feed-image -

Świat


IIS: Program certyfikacji uczelni
piątek, 27 stycznia 2017 10:20

International Insurance Society z siedzibą w Nowym Jorku zapowiedziało utworzenie Global Centres of Insurance Excellane (GCIE), programu certyfikacji mającego na celu wyłonienie uczelni wyróżniających się zarządzaniem ryzykiem i programami nauczania problematyki ubezpieczeniowej w formie pełnowymiarowych studiów akademickich i wzmocnienie ich związków z branżą ubezpieczeniową.

Add a comment

Więcej…
 
Włochy: Co czeka Generali?
czwartek, 26 stycznia 2017 09:42

Gdy poprzednio rozeszły się pogłoski, że włoski ubezpieczyciel Assicurazioni Generali jest na sprzedaż, domniemany oferent, francuska AXA uznał, że taka kosztowna i skomplikowana transakcja nie ma najmniejszego sensu. Tym razem zainteresowanie wyraża jeszcze większy ubezpieczyciel, Allianz SE, prawdopodobnie w porozumieniu z Intesa Sanpaolo – podaje „La Stampa” cytowana przez agencję Bloomberg. Ten drugi podmiot oficjalnie potwierdził swoje zainteresowanie ubezpieczycielem.

Add a comment

Więcej…
 
Włochy: Screen Protection dla klientów Wind Italy
czwartek, 26 stycznia 2017 09:41

Digital Care, firma specjalizująca się w usługach ubezpieczeniowych dla urządzeń mobilnych, rozpoczęła współpracę z Wind Italy. W jej ramach od 9 stycznia włoski operator telekomunikacyjny oferuje usługę Screen Protection.

Add a comment

Więcej…
 
Czechy: Nowa postać w zarządzie VIG Re
środa, 25 stycznia 2017 09:49

Z dniem 1 marca do zarządu VIG Re dołączy Tomasz Rowicki. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej.

Add a comment

Więcej…
 
Sollers Consulting: Kolejne wdrożenie w Touring Assurances
wtorek, 24 stycznia 2017 09:49

Sollers Consulting kontynuuje współpracę z Touring Assurances z Grupy AXA Belgia w ramach nowej umowy ogólnej. Firma od 2015 roku wspiera ubezpieczyciela w jego transformacji biznesowej oraz we wdrożeniu nowego systemu IT – Guidwire PolicyCenter®, BillingCenter, DataHub, Info Center oraz wprowadza rozwiązania Alfresco i Scriptura.

Add a comment

Więcej…
 
Willis Towers Watson: Nabywanie technologii przez fuzje i przejęcia
poniedziałek, 23 stycznia 2017 09:44

Prawie 50% ubezpieczycieli spodziewa się w ciągu następnych trzech lat nabyć nowe technologie na drodze fuzji i przejęć – wynika z ankiety przeprowadzonej przez Willis Towers Watson i Mergermarket.

Add a comment

Więcej…
 
Munich Re: Zmiana w radzie nadzorczej
piątek, 20 stycznia 2017 09:44

Z dniem 3 stycznia do rady nadzorczej Munich Re została powołana Renata Jungo Brüngger. Sąd w Monachium powołał ją na miejsce Wolfganga Mayrhubera, członka rady nadzorczej od grudnia 2002 r., który ustąpił ze stanowiska z końcem grudnia ub.r.

Add a comment

Więcej…
 
Aon: Zarządzanie ryzykiem Brexitu
czwartek, 19 stycznia 2017 09:41

Aon plc wprowadził Brexit Navigator – zindywidualizowane rozwiązanie mające na celu pomoc firmom w ilościowym określeniu skutków ekspozycji na ryzyko Brexitu i przeprojektowaniu ich struktury zarządzania ryzykiem i finansowania ryzyka.

Add a comment

Więcej…
 
USA i UE: Porozumienie w sprawie regulacji ubezpieczeniowych
środa, 18 stycznia 2017 09:52

Negocjatorzy reprezentujący Stany Zjednoczone i Unię Europejską poinformowali, że osiągnęli porozumienie w sprawie regulacji dotyczących ubezpieczeń i reasekuracji.

Add a comment

Więcej…
 
Wlk. Brytania: Wolniejszy wzrost cen ubezpieczeń komunikacyjnych
wtorek, 17 stycznia 2017 09:50

W IV kw. ub.r. składki za ubezpieczenie AC w Wlk. Brytanii nadal rosły. Obecnie kierowcy płacą o 14% więcej niż przed rokiem – wskazuje najnowszy Car Insurance Price Index.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 458

Votum: Bartłomiej Krupa zastąpi Dariusza Czyża na stanowisku prezesaDariusz Czyż
Bartłomiej Krupa

28 marca prezesa zarządu Votum Dariusz Czyż złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Jego następca zostanie wiceprezes...


czytaj dalej

PZU: Maciej Rapkiewicz członkiem zarządu odpowiedzialnym za ryzyko

28 marca Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Macieja Rapkiewicza na stanowisko członka zarządu PZU SA i PZU...


czytaj dalej

Lloyd’s otworzy firmę ubezpieczeniową w Brukseli

Lloyd’s – specjalistyczny rynek ubezpieczeniowo-reasekuracyjny zapowiedział utworzenie nowego towarzystwa ubezpieczeń z siedzibą w Brukseli. CEO...


czytaj dalej

S&P: Wiarygodność finansowa europejskich ubezpieczycieli

Dla europejskich ubezpieczycieli 2017 r. może być przełomowy. Sposób ich reagowania na ultra-niskie stopy procentowe, trudne warunki ekonomiczne w...


czytaj dalej

S&P: PZU nadal z oceną „A-”

Agencja Standard&Poor’s podtrzymała rating kredytowy PZU na poziomie „A-”, najwyższym możliwym do osiągnięcia dla polskiej spółki. Perspektywa...


czytaj dalej

PIU: Warsztaty poświęcone ubezpieczeniom ochrony prawnej

Polska Izba Ubezpieczeń (PIU) organizuje bezpłatne warsztaty z ubezpieczeń ochrony prawnej w Toruniu i Gdańsku.

Warsztaty w Gdańsku odbędą się w...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy