feed-image -

Bancassurance


Alior Bank i Link4: Karta Kredytowa Samochodowa już dostępna dla klientów obu firm
wtorek, 23 czerwca 2009 14:01

Alior Bank we współpracy z Link4 wprowadził do swojej oferty Kartę Alior Bank MasterCard Gold Samochodową. Dokonując za jej pomocą transakcji bezgotówkowych klient otrzymuje premię na zakup paliwa i środki do wykorzystania na zakup polisy ubezpieczeniowej w Link4.

Add a comment
Więcej…
 
VIII Europejskie Forum Bankowo-Ubezpieczeniowe
środa, 17 czerwca 2009 13:26

Wyzwania stojące przed sektorem finansowym są kluczowym ogniwem do podejmowania działań niwelujących skutki spowolnienia gospodarczego. Coraz większe zainteresowanie rynku produktami dywersyfikującymi efekty kryzysu to istotne przesłanki do dalszego, dynamicznego rozwoju produktów w segmencie bancassurance oraz tworzenia nowych modeli współpracy sektora bankowo-ubezpieczeniowego. 

Add a comment
Więcej…
 
Bancassurance: kredyt z usługami medycznymi w Allianz Banku
poniedziałek, 08 czerwca 2009 16:15

Każdy klient, który skorzysta z kredytu gotówkowego w Allianz Banku, może otrzymać bezpłatny pakiet usług medycznych. Zapewnia on dostęp do opieki medycznej świadczonej przez niepubliczne placówki, a w razie zachorowania czy konieczności wizyty u lekarza specjalisty, nie trzeba będzie już czekać w długich kolejkach.

Add a comment
Więcej…
 
Bancassurance: czerwcowa promocja w oddziałach Allianz Banku
wtorek, 02 czerwca 2009 10:26

Otwieramy się na Ciebie – pod takim hasłem Allianz Bank przygotował na czerwiec specjalną promocyjną ofertę. Każdy klient, który odwiedzi oddział Allianz Banku od 1 do 30 czerwca, otrzyma promocyjne warunki skorzystania z różnego rodzaju produktów bankowych.

Add a comment
Więcej…
 
Bancassurance: karty Millennium z ochroną ubezpieczeniową i usługami assistanc
środa, 27 maja 2009 18:05

Posiadacze kart debetowych Millennium VISA Executive Electron oraz kart obciążeniowych Millennium VISA Executive Silver, Millennium VISA Executive Gold i Millennium MasterCard Corporate są chronieniw podróży dzięki ubezpieczeniu gwarantowanemu przez Warta TUiR oraz pomocy assistance zapewnianej przez Europ Assistance Polska.

Add a comment
Więcej…
 
Bancassurance: wspólna oferta Generali i BOŚ
poniedziałek, 25 maja 2009 16:37

W maju br. Grupa Generali nawiązała współpracę z Bankiem Ochrony Środowiska w zakresie bancassurance, w ramach której posiadacze i współposiadacze Kont Wyjątkowych w BOŚ S.A. otrzymają świadczenia dodatkowe do ROR-u, w postaci ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) oraz assistance medycznego.

Add a comment
Więcej…
 
Bancassurance: oferty ubezpieczycieli dla klientów PKO BP
środa, 20 maja 2009 16:17

Od maja 2009 r. klienci PKO Banku Polskiego korzystający z rachunków Superkonto, kart debetowych i obciążeniowych oraz posiadacze pakietów Biznes Komfort i Biznes Sukces bez ponoszenia dodatkowych opłat korzystają z nowych ubezpieczeń przygotowanych we współpracy z PZU SA i Mondial Assistance.

Add a comment
Więcej…
 
Generali: produkty ubezpieczyciela dla klientów PKO BP
poniedziałek, 18 maja 2009 16:07

Od maja 2009 r. posiadacze i współposiadacze rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych Superkonto prowadzonych w PKO Banku Polskim mogą korzystać z nowego ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) przygotowanego we współpracy z Generali TU SA.

Add a comment
Więcej…
 
Allianz Bank: konto osobiste z ubezpieczeniem od utraty pracy
poniedziałek, 11 maja 2009 13:34

Allianz Banku oferuje swoim klientom konta osobiste z usługą „Pensja na gwarancji” - rozwiązaniem zabezpieczającym posiadaczy kont w tym banku przed skutkami utraty pracy. W przypadku zwolnienia przez pracodawcę będą oni dalej otrzymywać część swojego wynagrodzenia, co pozwoli im na utrzymanie i pokrycie stałych wydatków.

Add a comment
Więcej…
 
Bancassurance: śniadanie prasowe na temat Kodeksu Dobrych Praktyk Bancassurance
wtorek, 28 kwietnia 2009 10:45

W dniu dzisiejszym odbędzie się zorganizowane  przez Związek Banków Polskich oraz Polską Izbę Ubezpieczeń śniadanie prasowe z udziałem prezesa ZBP Krzysztofa Pietraszkiewicza i wiceprezesa PIU, Jana Grzegorza Prądzyńskiego.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 następna > ostatnia >>

Strona 45 z 50

Pocztowe TUW: Stanisław Sokołowski nowym wiceprezesem

Z dniem 29 marca Stanisław Sokołowski został powołany na wiceprezesa zarządu Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych. Na tym stanowisku...


czytaj dalej

MetLife: Mirosław Kisyk za Łukasza Kalinowskiego na stanowisku prezesa

27 marca MetLife TUnŻiR poinformował, że Łukasz Kalinowski złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu spółki i jednocześnie zakończył...


czytaj dalej

Najczęściej czytane

Allianz: Współdzielenie samochodu ubezpieczone

Allianz zawiązał partnerstwo z brytyjską platformą współdzielenia pojazdów Drivy, aby zapewnić ubezpieczenia jej użytkownikom. Jest to część...


czytaj dalej

Włochy: Octo Telematics sięgnęło po rozwiązania SAS

Włoska firma Octo Telematics przy wsparciu narzędzi analitycznych SAS stworzyła największą bazę danych zawierającą opisy zachowań kierowców.   

W...


czytaj dalej

Senat: Dyskusja o regulacji branży odszkodowawczej

19 kwietnia odbyło się seminaryjne posiedzenie senackiej Komisji Budżetu i Finansów Publicznych. Podczas spotkania organizowanego wspólnie z...


czytaj dalej

Dochodzenie roszczeń za szkody osobowe – problemy i ułatwienia

19 kwietnia miała miejsce konferencja zatytułowana „Rekompensata za utratę zdrowia i życia – praktyczne aspekty dochodzenia roszczeń”. Była to...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook