAS stworzyła największą bazę danych zawierającą opisy zachowań kierowców.   

W...


czytaj dalej

Senat: Dyskusja o regulacji branży odszkodowawczej

19 kwietnia odbyło się seminaryjne posiedzenie senackiej Komisji Budżetu i Finansów Publicznych. Podczas spotkania organizowanego wspólnie z...


czytaj dalej

Dochodzenie roszczeń za szkody osobowe – problemy i ułatwienia

19 kwietnia miała miejsce konferencja zatytułowana „Rekompensata za utratę zdrowia i życia – praktyczne aspekty dochodzenia roszczeń”. Była to...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook