feed-image -

Reklama

Świat
Lloyd’s: Dyrektor finansowy przyszedł z Allianz
środa, 06 lutego 2019 09:45

Burkhard Keese został zatwierdzony na stanowisku dyrektora finansowego Lloyd’s po jednomyślnej akceptacji jego nominacji jako sukcesora Johna Perry’ego przez radę Lloyd’s.

Add a comment

Więcej…
 
Nepal: Jak oszukują w Himalajach
poniedziałek, 04 lutego 2019 09:30

Turyści odwiedzający Nepal nie uzyskają ochrony ubezpieczeniowej, dopóki rząd nie rozprawi się z oszukańczym procederem wokół akcji ratunkowych z użyciem helikoptera w Himalajach – ostrzegły międzynarodowe firmy.

Add a comment

Więcej…
 
Austria: VIG uruchamia korporacyjny start-up
piątek, 01 lutego 2019 09:40

Vienna Insurance Group (VIG) uruchomiła swój pierwszy wewnętrzny korporacyjny start-up pod nazwą  viesure innovation center (viesure). Podmiot zarządzany przez największą spółkę grupy, Wiener Städtische Versicherung, skoncentruje się na pojawiających się trendach w obsłudze klienta. Start-up będzie miał swoją siedzibę w Talent Garden Vienna, najnowszym hotspocie w mieście, i będzie również współpracował ze startup300 – notowanym na wiedeńskiej giełdzie operatorem ekosystemów dla start-upów.

Add a comment

Więcej…
 
Anbang: Aktywa tym razem na sprzedaż
piątek, 01 lutego 2019 09:40

Grupa Anbang Insurance, symbol epoki mega-akwizycji chińskich firm, który ostatnio musiał wycofać swoje oferty zakupu, nie przestaje redukować swojego imperium.

Add a comment

Więcej…
 
Brexit: Brytyjsko-szwajcarska umowa o ubezpieczeniach
czwartek, 31 stycznia 2019 09:41

Wielka Brytania i Szwajcaria podpisały umowę gwarantującą firmom ubezpieczeniowym z obu krajów na kontynuację wzajemnego wolnego handlu po brexicie. Istniejące zasady handlu w Unii Europejskiej zostaną przeniesione na nową brytyjsko-szwajcarską umowę o ubezpieczeniach.

Add a comment
Więcej…
 
Australia: Oszczędzanie na ubezpieczeniach
środa, 30 stycznia 2019 09:34

Dla australijskich gospodarstw domowych zmniejszenie wydatków na ubezpieczenia to pierwszy punkt planu radzenia sobie z aktualną niepewnością finansową – wynika z badania ankietowego przeprowadzonego przez comparethemarket.com.au.

Add a comment

Więcej…
 
Euler Hermes: W 2019 roku wzrośnie liczba upadłości
wtorek, 29 stycznia 2019 09:51

W ubiegłym roku utrzymała się tendencja wzrostu liczby niewypłacalności na świecie. Zdaniem analityków Euler Hermes, tendencja wzrostowa w zakresie liczby niewypłacalności utrzyma się także w 2019 r., a ich liczba wzrośnie o 6% r/r.

Add a comment
Więcej…
 
XLICSE: Do Dublina po brexicie
poniedziałek, 28 stycznia 2019 09:25

AXA XL ukończyła transfer swojego podmiotu działającego w Unii Europejskiej XL Insurance Co. SE (XLICSE) z Wielkiej Brytanii do Dublina. XLICSE jest spółką zależną w całości należącą do AXA XL wchodzącej w skład Grupy AXA dostarczającej ubezpieczenia w Europie i Azji i działającej przez międzynarodową sieć oddziałów, spółek zależnych i partnerów zewnętrznych.

Add a comment

Więcej…
 
Hiscox: Inscenizacja ataku hakerskiego w realu
piątek, 25 stycznia 2019 09:46

Hiscox, ubezpieczyciel specjalizujący się w ochronie małych przedsiębiorstw i ubezpieczeniach ryzyk cybernetycznych, zainscenizował ostatnio atak hakerski „w świecie rzeczywistym”, aby zademonstrować, czym dla małej firmy może być atak cybernetyczny.

Ubezpieczyciel we współpracy z firmą produkującą rowery, Brompton Bicycle, zbudował z dnia na dzień klon sklepu Brompton we wschodnim Londynie – opisuje portal Insurance Journal. Zadbano o szczegóły, zatrudniając odpowiedni personel, a nawet wypełniając półki atrapami towarów. Fałszywy sklep pod nazwą „3rompton” został otwarty po przeciwnej stronie ulicy i przypuścił szereg symulowanych cyberataków na prawdziwy sklep Brompton, aby unaocznić mechanizm działania i skutki.

Add a comment
Więcej…
 
Indie: Państwowy plan ubezpieczeń upraw napędza wzrost
piątek, 25 stycznia 2019 09:38

W Indiach rynek ubezpieczeń non-life, włącznie z ubezpieczycielami specjalizującymi się w ubezpieczeniach zdrowotnych, odnotował wzrost o 18%, do 1,5 bln rupii (21 mld dol.) w roku finansowym 2018.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 529

TFI PZU: Nowy zarząd

18 kwietnia rada nadzorcza Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych PZU dokonała szeregu zmian w zarządzie spółki.

Do zarządu TFI PZU powołany został...


czytaj dalej

Generali: Adam Malinowski odszedł ze stanowiska wiceprezesa

Adam Malinowski nie jest już wiceprezesem Generali. 12 kwietnia złożył rezygnację z zajmowanej funkcji. Do czasu mianowania następcy jego...


czytaj dalej

Generali: Dyrektor cyfryzacji powołany

Na stanowisko dyrektora ds. cyfrowych Generali został powołany Steven Zuanella. Jest on odpowiedzialny za przeprowadzenie transformacji cyfrowej,...


czytaj dalej

AXA: 10 mln euro na odbudowę Notre-Dame

AXA Group, która ma długą tradycję filantropijnego wsparcia dla ochrony francuskiego dziedzictwa kulturowego, zadeklarowała, że przyczyni się do...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Ruszyła masowa sprzedaż PZU GO

PZU GO, beacon połączony z mobilną aplikacją telematyczną, będący sztandarowym projektem ubezpieczyciela stworzonym przez jego ekspertów, trafił...


czytaj dalej

VIG Polska: Biznes majątkowy filarem wyników grupy

Wskaźnik wzrostu działalności majątkowej Vienna Insurance Group (VIG) w Polsce w 2018 roku był ponad dwuipółkrotnie wyższy niż całego rynku...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook