feed-image -

Świat


Kuwejt: Ubezpieczenia zdrowotne motorem wzrostu
poniedziałek, 19 czerwca 2017 08:42

Prognozuje się, że łączna suma składek ubezpieczeniowych w Kuwejcie wzrośnie w br. o 30% dzięki wzrostowi w ubezpieczeniach zdrowotnych.

Add a comment

Więcej…
 
XL Catlin: Wzrost pojemności odpowiedzią na wzrost potrzeb
środa, 14 czerwca 2017 08:41

XL Catlin zwiększył swoją globalną majątkową pojemność ubezpieczeniową o 25%, do 550 mln dol. Jest ona dostępna na zasadzie kwotowej lub nadwyżkowej. Dzięki zwiększeniu pojemności firma będzie lepiej przygotowana do zaspokajania rosnących potrzeb ubezpieczeń majątkowych klientów w kraju i na świecie.

Add a comment

Więcej…
 
Europa: Ubezpieczenia wzajemne z rekordowym przypisem
wtorek, 13 czerwca 2017 08:40

Spółdzielczość ubezpieczeniowa w Europie osiąga z roku na rok coraz lepsze wyniki: ma większe zyski, obsługuje więcej członków i klientów – wynika z raportu za rok 2015, opublikowanego przez międzynarodowe organizacje ICMIF i AMICE.

Add a comment

Więcej…
 
Coface: Wielka Brytania pozostanie atrakcyjna dla przedsiębiorstw
wtorek, 13 czerwca 2017 08:39

Mimo odporności brytyjskiej gospodarki na zawirowania, wśród przedsiębiorstw coraz powszechniejsza będzie postawa wyczekiwania, która nasili się jeszcze bardziej na etapie negocjacji związanych z Brexitem – twierdzą eksperci Coface.

Add a comment

Więcej…
 
Chiny: Zaostrzenie regulacji mimo oporu zagranicznych firm
poniedziałek, 12 czerwca 2017 08:44

Po latach zażartych dyskusji nad kontrowersyjnym aktem prawnym Chiny wprowadziły nową, zaostrzoną ustawę dotyczącą bezpieczeństwa cybernetycznego. Wiele zagranicznych grup obawia się, że utrudni im ona prowadzenie działalności w Chinach.

Add a comment

Więcej…
 
JLT Re: Stawki nadal w dół
piątek, 09 czerwca 2017 08:41

Przy odnowieniach kontraktów 1 czerwca stawki w reasekuracji spadły po raz kolejny. 2017 r.  jest już szóstym rokiem z rzędu, kiedy stawki przy czerwcowych odnowieniach wykazują spadek – podano w komentarzu rynkowym opublikowanym przez brokera JLT Re.

Add a comment

Więcej…
 
Lemonade: Insurtech szybko przejmuje klientów
czwartek, 08 czerwca 2017 08:39

Lemonade, firma insurtechowa wykorzystująca sztuczną inteligencję, w ciągu ostatnich dwóch miesięcy podwoiła liczbę swoich klientów.

Add a comment

Więcej…
 
HanseMerkur Reiseversicherung AG: 40 lat na rynku
środa, 07 czerwca 2017 08:45

W tym roku HanseMerkur Reiseversicherung AG (HMR) świętuje jubileusz 40-lecia. W 2016 roku firma umocniła swoją pozycję w ubezpieczeniach dla branży turystycznej i zwiększyła dochody ze składek o 4,7 mln euro, do 186,7 mln euro.

Add a comment

Więcej…
 
InsurLab: Innowacje insurtech w Kolonii
środa, 07 czerwca 2017 08:35

W Kolonii uruchomiono cyfrowy węzeł dla niemieckiej branży ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej InsurLab. Jego zadaniem jest promowanie innowacji cyfrowych w branży.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo: Restrukturyzacja dla zysku Munich Re
wtorek, 06 czerwca 2017 08:49

W rok po pełnej restrukturyzacji Ergo spółka zależna Munich Re twierdzi, że ma bardziej wydajną strukturę i zamierza w długim terminie wnosić ponad 600 mln euro do rocznego zysku netto generowanego przez spółkę macierzystą. W ramach restrukturyzacji Ergo inwestuje obecnie systematycznie w cyfryzację i dąży do wzmocnienia swoich struktur organizacji międzynarodowej.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 470

Skarbiec TFI: Ewa Radkowska-Świętoń w zarządzie

Ewa Radkowska-Świętoń dołączy do zarządu Skarbiec TFI od 1 września 2017 r., a od 1 października obejmie stanowisko prezesa zarządu

Ewa...


czytaj dalej

Przemysław Bona wiceprezesem Profika Broker

Z początkiem sierpnia Przemysław Bona objął stanowisko wiceprezesa zarządu Profika Broker. Menadżer związany ostatnio z Generali Polska zajmie się...


czytaj dalej

Łotwa: PZU inicjatorem podwyżek w komunikacji

Znaczące podwyżki cen polis komunikacyjnych OC, które na polskim rynku trwają już od kilkunastu miesięcy, dotarły również do państw bałtyckich. Na...


czytaj dalej

Chiny: Gwałtowny wzrost popytu na cyberubezpieczenia

Sądząc po nasilonym zainteresowaniu po ataku z użyciem rozbójniczego oprogramowania WannaCry, menedżerowie wyższego szczebla w AIG są przekonani,...


czytaj dalej

Polisa turystyczna w bankomacie Euronetu

Od kilku miesięcy podróżni mogą kupić w trybie last-minute ubezpieczenie podróżne Link4, korzystając ze specjalnego polisomatu na lotnisku w...


czytaj dalej

Rzecznik Finansowy: Jak uzyskać pełną wypłatę za mienie zniszczone przez wichury?

Żywioły szalejące w ostatnim czasie nad Polską zniszczyły wiele zabudowań. Rzecznik Finansowy przypomina podstawowe problemy, z jakimi spotykają...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy