feed-image -

Reklama

Świat
Interbrand: AXA najcenniejszą marką ubezpieczeniową
piątek, 05 października 2018 08:39

Według rankingu opublikowanego przez firmę Interbrand, najcenniejszą marką ubezpieczeniową na świecie jest AXA. Firma tryumfowała w tym zestawieniu po raz dziesiąty z rzędu.

Add a comment

Więcej…
 
Aon: Wsparcie finansowe dla ofiar terroryzmu
czwartek, 04 października 2018 08:33

Aon we współpracy z Pembroke Managing Agency Lloyd’s opracował polisę ochrony publicznej (PPP), która pomaga przedsiębiorstwom w zapewnianiu finansowego wsparcia jednostkom, które ucierpiały w wyniku ataku terrorystycznego na obiekty zajmowane przez firmę np. na potrzeby organizacji imprezy.

Add a comment

Więcej…
 
Brexit: Nie przybywa mądrości ze szkody
środa, 03 października 2018 08:43

Decyzja o opuszczeniu Unii Europejskiej już kosztuje rząd brytyjski 500 mln funtów tygodniowo, wymiatając wszelkie przyszłe oszczędności, jakie ma przynieść zaprzestanie wpłacania do unijnej kasy.

Add a comment

Więcej…
 
Austria: Zamknięcie połączenia Wiener Städtische i s Versicherung
wtorek, 02 października 2018 08:23

Wpis do rejestru handlowego oficjalnie zakończył fuzję Wiener Städtische Versicherung i Sparkassen Versicherung (s Versicherung) . Od tego momentu Wiener Städtische stał się największym ubezpieczycielem na życie w Austrii.

Add a comment

Więcej…
 
Willis Towers Watson: Ryzyko polityczne narasta
poniedziałek, 01 października 2018 08:35

Narastające napięcia geopolityczne powodują wzrost ekspozycji na ryzyko polityczne. 55% światowych firm o obrocie ponad 1 mld dol. doświadcza co najmniej jednej szkody spowodowanej przez ryzyko polityczne i przekraczającej wartość 100 mln dol.

Add a comment

Więcej…
 
WHO: Śmiertelne nadużywanie alkoholu
piątek, 28 września 2018 08:14

Ponad 3 mln ludzi zmarło w 2016 r. wskutek spożywania zbyt dużych ilości alkoholu, czyli 1 na 20 śmierci na świecie miała związek ze szkodliwym piciem – podała Światowa Organizacja Zdrowia. Ponad 75% z tych zmarłych stanowili mężczyźni.

Add a comment

Więcej…
 
Bermudy: Wkład ubezpieczycieli w gospodarkę
czwartek, 27 września 2018 08:42

Członkowie Stowarzyszenia Bermudzkich Ubezpieczycieli i Reasekuratorów (ABIR) w 2017 r. wnieśli bezpośredni wkład ekonomiczny w gospodarkę Bermudów w wysokości 842,6 mln dol.

Add a comment

Więcej…
 
Swiss Re: Dyrektor generalny z Allianz
środa, 26 września 2018 08:38

Swiss Re ogłosił, że Andreas Berger, obecnie dyrektor regionów i rynków oraz członek zarządu Allianz Global Corporate & Specialty SE, został powołany na stanowisko dyrektora generalnego Swiss Re Corporate Solutions i członka komitetu wykonawczego grupy z dniem 1 kwietnia 2019 r. Berger zastąpi Agostino Galvagniego, który odchodzi ze Swiss Re z końcem 2018 r., ale pozostanie doradcą firmy w okresie przejściowym.

Add a comment

Więcej…
 
Lloyd’s: Powrót do zysków
wtorek, 25 września 2018 08:40

W I połowie 2018 r. Lloyd’s odnotował powrót do osiągania zysków, pożądany po wielkich stratach poniesionych w ub.r. Zysk przed opodatkowaniem w I półroczu wyniósł 600 mln funtów, w porównaniu z 1,2 mld funtów w pierwszych 6 miesiącach 2017 r.

Add a comment

Więcej…
 
RIAD: Przyszedł czas na legaltech
poniedziałek, 24 września 2018 09:23

W dniach 4–5 października 2018 r. w Bratysławie odbędzie się kongres RIAD Międzynarodowego Stowarzyszenia Ubezpieczycieli Ochrony Prawnej, pod hasłem Ubezpieczenia ochrony prawnej – od rozpatrywania roszczeń do zarządzania rozwiązaniami.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 514

Superpolisa: Anna Bernacka-Matras pełnomocnikiem zarządu ds. sprzedaży

Anna Bernacka-Matras, przez ostatnie lata dyrektor największego przedstawicielstwa w strukturach sprzedażowych Grupy Ergo Hestia, dołączyła w...


czytaj dalej

TU Zdrowie: Sławomir Koszewski nowym członkiem zarządu

2 listopada rada nadzorcza TU Zdrowie powołała Sławomira Koszewskiego na stanowisko członka zarządu, odpowiedzialnego za Pion Ubezpieczeń.

...


czytaj dalej

Talanx: Wzrost zysków mimo dużych obciążeń

Przez trzy kwartały obecnego roku Grupa Talanx zarobiła netto blisko 500 mln euro. Do osiągnięcia tego wyniku przyczyniły się niemal wszystkie...


czytaj dalej

Insurtech: Coraz więcej patentów

Inwestycje w insurtech nadal rosną w szybkim tempie, o czym świadczy liczba wniosków patentowych dotyczących rozwiązań odnoszących się do...


czytaj dalej

PIU: Prestiżowa nominacja dla kampanii #dziękiubezpieczeniom

Polska Izba Ubezpieczeń (PIU) znalazła się wśród nominowanych do prestiżowej nagrody European Excellence Awards 2018 w kategorii Issues &...


czytaj dalej

Generali: Odejście od węgla

9 listopada Grupa Generali ogłosiła przyjęcie nowej polityki, która wykluczy ubezpieczenia dla nowych kopalni i elektrowni węglowych oraz dla...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook