feed-image -

Reklama

Świat


Swiss Re: Cena ReAssure w ofercie publicznej
środa, 03 lipca 2019 08:39

Swiss Re ustalił na 2,80–3,30 funta zakres cenowy za akcję w pierwszej ofercie publicznej swojej brytyjskiej spółki ReAssure specjalizującej się w nabywaniu zamkniętych ksiąg polis na życie i zarzadzaniu nimi. Z takiego zakresu cenowego wynika kapitalizacja rynkowa na poziomie 2,8–3,3 mld funtów.

Add a comment

Więcej…
 
Lloyd’s: Nadjeżdżają samochody bez kierowcy
wtorek, 02 lipca 2019 08:34

Lloyd’s dąży do modernizacji ochrony ubezpieczeniowej dla samochodów wobec zbliżającej się epoki samochodów bez kierowcy.

Add a comment

Więcej…
 
Lloyd’s: Więcej towaru z Ameryki na londyński rynek
poniedziałek, 01 lipca 2019 08:33

Lloyd’s of London spotyka się z największymi ubezpieczycielami amerykańskimi, aby rozmawiać o przyciągnięciu większej części ich biznesu na swój globalny rynek ubezpieczeniowy – poinformował dyrektor generalny Lloyd’s John Neal.

Add a comment

Więcej…
 
Chiny: Odpowiedzialność za środowisko
poniedziałek, 01 lipca 2019 08:33

Chiny będą potrzebować w ciągu trzech lat 3 bln juanów – 440 mld dol. – na poprawę warunków sanitarnych na wsi i oczyszczenie ciężko zanieczyszczonego środowiska na obszarach rolnych – podaje oficjalna gazeta „People’s Daily”.

Add a comment

Więcej…
 
BMS: Broker partnerem do analizy cyberryzyka
piątek, 28 czerwca 2019 08:38

BMS Group, niezależny, specjalistyczny broker ubezpieczeniowy i reasekuracyjny z siedzibą w Londynie, zawarł umowę o partnerstwie z BitSight, firmą zajmującą się oceną bezpieczeństwa cybernetycznego, w celu zapewniania usług analizy ryzyka cybernetycznego klientom BMS ze wszystkich linii biznesu.

Add a comment

Więcej…
 
TAI: W asset management istotny jest też aspekt kulturowy
piątek, 28 czerwca 2019 08:37

Jedynie nieliczne podmioty zarządzające aktywami prowadzą analizę i starania nakierowane na uwzględnienie aspektów kulturowych według opracowania autorstwa Thinking Ahead Institute (TAI) pod tytułem „The asset manager of tomorrow”.

Add a comment

Więcej…
 
Tunezja: Zamachy terrorystyczne. Nie ma informacji o polskich ofiarach
piątek, 28 czerwca 2019 08:37

Rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych (MSZ) Ewa Suwara powiedziała, że obecnie nie ma informacji o obywatelach Polski wśród poszkodowanych w zamachach w Tunezji. Jak mówiła, w ocenie MSZ w Tunezji „poziom bezpieczeństwa wymaga ostrożności”. Zaapelowała o rejestrację wszelkich wyjazdów zagranicznych w bazie „Odyseusz”.

Add a comment

Więcej…
 
WTW: Wsparcie insurtecha ze swoją agencją ubezpieczeniową
czwartek, 27 czerwca 2019 08:39

Innovisk Capital Partners, globalny start-up insurtechowy, zaprezentował nową agencję ubezpieczeniową o nazwie Themis, zorientowaną na rozwiązania ubezpieczeniowe dla fuzji i przejęć. Innovisk został uruchomiony w czerwcu 2018 r. przez byłego dyrektora generalnego Acappelli, Davida Thomasa, ze wsparciem kapitałowym Willis Towers Watson.

Add a comment

Więcej…
 
Atradius: Firmy z krajów Ameryki Północnej spodziewają się opóźnień w płatnościach
środa, 26 czerwca 2019 08:32

Międzynarodowa polityka, spory handlowe oraz wzrost upadłości negatywnie wpłyną na praktyki płatnicze B2B w największych gospodarkach Ameryki Północnej – wynika z najnowszego Barometru Praktyk Płatniczych Atradius.

Add a comment

Więcej…
 
Zatoka Perska: Ubezpieczenie transportu ropy jest coraz kosztowniejsze
środa, 26 czerwca 2019 08:32

Według osób zaznajomionych ze stawkami ubezpieczycieli, tzw. premie za ryzyko wojenne dla standardowego ładunku ropy naftowej z Zatoki Perskiej i przewóz tankowca poszły bardzo mocno w górę. Ich obecna wysokość może przekraczać nawet 500 tys. USD, o ponad 90% więcej niż na początku roku – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 542

DWF Poland: Paweł Stykowski na czele praktyki ubezpieczeniowej

We wrześniu do DWF Poland dołączył Paweł Stykowski. W polskim oddziale kancelarii objął stanowisko local partnera. Jego zadaniem będzie...


czytaj dalej

Colonnade Insurance: Grzegorz Kulik nowym dyrektorem generalnym

Po niecałych trzech miesiącach od rezygnacji z zajmowanej funkcji wiceprezesa zarządu spółek ubezpieczeniowych Allianz Polska Grzegorz Kulik objął...


czytaj dalej

Marsh: Menadżerowie poświęcają niewiele czasu na zarządzanie cyberryzykiem

Większość członków zarządu lub kadry kierowniczej odpowiedzialnej za zarządzanie ryzykiem cybernetycznym w swojej organizacji poświęca nie więcej...


czytaj dalej

Allianz: Spadek zasobów finansowych w krajach rozwiniętych i wschodzących

W 2018 roku zasoby finansowe w krajach rozwiniętych i wschodzących po raz pierwszy od czasu kryzysu finansowego z 2008 r. zanotowały symultaniczny...


czytaj dalej

PIU: Coraz bliżej 3 mln osób objętych ochroną w ramach polisy zdrowotnej

Wartość rynku prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych nadal rośnie. Szybko zwiększa się też grono Polaków objętych ochroną w ramach tego typu polis.

czytaj dalej

Ubea.pl: Zmiany w rankingu

W sierpniu doszło do kilku zmian w rankingu cen ubezpieczeń komunikacyjnych Ubea.pl, opartego na kalkulacjach sporządzonych przez użytkowników...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook