feed-image -

Reklama

Świat


Lloyd’s: Spink pokieruje operacjami globalnymi
czwartek, 14 marca 2019 09:41

Lloyd’s of London powołał Hayley Spink do kierowania operacjami globalnymi. W swojej nowej roli Spink zapewni kierownictwo operacyjne wewnętrznym i rynkowym programom. Będzie podlegać dyrektor operacyjnej Shirine Khoury-Haq.

Add a comment

Więcej…
 
Brexit: Ryzyko pozwu za nieprzygotowanie
wtorek, 12 marca 2019 09:52

Istnieje wysokie ryzyko, że dyrektorzy firm ubezpieczeniowych będą pozywani przez inwestorów i innych interesariuszy za brak przygotowania do „złego brexitu” – wynika z badania przeprowadzonego przez Premium Credit.

Add a comment

Więcej…
 
Ping An: Fintech w ofercie publicznej
piątek, 08 marca 2019 09:21

Ping An Insurance, największy pod względem wartości rynkowej ubezpieczyciel chiński, szykuje się do pierwszej oferty publicznej swojego portalu zarządzania finansowego, OneConnect. Fintech może być wyceniony na 8 mld dol.

Add a comment

Więcej…
 
Aon: Przejęcie Willisa jest rozważane
czwartek, 07 marca 2019 09:37

Firma brokerska Aon odniosła się do spekulacji medialnych dotyczących ewentualnego przejęcia przez nią Willis Towers Watson.

Add a comment

Więcej…
 
Bancassurance: Niemcy, Włosi czy Amerykanie w hiszpańskim banku?
czwartek, 07 marca 2019 09:37

Europejscy ubezpieczyciele Allianz i Generali konkurują z amerykańskim rywalem Liberty Mutual o to, kto zainwestuje w bankowo-ubezpieczeniowy biznes hiszpańskiego banku BBVA.

Add a comment

Więcej…
 
AGCS: Mauthe dyrektorem na Europę Środkową i Wschodnią
środa, 06 marca 2019 09:41

Allianz Global Corporate & Specialty SE (AGCS), podmiot z grupy Allianz zajmujący się ubezpieczeniami od wypadków przy pracy dla przedsiębiorstw, powołał Hansa-Joerga Mauthe na stanowisko regionalnego dyrektora generalnego na Europę Środkową i Wschodnią.

Add a comment

Więcej…
 
Świat: Aon przejmie Willisa?
środa, 06 marca 2019 09:38

Firma brokerska Aon przymierza się do przejęcia jednego ze swoich konkurentów, Willis Towers Watson (WTW) – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva: Maurice Tulloch nowym CEO
wtorek, 05 marca 2019 09:47

4 marca Aviva plc ogłosiła, że Maurice Tulloch objął stanowisko Chief Executive Officera (CEO). Nominacja weszła w życie z dniem ogłoszenia.

Add a comment

Więcej…
 
Anbang: Kontrola komisji przedłużona o rok
poniedziałek, 04 marca 2019 09:53

Chiński nadzór bankowy i ubezpieczeniowy (China Banking and Insurance Regulatory Commission) ogłosił, że przedłuża kontrolę nad Anbang Insurance Group Co. Ltd. o jeden rok, do 22 lutego 2020 r.

Add a comment

Więcej…
 
SCOR: Wzrost zysku po niedoszłym przejęciu
poniedziałek, 04 marca 2019 09:53

Francuski reasekurator SCOR, w ubiegłym roku będący celem przejęcia przez rywala Covea, które nie doszło do skutku, odnotował za 2018 r. wzrost zysku netto pomimo straty w IV kw. spowodowanej ciągiem katastrof naturalnych.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 531

Rynek ubezpieczeń: Wiener TU zamiast Gothaer TU

Po prawie siedmiu latach z polskiego rynku ubezpieczeń znika marka Gothaer. Za kilka tygodni przejęte przez Vienna Insurance Group towarzystwo...


czytaj dalej

Aviva TUnŻ: Mariusz Grendowicz przewodniczącym rady nadzorczej

Mariusz Grendowicz został powołany na przewodniczącego rady nadzorczej Aviva TUnŻ. To pierwszy niezależny członek RN firmy w Polsce, który objął...


czytaj dalej

Allianz: Wzrost zysku w drodze do celu

Niemiecki ubezpieczyciel Allianz SE uzyskał w I kw. 2019 r. niewielki wzrost zysku netto w stosunku do analogicznego okresu ub.r., nieco...


czytaj dalej

Generali rozmawia o przejęciu aktywów MetLife w Polsce

Assicurazioni Generali SpA prowadzi wstępne rozmowy na temat zakupu środkowoeuropejskich aktywów MetLife Inc. – twierdzą anonimowe źródła agencji...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Hokus po TUZ i walka o pół miliarda

W środę 22 maja 2019 roku zarząd TUZ Ubezpieczenia spotkał się z najlepszymi agentami w teatrze Capitol w Warszawie. Gala była okazją do...


czytaj dalej

Generali: Zmiany w ofercie turystycznej i dla MSP

Generali i Proama wprowadziły szereg zmian w ofercie turystycznej. Dodatkowo pierwsza z firm wzbogaciła propozycję dla małych i średnich...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook