feed-image -

Świat


Aon: Zakup szwajcarskiego brokera
środa, 06 grudnia 2017 09:37

Szwajcarski oddział Aon Risk Solutions nabył 100% udziałów w Unidelta AG, firmie brokerskiej z siedzibą w Rapperswilu (Szwajcaria).

Add a comment

Więcej…
 
USA: CVS Health przejmuje Aetna
wtorek, 05 grudnia 2017 09:48

3 grudnia CVS Health oraz Aetna ogłosiły zawarcie ostatecznej umowy o połączeniu. Na mocy porozumienia CVS Health nabędzie wszystkie pozostające w obrocie akcje Aetna.

Add a comment

Więcej…
 
PwC: Brexit – odpływ firm, odpływ podatków
poniedziałek, 04 grudnia 2017 09:32

Brytyjska branża usług finansowych w ubiegłym roku podatkowym zapłaciła rekordowe 72,1 mld funtów podatków – stwierdza PwC w raporcie zwiększającym presję na rząd, aby zapewnił bankom korzystne warunki działania po Brexicie.

Add a comment

Więcej…
 
Tokio Marine: Niższy zysk docelowy
piątek, 01 grudnia 2017 09:46

Grupa Tokio Marine zrewidowała w dół swoje oczekiwania co do całorocznego zysku za 2017 r. wskutek wyższych szacunków strat z tytułu katastrof naturalnych w krajowym i zagranicznym biznesie non-life.

Add a comment

Więcej…
 
Generali: Nagroda specjalna w konkursie Corporate Art Awards 2017
czwartek, 30 listopada 2017 09:56

Generali otrzymało nagrodę specjalną „Art Bonus” za projekt renowacji Ogrodów Królewskich na weneckim Placu Św. Marka. Nagroda została przyznawana w konkursie Corporate Art Awards 2017, wydarzeniu wyróżniającym firmy, które podejmują wysiłki, aby wspierać dziedzictwo artystyczne i kulturalne.

Add a comment

Więcej…
 
Technologia: Autonomiczny samolot
czwartek, 30 listopada 2017 09:55

Airbus SE stawia sobie za cel opracowanie autonomicznego samolotu i technologii, która umożliwi pojedynczemu pilotowi prowadzenie pasażerskiego odrzutowca, co pomoże przewoźnikom w cięciu kosztów – zapowiedział Paul Eremenko, dyrektor ds. technologii Airbusa w wywiadzie telewizyjnym.

Add a comment

Więcej…
 
Swiss Re: Wyniki w dół, stawki w górę
środa, 29 listopada 2017 09:48

Całoroczne wyniki działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej w segmencie non-life prawdopodobnie mocno ucierpią z powodu katastrof naturalnych w drugiej połowie br., co doprowadzi do stwardnienia stawek.

Add a comment

Więcej…
 
Euler Hermes: Allianz oferuje 122 euro za akcję
wtorek, 28 listopada 2017 09:47

26 listopada odbyło się posiedzenie rady nadzorczej Euler Hermes, zwołane w celu dokonania przeglądu oferty uproszczonego wezwania do sprzedaży. Ofertę o wartości 122 euro za akcję zamierza przedstawić Allianz – akcjonariusz większościowy EH.

Add a comment

Więcej…
 
FSB: Działalność, a nie wielkość
poniedziałek, 27 listopada 2017 09:43

Globalni regulatorzy zmieniają podejście do oceny ryzyka dużych firm ubezpieczeniowych. Zmiana sposobu myślenia może ułatwić życie branży ubezpieczeniowej.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia turystyczne: Reputacja cierpi
poniedziałek, 27 listopada 2017 09:42

Masowe odwoływanie lotów Ryanaira miało być największym wstrząsem dla branży lotniczej w 2017 r. Jednak jeszcze większym problemem okazało się zaprzestanie działalności przez Monarch Airlines, skutkujące 750 000 odwołanych rezerwacji.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 486

Pramerica Życie: Borys Kowalski nowym członkiem zarządu

Rada nadzorcza Pramerica Życie powołała w skład zarządu Borysa Kowalskiego. Nowy członek władz towarzystwa będzie odpowiedzialny za Pion...


czytaj dalej

Marsh: Pięć rynków pod nadzorem Artura Grześkowiaka

Grupa Marsh utworzyła w regionie Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej nowy subregion Północny, z polską spółką na czele. Artur Grześkowiak,...


czytaj dalej

Niemcy: Z Generali do Zurich

Carsten Schildknecht 2 lutego obejmie stanowisko dyrektora generalnego Zurich w Niemczech, przejmując je po Marcusie Nagelu, który zdecydował się...


czytaj dalej

VIG: Fuzja w państwach bałtyckich

Łotewski nadzór zaakceptował fuzję dwóch spółek zależnych VIG – InterRisk Vienna Insurance Group AAS i BTA Baltic Insurance Company AAS – pod...


czytaj dalej

Polska: Atak orkanu Fryderyka

18 stycznia nad Polskę nadciągnął orkan Fryderyka. Żywioł wyrządził sporo zniszczeń, ale są one dość szybko usuwane. Silne wiatry będą występować...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Wysoka jakość polskich D&O

Według szacunków ekspertów rynek ubezpieczeń D&O (Directors and Officers Liability Insurance) rośnie w Polsce w tempie nawet 10% rocznie. Na plus...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy