feed-image -

Reklama

Świat
Allianz: Dochodowy region Azji
piątek, 15 marca 2019 09:54

Globalny ubezpieczyciel Allianz odnotował wzrost całorocznych zarobków w Azji. Całkowity zysk operacyjny w regionie w 2018 r. wzrósł o 30%, do 354 mln euro.

Add a comment

Więcej…
 
Europ Assistance: Uczestnicy Cyber Barometru boją się zagrożeń w sieci
czwartek, 14 marca 2019 09:43

Badanie nastrojów konsumenckich na temat bezpieczeństwa cybernetycznego Cyber Barometr, przeprowadzone w 9 krajach na zlecenie Europ Assistance, wykazało, że 46% respondentów obawia się cyberprzestępczości. Zaniepokojenie zagrożeniami cyber wrasta do 49% wśród osób, którzy mają rodziców w podeszłym wieku, i do 54% dla badanych wychowujących dzieci.

Add a comment

Więcej…
 
Lloyd’s: Spink pokieruje operacjami globalnymi
czwartek, 14 marca 2019 09:41

Lloyd’s of London powołał Hayley Spink do kierowania operacjami globalnymi. W swojej nowej roli Spink zapewni kierownictwo operacyjne wewnętrznym i rynkowym programom. Będzie podlegać dyrektor operacyjnej Shirine Khoury-Haq.

Add a comment

Więcej…
 
Brexit: Ryzyko pozwu za nieprzygotowanie
wtorek, 12 marca 2019 09:52

Istnieje wysokie ryzyko, że dyrektorzy firm ubezpieczeniowych będą pozywani przez inwestorów i innych interesariuszy za brak przygotowania do „złego brexitu” – wynika z badania przeprowadzonego przez Premium Credit.

Add a comment

Więcej…
 
Ping An: Fintech w ofercie publicznej
piątek, 08 marca 2019 09:21

Ping An Insurance, największy pod względem wartości rynkowej ubezpieczyciel chiński, szykuje się do pierwszej oferty publicznej swojego portalu zarządzania finansowego, OneConnect. Fintech może być wyceniony na 8 mld dol.

Add a comment

Więcej…
 
Aon: Przejęcie Willisa jest rozważane
czwartek, 07 marca 2019 09:37

Firma brokerska Aon odniosła się do spekulacji medialnych dotyczących ewentualnego przejęcia przez nią Willis Towers Watson.

Add a comment

Więcej…
 
Bancassurance: Niemcy, Włosi czy Amerykanie w hiszpańskim banku?
czwartek, 07 marca 2019 09:37

Europejscy ubezpieczyciele Allianz i Generali konkurują z amerykańskim rywalem Liberty Mutual o to, kto zainwestuje w bankowo-ubezpieczeniowy biznes hiszpańskiego banku BBVA.

Add a comment

Więcej…
 
AGCS: Mauthe dyrektorem na Europę Środkową i Wschodnią
środa, 06 marca 2019 09:41

Allianz Global Corporate & Specialty SE (AGCS), podmiot z grupy Allianz zajmujący się ubezpieczeniami od wypadków przy pracy dla przedsiębiorstw, powołał Hansa-Joerga Mauthe na stanowisko regionalnego dyrektora generalnego na Europę Środkową i Wschodnią.

Add a comment

Więcej…
 
Świat: Aon przejmie Willisa?
środa, 06 marca 2019 09:38

Firma brokerska Aon przymierza się do przejęcia jednego ze swoich konkurentów, Willis Towers Watson (WTW) – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva: Maurice Tulloch nowym CEO
wtorek, 05 marca 2019 09:47

4 marca Aviva plc ogłosiła, że Maurice Tulloch objął stanowisko Chief Executive Officera (CEO). Nominacja weszła w życie z dniem ogłoszenia.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 535

TUW „TUW”: Wybrano zarząd nowej kadencji

24 czerwca odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”. Podczas obrad dokonano m.in. wyboru zarządu...


czytaj dalej

Inter Polska: Marcin Andruchewicz członkiem zarządu ds. ryzyka

25 czerwca Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Marcina Andruchewicza na stanowisko członka zarządów...


czytaj dalej

Atradius: Firmy z krajów Ameryki Północnej spodziewają się opóźnień w płatnościach

Międzynarodowa polityka, spory handlowe oraz wzrost upadłości negatywnie wpłyną na praktyki płatnicze B2B w największych gospodarkach Ameryki...


czytaj dalej

Zatoka Perska: Ubezpieczenie transportu ropy jest coraz kosztowniejsze

Według osób zaznajomionych ze stawkami ubezpieczycieli, tzw. premie za ryzyko wojenne dla standardowego ładunku ropy naftowej z Zatoki Perskiej i...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Zachowana hierarchia w „komunikacji”

Mimo spadku przypisu składki z OC posiadaczy pojazdów lądowych (ppl.) i pogorszenia wyniku technicznego w autocasco odnotowana w pierwszym...


czytaj dalej

Rozmowy bez Asekuracji: Kto jest gotowy na PPK?

25 czerwca ukazał się 72. odcinek gość podcastu ubezpieczeniowego „Rozmowy bez asekuracji”. Gościem programu był Piotr Żochowski, prezes PKO TFI.

...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook