feed-image -

Reklama

Świat
Intellect SEEC: Pośrednicy przeszkadzają w poznaniu klienta
piątek, 23 listopada 2018 09:39

Pośrednicy tacy jak brokerzy czy agencje mogą przeszkadzać ubezpieczycielom w lepszym zrozumieniu potrzeb klientów i opartym na nim udoskonalaniu produktów i usług – uważa Lakshan de Silva, dyrektor ds. technologii w firmie technologicznej Intellect SEEC.

Add a comment

Więcej…
 
Generali: Nowa strategia do 2021 roku
czwartek, 22 listopada 2018 09:36

Rada nadzorcza Assicurazioni Generali S.p.A pod przewodnictwem Gabriele Galateri di Genola zatwierdziła nowy trzyletni plan strategiczny „Generali 2021: Wykorzystanie mocnych stron dla przyspieszenia rozwoju.”

Add a comment

Więcej…
 
Willis Towers Watson: Nowe biuro w Kazachstanie
czwartek, 22 listopada 2018 09:27

Firma Willis Towers Watson (WTW) wzmocniła swoją obecność w Kazachstanie, otwierając nowe biuro w celu obsługi lokalnych klientów.

Add a comment

Więcej…
 
Moody’s: Nie-ubezpieczyciele wymuszą fuzje
czwartek, 22 listopada 2018 09:27

Z raportu agencji Moody’s wynika, że europejski sektor ubezpieczeniowy stoi w obliczu wyzwań za strony graczy spoza ubezpieczeń, co może doprowadzić do wzmożenia aktywności na obszarze fuzji i przejęć.

Add a comment

Więcej…
 
UNIQA Group: Zyskowne 3 kwartały
środa, 21 listopada 2018 10:02

Stabilny poziom sprzedaży mimo planowego spadku przypisu składki w działalności życiowej oraz wyraźny wzrost zarobków – to najbardziej charakterystyczne elementy podsumowania wyników UNIQA Group za 3 kwartały obecnego roku.

Łączny przypis składki UNIQA Group za 9 miesięcy obecnego roku wyniósł 4042,3 mld euro. Był to rezultat na niemal identycznym poziomie jak rok wcześniej (4033,9 mln euro). Ubezpieczyciel podał, że dzięki „solidnemu” wzrostowi w sektorze majątkowym i osobowym oraz zdrowotnym udało mu się zneutralizować planowany spadek w biznesie życiowym (efekt strategii ograniczania sprzedaży produktów ze składką jednorazową na polskim rynku).

Add a comment

Więcej…
 
Kalifornia: Pożary trawią też ubezpieczycieli
wtorek, 20 listopada 2018 09:46

State Farm i Farmers Insurance Group of Companies mają największą ekspozycję na pożary w Kalifornii, gdzie dwa zdarzenia – Camp Fire i Woolsey Fire – spowodują istotne straty dla ubezpieczycieli i reasekuratorów.

Add a comment

Więcej…
 
Rzecznik Finansowy przeciwny zakazowi cesji wierzytelności
wtorek, 20 listopada 2018 09:44

Proponowany w senackim projekcie ustawy o świadczeniu usług w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych wynikających z czynu niedozwolonego zakaz cesji wierzytelności deliktowych budzi sprzeciw Rzecznika Finansowego – wskazuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Add a comment

Więcej…
 
Swiss Re: Nakręcony szwajcarski zegarek
poniedziałek, 19 listopada 2018 09:59

Za 3 kwartały 2018 r. grupa Swiss Re odnotowała przychód netto w wysokości 1,1 mld dol., mimo szacowanego obciążenia likwidacją szkód na sumę 1,6 mld dol. z tytułu katastrof naturalnych i zdarzeń spowodowanych przez człowieka w omawianym okresie. Dla porównania, 9 miesięcy ub.r. Swiss Re zamknął stratą 468 mln dol.

Add a comment

Więcej…
 
Willis Re: Rekordowa emisja ILS
poniedziałek, 19 listopada 2018 09:51

Emisja papierów wartościowych powiązanych z ubezpieczeniami (ILS) w III kwartale 2018 r. osiągnęła rekordową wartość 1,6 mld dol. według raportu opublikowanego przez Willis Re.

Add a comment

Więcej…
 
Marsh: Rusza Bluestream
poniedziałek, 19 listopada 2018 09:50

Bluestream – taką nazwę nosi oparta na chmurze cyfrowej platforma brokerska dla rynku affinity, której wprowadzenie ogłosiła 16 listopada firma brokerska Marsh.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 520

Personalia: Xenia Kruszewska w Saltus Ubezpieczenia

Od stycznia Saltus Ubezpieczenia ma nowego dyrektora Działu Ubezpieczeń Zdrowotnych. Została nim Xenia Kruszewska, uznana ekspertka w dziedzinie...


czytaj dalej

Ubezpieczenia Pocztowe: Nominacja Angeliki Hruban zatwierdzona przez KNF

15 stycznia Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Angeliki Hruban na stanowisko członka zarządu Pocztowego...


czytaj dalej

Bank Światowy: Strach przed robotami bezpodstawny

Wzrost automatyzacji póki co ma pomijalny wpływ na miejsca pracy w skali globalnej, mimo powszechnych ponurych przewidywań, że ludzi zastąpią...


czytaj dalej

Wielka Brytania: Twardy brexit wymusi posiadanie Zielonej Karty

Zrzeszenie Brytyjskich Ubezpieczycieli (ABI) ostrzegło kierowców, że w razie twardego brexitu prowadzący pojazdy poruszający się po drogach Unii...


czytaj dalej

PZU: Ruszyła rekrutacja do akceleratora MIT Enterprise Forum CEE

15 stycznia rozpoczęła się rekrutacja do pierwszej edycji akceleratora MIT Enterprise Forum CEE, skierowanego do start-upów z Polski oraz...


czytaj dalej

Reso: Bronisław Woźnialis przewodniczącym suwalskiej Rady Gospodarczej

Bronisław Woźnialis, prezes zarządu Reso Europa Service, został powołany do Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Suwałk i jednocześnie...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook