feed-image -

Świat


Ubea.pl: Składki OC rosną również za granicą
środa, 29 marca 2017 08:41

Rosnące ceny OC to problem, który dotyka również zagranicznych kierowców – zauważają eksperci porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl.

Add a comment

Więcej…
 
Fitch: Przesunięcie odpowiedzialności w ubezpieczeniach komunikacyjnych
poniedziałek, 27 marca 2017 08:49

Upowszechnienie się pojazdów autonomicznych całkowicie odmieni sektor ubezpieczeń komunikacyjnych w długiej perspektywie czasowej. Odpowiedzialność zaczyna się przesuwać w stronę producentów, a tradycyjne pule ryzyk kurczą się.

Add a comment

Więcej…
 
AIG: Hancock odchodzi bez premii
poniedziałek, 27 marca 2017 08:48

Odchodzącemu prezesowi i dyrektorowi generalnemu AIG Peterowi Hancockowi odmówiono premii za 2016 r., po odnotowaniu przez firmę straty netto za IV kw. ub.r. wynoszącej 3,04 mld dol. W analogicznym okresie 2015 r. strata wyniosła 1,84 mld dol.

Add a comment

Więcej…
 
KE: Będzie łatwiej korzystać ze zniżki za bezszkodową jazdę
piątek, 24 marca 2017 09:49

23 marca Komisja Europejska (KE) przedstawiła plany zmian w sektorze konsumenckich usług finansowych, dzięki któremu konsumenci europejscy będą mieć większy wybór usług finansowych i lepszy do nich dostęp w całej Unii. Plany KE odnoszą się także do ubezpieczeń.

Add a comment

Więcej…
 
Bank of England: Ochrona konsumenta ubezpieczeń
piątek, 24 marca 2017 09:46

W odpowiedzi na raport niezależnego biura oceniającego przy Bank of England, BoE precyzyjniej wyjaśni, co powinni robić ubezpieczyciele, aby lepiej chronić interesy ubezpieczonych, takich jak osoby starsze.

Add a comment

Więcej…
 
Village Capital i fundacja MetLife pomogą fintechom
czwartek, 23 marca 2017 09:49

Village Capital we współpracy z fundacją MetLife rozpoczął realizację wieloletniego programu, którego celem jest budowa środowiska start-upów działających na rzecz włączenia finansowego w Polsce, Ukrainie, Turcji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a także wspomaganie najlepszych start-upów technologicznych w sektorze finansowym w każdym z tych państw.

Add a comment

Więcej…
 
Wielka Brytania: Kierowcy zapłacą więcej za ubezpieczenie
czwartek, 23 marca 2017 09:38

20 marca w Wielkiej Brytanii weszła w życie ustawa, której skutkiem ma być potężny wzrost stawek w ubezpieczeniach komunikacyjnych dla młodych oraz starszych wiekiem kierowców – podał dobryruch.co.uk.

Add a comment

Więcej…
 
RSA: Gearey dyrektorem ds. rozwiązań dla przedsiębiorstw
środa, 22 marca 2017 09:48

Brytyjski ubezpieczyciel RSA (były właściciel Link4) powołał Jamesa Gearey’a na stanowisko dyrektora zarządzającego ds. ryzyk i rozwiązań dla przedsiębiorstw (CRS), które obejmie 5 czerwca br.

Add a comment

Więcej…
 
Europa: Spowolnienie zakupów reasekuracji
wtorek, 21 marca 2017 09:43

Mimo miękkiego rynku, wielcy europejscy cedenci spowolnili tempo dokonywania zakupów reasekuracji – zauważa agencja A.M. Best.

Add a comment

Więcej…
 
EHDA: Korzyści dla ubezpieczeń kredytu dzięki sztucznej inteligencji
poniedziałek, 20 marca 2017 09:51

Euler Hermes poinformował, że jego Agencja Cyfrowa nawiązała współpracę z Flowcast – spółką z sektora technologii finansowych, której działalność koncentruje się na rewolucjonizowaniu finansowania handlu i łańcucha dostaw przy pomocy sztucznej inteligencji (AI). Informację podano do publicznej wiadomości w czasie LendIt USA, odbywającej się w ub. tygodniu w Nowym Jorku konferencji sektora pożyczek i technologii finansowych, w której obaj partnerzy brali udział.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 466

Nationale-Nederlanden: Anita Bogusz członkiem zarządu ds. ryzyka

22 czerwca, na trzysta sześćdziesiątym pierwszym posiedzeniu Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Anity...


czytaj dalej

PZU Życie: Małgorzata Sadurska w zarządzie spółki

Małgorzata Sadurska została nowym członkiem zarządu PZU Życie – wynika z informacji znajdujących się na stronie internetowej ubezpieczyciela.

...


czytaj dalej

SCOR: Rynek reasekuracji medycznej w USA

SCOR Global Life, spółka zależna francuskiego reasekuratora SCOR, specjalizująca się w międzynarodowych ubezpieczeniach na życie i zdrowotnych,...


czytaj dalej

Aviva: Cyberprodukt dla małego biznesu

Brytyjski ubezpieczyciel Aviva w ramach rozbudowywania działu ubezpieczeń specjalistycznych planuje wprowadzenie w br. nowego produktu dla małych...


czytaj dalej

Concordia Ubezpieczenia: 20 lat minęło

17 czerwca w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się Gala Jubileuszowa Concordii Ubezpieczenia – kulminacyjny punkt...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Allianz będzie szturmować pierwsza trójkę

Polski rynek ma duże znaczenie dla Allianz. Dlatego ubezpieczyciel zamierza wzmocnić swoją pozycję w naszym kraju. Droga do tego celu będzie...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy