feed-image -

Świat


Novis Poisťovňa: Akceptacja płatności walutą cyfrową
poniedziałek, 24 lipca 2017 08:37

Payment21.com, procesor płatniczy walut cyfrowych zgodny ze standardem AML, ogłosił partnerstwo z Novis Poisťovňa, umożliwiające ubezpieczycielowi akceptowanie płatności w walucie cyfrowej na każdym rynku jego działania.

Add a comment

Więcej…
 
Francja: Telekomy wchodzą w bankowość online i ubezpieczenia
poniedziałek, 24 lipca 2017 08:29

Francuski miliarder Patrick Drahi planuje uruchomienie wiosną 2019 r. banku online w krajach strefy euro, w których działa jego grupa telekomunikacyjna Altice.

Add a comment

Więcej…
 
Niemcy: Mobilny bank wchodzi w ubezpieczenia
poniedziałek, 24 lipca 2017 08:27

Niemiecki bank mobilny N26 zapowiedział 26 czerwca br. rozszerzenie oferty usług i produktów o ubezpieczenia. N26 nawiąże partnerstwo z niemiecką firmą z sektora insurtech Clark, aby zaoferować cyfrowe usługi ubezpieczeniowe i zaspokajać wszystkie potrzeby finansowe użytkowników za pomocą jednej aplikacji.

Add a comment

Więcej…
 
Munich Re: Wysoki poziom ubezpieczonych strat
czwartek, 20 lipca 2017 08:44

Szereg burz i tornad w Stanach Zjednoczonych zdominował statystyki dotyczące katastrof naturalnych w pierwszej połowie 2017 roku. Odnotowano w sumie sześć poważnych burz, z których każda powodowała miliardy dolarów strat – podał Munich RE.

Add a comment

Więcej…
 
RMS: Ubezpieczenia katastroficzne ulżą biednym krajom
czwartek, 20 lipca 2017 08:43

Nowe typy ubezpieczeń mogą zmniejszyć koszta katastrof naturalnych ponoszone przez biedniejsze kraje oraz wielkość koniecznej pomocy humanitarnej – głosi raport RMS na zlecenie brytyjskiego Ministerstwa Rozwoju Międzynarodowego.

Add a comment

Więcej…
 
FedEx: Polisa nie pokryje strat z ataku Petyi na TNT Express
środa, 19 lipca 2017 08:37

FedEx Corp. złożył w amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd roczne sprawozdanie za rok podatkowy 2017. Do formularza dołączone zostały dodatkowe informacje na temat czerwcowego ataku hakerskiego na światowe systemy informacyjne należącej do niego TNT Express B.V., spółki oferującej ekspresowe usługi transportowe i przewozowe oraz naziemną dostawę małych paczek.

Add a comment

Więcej…
 
Euler Hermes: Dobre dane gospodarcze nie mogą przesłonić zagrożeń
wtorek, 18 lipca 2017 09:18

Pomimo nowego rekordu nadmiaru oszczędności w przedsiębiorstwach niefinansowych, utrzymujący się wysoki wskaźnik opóźnionych płatności oraz gwałtowny wzrost liczby niewypłacalności dużych firm (o obrotach powyżej 50 mln euro) wskazują na to, że globalne tempo rozwoju gospodarki wiąże się z pewnymi wyzwaniami – twierdzi Euler Hermes.

Add a comment

Więcej…
 
Niemcy: Generali chce sprzedać pakiet ubezpieczeń na życie
poniedziałek, 17 lipca 2017 08:27

Generali wystawia na sprzedaż pakiet niemieckich ubezpieczeń na życie (Generali Leben) o wartości 44 miliardów euro, ponieważ restrukturyzuje operacje w Europie, jak informują źródła zbliżone do sprawy.

Add a comment

Więcej…
 
USA: Senat bliski zniesienia „Obamacare”
poniedziałek, 17 lipca 2017 08:27

13 lipca przywódcy republikanów w Senacie przedstawili nową wersję ustawy o zniesieniu i zastąpieniu systemu opieki medycznej zwanym „Obamacare”. Wcześniej, na początku lipca republikanie zrezygnowali z głosowania nad poprzednią wersją z powodu braku głosów.

Add a comment

Więcej…
 
Allianz: Nadzieje na rozwój w Azji
czwartek, 13 lipca 2017 08:51

Niemiecki ubezpieczyciel Allianz, który zahamował odpływ funduszy ze swojego amerykańskiego podmiotu zarządzania aktywami PIMCO, obecnie stara się nabierać masy na przeciwległym krańcu świata – w Azji.

Azja jest nadal stosunkowo niewielką częścią globalnego portfela Allianz, ale bardzo obiecującą – zauważa agencja Bloomberg. Podkreślił to w wywiadzie dyrektor generalny ubezpieczyciela na region Azji i Pacyfiku, George Sartorel: – Przez długi czas siedzieliśmy w Azji cicho, ale naszym celem jest przyspieszenie wzrostu w regionie. Postrzegamy go jako rzeczywisty motor rozwoju dla Allianz.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 477

GrECo JLT Services: Marek Mozer dyrektorem operacyjnym

Od września Marek Mozer pełni funkcję dyrektora operacyjnego GrECo JLT Services. Do jego kompetencji należy nadzór nad obszarem współpracy z...


czytaj dalej

Euler Hermes: Krzysztof Rzepka szefem działów odszkodowań i windykacji

Krzysztof Rzepka został powołany na dyrektora zarządzającego Biurem Windykacji i Likwidacji Szkód Euler Hermes. Na tym stanowisku będzie...


czytaj dalej

S&P: Perspektywa dla Lloyd’s negatywna

Agencja S&P Global Ratings zrewidowała perspektywę dla Lloyd’s ze stabilnej na negatywną. Jednocześnie potwierdziła przyznane rynkowi Lloyd’s...


czytaj dalej

Munich Re: Giuseppina Albo odchodzi do Hamilton Insurance

Munich Re poinformował, że z końcem roku Giuseppina Albo opuści zarząd reasekuratora, aby z początkiem  2018 r. objąć stanowisko prezesa Hamilton...


czytaj dalej

Colonnade: Pierwszy kwartał działalności w Polsce

Polski oddział Colonnade Insurance dokonał podsumowania pierwszych trzech miesięcy funkcjonowania pod nową marką.

1 lipca Colonnade rozpoczął...


czytaj dalej

Gothaer TU: Ubezpieczenie i odpowiedzialność za uszkodzenia nagrobka

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych eksperci podpowiadają, jak ubezpieczyć nagrobek, oraz tłumaczą, kiedy za szkody odpowiada...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy