feed-image -

Świat
Hyperion: CDPQ nowym inwestorem
środa, 06 grudnia 2017 09:38

Hyperion Insurance Group ma kolejnego inwestora długoterminowego. Kanadyjski fundusz CDPQ obejmie 25% nowych akcji grupy za ponad 300 mln USD. Dzięki inwestycji Hyperion, do którego w Polsce pośrednio należy broker Donoria, uzyska kapitał do kontynuacji światowej ekspansji.

Add a comment

Więcej…
 
Aon: Zakup szwajcarskiego brokera
środa, 06 grudnia 2017 09:37

Szwajcarski oddział Aon Risk Solutions nabył 100% udziałów w Unidelta AG, firmie brokerskiej z siedzibą w Rapperswilu (Szwajcaria).

Add a comment

Więcej…
 
USA: CVS Health przejmuje Aetna
wtorek, 05 grudnia 2017 09:48

3 grudnia CVS Health oraz Aetna ogłosiły zawarcie ostatecznej umowy o połączeniu. Na mocy porozumienia CVS Health nabędzie wszystkie pozostające w obrocie akcje Aetna.

Add a comment

Więcej…
 
PwC: Brexit – odpływ firm, odpływ podatków
poniedziałek, 04 grudnia 2017 09:32

Brytyjska branża usług finansowych w ubiegłym roku podatkowym zapłaciła rekordowe 72,1 mld funtów podatków – stwierdza PwC w raporcie zwiększającym presję na rząd, aby zapewnił bankom korzystne warunki działania po Brexicie.

Add a comment

Więcej…
 
Tokio Marine: Niższy zysk docelowy
piątek, 01 grudnia 2017 09:46

Grupa Tokio Marine zrewidowała w dół swoje oczekiwania co do całorocznego zysku za 2017 r. wskutek wyższych szacunków strat z tytułu katastrof naturalnych w krajowym i zagranicznym biznesie non-life.

Add a comment

Więcej…
 
Generali: Nagroda specjalna w konkursie Corporate Art Awards 2017
czwartek, 30 listopada 2017 09:56

Generali otrzymało nagrodę specjalną „Art Bonus” za projekt renowacji Ogrodów Królewskich na weneckim Placu Św. Marka. Nagroda została przyznawana w konkursie Corporate Art Awards 2017, wydarzeniu wyróżniającym firmy, które podejmują wysiłki, aby wspierać dziedzictwo artystyczne i kulturalne.

Add a comment

Więcej…
 
Technologia: Autonomiczny samolot
czwartek, 30 listopada 2017 09:55

Airbus SE stawia sobie za cel opracowanie autonomicznego samolotu i technologii, która umożliwi pojedynczemu pilotowi prowadzenie pasażerskiego odrzutowca, co pomoże przewoźnikom w cięciu kosztów – zapowiedział Paul Eremenko, dyrektor ds. technologii Airbusa w wywiadzie telewizyjnym.

Add a comment

Więcej…
 
Swiss Re: Wyniki w dół, stawki w górę
środa, 29 listopada 2017 09:48

Całoroczne wyniki działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej w segmencie non-life prawdopodobnie mocno ucierpią z powodu katastrof naturalnych w drugiej połowie br., co doprowadzi do stwardnienia stawek.

Add a comment

Więcej…
 
Euler Hermes: Allianz oferuje 122 euro za akcję
wtorek, 28 listopada 2017 09:47

26 listopada odbyło się posiedzenie rady nadzorczej Euler Hermes, zwołane w celu dokonania przeglądu oferty uproszczonego wezwania do sprzedaży. Ofertę o wartości 122 euro za akcję zamierza przedstawić Allianz – akcjonariusz większościowy EH.

Add a comment

Więcej…
 
FSB: Działalność, a nie wielkość
poniedziałek, 27 listopada 2017 09:43

Globalni regulatorzy zmieniają podejście do oceny ryzyka dużych firm ubezpieczeniowych. Zmiana sposobu myślenia może ułatwić życie branży ubezpieczeniowej.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 489

Votum: Agnieszka Czaplińska nowym wiceprezesem zarządu

9 lutego Elżbieta Kupiec złożyła rezygnację z funkcji członka zarządu Votum, ze skutkiem na ten sam dzień. Przyczyny rezygnacji nie są znane. Rada...


czytaj dalej

Aegon TUnŻ: Andrzej Szufa członkiem zarządu ds. ryzyka

Akcjonariusz Aegon TUnŻ powołał Andrzeja Szufę do pełnienia funkcji członka zarządu spółki odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem.

Andrzej Szufa...


czytaj dalej

Indonezja: Bank sprzedaje ubezpieczyciela

PT Bank Danamon, piąty największy pod względem wartości rynkowej bank kredytowy w Indonezji, rozważa sprzedaż udziałów w swojej ubezpieczeniowej...


czytaj dalej

Zurich: Cięcie kosztów przynosi efekty

Grupa Zurich Insurance przeszła przez rok rekordowy dla branży pod względem roszczeń z tytułu katastrof naturalnych, podnosząc dywidendę po raz...


czytaj dalej

KUKE: Rok rekordowej sprzedaży

2017 był rekordowym rokiem dla Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) pod względem przypisu składki. Spółka zebrała w sumie 192...


czytaj dalej

SBUiR: Spotkanie BIPAR w Madrycie

W dniach 1-2 lutego odbyło się okresowe spotkanie (midterm meeting) BIPAR w Madrycie. W obradach uczestniczyła radca prawny dr Katarzyna...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy