feed-image -

Reklama

Świat


Świat: W epoce zimnej wojny lodowce topniały wolniej
wtorek, 25 czerwca 2019 08:36

Tempo topnienia himalajskiego lodowca uległo podwojeniu w ciągu ostatnich 40 lat – wskazują badania, które umożliwiło odtajnienie zdjęć satelitarnych z epoki zimnej wojny.

Add a comment

Więcej…
 
Geneva Association: Mocne głosy w zarządzie
poniedziałek, 24 czerwca 2019 08:00

Geneva Association, globalna organizacja zrzeszająca dyrektorów branży ubezpieczeń i reasekuracji, ogłosiła wybór czterech nowych członków zarządu. Są to: Yuansiong Lee z Ping An, Charles F. Lowrey z Prudential Financial, Jianmin Miao z PICC i Maurice Tulloch z Avivy.

Add a comment
Więcej…
 
Mapfre: Prezes mówi o nowej rzeczywistości technologicznej
poniedziałek, 24 czerwca 2019 08:00

Postępy w technologii i nowa rzeczywistość, jaką ona kreuje, nie mogą działać jak hamulec rozwoju gospodarczego i społecznego – mówił prezes i dyrektor generalny Mapfre Antonio Huertas na międzynarodowej konferencji Mapfre Global Risks.

Add a comment

Więcej…
 
ACORD: Innowacja dla rynku reasekuracji zwycięża
środa, 19 czerwca 2019 08:36

ACORD (Association for Cooperative Operations Research and Development), organizacja opracowująca globalne standardy dla branży ubezpieczeniowej ogłosiła, że zwycięzcą półfinału konkursu na innowacje z dziedziny insurtech jest Riskbook. Za nim uplasowały się RITA i Optimiz.Claims.

Add a comment

Więcej…
 
L&G: Blockchain dla emerytur
środa, 19 czerwca 2019 08:36

Brytyjski ubezpieczyciel Legal & General nawiązał współpracę z Amazonem w celu ustanowienia pierwszego, jak się mówi, systemu blockchain dla korporacyjnych programów emerytalnych.

Add a comment

Więcej…
 
Brexit: Niektórzy nieprzygotowani
wtorek, 18 czerwca 2019 08:31

Unia Europejska mówi, że jest gotowa na opuszczenie bloku przez Wielką Brytanię bez umowy i nie planuje użycia żadnych dalszych środków awaryjnych.

Add a comment

Więcej…
 
Atradius: Wzrost upadłości firm w Europie Zachodniej w 2019 roku
wtorek, 18 czerwca 2019 08:30

Gospodarka większości krajów Europy Zachodniej wyraźnie spowolni w 2019 roku – wynika z Atradius Country Report. Analitycy ubezpieczyciela prognozują również zauważalny wzrost upadłości przedsiębiorstw.

Add a comment

Więcej…
 
Zurich Insurance: Doświadczenie klienta w epoce cyfrowej
poniedziałek, 17 czerwca 2019 08:00

Zurich Insurance ogłosił powołanie Conny Kalcher na stanowisko dyrektora ds. klienta. Będzie ona kierować nowo stworzonym Biurem Klienta, które powstało w celu dalszego doskonalenia jakości obsługi klienta w całej grupie.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva: Zmian personalnych ciąg dalszy
piątek, 14 czerwca 2019 08:46

Dyrektor finansowy Avivy Tom Stoddard ustąpi ze stanowiska z końcem czerwca. Jest to drugi ruch kadrowy na najwyższych stanowiskach w tym roku, po objęciu przez Maurice’a Tullocha funkcji dyrektora generalnego.

Add a comment

Więcej…
 
Liferay: Inwestycja w UX pozwala zaoszczędzić nawet 10 mln zł rocznie
piątek, 14 czerwca 2019 08:43

Firmy z branży ubezpieczeniowej poszukają skutecznych rozwiązań, które umożliwiają wykorzystywanie danych z systemów backendowych do tworzenia stron internetowych. Jest to szczególnie ważne dla ubezpieczycieli sprzedających znaczną liczbę polis przez niezależnych agentów – wskazuje Liferay.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 542

DWF Poland: Paweł Stykowski na czele praktyki ubezpieczeniowej

We wrześniu do DWF Poland dołączył Paweł Stykowski. W polskim oddziale kancelarii objął stanowisko local partnera. Jego zadaniem będzie...


czytaj dalej

Colonnade Insurance: Grzegorz Kulik nowym dyrektorem generalnym

Po niecałych trzech miesiącach od rezygnacji z zajmowanej funkcji wiceprezesa zarządu spółek ubezpieczeniowych Allianz Polska Grzegorz Kulik objął...


czytaj dalej

Marsh: Menadżerowie poświęcają niewiele czasu na zarządzanie cyberryzykiem

Większość członków zarządu lub kadry kierowniczej odpowiedzialnej za zarządzanie ryzykiem cybernetycznym w swojej organizacji poświęca nie więcej...


czytaj dalej

Allianz: Spadek zasobów finansowych w krajach rozwiniętych i wschodzących

W 2018 roku zasoby finansowe w krajach rozwiniętych i wschodzących po raz pierwszy od czasu kryzysu finansowego z 2008 r. zanotowały symultaniczny...


czytaj dalej

PIU: Coraz bliżej 3 mln osób objętych ochroną w ramach polisy zdrowotnej

Wartość rynku prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych nadal rośnie. Szybko zwiększa się też grono Polaków objętych ochroną w ramach tego typu polis.

czytaj dalej

Ubea.pl: Zmiany w rankingu

W sierpniu doszło do kilku zmian w rankingu cen ubezpieczeń komunikacyjnych Ubea.pl, opartego na kalkulacjach sporządzonych przez użytkowników...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook