feed-image -

Świat


Kolumbia: Biznes Generali w ręce Talanx
wtorek, 01 sierpnia 2017 08:54

Talanx nabywa kolumbijskie spółki Generali – majątkową Generali Colombia Seguros Generales SA i życiową Generali Colombia Vida Compañia de Seguros SA – za ok. 30 mln euro.

Add a comment

Więcej…
 
GTR: Laur dla Euler Hermes
poniedziałek, 31 lipca 2017 08:26

Euler Hermes został uznany za „najlepszego ubezpieczyciela transakcji eksportowych” przez Global Trade Review (GTR). Jest to czwarty rok z rzędu, kiedy GTR wyróżnił Euler Hermes, wcześniej uznając firmę za najlepszego ubezpieczyciela kredytów kupieckich Regionu Azji i Pacyfiku w 2013 i 2014 r., a także najlepszego globalnego ubezpieczyciela kredytów kupieckich i ryzyka politycznego w 2014 i 2015 r.

Add a comment

Więcej…
 
Coface: Problemy Azji i państw GCC
poniedziałek, 31 lipca 2017 08:25

Coface opublikowało badanie dotyczące płatności w 2016 roku. Analiza objęła 2795 firm z regionu Azji i Pacyfiku, koncentrując się na 8 rynkach: Australii, Chin, Hongkongu, Indii, Japonii, Tajwanu i Tajlandii. W badaniu przeanalizowano również rozwój płatności firmowych w 11 sektorach**. Równolegle ubezpieczyciel zaprezentował Raport Ekonomiczny poświęcony bankom z krajów GCC.

Add a comment

Więcej…
 
Allianz: Ubezpieczenia lotnicze w partnerstwie z insurtechem
poniedziałek, 31 lipca 2017 08:25

Allianz Global Corporate & Specialty (AGCS) zawarł partnerstwo z firmą insurtech Visicover. Umowy na dotychczasowe i nowe produkty ubezpieczeń samolotów i helikopterów obecnie będą zawierane z AGCS, który również będzie zapewniał usługi likwidacji szkód.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva: Skupienie na podstawowych rynkach
poniedziałek, 31 lipca 2017 08:23

Aviva, największy ubezpieczyciel na życie w Wlk. Brytanii, zapowiedział sprzedaż Friends Provident International, podmiotu zapewniającego ubezpieczenia na życie i produkty inwestycyjne w Azji i na Bliskim Wschodzie.

Add a comment

Więcej…
 
MarketLine: Sektor brokerski przyhamuje
czwartek, 27 lipca 2017 08:40

W światowym sektorze brokerskim w ostatnich latach nastąpił imponujący wzrost. Złożona stopa wzrostu rocznego (CAGR) za lata 2012–2016 wyniosła 7%, doprowadzając do osiągnięcia przez sektor wartości 42,8 mld dol.

Add a comment

Więcej…
 
Grecja: Platforma SAS ochroni dane osobowe klientów Interamerican
środa, 26 lipca 2017 08:42

W związku ze zbliżającym się wejściem w życie rozporządzenia GDPR grecka firma ubezpieczeniowa Interamerican  rozszerzyła zakres współpracy z SAS, chcąc zapewnić swoim klientom odpowiednią ochronę ich danych. W realizacji tego celu ma posłużyć nowe rozwiązanie SAS® for Personal Data Protection.

Add a comment

Więcej…
 
Niemcy: Koszt zamieszek po G20
środa, 26 lipca 2017 08:41

Grupa reprezentująca niemieckich ubezpieczycieli twierdzi, że zamieszki towarzyszące szczytowi G20 w Hamburgu w dniach 7–8 lipca br. mogą kosztować firmy ubezpieczeniowe do 12 mln euro.

Add a comment

Więcej…
 
Tokio Millenium Re: Nowy szef underwritingu
wtorek, 25 lipca 2017 08:47

Tokio Millennium Re AG (TMR) z siedzibą w Zurychu powołał Briana Secretta na stanowisko dyrektora ds. underwritingu i członka komitetu wykonawczego. Ma on objąć stanowisko 1 października br. po uzyskaniu akceptacji nadzoru.

Add a comment

Więcej…
 
Niemcy: VZBV chce ubezpieczeń od bankructwa dla linii lotniczych
wtorek, 25 lipca 2017 08:43

Niemieckie Stowarzyszenie Urzędów Ochrony Konsumentów (Verbraucherzentrale Bundesverbands – VZBV) chce, by linie lotnicze zabezpieczały się przed skutkami upadłości w taki sam sposób, jak robią to touroperatorzy – informuje „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 477

GrECo JLT Services: Marek Mozer dyrektorem operacyjnym

Od września Marek Mozer pełni funkcję dyrektora operacyjnego GrECo JLT Services. Do jego kompetencji należy nadzór nad obszarem współpracy z...


czytaj dalej

Euler Hermes: Krzysztof Rzepka szefem działów odszkodowań i windykacji

Krzysztof Rzepka został powołany na dyrektora zarządzającego Biurem Windykacji i Likwidacji Szkód Euler Hermes. Na tym stanowisku będzie...


czytaj dalej

S&P: Perspektywa dla Lloyd’s negatywna

Agencja S&P Global Ratings zrewidowała perspektywę dla Lloyd’s ze stabilnej na negatywną. Jednocześnie potwierdziła przyznane rynkowi Lloyd’s...


czytaj dalej

Munich Re: Giuseppina Albo odchodzi do Hamilton Insurance

Munich Re poinformował, że z końcem roku Giuseppina Albo opuści zarząd reasekuratora, aby z początkiem  2018 r. objąć stanowisko prezesa Hamilton...


czytaj dalej

Colonnade: Pierwszy kwartał działalności w Polsce

Polski oddział Colonnade Insurance dokonał podsumowania pierwszych trzech miesięcy funkcjonowania pod nową marką.

1 lipca Colonnade rozpoczął...


czytaj dalej

Gothaer TU: Ubezpieczenie i odpowiedzialność za uszkodzenia nagrobka

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych eksperci podpowiadają, jak ubezpieczyć nagrobek, oraz tłumaczą, kiedy za szkody odpowiada...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy