feed-image -

Reklama

Świat


RSA: Restrukturyzacja linii komercyjnych
poniedziałek, 23 września 2019 08:32

RSA UK & International połączył swoje dwa podmioty Commercial Risk Solutions (CRS) i Global Risk Solutions (GRS), aby stworzyć jeden, skoncentrowany na liniach komercyjnych. Ten ruch nastąpił po restrukturyzacji z 2016 r., kiedy to te dwa działy – CRS i GRS – zostały utworzone.

Add a comment

Więcej…
 
Czechy: Česka pojist’ovna łączy się z Generali
piątek, 20 września 2019 08:38

Należąca do Generali Česka pojist’ovna poinformowała o połączeniu z czeskim oddziałem grupy. W wyniku fuzji powstanie największy ubezpieczyciel w Czechach pod względem całkowitego udziału w rynku.

Add a comment

Więcej…
 
TMK: Zmiany w kierownictwie
piątek, 20 września 2019 08:36

Po 11 latach na stanowisku dyrektora generalnego Tokio Marine Kiln (TMK) Charles Franks przejmuje nowe obowiązki w Grupie Tokio Marine (TMG). Jego następcą w TMK zostanie od 1 stycznia 2020 r. Brad Irick. Franks pozostanie członkiem zarządu TMK, gdzie jego znajomość firmy i rynku Lloyd’s nadal będzie przynosić korzyści.

Add a comment
Więcej…
 
Nigeria: Ubezpieczycieli zostanie mniej niż połowa
piątek, 20 września 2019 08:33

Coronation Merchant Bank prognozuje, że do czerwca 2020 r. liczba firm ubezpieczeniowych w Nigerii skurczy się z 59 do ok. 25, wskutek wprowadzenia nowych wymogów kapitałowych ustanowionych przez Krajową Komisję Ubezpieczeń (NAICOM).

Add a comment

Więcej…
 
Marsh: Menadżerowie poświęcają niewiele czasu na zarządzanie cyberryzykiem
czwartek, 19 września 2019 08:41

Większość członków zarządu lub kadry kierowniczej odpowiedzialnej za zarządzanie ryzykiem cybernetycznym w swojej organizacji poświęca nie więcej niż jeden dzień w roku na zagadnienia związane  z tym tematem – wynika z raportu „2019 Global Cyber  Risk Perception Survey” przygotowanego przez Marsh we współpracy z Microsoft. Ów bardzo ograniczony czas poświęcany na kwestie zagrożeń cybernetycznych ma miejsce w momencie, gdy niepokój spowodowany cyberatakami osiągnął najwyższy dotychczas poziom, a zaufanie do firm w zakresie zarządzania ryzykami cybernetycznymi znacząco spadło.

Add a comment

Więcej…
 
Allianz: Spadek zasobów finansowych w krajach rozwiniętych i wschodzących
czwartek, 19 września 2019 08:38

W 2018 roku zasoby finansowe w krajach rozwiniętych i wschodzących po raz pierwszy od czasu kryzysu finansowego z 2008 r. zanotowały symultaniczny spadek – wynika z dziesiątej edycji globalnego raportu Allianz o zamożności (Global Wealth Report 2019), w którym zebrane są wnioski na temat zasobów finansowych i zadłużenia gospodarstw domowych z ponad 50 krajów na całym świecie.

Add a comment

Więcej…
 
Kovrr: Pozyskiwanie funduszy na prognozowanie cyberryzyka
środa, 18 września 2019 08:37

Kovrr, firma modelowania ryzyk cybernetycznych z Tel Awiwu, ogłosiła rundę finansowania na 5,5 mln dol.

Add a comment

Więcej…
 
Hyperion: Howden Broking Group i RKH Specialty połączą się w jeden podmiot
wtorek, 17 września 2019 08:34

Hyperion połączy Howden Broking Group (HGB) i RKH Speciality (RKH) pod wspólną marką Howden. Brokerską grupą zarządzać będzie José Manuel González, obecnie dyrektor generalny HBG. Dzięki temu klienci spółki Donoria, która od 2014 r. jest częścią Howdena, otrzymają znacznie większe wsparcie swojej działalności na całym świecie.

Add a comment

Więcej…
 
Generali: Docenienie zaangażowania w zrównoważony rozwój
wtorek, 17 września 2019 08:34

Generali zostało potwierdzone w indeksie Dow Jones Sustainability World Index (DJSI) drugi rok z rzędu. Ponadto po raz pierwszy firma została dodana do Dow Jones Sustainability Europe Index (DJSI Europe).

Add a comment

Więcej…
 
Wielka Brytania: Różnice cen w porównywarkach zagadką dla klientów
poniedziałek, 16 września 2019 09:00

Rynek porównywarek nie przestaje wywierać ogromnego wpływu na brytyjski sektor ubezpieczeń indywidualnych. W 2018 roku tym kanałem sprzedaży zostało zakupionych 2/3 polis komunikacyjnych w Wielkiej Brytanii. Jednak z analiz firmy badawczej GlobalData wynika, że ceny oferowane klientom przez różne porównywarki nie są takie same.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 549

Digital Care: Piotr Kuszewski nowym członkiem zarządu

Z dniem 2 października do zarządu Digital Care dołączył Piotr Kuszewski. Rozszerzenie składu organu jest związane z ekspansją spółki na rynki...


czytaj dalej

Supra Brokers: Rafał Holanowski przestał pełnić funkcję prezesa

Firma brokerska Supra Brokers poinformowała, że wraz z wkroczeniem w nowy etap rozwoju, którego kierunek wyznacza ekspansja na nowe rynki i nowe...


czytaj dalej

Niemcy: Zmiany w kierownictwie spółek Allianz

Allianz Global Corporate & Specialty SE (AGCS) i Allianz Deutschland AG ogłosiły zmiany w kierownictwie, które wejdą w życie 1 grudnia 2019 r.


czytaj dalej

WTW: Employee experience przyczynia się do sukcesu finansowego firmy

Nowe badanie Willis Towers Watson (WTW), zrealizowane przy wsparciu zaawansowanych narzędzi analitycznych, pokazało silny związek...
czytaj dalej

Unum Życie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2019

Unum Życie zostało wyróżnione przez Kincentric tytułem Najlepszego Pracodawcy 2019 w Polsce (Kincentric Best Employer). To już siódme takie...
czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Będzie trudniej o ochronę należności

Pogorszenie globalnej sytuacji gospodarczej i wzrost napięć w handlu międzynarodowym sygnalizowane przez członków Unii Berneńskiej może utrudnić...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook