feed-image -

Świat
AXA rezygnuje z Azerbejdżanu
poniedziałek, 05 marca 2018 09:46

AXA ogłosiła, że zawarła umowę z Elkhanem Gariblim dotyczącą sprzedaży operacji ubezpieczeniowych AXA w Azerbejdżanie.

Add a comment

Więcej…
 
QBE: Strata mimo reasekuracji
piątek, 02 marca 2018 09:37

Australijski ubezpieczyciel QBE odnotował za 2017 r. stratę netto w wysokości 1,25 mld dol., wynikającą z rekordowych katastrof w 2. poł. ub.r., pogorszenia wyników działalności na rynkach wschodzących, jak również odpisów aktualizacyjnych z tytułu utraty wartości. Ubiegłoroczna strata kontrastuje z zyskiem netto w wysokości 844 mln dol. uzyskanym w 2016 r.

Add a comment

Więcej…
 
Nowa aplikacja Allianz Prime
czwartek, 01 marca 2018 09:35

Allianz Prime – taką nazwę nosi nowe narzędzie płatnicze udostępnione konsumentom przez Visa i Allianz Partners. Aplikacja mobilna łączy funkcje płatności mobilnych i programu lojalnościowego, umożliwiając konsumentom dokonywanie płatności mobilnych w terminalach POS i sklepach internetowych.

Add a comment

Więcej…
 
Swiss Re gotów na przyjęcie dużego inwestora
czwartek, 01 marca 2018 09:24

Jak zapowiedział szef Swiss Re, reasekurator jest otwarty na propozycję pozyskania głównego inwestora, jakim mógłby być SoftBank, za którym stoi japoński miliarder Masayoshi Son.

Add a comment

Więcej…
 
UNIQA: Wyższa sprzedaż i zarobki
czwartek, 01 marca 2018 09:24

Według wstępnych wyników, ubiegłoroczny przypis składki Grupy UNIQA uplasował się na wyższym poziomie od odnotowanego w roku poprzednim. W górę poszły również zyski ubezpieczyciela.

Add a comment

Więcej…
 
Marsh: Stawki ubezpieczeniowe zaczęły rosnąć
środa, 28 lutego 2018 09:33

Z najnowszego raportu Marsh „Global Insurance Market Index: Q4 2017”* wynika, że w ostatnich trzech miesiącach ub.r. stawki ubezpieczeniowe wzrosły po raz pierwszy od I kwartału 2013 roku. Zdaniem autorów dokumentu, wzrost w dużej mierze wynika z globalnych stawek ubezpieczeń majątkowych, na które wpłynęły katastrofy z trzeciego kwartału.

Add a comment

Więcej…
 
Swiss Re: Siła zdywersyfikowanego modelu biznesowego
wtorek, 27 lutego 2018 09:30

Swiss Re odnotował stratę w reasekuracji majątkowej i wypadkowej (P&C Re) oraz rozwiązaniach dla przedsiębiorstw, podczas gdy segment reasekuracji życiowej i zdrowotnej (L&H Re) pomógł uniknąć straty dla całej grupy w 2017 r.

Add a comment

Więcej…
 
InsurePal: Model ubezpieczeń zmieniający zasady gry
poniedziałek, 26 lutego 2018 09:41

Insurtechowy start-up InsurePal pracuje nad platformą ubezpieczeniową, która ma zrewolucjonizować model selekcji ryzyk i zapobiegania oszustwom dzięki produktom ubezpieczeniowym opartym na dowodzie społecznym.

Add a comment

Więcej…
 
Zurich: Insurtechowe rozwiązanie dla MSP
poniedziałek, 26 lutego 2018 09:41

Zurich Insurance uruchomił ZurichEmpresas.es – nowy, cyfrowy kanał dystrybucji, który początkowo będzie dostarczać rozwiązania ubezpieczeniowe dla małych i średnich przedsiębiorstw w Hiszpanii.

Add a comment

Więcej…
 
Chiny: Ubezpieczeniowy konglomerat pod kontrolą władz
poniedziałek, 26 lutego 2018 09:33

Prezes chińskiego konglomeratu ubezpieczeniowo-inwestycyjnego Anbang Wu Xiaohui został usunięty ze stanowiska za przestępstwa gospodarcze, a kontrolę nad firmą przejmują państwowe organy nadzorcze – poinformowała w piątek chińska komisja regulacji ubezpieczeń.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 498

MediSky: Arkadiusz Piątek nowym dyrektorem generalnym na Polskę

Firma MediSky International mianowała Arkadiusza Piątka nowym dyrektorem generalnym na Polskę. Będzie on odpowiedzialny za wypracowanie...


czytaj dalej

Alior Bank: Katarzyna Sułkowska zatwierdzona na stanowisku prezesa

15 maja na trzysta osiemdziesiątym dziewiątym posiedzeniu Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Katarzyny...


czytaj dalej

Zurich: Wielkiej fuzji nie będzie

Zurich Insurance nie planuje dużej fuzji i ucina spekulacje na temat swojego zaangażowania we wzmożoną aktywność akwizycyjną w branży.

W I kw....


czytaj dalej

Marsh: Stawki odnowieniowe poszły w górę

Po 4,5 roku spadków ceny ubezpieczeń wzrosły średnio drugi kwartał z rzędu. W dużym stopniu jest to spowodowane cenami ubezpieczeń majątkowych, na...


czytaj dalej

Aon Polska: RIM pomaga firmom w odpowiednim zarządzaniu ryzykiem

RMI (Risk Maturity Index), czyli indeks dojrzałości zarządzania ryzykiem – taką nazwę nosi narzędzie Aon, które może wspomóc polskie firmy w...


czytaj dalej

Pramerica Życie: Udany rok

Historyczny zysk netto w wysokości 27,4 mln zł, o ponad jedną trzecią wyższy niż w roku poprzednim, sporo ponad ćwierć miliarda złotych zebranych...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook