feed-image -

Świat


Chiny: większy dostęp do firm finansowych
poniedziałek, 21 listopada 2016 09:45

Chiny mogą pozwolić zagranicznym inwestorom na posiadanie pakietu kontrolnego udziałów w firmach sektora finansowego w Chinach kontynentalnych: domach maklerskich, firmach zarządzających aktywami i ubezpieczeniowych – zapowiedziały rządy Chin i Wlk. Brytanii, podkreślając przekonanie Pekinu do otwarcia chińskich rynków kapitałowych.

Add a comment

Więcej…
 
Deutsche Rück: Ostrożnie z innowacjami, ubezpieczyciele
piątek, 18 listopada 2016 09:39

Branża ubezpieczeniowa nie powinna obsesyjnie wprowadzać nowych produktów napędzanych przez technologię i lęk przed konkurencją ze strony nowych podmiotów wchodzących na rynek – ostrzegł Arno Junke, dyrektor generalny Deutsche Rück.

Add a comment

Więcej…
 
DARAG: akwizycja ERGO Assicurazioni
czwartek, 17 listopada 2016 09:34

Europejska firma ubezpieczeniowa DARAG specjalizująca się w prowadzeniu polis do wygaśnięcia (run-off) jest bliska zakończenia procesu akwizycji ERGO Assicurazioni, po zaakceptowaniu transakcji przez włoski nadzór ubezpieczeniowy Istituto per la Vigilanza sulle Assicurazioni (IVASS).

Add a comment

Więcej…
 
Wlk. Brytania: Z Prudential do Zurich
środa, 16 listopada 2016 09:22

Zurich powołał Tulsi Naidu na stanowisko dyrektora generalnego na Wlk. Brytanię. Będzie podlegać Gary’emu Shaughnessy, dyrektorowi generalnemu na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA).

Add a comment

Więcej…
 
Świat: Niebezpieczeństwa i słabości internetu rzeczy
wtorek, 15 listopada 2016 09:24

Ostatnie cyberataki polegające na opanowywaniu przez hakerów urządzeń codziennego użytku, takich jak kamery, nagrywarki, drukarki, routery i głośniki, są dzwonkiem alarmowym zwracającym uwagę na ukryte niebezpieczeństwa internetu rzeczy. Problemem dla producentów tych urządzeń jest to, że niewielu jest przygotowanych do podjęcia nieznanego sobie zadania powstrzymania hakerów – zauważa agencja Reuters.

Add a comment

Więcej…
 
Liberty Mutual: Powrót do zysku
poniedziałek, 14 listopada 2016 09:40

Amerykański ubezpieczyciel Liberty Mutual Holding Company w III kw. br. znów znalazł się nad kreską, co oznacza ogromną zmianę na lepsze po znacznej stracie, jaką odnotował w analogicznym okresie ub.r.

Add a comment

Więcej…
 
Hiscox: Ochrona dzieł sztuki
poniedziałek, 14 listopada 2016 09:30

Hiscox ogłosił utworzenie we współpracy z Ascot Underwriting, konsorcjum o pojemności ubezpieczeniowej 1 mld dol. w celu usprawnienia plasowania na rynku Lloyd’s dużych ryzyk dotyczących dzieł sztuki.

Add a comment

Więcej…
 
RSA: Ogólny wzrost, ale straty katastroficzne
czwartek, 10 listopada 2016 09:39

Brytyjska RSA Insurance Group zwiększyła składkę przypisaną netto ze swojej podstawowej działalności w ciągu trzech kwartałów br., ale na wyniki oddziałały niekorzystnie straty katastroficzne.

Add a comment

Więcej…
 
Lloyd’s: Działalność reasekuracyjna w Indiach
środa, 09 listopada 2016 09:27

Lloyd’s uzyskał zgodę indyjskiego nadzoru ubezpieczeniowego na dostarczanie usług reasekuracyjnych w Indiach. Decyzja oznacza, że rynek Lloyd’s może w 2017 r. otworzyć oddział w Indiach.

Add a comment

Więcej…
 
Atradius: Dziś i jutro branży motoryzacyjnej
wtorek, 08 listopada 2016 09:52

Analitycy Atradius przyjrzeli się branży motoryzacyjnej. Ich zdaniem branża powinna wreszcie odczuć któreś z globalnych zawirowań gospodarczych na świecie. Oprócz tego analitycy prognozują, że kluczowym dla kierunków rozwoju będzie coraz szersze implementowanie nowych technologii. Z punktu widzenia Polski najważniejsze jest obserwowanie sytuacji na niemieckim oraz brytyjskim rynku, a także krajowe aspekty, takie jak nowe stawki akcyzy.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 450

TFI PZU: Marcin Adamczyk nowym prezesem, Cezary Iwański – członkiem zarządu

16 stycznia Grupa PZU podała, że prezesem TFI PZU zostanie Marcin Adamczyk, wcześniej między innymi szef zespołu rynków lokalnych oraz lead...


czytaj dalej

Link4: Marek Wasilewski nowym szefem likwidacji szkód

Od stycznia nowym szefem likwidacji szkód w Link4 jest Marek Wasilewski. Zastąpił Iana Kennedy’ego.

Marek Wasilewski w ostatnich czterech latach...


czytaj dalej

Aon: Zarządzanie ryzykiem Brexitu

Aon plc wprowadził Brexit Navigator – zindywidualizowane rozwiązanie mające na celu pomoc firmom w ilościowym określeniu skutków ekspozycji na...


czytaj dalej

USA i UE: Porozumienie w sprawie regulacji ubezpieczeniowych

Negocjatorzy reprezentujący Stany Zjednoczone i Unię Europejską poinformowali, że osiągnęli porozumienie w sprawie regulacji dotyczących...


czytaj dalej

EAP: Podsumowanie roku

Europ Assistance Polska (EAP) podsumowała 2016 rok pod względem obsługi spraw assistance. W minionym roku firma zrealizowała o jedną piątą więcej...


czytaj dalej

Ergo Hestia: Kolejny laur „Gwiazda Jakości Obsługi”

Ergo Hestia została uhonorowana tytułem „Gwiazda Jakości Obsługi 2017”. To kolejny rok z rzędu, kiedy wyróżnienie potwierdzające wysoką jakość...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy