feed-image -

Świat


Lloyd’s: Zmniejszyć swoje wynagrodzenia i mówić po ludzku
piątek, 21 października 2016 08:30

W obliczu przygotowań do wyjścia Wlk. Brytanii z Unii Europejskiej osoby na kierowniczych stanowiskach w branży finansowej powinny rozważyć cięcia własnych wynagrodzeń, aby odzyskać zaufanie ludzi, którzy stracili wiarę w wielki biznes. Add a comment

Więcej…
 
Coface: Rośnie ryzyko polityczne w Europie Zachdniej
czwartek, 20 października 2016 08:37

Coface zaprezentował polityczny wskaźnik ryzyka dla krajów Europy Zachodniej. Ubezpieczyciel zdecydował się na dalsze obniżki ocen, których przyczynami są m.in. szok po Brexicie i spadek przychodów ze sprzedaży ropy naftowej

Add a comment
Więcej…
 
Rwanda: Drony w służbie zdrowia
czwartek, 20 października 2016 08:37

Lekarzom w trudno dostępnych rejonach Rwandy, pozbawionym niezbędnych do ratowania życia dostaw krwi, przychodzi z pomocą nowy sojusznik – drony.

Add a comment

Więcej…
 
JLT Re: Perspektywy ubezpieczeń non-life na rynkach wschodzących
środa, 19 października 2016 08:36

Mimo obecnego spowolnienia oczekuje się, że gospodarki wschodzące w ciągu najbliższych 5 lat prześcigną rynki rozwinięte – stwierdza raport opublikowany przez JLT Re. Można się też spodziewać, że analizowane przez JLT Re gospodarki wschodzące zwiększą swój udział w globalnym rynku ubezpieczeń non-life wraz ze wzrostem poziomu penetracji i gęstości ubezpieczeniowej.

Add a comment

Więcej…
 
Lloyd’s: Jak nie w Londynie, to gdzie?
wtorek, 18 października 2016 08:30

Lloyd’s rozważa ulokowanie nowej spółki zależnej poza Londynem. Do miejsc branych pod uwagę zaliczają się m.in. Malta, Luksemburg i Irlandia – zapowiedziała dyrektor generalna Lloyd’s of London, Inga Beale.

Add a comment

Więcej…
 
Świat: Strategie dla pojazdów autonomicznych
poniedziałek, 17 października 2016 08:44

Globalne koncerny samochodowe Toyota i BMW oraz ubezpieczyciel Allianz pozyskają technologię Nauto, start-upa z Doliny Krzemowej, wykorzystującą kamery i systemy sztucznej inteligencji w samochodach, co pozwala zrozumieć zachowanie kierowcy.

Add a comment

Więcej…
 
Chiny: zachęta do inwestowania w Portugalii
poniedziałek, 17 października 2016 08:39

Chiny będą w szerszym niż dotychczas zakresie zachęcać swoje przedsiębiorstwa do inwestowania w Portugalii, w dziedzinach takich jak finanse, ubezpieczenia, opieka zdrowotna i infrastruktura – zapowiedział prezydent Xi Jinping w rozmowie z przebywającym z wizytą w Chinach premierem Portugalii Antonio Costą.

Add a comment

Więcej…
 
S&P: Pozycja kapitałowa reasekuratorów nadal silna
piątek, 14 października 2016 08:30

Chociaż huragan Matthew może nieco uszczuplić nadmiar kapitału globalnego sektora reasekuracji, jego pozycja kapitałowa nie pogorszy się poniżej poziomu AAA – prognozuje S&P Global Ratings.

Add a comment

Więcej…
 
Fitch: Ryzyka polityczne grożą perspektywie globalnego wzrostu
czwartek, 13 października 2016 08:29

Ryzyko spadku grożące wzrostowi gospodarczemu krajów rozwiniętych w ostatnich miesiącach wzrosło – wynika z najnowszego raportu Fitch Ratings publikowanego co dwa miesiące, Global Economic Outlook.

Add a comment
Więcej…
 
Best Global Brands 2016: Allianz wśród najcenniejszych marek
środa, 12 października 2016 08:45

W najnowszym rankingu Best Global Brands 2016 Allianz został sklasyfikowany jako druga, najcenniejsza marka ubezpieczeniowa świata. Jej wartość wzrosła o 12% w porównaniu do rankingu z 2015 roku i wynosi 9,5 mld dolarów. To plasuje ją na 51. miejscu w rankingu 100 najcenniejszych marek świata.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 451

TFI PZU: Marcin Adamczyk nowym prezesem, Cezary Iwański – członkiem zarządu

16 stycznia Grupa PZU podała, że prezesem TFI PZU zostanie Marcin Adamczyk, wcześniej między innymi szef zespołu rynków lokalnych oraz lead...


czytaj dalej

Link4: Marek Wasilewski nowym szefem likwidacji szkód

Od stycznia nowym szefem likwidacji szkód w Link4 jest Marek Wasilewski. Zastąpił Iana Kennedy’ego.

Marek Wasilewski w ostatnich czterech latach...


czytaj dalej

Munich Re: Zmiana w radzie nadzorczej

Z dniem 3 stycznia do rady nadzorczej Munich Re została powołana Renata Jungo Brüngger. Sąd w Monachium powołał ją na miejsce Wolfganga...


czytaj dalej

Aon: Zarządzanie ryzykiem Brexitu

Aon plc wprowadził Brexit Navigator – zindywidualizowane rozwiązanie mające na celu pomoc firmom w ilościowym określeniu skutków ekspozycji na...


czytaj dalej

PIU: Wręczono odznaki „Za zasługi dla ubezpieczeń"

17 stycznia 2017 r. podczas nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Polskiej Izby Ubezpieczeń wręczone zostały odznaki „Za zasługi dla ubezpieczeń”.

...


czytaj dalej

Compensa: Średni dystans holowania to 35 kilometrów

Prawie jedną trzecią awarii samochodów udaje się usunąć na miejscu zdarzenia, a średni dystans holowania auta w ramach assistance to 35 km –...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy