feed-image -

Świat


Włochy: Więcej Generali dla rodziny Benettonów
środa, 31 stycznia 2018 09:32

Włoska rodzina miliarderów – Benettonowie – planuje zwiększenie udziału w Assicurazioni Generali, największej firmie ubezpieczeniowej w kraju, do 2%, w ramach strategii zwiększania inwestycji w sektor finansowy.

Add a comment

Więcej…
 
Lloyd’s: Inga Beale w Davos
wtorek, 30 stycznia 2018 09:45

Lloyd’s of London, najstarszy rynek ubezpieczeniowy świata, odnotowuje r/r wzrost na poziomie 100% na niektórych swoich rynkach azjatyckich, gdzie rozwijająca się gospodarka napędza popyt na ochronę wśród 4-miliardowej populacji regionu. Azja stwarza niebywałe możliwości w miarę jak ludzie dodają aktywa, które chcą chronić – tak w skrócie wypowiedziała się dyrektor generalna Lloyd’s Inga Beale w obszernym wywiadzie dla TV Bloomberg podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos.

Add a comment

Więcej…
 
AFL Insurance Brokers: Nie pytaj, co insurtech może zrobić dla ciebie…
poniedziałek, 29 stycznia 2018 09:45

Są w branży tacy, którzy nic nie robią, widząc jak insurtechowe startupy zmagają się z problemami, żeby wystartować, a jednocześnie narzekają na powolne tempo zmian i ograniczoną innowacyjność ubezpieczeń i reasekuracji.

Add a comment

Więcej…
 
Accenture: Wymierne korzyści inwestycji w AI
poniedziałek, 29 stycznia 2018 09:44

Według najnowszych badań Accenture organizacje mogą znacząco spowolnić swoje możliwości rozwoju, jeśli ich zarządy nie podejmą szybkich kroków w kierunku edukacji i wyposażenia pracowników w inteligentne technologie.

Add a comment

Więcej…
 
InMyBag: Crowdfunding dla insurtecha
piątek, 26 stycznia 2018 09:41

Specjalistyczny ubezpieczyciel technologiczny InMyBag ustawił cel crowdfundingu na sumę 500 000 funtów, które zamierza przeznaczyć na sfinansowanie oferowanej usługi wymiany urządzeń elektronicznych.

Add a comment

Więcej…
 
Marsh: Cyberzagrożenie coraz większym wyzwaniem dla firm
czwartek, 25 stycznia 2018 09:47

Kadry zarządzające powinny odegrać kluczową rolę w zakresie zarządzania ryzykiem cybernetycznym – wynika z najnowszego raportu „Cyber: The Stakes Have Changed for the C-Suite” przygotowanego przez Marsh & McLennan Companies we współpracy z FireEye. Trzy znaczące ataki cybernetyczne z 2017 roku zmieniły postrzeganie cyberryzyk w organizacjach – podkreśliły ich destrukcyjny potencjał: ogromną skalę działania (pod względem geograficznym i sektorowym, wielkość poniesionych strat, zakłócenia operacyjne, utracony kapitał czy reputację firmy).

Add a comment

Więcej…
 
Coface: Dalsza poprawa sytuacji gospodarczej, ale ryzyko nie znika
czwartek, 25 stycznia 2018 09:38

Podczas corocznej konferencji Country Risk w Paryżu dotyczącej ryzyka krajów i sektorów, Coface zaprezentował swoje prognozy głównych globalnych tendencji gospodarczych w 2018 roku. Ponadto ubezpieczyciel zaktualizował oceny ryzyka krajów i sektorów. Ocena Polski pozostaje na poziomie A3.

Add a comment

Więcej…
 
Liban: Państwowe cyberszpiegostwo
czwartek, 25 stycznia 2018 09:17

Służby wywiadowcze Libanu zamieniły smartfony tysięcy namierzonych osób w cybermaszyny szpiegowskie. Jest to pierwszy na taką skalę przypadek państwowego hakerstwa, którego celem stały się telefony, a nie komputery.

Add a comment

Więcej…
 
Turcja: Talanx przejmuje Liberty Sigorta
wtorek, 23 stycznia 2018 09:36

23 stycznia Talanx poinformował o zawarciu porozumienia w sprawie nabycia 99,4% udziałów w Liberty Sigorta A.S., tureckim oddziale amerykańskiej Liberty Mutual Group. Dzięki przejęciu niemiecki ubezpieczyciel wzmocni swoją obecność w Turcji, która dla grupy jest jednym z głównych rynków.

Add a comment

Więcej…
 
Hippo: Inwestorzy finansują ekspansję insurtecha
wtorek, 23 stycznia 2018 09:34

Kalifornijska firma z sektora insurtech Hippo pozyskała 25 mln dol. z emisji Serii B od Comcast Ventures i Fifth Wall oraz innych inwestorów.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 495

Pocztowe TUW: Stanisław Sokołowski nowym wiceprezesem

Z dniem 29 marca Stanisław Sokołowski został powołany na wiceprezesa zarządu Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych. Na tym stanowisku...


czytaj dalej

MetLife: Mirosław Kisyk za Łukasza Kalinowskiego na stanowisku prezesa

27 marca MetLife TUnŻiR poinformował, że Łukasz Kalinowski złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu spółki i jednocześnie zakończył...


czytaj dalej

Najczęściej czytane

Allianz: Współdzielenie samochodu ubezpieczone

Allianz zawiązał partnerstwo z brytyjską platformą współdzielenia pojazdów Drivy, aby zapewnić ubezpieczenia jej użytkownikom. Jest to część...


czytaj dalej

Włochy: Octo Telematics sięgnęło po rozwiązania SAS

Włoska firma Octo Telematics przy wsparciu narzędzi analitycznych SAS stworzyła największą bazę danych zawierającą opisy zachowań kierowców.   

W...


czytaj dalej

Senat: Dyskusja o regulacji branży odszkodowawczej

19 kwietnia odbyło się seminaryjne posiedzenie senackiej Komisji Budżetu i Finansów Publicznych. Podczas spotkania organizowanego wspólnie z...


czytaj dalej

Dochodzenie roszczeń za szkody osobowe – problemy i ułatwienia

19 kwietnia miała miejsce konferencja zatytułowana „Rekompensata za utratę zdrowia i życia – praktyczne aspekty dochodzenia roszczeń”. Była to...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook