feed-image -

Świat


Londyn: Biuro Xceedance na region EMEA
poniedziałek, 31 października 2016 09:09

Xceedance, globalny dostawca technologii ubezpieczeniowej, rozwiązań analitycznych i usług konsultingowych dla sektora majątkowego, otworzył w Londynie biuro na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA).

Add a comment

Więcej…
 
Francja: Cyberbezpieczeństwo wody pitnej
piątek, 28 października 2016 08:34

Francuska firma Veolia dostarczająca energię i wodę oraz zajmująca się odprowadzaniem i oczyszczaniem ścieków i zagospodarowywaniem odpadów, podjęła kroki w celu zwiększenia bezpieczeństwa cybernetycznego, aby chronić swoje instalacje przed hakerami. W ub.r. dostarczyła wodę pitną 100 mln ludzi.

Add a comment

Więcej…
 
Euler Hermes: Roczny wzrost wolumenu światowego handlu nadal niski
piątek, 28 października 2016 08:34

Wzrost handlu światowego ulegnie w 2016 roku spowolnieniu do poziomu +2,1% (według ilości), a następnie w 2017 roku przyspieszy nieznacznie do +3,1% – wynika z najnowszego raportu Euler Hermes. Za niezadowalającym wynikiem stoją wahania popytu na rynkach wschodzących, utrzymujące się niskie ceny surowców, fala deprecjacji walut na całym świecie, jak również rosnące tendencje izolacjonistyczne.

Add a comment

Więcej…
 
Świat: Zmniejszenie składek kosztem prywatności
czwartek, 27 października 2016 08:35

Kiedy ludzie komentują na Twitterze, jak wspaniale spędzili wieczór przy dobrym jedzeniu, wśród cudownych przyjaciół, zmniejszenie swoich miesięcznych kosztów ubezpieczenia jest prawdopodobnie ostatnią rzeczą, jaka przychodzi im do głowy.

Add a comment

Więcej…
 
Marsh: Europejskie Badanie Ryzyk Cybernetycznych 2016
środa, 26 października 2016 08:47

Z drugiej edycji raportu Marsh „Europejskie Badanie Ryzyk Cybernetycznych 2016” (Continental European Cyber Risk Survey: 2016 Report) wynika, że umiarkowany wzrost poziomu rozumienia cyberzagrożeń jest wynikiem działań prowadzonych w zakresie budowania i podnoszenia świadomości w tym obszarze wśród osób odpowiedzialnych za zarządzanie ryzykiem w firmach.

Add a comment

Więcej…
 
Francja: Wyższy podatek od składek
środa, 26 października 2016 08:47

Francja planuje zwiększenie podatku od polis ubezpieczenia majątkowego, z 4,30 euro do 5,90 euro od umowy, by zwiększyć fundusz świadczeń dla ofiar ataków terrorystycznych lub innych działań przestępczych.

Add a comment

Więcej…
 
Guidewire: Nowa wersja pakietu InsurancePlatform
wtorek, 25 października 2016 08:36

24 października Guidewire Software opublikował komunikat o wprowadzeniu na rynek wersji 2016.2 pakietu Guidewire InsurancePlatform.

Add a comment

Więcej…
 
MetLife: Plany rozwoju ośrodka w Dublinie
poniedziałek, 24 października 2016 08:48

Amerykański ubezpieczyciel MetLife Inc. jest bliski podjęcia ostatecznej decyzji o rozszerzeniu operacji w Irlandii – dowiedziała się agencja Bloomberg z dobrze poinformowanego źródła życzącego sobie zachować anonimowość.

Add a comment

Więcej…
 
Indonezja: Stuletni ubezpieczyciel szuka kupca
poniedziałek, 24 października 2016 08:40

AJB Bumiputera 1912, indonezyjski ubezpieczyciel na życie istniejący od 104 lat, dąży do sprzedaży swojego biznesu zagranicznym inwestorom, aby wywiązać się ze zobowiązań wobec ponad 5 milionów ubezpieczonych.

Add a comment

Więcej…
 
Euler Hermes: Niski globalny wzrost nie wyhamuje wzrostu liczby upadłości
piątek, 21 października 2016 08:31

Mimo podwyższenia stóp przez Amerykański Bank Rezerw Federalnych (Fed), poziom kapitału dostępnego na świecie będzie nadal wyjątkowo wysoki z powodu działań z zakresu luzowania polityki pieniężnej podejmowanych przez inne banki centralne  – prognozuje Euler Hermes. W zaktualizowanej analizie dotyczącej III kwartału firma stwierdza jednak, że w tym roku poziom globalnego wzrostu będzie najniższy (2,4%), a w 2017 r. utrzyma się poniżej 3% już przez siódmy rok z rzędu, na skutek sytuacji w USA i na rynkach wschodzących. Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 451

TFI PZU: Marcin Adamczyk nowym prezesem, Cezary Iwański – członkiem zarządu

16 stycznia Grupa PZU podała, że prezesem TFI PZU zostanie Marcin Adamczyk, wcześniej między innymi szef zespołu rynków lokalnych oraz lead...


czytaj dalej

Link4: Marek Wasilewski nowym szefem likwidacji szkód

Od stycznia nowym szefem likwidacji szkód w Link4 jest Marek Wasilewski. Zastąpił Iana Kennedy’ego.

Marek Wasilewski w ostatnich czterech latach...


czytaj dalej

Munich Re: Zmiana w radzie nadzorczej

Z dniem 3 stycznia do rady nadzorczej Munich Re została powołana Renata Jungo Brüngger. Sąd w Monachium powołał ją na miejsce Wolfganga...


czytaj dalej

Aon: Zarządzanie ryzykiem Brexitu

Aon plc wprowadził Brexit Navigator – zindywidualizowane rozwiązanie mające na celu pomoc firmom w ilościowym określeniu skutków ekspozycji na...


czytaj dalej

PIU: Wręczono odznaki „Za zasługi dla ubezpieczeń"

17 stycznia 2017 r. podczas nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Polskiej Izby Ubezpieczeń wręczone zostały odznaki „Za zasługi dla ubezpieczeń”.

...


czytaj dalej

Compensa: Średni dystans holowania to 35 kilometrów

Prawie jedną trzecią awarii samochodów udaje się usunąć na miejscu zdarzenia, a średni dystans holowania auta w ramach assistance to 35 km –...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy