feed-image -

Świat


Aon: Zarządzanie inwestycjami w nieruchomości
wtorek, 19 września 2017 08:46

Broker ubezpieczeniowy Aon zapowiedział, że nabędzie firmę zarządzania inwestycjami w nieruchomości Townsend Group za 475 mln dol. od Colony NorthStar Inc. w celu poszerzenia swojego portfela zarządzania inwestycjami na rynku nieruchomości.

Add a comment

Więcej…
 
Euler Hermes: W 2019 r. globalna sprzedaż nowych aut sięgnie 100 mln sztuk
poniedziałek, 18 września 2017 08:29

Globalna sprzedaż samochodów osiągnie poziom 100 mln w 2019 r., ponieważ innowacje są głównym czynnikiem zmian. Chiny i Indie są na najlepszej pozycji w wyścigu w szybko zmieniającym się sektorze motoryzacyjnym – wynika z najnowszego raportu Euler Hermes.

Add a comment

Więcej…
 
Tokio Marine: Do Luksemburga przed Brexitem
poniedziałek, 18 września 2017 08:28

Grupa ubezpieczeniowa Tokio Marine ogłosiła, że stara się o zgodę na założenie firmy ubezpieczeniowej w Luksemburgu, w ramach przygotowań do Brexitu.

Add a comment
Więcej…
 
Marsh: Huragan Harvey wyzwaniem dla branży energetycznej
piątek, 15 września 2017 08:39

Według Marsh ryzyko powodziowe powstałe w wyniku huraganu Harvey w USA stanowi ogromne wyzwanie dla firm z sektora energetycznego działających w rejonie Zatoki Perskiej.

Add a comment

Więcej…
 
Allianz: Zainteresowanie zakupem w Emiratach
piątek, 15 września 2017 08:38

Państwowa Rada Inwestycyjna Abu Zabi rozważa sprzedaż niemal 24% udziału w Abu Dhabi National Insurance Co (ADNIC). Wśród grup, które wyraziły wstępne zainteresowanie zakupem znajduje się grupa Allianz.

Add a comment

Więcej…
 
Munich Re: Harvey i Irma mogą uniemożliwić realizację planów
piątek, 15 września 2017 08:36

Według Munich Re, koszty huraganów, w tym Harveya i Irmy, prawdopodobnie negatywnie wpłyną na jego wyniki w III kwartale. Reasekurator ostrzegł, że fakt ów może skutkować problemami z realizacją tegorocznych celów finansowych – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Monako: Huragany tematem spotkania w Monte Carlo
czwartek, 14 września 2017 08:56

2500 przedstawicieli branży ubezpieczeniowej zjechało się do Monako, aby negocjować ceny reasekuracji i zawierać umowy. Spotkanie jak co roku odbywa się w szczycie sezonu huraganów na Atlantyku, ale od czasu huraganu Katrina w 2005 r. katastrofy nie miały tak poważnych skutków.

Ofiarą Irmy i jej poprzednika Harveya prawdopodobnie padną zyski sektora borykającego się z wąskimi marżami, zaciekłą konkurencją i spadającymi cenami. Na tym wczesnym etapie (11 września) jednak spodziewany rozmiar szkód nie będzie tak wielki, aby nadwyrężyć bazę kapitałową ubezpieczycieli do tego stopnia, by wywindować spadające ceny ubezpieczeń albo osłabić ratingi kredytowe ubezpieczycieli – powtarza opinie zasłyszane w Monte Carlo agencja Reuters.

Add a comment

Więcej…
 
Atradius: W obu Amerykach wskaźnik DSO ulegnie pogorszeniu
środa, 13 września 2017 08:43

Ponad 25% należności w obrocie krajowym B2B w Brazylii, Kanadzie, Meksyku i w USA pozostaje niezapłaconych przez więcej niż 90 dni po terminie płatności faktury. Problem ten został zgłoszony przez 50% ankietowanych przedsiębiorstw w tych krajach. Z powodu opóźnionych płatności przez odbiorców 35% badanych opóźniało się z płatnościami względem swoich dostawców lub podejmowało dodatkowe działania w celu uniknięcia poważnych zakłóceń płynności finansowej w swojej firmie – podał Atradius we wrześniowej edycji Atradius Payment Practices Barometer.

Add a comment

Więcej…
 
Coface: W 2016 roku spadła liczba niewypłacalności w regionie CEE
wtorek, 12 września 2017 08:57

W 2016 roku w regionie Europy Środkowo-Wschodniej nastąpił spadek liczby niewypłacalnych przedsiębiorstw – wynika z analizy Coface.

Add a comment

Więcej…
 
Zurich: Nowa dyrektor od ryzyka
wtorek, 12 września 2017 08:56

Grupa Zurich Insurance ogłosiła, że od 1 października br. zatrudni Alison Martin, która od stycznia 2018 r. obejmie stanowisko dyrektora generalnego ds. ryzyka. Obecnie sprawująca tę funkcję Cecilia Reyes w I kw. 2018 r. odejdzie na emeryturę.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 478

TUW Medicum: Zbigniew Lasota audytorem wewnętrznym

TUW Medicum zgłosiło do Komisji Nadzoru Finansowego, że kluczowe stanowisko ds. audytu wewnętrznego – audytor wewnętrzny – objął Zbigniew Lasota.

...


czytaj dalej

GrECo JLT Services: Marek Mozer dyrektorem operacyjnym

Od września Marek Mozer pełni funkcję dyrektora operacyjnego GrECo JLT Services. Do jego kompetencji należy nadzór nad obszarem współpracy z...


czytaj dalej

Mercer: 19. miejsce Polski w rankingu systemów emerytalnych

Polski system emerytalnym został sklasyfikowany na 19. miejscu wśród 30 krajów analizowanych w najnowszym badaniu „Melbourne Mercer Global Pension...


czytaj dalej

Aon: Badanie EMEA Cyber Risk Transfer Report 2017

Organizacje dostrzegają rosnącą wartość technologii i danych w stosunku do wartości aktywów materialnych, ale jednocześnie wydają czterokrotnie...


czytaj dalej

PBUK: Coraz więcej odszkodowań z ubezpieczeń granicznych

W 2016 roku krajowi ubezpieczyciele wystawili ponad 246 tys. ubezpieczeń granicznych. Kierowcy posiadający takie polisy spowodowali w ub.r. 811...


czytaj dalej

KUKE ostrzega przed oszustami

Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych zwróciła się do swoich klientów o wzmożoną ostrożność. To efekt otrzymanych przez ubezpieczyciela...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy