feed-image -

Reklama

Świat
Rosja: Nikt nie chce ubezpieczyć rakiet Sojuz
poniedziałek, 29 października 2018 09:26

24 października radio „Echo Moskwy” podało, że żadna firma ubezpieczeniowa nie chce ubezpieczyć najbliższego lotu rosyjskiej rakiety Sojuz na Międzynarodową Stację Kosmiczną, po tym gdy 11 października nie powiódł się start załogowego statku kosmicznego Sojuz MS-10.

Add a comment

Więcej…
 
Willis: Szkolenie personelu pozwoli ograniczyć cyberryzyko
piątek, 26 października 2018 08:41

87% menedżerów na świecie uznaje nieprzeszkolony personel za największe ryzyko cyber dla swoich firm. Problem ten jest tym większy, że szkolenie personelu należy do kategorii, w których osiągnięto najmniejszy postęp, przy pomiarze w stosunku do reguł cyberbezpieczeństwa Narodowego Instytutu Norm i Technologii (NIST) – wynika z najnowszego raportu z cyklu „The Cybersecurity Imperative” – globalnego programu świadomego przywództwa opracowanego przez niezależną instytucję badawczą ESI Thought Lab we współpracy z Willis Towers Watson i innymi organizacjami specjalizującymi się w cyberbezpieczeństwie i zarządzaniu ryzykiem.

Add a comment

Więcej…
 
Skyline: Insurtechowe ubezpieczenia pogodowe w Indiach
piątek, 26 października 2018 08:41

Insurtechowy start-up z siedzibą w Londynie Skyline Partners, zapewniający oparte na technologii pogodowe rozwiązania ubezpieczeniowe, pozyskał finansowanie na rozwój swojej działalności od hubu innowacyjnego OneAdvent.

Add a comment

Więcej…
 
Chiny: Swiss Re rozważa inwestycję w Anbang
czwartek, 25 października 2018 08:50

Swiss Re prowadzi rozmowy z chińskimi władzami na temat inwestycji w borykającego się z problemami ubezpieczyciela Anbang Insurance Group – informuje agencja Bloomberg, powołując się na swoje dobrze zorientowane źródła.

Add a comment

Więcej…
 
Chiny: PICC zmniejsza rozmiar IPO
środa, 24 października 2018 08:37

Największy w Chinach ubezpieczyciel majątkowy People’s Insurance Company of China Ltd. (PICC) zmniejszył planowany rozmiar pierwszej krajowej sprzedaży akcji i zapowiedział dalsze działania, gdy poprawi się sytuacja na rynku.

Add a comment

Więcej…
 
Talanx: Plany na przyszłość
środa, 24 października 2018 08:35

Talanx podniósł cel dotyczący zwrotu z kapitału (ROE) do co najmniej 800 punktów bazowych (pb) powyżej stopy procentowej wolnej od ryzyka, wobec 750 pb wcześniej, natomiast zysk na akcję ma być zwiększany średnio o co najmniej 5% rocznie do 2022 roku.

Add a comment

Więcej…
 
Coface: Aktualizacja ocen ryzyka krajów i sektorów
wtorek, 23 października 2018 08:27

Coface zaktualizował oceny ryzyka krajów i sektorów na świecie po trzecim kwartale obecnego roku. Ubezpieczyciel podniósł swoje oceny dla Chorwacji i Słowacji.

Add a comment

Więcej…
 
Brokerslink: Narzędzia dla niezależnych brokerów
poniedziałek, 22 października 2018 08:36

Brokerslink, globalna organizacja brokerska, ogłosiła uruchomienie dwóch nowych, innowacyjnych rozwiązań technologicznych, przeznaczonych do wspierania jej sieci partnerów, niezależnych brokerów ubezpieczeniowych i podmiotów stowarzyszonych na całym świecie.

Add a comment

Więcej…
 
Fitch: Nadmiar pojemności na rynku londyńskim
poniedziałek, 22 października 2018 08:35

Należy się spodziewać, że rentowność rynku londyńskiego i ubezpieczycieli Lloyd’s pozostanie pod presją, mimo że stawki uległy niewielkiej poprawie wskutek strat katastroficznych w II kw. 2017 r. – przewiduje w najnowszym raporcie Fitch Ratings.

Add a comment

Więcej…
 
Unia Berneńska: Beatriz Reguero nową przewodniczącą
czwartek, 18 października 2018 22:00

17 października w Paryżu odbyło się doroczne walne zgromadzenie Unii Berneńskiej. Gospodarzem spotkania, które zgromadziło ponad 300 dyrektorów wyższego szczebla z globalnego sektora ubezpieczeń kredytów eksportowych, była francuska Bpifrance. Podczas zgromadzenia wybrano nowe władze organizacji.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 520

Personalia: Xenia Kruszewska w Saltus Ubezpieczenia

Od stycznia Saltus Ubezpieczenia ma nowego dyrektora Działu Ubezpieczeń Zdrowotnych. Została nim Xenia Kruszewska, uznana ekspertka w dziedzinie...


czytaj dalej

Ubezpieczenia Pocztowe: Nominacja Angeliki Hruban zatwierdzona przez KNF

15 stycznia Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Angeliki Hruban na stanowisko członka zarządu Pocztowego...


czytaj dalej

Bank Światowy: Strach przed robotami bezpodstawny

Wzrost automatyzacji póki co ma pomijalny wpływ na miejsca pracy w skali globalnej, mimo powszechnych ponurych przewidywań, że ludzi zastąpią...


czytaj dalej

Wielka Brytania: Twardy brexit wymusi posiadanie Zielonej Karty

Zrzeszenie Brytyjskich Ubezpieczycieli (ABI) ostrzegło kierowców, że w razie twardego brexitu prowadzący pojazdy poruszający się po drogach Unii...


czytaj dalej

PZU: Ruszyła rekrutacja do akceleratora MIT Enterprise Forum CEE

15 stycznia rozpoczęła się rekrutacja do pierwszej edycji akceleratora MIT Enterprise Forum CEE, skierowanego do start-upów z Polski oraz...


czytaj dalej

Reso: Bronisław Woźnialis przewodniczącym suwalskiej Rady Gospodarczej

Bronisław Woźnialis, prezes zarządu Reso Europa Service, został powołany do Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Suwałk i jednocześnie...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook