feed-image -

Reklama

Świat


Willis Towers Watson: Nowe modele biznesowe dla udziałowców
wtorek, 11 września 2018 08:31

Według najnowszych badań przeprowadzonych przez Instytut Thinking Ahead działający w ramach Willis Towers Watson, udziałowcy, którzy zamierzają odnieść sukces w świecie istotnych zmian zachodzących w sferze technologii, demografii, globalizacji, środowiska oraz norm społecznych, będą musieli dokonać istotnych reorganizacji w swoich modelach biznesowych, operacyjnych i inwestycyjnych.

Add a comment

Więcej…
 
Harris Interactive: Obywatele boją się władzy gigantów technologicznych
poniedziałek, 10 września 2018 08:50

W państwach członkowskich Unii Europejskiej (UE), gdzie dyrektywa dotycząca praw autorskich była przedmiotem gorącej debaty, 61% obywateli obawia się, że wpływ technologicznych gigantów zagraża funkcjonowaniu europejskiej demokracji, a 87% opowiada się za ustawodawstwem gwarantującym wynagrodzenia dla twórców – wynika z ankiety internetowej przeprowadzonej przez Harris Interactive.

Add a comment

Więcej…
 
JLT Re: Strata byłaby mile widziana
poniedziałek, 10 września 2018 08:50

Straty ubezpieczone w wysokości 250 mld dol. mogą być potrzebne, aby odwrócić rynek, ponieważ kombinacja huraganów, trzęsień ziemi i pożarów kosztująca branżę ubezpieczeniową ponad 140 mld dol. w 2017 r. skutkowała jedynie umiarkowanymi wzrostami stawek.

Add a comment

Więcej…
 
Zurich Insurance: Awangardowe start-upy z konkursu
piątek, 07 września 2018 08:26

Zurich Insurance Group uważa, że w znalezieniu najbardziej nowatorskich start-upów i przedsiębiorców, z którymi będzie współpracować w przestrzeni insurtech, pomoże konkurs.

Add a comment

Więcej…
 
Lloyd’s: Dyrektor handlowy Vandendael odchodzi
piątek, 07 września 2018 08:25

Lloyd’s ogłosił, że dyrektor handlowy Vincent Vandendael zdecydował się opuścić korporację po prawie sześciu latach pracy na tym stanowisku. Przejdzie do Everest Insurance, gdzie na początku 2019 r. obejmie stanowisko dyrektora generalnego ds. ubezpieczeń międzynarodowych.

Add a comment

Więcej…
 
Credendo: Wzrost zysków
czwartek, 06 września 2018 08:42

Credendo, ubezpieczyciel kredytów kupieckich, poinformował o wynikach finansowych za rok 2017. Jak ogłosił Dirk Terweduwe, dyrektor generalny grupy, skonsolidowany zysk netto spółki wzrósł z 20,5 do 185,9 mln euro, a wartość ubezpieczonych transakcji zwiększyła się o 6,5% r/r.

Add a comment

Więcej…
 
Euler Hermes: Zagrożenia związane z zadłużeniem przedsiębiorstw
czwartek, 06 września 2018 08:41

Pozytywna tendencja do wzmacniania na całym świecie bilansów przedsiębiorstw i zmniejszania się zadłużenia maskuje jego wzrost we wrażliwych sektorach i w poszczególnych regionach, a to z kolei tworzy gorące punkty zapalne zwiększonego ryzyka w międzynarodowej wymianie handlowej – ocenia Euler Hermes na wyników swojego badania nt. globalnego zadłużenia przedsiębiorstw, w których analizowany jest wskaźnik zadłużenia netto*.

Add a comment

Więcej…
 
Allianz: Konsolidacja biznesu direct
środa, 05 września 2018 08:37

Allianz ogłosił, że Bart Schlatmann został mianowany dyrektorem generalnym europejskiego biznesu direct. Nominacja weszła w życie 1 września br.

Add a comment

Więcej…
 
S&P: VIG nadal z oceną A+ i stabilną pespektywą ratingu
środa, 05 września 2018 08:37

30 sierpnia agencja ratingowa Standard & Poor's (S&P) potwierdziła rating Vienna Insurance Group (VIG) na poziomie A+. Perspektywa ratingu jest stabilna.

Add a comment

Więcej…
 
Estonia: VIG sfinalizowała zakup Seesam Insurance AS
wtorek, 04 września 2018 08:50

31 sierpnia Vienna Insurance Group zamknęła transakcję przejęcia estońskiego ubezpieczyciela majątkowego Seesam Insurance AS.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 511

Z PZU do zarządu Alior Banku

17 października Katarzyna Sułkowska złożyła rezygnację z funkcji prezesa zarządu Alior Banku. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację i z tym...


czytaj dalej

MAK Ubezpieczenia: Robert Grabowski nowym członkiem zarządu

Robert Grabowski, dotychczasowy dyrektor Biura Ubezpieczeń na Życie i Osobowych MAK Ubezpieczenia, został członkiem zarządu firmy brokerskiej....


czytaj dalej

Unia Berneńska: Beatriz Reguero nową przewodniczącą

17 października w Paryżu odbyło się doroczne walne zgromadzenie Unii Berneńskiej. Gospodarzem spotkania, które zgromadziło ponad 300 dyrektorów...


czytaj dalej

Aon: Wrześniowe katastrofy najkosztowniejsze

Szkody spowodowane przez huragany, powodzie i trzęsienia ziemi sprawiły, że wrzesień był pod względem katastrof naturalnych najkosztowniejszym jak...


czytaj dalej

PIU: Wynik bancassurance najsłabszy od lat

17 października podczas pierwszego dnia X Kongresu Bancassurance Polska Izba Ubezpieczeń (PIU) zaprezentowała podsumowanie wyników bankowego...


czytaj dalej

Consultia: Korekta rocznej prognozy

Przez 9 miesięcy tego roku Consultia zebrała 155,1 mln zł, o 15,1% więcej niż w analogicznym okresie 2017 r. (134,8 mln zł). Przychody...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook