feed-image -

Reklama

Świat
Lloyd’s of London: John Neal nowym CEO
wtorek, 11 września 2018 08:31

Jednogłośną decyzją Rady Lloyd’s następcą Ingi Beale na stanowisku CEO Lloyd’s of London został John Neal. Nowy dyrektor generalny zacznie pełnić swoją funkcję od 15 października tego roku.

Add a comment

Więcej…
 
Willis Towers Watson: Nowe modele biznesowe dla udziałowców
wtorek, 11 września 2018 08:31

Według najnowszych badań przeprowadzonych przez Instytut Thinking Ahead działający w ramach Willis Towers Watson, udziałowcy, którzy zamierzają odnieść sukces w świecie istotnych zmian zachodzących w sferze technologii, demografii, globalizacji, środowiska oraz norm społecznych, będą musieli dokonać istotnych reorganizacji w swoich modelach biznesowych, operacyjnych i inwestycyjnych.

Add a comment

Więcej…
 
Harris Interactive: Obywatele boją się władzy gigantów technologicznych
poniedziałek, 10 września 2018 08:50

W państwach członkowskich Unii Europejskiej (UE), gdzie dyrektywa dotycząca praw autorskich była przedmiotem gorącej debaty, 61% obywateli obawia się, że wpływ technologicznych gigantów zagraża funkcjonowaniu europejskiej demokracji, a 87% opowiada się za ustawodawstwem gwarantującym wynagrodzenia dla twórców – wynika z ankiety internetowej przeprowadzonej przez Harris Interactive.

Add a comment

Więcej…
 
JLT Re: Strata byłaby mile widziana
poniedziałek, 10 września 2018 08:50

Straty ubezpieczone w wysokości 250 mld dol. mogą być potrzebne, aby odwrócić rynek, ponieważ kombinacja huraganów, trzęsień ziemi i pożarów kosztująca branżę ubezpieczeniową ponad 140 mld dol. w 2017 r. skutkowała jedynie umiarkowanymi wzrostami stawek.

Add a comment

Więcej…
 
Zurich Insurance: Awangardowe start-upy z konkursu
piątek, 07 września 2018 08:26

Zurich Insurance Group uważa, że w znalezieniu najbardziej nowatorskich start-upów i przedsiębiorców, z którymi będzie współpracować w przestrzeni insurtech, pomoże konkurs.

Add a comment

Więcej…
 
Lloyd’s: Dyrektor handlowy Vandendael odchodzi
piątek, 07 września 2018 08:25

Lloyd’s ogłosił, że dyrektor handlowy Vincent Vandendael zdecydował się opuścić korporację po prawie sześciu latach pracy na tym stanowisku. Przejdzie do Everest Insurance, gdzie na początku 2019 r. obejmie stanowisko dyrektora generalnego ds. ubezpieczeń międzynarodowych.

Add a comment

Więcej…
 
Credendo: Wzrost zysków
czwartek, 06 września 2018 08:42

Credendo, ubezpieczyciel kredytów kupieckich, poinformował o wynikach finansowych za rok 2017. Jak ogłosił Dirk Terweduwe, dyrektor generalny grupy, skonsolidowany zysk netto spółki wzrósł z 20,5 do 185,9 mln euro, a wartość ubezpieczonych transakcji zwiększyła się o 6,5% r/r.

Add a comment

Więcej…
 
Euler Hermes: Zagrożenia związane z zadłużeniem przedsiębiorstw
czwartek, 06 września 2018 08:41

Pozytywna tendencja do wzmacniania na całym świecie bilansów przedsiębiorstw i zmniejszania się zadłużenia maskuje jego wzrost we wrażliwych sektorach i w poszczególnych regionach, a to z kolei tworzy gorące punkty zapalne zwiększonego ryzyka w międzynarodowej wymianie handlowej – ocenia Euler Hermes na wyników swojego badania nt. globalnego zadłużenia przedsiębiorstw, w których analizowany jest wskaźnik zadłużenia netto*.

Add a comment

Więcej…
 
Allianz: Konsolidacja biznesu direct
środa, 05 września 2018 08:37

Allianz ogłosił, że Bart Schlatmann został mianowany dyrektorem generalnym europejskiego biznesu direct. Nominacja weszła w życie 1 września br.

Add a comment

Więcej…
 
S&P: VIG nadal z oceną A+ i stabilną pespektywą ratingu
środa, 05 września 2018 08:37

30 sierpnia agencja ratingowa Standard & Poor's (S&P) potwierdziła rating Vienna Insurance Group (VIG) na poziomie A+. Perspektywa ratingu jest stabilna.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 508

Aviva: Krzysztof Czekała szefem zespołu badającego rynek i wiedzę o kliencie

Krzysztof Czekała, związany z Avivą od 2015 roku jako menedżer ds. planowania strategicznego i analiz, przejął dodatkowo odpowiedzialność za...


czytaj dalej

AXA Ubezpieczenia: Marcin Nedwidek nowym członkiem zarządu

AXA Ubezpieczenia TUiR zapełnia wakat w zarządzie powstały lipcu w wyniku przejścia Henry’ego de Courtois do paryskiej centrali ubezpieczyciela....


czytaj dalej

Willis: Rozbieżności w kwestii kierowania polityką cyberbezpieczeństwa

Większość kadry zarządzającej firm z całego świata ma świadomość, że staje przed dylematem „specjalista czy generalista” w kwestii obsady...


czytaj dalej

Aon: Dyrektor z PwC pokieruje fuzjami

Firma brokerska Aon zatrudniła dyrektora z PwC, aby rozwijał możliwości w zakresie fuzji i przejęć infrastrukturalnych i rozwiązań transakcyjnych...


czytaj dalej

UFG: Pełny dostęp online do bazy polis komunikacyjnych

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UDG) uruchomił nowe funkcjonalności udostępniania danych ze swojej ogólnopolskiej bazy polis komunikacyjnych....


czytaj dalej

PZU: Nowa kampania reklamowa AC

17 września rozpoczęła się nowa kampania reklamowa PZU Auto AC. Główny przekaz akcji zbudowany jest wokół dwóch benefitów: PZU Auto AC z opcją...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook