feed-image -

Świat
KE: Będzie łatwiej korzystać ze zniżki za bezszkodową jazdę
piątek, 24 marca 2017 09:49

23 marca Komisja Europejska (KE) przedstawiła plany zmian w sektorze konsumenckich usług finansowych, dzięki któremu konsumenci europejscy będą mieć większy wybór usług finansowych i lepszy do nich dostęp w całej Unii. Plany KE odnoszą się także do ubezpieczeń.

Add a comment

Więcej…
 
Bank of England: Ochrona konsumenta ubezpieczeń
piątek, 24 marca 2017 09:46

W odpowiedzi na raport niezależnego biura oceniającego przy Bank of England, BoE precyzyjniej wyjaśni, co powinni robić ubezpieczyciele, aby lepiej chronić interesy ubezpieczonych, takich jak osoby starsze.

Add a comment

Więcej…
 
Village Capital i fundacja MetLife pomogą fintechom
czwartek, 23 marca 2017 09:49

Village Capital we współpracy z fundacją MetLife rozpoczął realizację wieloletniego programu, którego celem jest budowa środowiska start-upów działających na rzecz włączenia finansowego w Polsce, Ukrainie, Turcji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a także wspomaganie najlepszych start-upów technologicznych w sektorze finansowym w każdym z tych państw.

Add a comment

Więcej…
 
Wielka Brytania: Kierowcy zapłacą więcej za ubezpieczenie
czwartek, 23 marca 2017 09:38

20 marca w Wielkiej Brytanii weszła w życie ustawa, której skutkiem ma być potężny wzrost stawek w ubezpieczeniach komunikacyjnych dla młodych oraz starszych wiekiem kierowców – podał dobryruch.co.uk.

Add a comment

Więcej…
 
RSA: Gearey dyrektorem ds. rozwiązań dla przedsiębiorstw
środa, 22 marca 2017 09:48

Brytyjski ubezpieczyciel RSA (były właściciel Link4) powołał Jamesa Gearey’a na stanowisko dyrektora zarządzającego ds. ryzyk i rozwiązań dla przedsiębiorstw (CRS), które obejmie 5 czerwca br.

Add a comment

Więcej…
 
Europa: Spowolnienie zakupów reasekuracji
wtorek, 21 marca 2017 09:43

Mimo miękkiego rynku, wielcy europejscy cedenci spowolnili tempo dokonywania zakupów reasekuracji – zauważa agencja A.M. Best.

Add a comment

Więcej…
 
EHDA: Korzyści dla ubezpieczeń kredytu dzięki sztucznej inteligencji
poniedziałek, 20 marca 2017 09:51

Euler Hermes poinformował, że jego Agencja Cyfrowa nawiązała współpracę z Flowcast – spółką z sektora technologii finansowych, której działalność koncentruje się na rewolucjonizowaniu finansowania handlu i łańcucha dostaw przy pomocy sztucznej inteligencji (AI). Informację podano do publicznej wiadomości w czasie LendIt USA, odbywającej się w ub. tygodniu w Nowym Jorku konferencji sektora pożyczek i technologii finansowych, w której obaj partnerzy brali udział.

Add a comment

Więcej…
 
Talanx: Historyczny zysk
poniedziałek, 20 marca 2017 09:51

W roku obrotowym 2016 Grupa Talanx odnotowała zysk netto na poziomie 907 mln euro, co w porównaniu z 734 mln euro uzyskanymi w 2015 r. oznacza wzrost rok do roku o 23,6%.

Add a comment

Więcej…
 
Allianz: Zmiany w zarządzie i radzie nadzorczej
poniedziałek, 20 marca 2017 09:46

Na stanowisko dyrektora finansowego Allianz został powołany Giulio Terzariol. Zastąpi on Dietera Wemmera, którego kontrakt wygasa z końcem 2017 r. Terzariol przez siedem lat był dyrektorem finansowym Allianz Life w USA.

Add a comment

Więcej…
 
Emiraty: Prognoza wzrostu rynku
poniedziałek, 20 marca 2017 09:46

Przewiduje się, że branża ubezpieczeniowa Zjednoczonych Emiratów Arabskich wzrośnie w 2017 r. o ok. 10%, do 48 mld dirhemów (13 mld dol.) z 44 mld dirhemów w ub.r.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 457

Michał Krupiński przestał być prezesem PZU SA

22 marca rada nadzorcza PZU SA odwołała Michała Krupińskiego z funkcji prezesa PZU SA. Uchwała RN weszła w życie z dniem jej podjęcia.

W...


czytaj dalej

PZU Życie: Dorota Macieja nowym członkiem zarządu

Z informacji podanych na stronie korporacyjnej PZU wynika, że nowym członkiem zarządu PZU Życie została Dorota Macieja.

Dorota Macieja jest...


czytaj dalej

KE: Będzie łatwiej korzystać ze zniżki za bezszkodową jazdę

23 marca Komisja Europejska (KE) przedstawiła plany zmian w sektorze konsumenckich usług finansowych, dzięki któremu konsumenci europejscy będą...


czytaj dalej

Bank of England: Ochrona konsumenta ubezpieczeń

W odpowiedzi na raport niezależnego biura oceniającego przy Bank of England, BoE precyzyjniej wyjaśni, co powinni robić ubezpieczyciele, aby...


czytaj dalej

Sejm: Dyskusja na temat założeń zmian przepisów dotyczących OC

23 marca w Sejmie odbyło się posiedzenie parlamentarnego zespołu na rzecz wspierania przedsiębiorczości i patriotyzmu ekonomicznego, poświęcone...


czytaj dalej

PBUK: Przymusowa likwidacja francuskiego MTA

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (PBUK) poinformowało, że francuski nadzór finansowy Autorité de Contrôle Prudentiel et de Résolution...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy