feed-image -

Świat


Wlk. Brytania: Z Prudential do Zurich
środa, 16 listopada 2016 09:22

Zurich powołał Tulsi Naidu na stanowisko dyrektora generalnego na Wlk. Brytanię. Będzie podlegać Gary’emu Shaughnessy, dyrektorowi generalnemu na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA).

Add a comment

Więcej…
 
Świat: Niebezpieczeństwa i słabości internetu rzeczy
wtorek, 15 listopada 2016 09:24

Ostatnie cyberataki polegające na opanowywaniu przez hakerów urządzeń codziennego użytku, takich jak kamery, nagrywarki, drukarki, routery i głośniki, są dzwonkiem alarmowym zwracającym uwagę na ukryte niebezpieczeństwa internetu rzeczy. Problemem dla producentów tych urządzeń jest to, że niewielu jest przygotowanych do podjęcia nieznanego sobie zadania powstrzymania hakerów – zauważa agencja Reuters.

Add a comment

Więcej…
 
Liberty Mutual: Powrót do zysku
poniedziałek, 14 listopada 2016 09:40

Amerykański ubezpieczyciel Liberty Mutual Holding Company w III kw. br. znów znalazł się nad kreską, co oznacza ogromną zmianę na lepsze po znacznej stracie, jaką odnotował w analogicznym okresie ub.r.

Add a comment

Więcej…
 
Hiscox: Ochrona dzieł sztuki
poniedziałek, 14 listopada 2016 09:30

Hiscox ogłosił utworzenie we współpracy z Ascot Underwriting, konsorcjum o pojemności ubezpieczeniowej 1 mld dol. w celu usprawnienia plasowania na rynku Lloyd’s dużych ryzyk dotyczących dzieł sztuki.

Add a comment

Więcej…
 
RSA: Ogólny wzrost, ale straty katastroficzne
czwartek, 10 listopada 2016 09:39

Brytyjska RSA Insurance Group zwiększyła składkę przypisaną netto ze swojej podstawowej działalności w ciągu trzech kwartałów br., ale na wyniki oddziałały niekorzystnie straty katastroficzne.

Add a comment

Więcej…
 
Lloyd’s: Działalność reasekuracyjna w Indiach
środa, 09 listopada 2016 09:27

Lloyd’s uzyskał zgodę indyjskiego nadzoru ubezpieczeniowego na dostarczanie usług reasekuracyjnych w Indiach. Decyzja oznacza, że rynek Lloyd’s może w 2017 r. otworzyć oddział w Indiach.

Add a comment

Więcej…
 
Atradius: Dziś i jutro branży motoryzacyjnej
wtorek, 08 listopada 2016 09:52

Analitycy Atradius przyjrzeli się branży motoryzacyjnej. Ich zdaniem branża powinna wreszcie odczuć któreś z globalnych zawirowań gospodarczych na świecie. Oprócz tego analitycy prognozują, że kluczowym dla kierunków rozwoju będzie coraz szersze implementowanie nowych technologii. Z punktu widzenia Polski najważniejsze jest obserwowanie sytuacji na niemieckim oraz brytyjskim rynku, a także krajowe aspekty, takie jak nowe stawki akcyzy.

Add a comment

Więcej…
 
Lloyd’s of London: Nagrody za innowacje
wtorek, 08 listopada 2016 09:43

Lloyd’s of London ogłosił zwycięzców 2016 Innovation Awards. Aon, Beazley, Cromar, Hiscox i Tokio Marine Kiln zostały nagrodzone za innowacyjne produkty lub nowe sposoby pracy.

Add a comment

Więcej…
 
SCOR: Mniejszy zysk, ale stały wzrost
poniedziałek, 07 listopada 2016 09:40

Zyski SCOR, globalnego reasekuratora z siedzibą w Paryżu, w pierwszych 3 kwartałach 2016 r. spadły wskutek większej liczby katastrof naturalnych i trudnej sytuacji makroekonomicznej.

Add a comment

Więcej…
 
ASEAN: Rola ubezpieczycieli w rozwoju regionu
poniedziałek, 07 listopada 2016 09:36

Sektor ubezpieczeniowy regionu ASEAN ma odegrać większą rolę w finansowaniu potrzeb infrastrukturalnych regionu poprzez inwestycje długoterminowe, dzięki większej integracji finansowej w ramach Wspólnoty Gospodarczej ASEAN-u.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 454

D.A.S.: Danuta Źrałek nowym członkiem zarządu

16 lutego nastąpiły zmiany w zarządzie D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację Arkadiusza Gila...


czytaj dalej

KNF: Marcin Pachucki i Filip Świtała nowymi wiceprzewodniczącymi

Na wniosek przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) Marka Chrzanowskiego, premier Beata Szydło odwołała z dniem 15 lutego jego...


czytaj dalej

Lloyd’s: Carnegie-Brown następcą Nelsona

Były dyrektor generalny Marsh Europe i prezes bez funkcji wykonawczej brytyjskiego oddziału Aon Bruce Carnegie-Brown zostanie wkrótce mianowany...


czytaj dalej

Niemcy: Allianz planuje odkup akcji

Allianz, największy europejski ubezpieczyciel, zaproponował wydanie 3 miliardów euro na wykup własnych akcji po ogłoszeniu zysku wyższego od...


czytaj dalej

Odświeżone zasady postępowania przed Rzecznikiem Finansowym

22 lutego weszło w życie rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 15 lutego 2017 r. w sprawie pozasądowego postępowania przed Rzecznikiem...


czytaj dalej

Concordia w górę, Aviva w dół

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny oficjalnie ogłosił, że PZU, Compensa i Hestia znalazły się na czele rankingu jakości danych w ogólnopolskiej...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy