feed-image -

Świat
SCOR: Rynek reasekuracji medycznej w USA
piątek, 23 czerwca 2017 08:30

SCOR Global Life, spółka zależna francuskiego reasekuratora SCOR, specjalizująca się w międzynarodowych ubezpieczeniach na życie i zdrowotnych, weszła na amerykański rynek reasekuracji medycznej z ofertą zindywidualizowanych rozwiązań zarządzania ryzykiem medycznym i skomplikowaną likwidacją.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva: Cyberprodukt dla małego biznesu
czwartek, 22 czerwca 2017 08:45

Brytyjski ubezpieczyciel Aviva w ramach rozbudowywania działu ubezpieczeń specjalistycznych planuje wprowadzenie w br. nowego produktu dla małych i średnich przedsiębiorstw, dającego ochronę przed skutkami cyberataków.

Add a comment

Więcej…
 
Lloyds: Carnegie-Brown obejmuje prezesurę
wtorek, 20 czerwca 2017 08:46

Po zapowiadanym od 2015 r. na ten moment przejściu na emeryturę Johna Nelsona stanowisko prezesa Lloyd’s oficjalnie objął Bruce Carnegie-Brown. Rada Lloyd’s nadzorująca rynek zatwierdziła jego nominację w lutym br.

Add a comment

Więcej…
 
Europa: Allianz chce mieć cały Euler Hermes
poniedziałek, 19 czerwca 2017 08:44

Allianz SE sprawdza możliwości realizacji planu całkowitego przejęcia kontroli nad francuskim ubezpieczycielem kredytów, Euler Hermes, przez zakup udziałów, których jeszcze nie posiada. Akcje Euler Hermes zyskały najwięcej od ponad czterech lat.

Add a comment

Więcej…
 
Kambodża: Wzrost gospodarczy i wzrost świadomości
poniedziałek, 19 czerwca 2017 08:42

Branża ubezpieczeniowa Kambodży za I kw. br. odnotowała sumę składek wynoszącą 36,2 mln dol., o niemal 24% więcej niż za analogiczny okres ub.r. – podało Stowarzyszenie Ubezpieczycieli Kambodży.

Add a comment

Więcej…
 
Kuwejt: Ubezpieczenia zdrowotne motorem wzrostu
poniedziałek, 19 czerwca 2017 08:42

Prognozuje się, że łączna suma składek ubezpieczeniowych w Kuwejcie wzrośnie w br. o 30% dzięki wzrostowi w ubezpieczeniach zdrowotnych.

Add a comment

Więcej…
 
XL Catlin: Wzrost pojemności odpowiedzią na wzrost potrzeb
środa, 14 czerwca 2017 08:41

XL Catlin zwiększył swoją globalną majątkową pojemność ubezpieczeniową o 25%, do 550 mln dol. Jest ona dostępna na zasadzie kwotowej lub nadwyżkowej. Dzięki zwiększeniu pojemności firma będzie lepiej przygotowana do zaspokajania rosnących potrzeb ubezpieczeń majątkowych klientów w kraju i na świecie.

Add a comment

Więcej…
 
Europa: Ubezpieczenia wzajemne z rekordowym przypisem
wtorek, 13 czerwca 2017 08:40

Spółdzielczość ubezpieczeniowa w Europie osiąga z roku na rok coraz lepsze wyniki: ma większe zyski, obsługuje więcej członków i klientów – wynika z raportu za rok 2015, opublikowanego przez międzynarodowe organizacje ICMIF i AMICE.

Add a comment

Więcej…
 
Coface: Wielka Brytania pozostanie atrakcyjna dla przedsiębiorstw
wtorek, 13 czerwca 2017 08:39

Mimo odporności brytyjskiej gospodarki na zawirowania, wśród przedsiębiorstw coraz powszechniejsza będzie postawa wyczekiwania, która nasili się jeszcze bardziej na etapie negocjacji związanych z Brexitem – twierdzą eksperci Coface.

Add a comment

Więcej…
 
Chiny: Zaostrzenie regulacji mimo oporu zagranicznych firm
poniedziałek, 12 czerwca 2017 08:44

Po latach zażartych dyskusji nad kontrowersyjnym aktem prawnym Chiny wprowadziły nową, zaostrzoną ustawę dotyczącą bezpieczeństwa cybernetycznego. Wiele zagranicznych grup obawia się, że utrudni im ona prowadzenie działalności w Chinach.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 466

Nationale-Nederlanden: Anita Bogusz członkiem zarządu ds. ryzyka

22 czerwca, na trzysta sześćdziesiątym pierwszym posiedzeniu Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Anity...


czytaj dalej

PZU Życie: Małgorzata Sadurska w zarządzie spółki

Małgorzata Sadurska została nowym członkiem zarządu PZU Życie – wynika z informacji znajdujących się na stronie internetowej ubezpieczyciela.

...


czytaj dalej

SCOR: Rynek reasekuracji medycznej w USA

SCOR Global Life, spółka zależna francuskiego reasekuratora SCOR, specjalizująca się w międzynarodowych ubezpieczeniach na życie i zdrowotnych,...


czytaj dalej

Aviva: Cyberprodukt dla małego biznesu

Brytyjski ubezpieczyciel Aviva w ramach rozbudowywania działu ubezpieczeń specjalistycznych planuje wprowadzenie w br. nowego produktu dla małych...


czytaj dalej

Concordia Ubezpieczenia: 20 lat minęło

17 czerwca w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się Gala Jubileuszowa Concordii Ubezpieczenia – kulminacyjny punkt...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Allianz będzie szturmować pierwsza trójkę

Polski rynek ma duże znaczenie dla Allianz. Dlatego ubezpieczyciel zamierza wzmocnić swoją pozycję w naszym kraju. Droga do tego celu będzie...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy