feed-image -

Bancassurance


Bancassurance: EAP dla klientów Raiffeisen Polbank
środa, 25 marca 2015 09:47

Od marca Europ Assistance Polska odpowiada za realizację usług assistance dla klientów Raiffeisen Polbank posiadających „Wymarzone Konto”. Pakiet assistance obejmuje zarówno klientów indywidualnych, jak i mikroprzedsiębiorców. Jego cechą charakterystyczną jest brak sztywnych limitów kwotowych.

Add a comment

Więcej…
 
Medycyna Przyszłości III w Raiffeisen Polbank
piątek, 20 marca 2015 09:37

Do 31 marca w Raiffeisen Polbank potrwają zapisy w ramach subskrypcji ubezpieczenia strukturyzowanego „Medycyna Przyszłości III”.

Add a comment

Więcej…
 
Banki szykują się do nowych warunków sprzedaży polis
czwartek, 19 marca 2015 09:39

Rośnie liczba pracowników banków, którzy w wyniku szkoleń uzyskali uprawnienia do sprzedaży ubezpieczeń. To efekt wymogów Rekomendacji U – zwraca uwagę „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
Bancassurance: Polisy w pakietach hipotecznych Deutsche Banku
wtorek, 17 marca 2015 09:08

Deutsche Bank Polska wprowadził nowe pakiety dla klientów korzystających z kredytu mieszkaniowego w euro,  a także kredytu konsolidacyjnego i pożyczki na dowolny cel zabezpieczonej hipotecznie w złotych i euro. W trzech z czterech pakietów bank zaoferował m.in. rozwiązania ochronne lub ochronno-inwestycyjne.

Add a comment

Więcej…
 
Bancassurance: db Elita Funduszy XII po raz trzeci w Deutsche Bank
środa, 11 marca 2015 09:34

Do 25 marca w oddziałach Deutsche Bank potrwają zapisy w ramach trzeciej subskrypcji 3-letniego produktu db Elita Funduszy XII.

Add a comment

Więcej…
 
Bancassurance: Coraz bliżej wejścia w życie Rekomendacji U
poniedziałek, 09 marca 2015 09:37

Polskie Radio przypomina, że najpóźniej do końca marca banki są zobowiązane do wdrożenia zaleceń Komisji Nadzoru Finansowego zapisanych w Rekomendacji U.

Add a comment

Więcej…
 
Partner w Biznesie w BZ WBK
piątek, 27 lutego 2015 09:44

W ofercie Banku Zachodniego WBK pojawił się Partner w Biznesie – nowy produkt ubezpieczeniowy dla małych i średnich przedsiębiorstw, przygotowany przez BZ WBK-Aviva TUO.  

Add a comment

Więcej…
 
Bancassurance: db Elita Funduszy XII_2 w Deutsche Bank
środa, 18 lutego 2015 09:09

Do 23 lutego w oddziałach Deutsche Bank potrwają zapisy w ramach drugiej subskrypcji 3-letniego produktu inwestycyjno-ubezpieczeniowego db Elita Funduszy XII_2.

Add a comment

Więcej…
 
Bancassurance: Nowa Czysta Energia Zysku w BOŚ Banku
czwartek, 05 lutego 2015 09:49

Do 27 lutego w placówkach Banku Ochrony Środowiska potrwają zapisy w ramach V subskrypcji 3-letniej polisy z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym „Nowa Czysta Energia Zysku”. Produkt został przygotowany we współpracy z TUnŻ Europa.

Add a comment

Więcej…
 
EuroStars III w BNP Paribas Banku
środa, 14 stycznia 2015 09:46

Do 27 lutego w oddziałach BNP Paribas Bank Polska potrwają zapisy w ramach subskrypcji nowego produktu strukturyzowanego EuroStars III.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 45

Personalia: Roman Pałac w Komisji Rewizyjnej PIU

17 stycznia, podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Polskiej Izby Ubezpieczeń, przeprowadzone zostały wybory uzupełniające do Komisji...


czytaj dalej

TFI PZU: Marcin Adamczyk nowym prezesem, Cezary Iwański – członkiem zarządu

16 stycznia Grupa PZU podała, że prezesem TFI PZU zostanie Marcin Adamczyk, wcześniej między innymi szef zespołu rynków lokalnych oraz lead...


czytaj dalej

Munich Re: Zmiana w radzie nadzorczej

Z dniem 3 stycznia do rady nadzorczej Munich Re została powołana Renata Jungo Brüngger. Sąd w Monachium powołał ją na miejsce Wolfganga...


czytaj dalej

Aon: Zarządzanie ryzykiem Brexitu

Aon plc wprowadził Brexit Navigator – zindywidualizowane rozwiązanie mające na celu pomoc firmom w ilościowym określeniu skutków ekspozycji na...


czytaj dalej

KUKE: Zabezpieczenie wykupu wierzytelności PMG

Polska spółka PMG dostarczy maszyny górnicze o wartości 20,76 mln euro do rosyjskiej spółki ZAO Shahtoupravlyene Taldinskoe-Kyrgajskoe....


czytaj dalej

PIU: Wręczono odznaki „Za zasługi dla ubezpieczeń"

17 stycznia 2017 r. podczas nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Polskiej Izby Ubezpieczeń wręczone zostały odznaki „Za zasługi dla ubezpieczeń”.

...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy