feed-image -

Świat


Aviva: Udziały w joint venture w Wietnamie
piątek, 28 kwietnia 2017 08:25

Brytyjska Aviva nabyła od banku VietinBank wszystkie należące do niego 50% udziałów w firmie ubezpieczeń na życie będącej joint venture VietinBank Aviva Life Insurance Ltd. Jednocześnie Aviva podpisała z VietinBankiem umowę dystrybucyjną dotyczącą sprzedaży produktów ubezpieczeniowych na życie i zdrowotnych przez sieć ponad 1100 oddziałów banku, drugiego pod względem wielkości na rynku.

Add a comment

Więcej…
 
Chiny: Nadzór nad kontrolą ryzyka
czwartek, 27 kwietnia 2017 08:46

Chiński regulator ubezpieczeniowy zapowiedział, że usprawni nadzór nad firmami ubezpieczeniowymi, aby mieć pewność, że stosują się do wymogu zacieśnienia kontroli ryzyka. Zagroził również śledztwami pełniącym funkcje kierownicze, którzy lekceważą przepisy służące wykorzenieniu nieodpowiedzialnego przyjmowania ryzyka.

Add a comment

Więcej…
 
Praga: #DigiRush – europejski szczyt marketingu cyfrowego
czwartek, 27 kwietnia 2017 08:43

W dniach 29 czerwca – 1 lipca w Pradze odbędzie się konferencja połączona z warsztatami, poświęcona strategii marketingu cyfrowego. Weźmie w niej udział 1000 uczestników, wystąpi 48 mówców, wygłoszonych zostanie ponad 25 referatów, odbędzie się 16 warsztatów.

Add a comment

Więcej…
 
Munich Re: Branża odczuje wzrost
środa, 26 kwietnia 2017 08:39

Globalna branża ubezpieczeniowa w latach 2017–2018 wreszcie odnotuje silniejszy niż w latach poprzednich wzrost, wynoszący średnio 4,5% rocznie (3% po skorygowaniu o inflację) – przewiduje Munich Re na podstawie analizy danych.

Add a comment

Więcej…
 
Świat: Ryzyko polityczne budzi coraz większe obawy
poniedziałek, 24 kwietnia 2017 08:53

Dziś ryzyko polityczne niepokoi mnie bardziej niż kiedykolwiek – przyznał Evan Freely z największej na świecie firmy brokerskiej Marsh & McLennan. Wzrost populizmu we Francji, Niemczech, Danii i Grecji każe się obawiać zamętu w regionie.

Add a comment

Więcej…
 
Kajmany: Wysyp licencji dla ubezpieczycieli
poniedziałek, 24 kwietnia 2017 08:53

Początek 2017 r. okazał się okresem obfitości dla branży ubezpieczeniowej Kajmanów. W I kw. wydano 8 nowych licencji na działalność ubezpieczeniową. Jest to kontynuacja wysypu licencji z 2016 r., kiedy to wg Insurance Managers Association of Cayman (IMAC) wydanych zostało 39 licencji.

Add a comment

Więcej…
 
Australia: Zurich nabywa ubezpieczyciela podróży
piątek, 21 kwietnia 2017 09:00

Zurich Insurance Group udało się nabyć Cover-More Group Ltd., największego australijskiego ubezpieczyciela podróży i dostawcę rozwiązań assistance z siedzibą w Sydney i silną pozycją rynkową w Australii, Indiach i USA.

Add a comment

Więcej…
 
Swiss Re: Planowana spółka zależna w Singapurze
czwartek, 20 kwietnia 2017 08:44

Swiss Re planuje uruchomienie w 2018 r. spółki zależnej w Singapurze. Ma to być regionalna siedziba główna firmy dla jej działalności reasekuracyjnej w Azji.

Add a comment

Więcej…
 
WBN: Nowi członkowie sieci
środa, 19 kwietnia 2017 08:41

Worldwide Broker Network (WBN), sieć niezależnych brokerów ubezpieczeniowych i firm konsultingowych ds. świadczeń pracowniczych poinformowała o przyłączeniu dwóch nowych członków – w Niemczech i Chorwacji. Teraz sieć liczy 109 członków w 101 krajach.

Add a comment

Więcej…
 
Allianz: Przyczyny roszczeń z tytułu odpowiedzialności
wtorek, 18 kwietnia 2017 08:52

Wadliwy produkt lub jakość pracy, wypadek i błąd człowieka to trzy główne przyczyny roszczeń wobec firm z tytułu odpowiedzialności – stwierdza w raporcie Allianz Global Corporate Specialty.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 466

Nationale-Nederlanden: Anita Bogusz członkiem zarządu ds. ryzyka

22 czerwca, na trzysta sześćdziesiątym pierwszym posiedzeniu Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Anity...


czytaj dalej

PZU Życie: Małgorzata Sadurska w zarządzie spółki

Małgorzata Sadurska została nowym członkiem zarządu PZU Życie – wynika z informacji znajdujących się na stronie internetowej ubezpieczyciela.

...


czytaj dalej

SCOR: Rynek reasekuracji medycznej w USA

SCOR Global Life, spółka zależna francuskiego reasekuratora SCOR, specjalizująca się w międzynarodowych ubezpieczeniach na życie i zdrowotnych,...


czytaj dalej

Aviva: Cyberprodukt dla małego biznesu

Brytyjski ubezpieczyciel Aviva w ramach rozbudowywania działu ubezpieczeń specjalistycznych planuje wprowadzenie w br. nowego produktu dla małych...


czytaj dalej

Concordia Ubezpieczenia: 20 lat minęło

17 czerwca w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się Gala Jubileuszowa Concordii Ubezpieczenia – kulminacyjny punkt...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Allianz będzie szturmować pierwsza trójkę

Polski rynek ma duże znaczenie dla Allianz. Dlatego ubezpieczyciel zamierza wzmocnić swoją pozycję w naszym kraju. Droga do tego celu będzie...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy