feed-image -

Reklama

Świat
Estonia: VIG sfinalizowała zakup Seesam Insurance AS
wtorek, 04 września 2018 08:50

31 sierpnia Vienna Insurance Group zamknęła transakcję przejęcia estońskiego ubezpieczyciela majątkowego Seesam Insurance AS.

Add a comment

Więcej…
 
S&P: Konsolidacja w reasekuracji
poniedziałek, 03 września 2018 08:39

Trudne dla globalnych reasekuratorów warunki rynkowe zmuszają ich do analizy swojej pozycji w perspektywie długoterminowej. Wielu ucieka się do fuzji i przejęć, aby budować skalę, pozyskiwać doświadczenie i zdywersyfikować działalność.

Add a comment

Więcej…
 
USA: Majątkowe i osobowe na sporym plusie
czwartek, 30 sierpnia 2018 08:40

Przychód netto z działalności ubezpieczeniowej w sektorze majątkowym i osobowym w USA w I poł. 2018 r. wyniósł 5,3 mld dol., w porównaniu ze stratą wynoszącą 5 mld dol. za I poł. 2017 r. – wynika z danych A.M. Best.

Add a comment

Więcej…
 
VIG: Udane półrocze
środa, 29 sierpnia 2018 08:39

Wzrost przypisu składki i zysku brutto oraz poprawa wskaźnika mieszanego – to największe osiągnięcia Vienna Insurance Group (VIG) w pierwszej połowie tego roku.

Add a comment

Więcej…
 
Juniper Research: Liderzy insurtechowej transformacji
wtorek, 28 sierpnia 2018 08:39

Składki ubezpieczeniowe generowane przez rozwijającą się branżę usług insurtech do 2023 r. przekroczą sumę 400 mld dol. wobec szacowanych na 2018 r. 187 mld dol.

Add a comment

Więcej…
 
Euler Hermes: Cykl gospodarczy na ostatniej prostej
wtorek, 28 sierpnia 2018 08:29

Zdaniem ekonomistów Euler Hermes, pomimo tego, że w 2018 i 2019 r. tempo wzrostu gospodarczego na świecie wciąż powinno utrzymać swoją dynamikę, cykl gospodarczy dobiega końca. Wpływ na to ma koniec dotychczasowego efektu współwystępowania i wzajemnego wzmacniania się głównych czynników wzrostu.

Add a comment

Więcej…
 
USA: The Hartford przejmuje Navigators
poniedziałek, 27 sierpnia 2018 08:33

The Hartford zawarł umowę przejęcia Navigators, międzynarodowej spółki specjalizującej się w asekuracji ubezpieczeń. Efektem transakcji ma być m.in. wzbogacenie oferty produktów The Hartford, a także poszerzenie globalnego zasięgu spółki w branży ubezpieczeń, m.in. poprzez obecność w Lloyd’s.

Add a comment

Więcej…
 
Australia: Mniej katastrof, wyższy zysk QBE
poniedziałek, 27 sierpnia 2018 08:31

Australijski ubezpieczyciel QBE Insurance Group Ltd. odnotował lepszy od spodziewanego, 4% wzrost zysku za I poł. 2018 r. Przyczyniła się do tego mniejsza liczba katastrof naturalnych na największych rynkach ubezpieczyciela. Po ogłoszeniu wyników akcje QBE poszły w górę o 9%, do poziomu najwyższego od listopada ub.r.

Add a comment

Więcej…
 
VIG: Notowanie w indeksach zrównoważonego rozwoju
poniedziałek, 27 sierpnia 2018 08:31

Vienna Insurance Group została po raz kolejny włączona do dwóch indeksów zrównoważonego rozwoju: austriackiego VÖNIX i globalnego FTSE4Good. Oba indeksy obejmują firmy zaangażowane w ochronę środowiska, społecznie odpowiedzialne i z dobrym ładem korporacyjnym.

Add a comment

Więcej…
 
USA: Insurtech wart miliard dolarów
poniedziałek, 27 sierpnia 2018 08:28

Serwis TechCrunch poinformował, że w gronie fintechów wartych przynajmniej miliard dolarów pojawił się działający od 2015 roku Root Insurance, specjalizujący się w ubezpieczeniach komunikacyjnych bazujących na telematyce – podał Bankier.pl.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 508

Aviva: Krzysztof Czekała szefem zespołu badającego rynek i wiedzę o kliencie

Krzysztof Czekała, związany z Avivą od 2015 roku jako menedżer ds. planowania strategicznego i analiz, przejął dodatkowo odpowiedzialność za...


czytaj dalej

AXA Ubezpieczenia: Marcin Nedwidek nowym członkiem zarządu

AXA Ubezpieczenia TUiR zapełnia wakat w zarządzie powstały lipcu w wyniku przejścia Henry’ego de Courtois do paryskiej centrali ubezpieczyciela....


czytaj dalej

Willis: Rozbieżności w kwestii kierowania polityką cyberbezpieczeństwa

Większość kadry zarządzającej firm z całego świata ma świadomość, że staje przed dylematem „specjalista czy generalista” w kwestii obsady...


czytaj dalej

Aon: Dyrektor z PwC pokieruje fuzjami

Firma brokerska Aon zatrudniła dyrektora z PwC, aby rozwijał możliwości w zakresie fuzji i przejęć infrastrukturalnych i rozwiązań transakcyjnych...


czytaj dalej

UFG: Pełny dostęp online do bazy polis komunikacyjnych

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UDG) uruchomił nowe funkcjonalności udostępniania danych ze swojej ogólnopolskiej bazy polis komunikacyjnych....


czytaj dalej

PZU: Nowa kampania reklamowa AC

17 września rozpoczęła się nowa kampania reklamowa PZU Auto AC. Główny przekaz akcji zbudowany jest wokół dwóch benefitów: PZU Auto AC z opcją...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook