feed-image -

Świat
PERILS: Szacunek strat po Herwarcie
czwartek, 14 grudnia 2017 09:43

Ubezpieczone szkody majątkowe spowodowane w październiku br. przez cyklon Herwart (głęboki aktywny niż, w Polsce nazwany Grzegorzem) w Austrii i Niemczech są szacowane na 252 mln euro – podaje firma PERILS zajmująca się gromadzeniem danych szkodowych.

Add a comment

Więcej…
 
Bułgaria: Wyższy kapitał pozwoli Euroins na wejście do Polski
czwartek, 14 grudnia 2017 09:42

Bułgarska firma ubezpieczeniowa Euroins przeprowadziła emisję akcji w celu podwyższenia kapitału do poziomu 32,5 mln lewa, wymaganego przez Solvency II. Ma to umożliwić jej ekspansję na rynki Europy Wschodniej – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Swiss Re: John Dacey dyrektorem finansowym
środa, 13 grudnia 2017 11:22

Swiss Re ogłosił, że John Dacey, obecnie dyrektor ds. strategii grupy, został powołany na stanowisko dyrektora finansowego grupy, które obejmie z dniem 1 kwietnia 2018 r. Obecnie zarząd Swiss Re podjął decyzję o połączeniu obu stanowisk – dyrektora finansowego i dyrektora ds. strategii.

Add a comment

Więcej…
 
Paryż: AXA zintensyfikuje walkę ze zmianami klimatu
środa, 13 grudnia 2017 11:21

Podczas odbywającego się w Paryżu szczytu klimatycznego AXA zapowiedziała podjęcie większych zobowiązań na rzecz walki ze zmianami klimatu.

Add a comment

Więcej…
 
WTW: Ceny dla firm prawie bez zmian
wtorek, 12 grudnia 2017 09:39

Ceny ubezpieczeń dla przedsiębiorstw w III kwartale 2017 r. pozostawały na prawie niezmienionym poziomie – stwierdza Willis Towers Watson w najnowszym raporcie CLIPS.

Add a comment

Więcej…
 
GlobalData: Osobiste cyberubezpieczenie staje się konieczne
poniedziałek, 11 grudnia 2017 09:41

Cyberpolisa jest często uważana za wymóg w świecie ubezpieczeń komercyjnych, ale zapotrzebowanie na ochronę dla osób prywatnych stale rośnie i w najbliższych latach może ona stać się normą.

Add a comment

Więcej…
 
Mapfre: Wysokie koszta katastrof, duża reorganizacja
poniedziałek, 11 grudnia 2017 09:41

Hiszpański ubezpieczyciel Mapfre wypłaci klientom ponad 1,1 mld euro w związku z katastrofami naturalnymi z III kw. 2017 r. Zapowiedział również reorganizację swojej działalności międzynarodowej i ograniczenie obecności w USA.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo: Oferty na portfel życiowy za niskie
piątek, 08 grudnia 2017 09:46

Należący do Munich Re dział ubezpieczeń bezpośrednich Ergo zrezygnował z planu sprzedaży polis ubezpieczeń na życie run-off wskutek nieotrzymania ofert satysfakcjonującej wysokości.

Add a comment

Więcej…
 
Direct Line: Rabat dla kierowców Tesli korzystających z autopilota
piątek, 08 grudnia 2017 09:32

Brytyjska firma ubezpieczeniowa Direct Line zaoferowała 5% zniżki w OC kierowcom aut Tesla korzystającym z funkcji autopilota – podał Bankier.pl.

Add a comment

Więcej…
 
Egipt: Nieuregulowane ubezpieczenia zdrowotne
czwartek, 07 grudnia 2017 09:26

Federacja Ubezpieczeniowa Egiptu wskazała na luki w istniejącym prawie ubezpieczeniowym, w szczególności na fakt, że w aktach prawnych brak jest konkretnych zapisów dotyczących ubezpieczeń zdrowotnych.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 489

Votum: Agnieszka Czaplińska nowym wiceprezesem zarządu

9 lutego Elżbieta Kupiec złożyła rezygnację z funkcji członka zarządu Votum, ze skutkiem na ten sam dzień. Przyczyny rezygnacji nie są znane. Rada...


czytaj dalej

Aegon TUnŻ: Andrzej Szufa członkiem zarządu ds. ryzyka

Akcjonariusz Aegon TUnŻ powołał Andrzeja Szufę do pełnienia funkcji członka zarządu spółki odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem.

Andrzej Szufa...


czytaj dalej

Indonezja: Bank sprzedaje ubezpieczyciela

PT Bank Danamon, piąty największy pod względem wartości rynkowej bank kredytowy w Indonezji, rozważa sprzedaż udziałów w swojej ubezpieczeniowej...


czytaj dalej

Zurich: Cięcie kosztów przynosi efekty

Grupa Zurich Insurance przeszła przez rok rekordowy dla branży pod względem roszczeń z tytułu katastrof naturalnych, podnosząc dywidendę po raz...


czytaj dalej

KUKE: Rok rekordowej sprzedaży

2017 był rekordowym rokiem dla Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) pod względem przypisu składki. Spółka zebrała w sumie 192...


czytaj dalej

SBUiR: Spotkanie BIPAR w Madrycie

W dniach 1-2 lutego odbyło się okresowe spotkanie (midterm meeting) BIPAR w Madrycie. W obradach uczestniczyła radca prawny dr Katarzyna...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy