feed-image -

Bancassurance


Raiffeisen-Leasing Polska: Nowa oferta ubezpieczeń
wtorek, 28 kwietnia 2015 08:41

Z początkiem kwietnia Raiffeisen Leasing (RL) poszerzył swoją ofertę ochronną. Nowa propozycja firmy obejmuje m.in. ubezpieczenie życia i zdrowia, ubezpieczenie straty finansowej, assistance, ubezpieczenie ochrony prawnej i podatkowej, a także autorski produkt OC dla kosmetologów.

Add a comment

Więcej…
 
Polisa „Świat bez granic” dostępna online
czwartek, 23 kwietnia 2015 08:42

Citi Handlowy udostępnił online ubezpieczenie „Świat bez granic”. Produkt adresowany do często podróżujących klientów banku został przygotowany przez Europ Assistance Polska.

Add a comment

Więcej…
 
Kredyt TOP MBA od Alior Banku i PZU
poniedziałek, 20 kwietnia 2015 08:45

Alior Bank we współpracy z PZU przygotował „Kredyt Top MBA” – produkt przeznaczony dla studentów Master of Business Administration (MBA).

Add a comment

Więcej…
 
„Ekologiczny Portfel FIZ Bis” na stałe w BOŚ
czwartek, 09 kwietnia 2015 08:43

Bank Ochrony Środowiska wprowadził do stałej sprzedaży ubezpieczenie inwestycyjne „Ekologiczny Portfel FIZ Bis”. Produkt został przygotowany we współpracy z TUnŻ Europa i nie przewiduje ograniczeń co do potencjalnego zysku.

Add a comment

Więcej…
 
Money.pl: Rekomendacja U podniesie koszty kredytów
wtorek, 31 marca 2015 08:43

Zdaniem portalu Money.pl, wymogi Rekomendacji U, która będzie obowiązywać od 1 kwietnia, spowodują wzrost kosztów kredytów i wydłużą czas rozpatrywania wniosków o pożyczki.

Add a comment

Więcej…
 
Bancassurance: Zmiana modelu współpracy?
poniedziałek, 30 marca 2015 08:39

Obowiązująca od 1 kwietnia Rekomendacja U skłoni banki i ubezpieczycieli do przyjęcia modelu współpracy opartego na zasadzie wyłączności – przewiduje „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
BGŻ: Ruszyła sprzedaż ubezpieczeń upraw rolnych
piątek, 27 marca 2015 09:35

Bank BGŻ we współpracy z Concordia Polska TUW rozpoczął wiosenny sezon sprzedaży ubezpieczeń upraw rolnych.

Add a comment

Więcej…
 
Skutki Rekomendacji U dla kredytobiorców
czwartek, 26 marca 2015 09:42

Zdaniem Remigiusza Stupnickiego z Idea Expert wejście w życie Rekomendacji U może skutkować podwyższeniem rat kredytów gotówkowych i wydłużeniem okresu rozpatrywania wniosków kredytowych.

Add a comment

Więcej…
 
Od kwietnia klienci banków będą lepiej chronieni
czwartek, 26 marca 2015 09:41

Od 1 kwietnia klienci banków będą mogli liczyć na rzeczywistą ochronę w ubezpieczeniach dołączanych do kredytów. To efekt wejścia w życie Rekomendacji U – przypomina „Gazeta Wyborcza”.

Add a comment

Więcej…
 
Bancassurance: Odwrót „życiówki” trwa
środa, 25 marca 2015 09:48

Ubiegły rok nie był udanym okresem zarówno dla całego rynku, jak i dla jego poszczególnych segmentów, jak choćby bancassurance. O ile przypis składki z polis majątkowych w kanale bankowym powoli, ale regularnie rośnie, to przychody z bancassurance życiowego kurczą się w szybkim tempie.

Z opracowania Polskiej Izby Ubezpieczeń* podsumowującego ubiegłoroczne wyniki sprzedaży produktów ochronnych w ramach bancassurance wynika, że w 2014 r. towarzystwa życiowe zebrały za pośrednictwem banków 12,3 mld zł składek, co odpowiadało 40,8% ogólnej wartości sektora (30,1 mld zł). W 2013 r. kwota 15,2 mld zł przychodów ze sprzedaży polis na życie w kanale bankowym stanowiła 46,7% wyniku działu I (32,6 mld zł), w 2012 r. było to 53,5% (19,2 mld zł z 35,9 mld zł), natomiast w 2011 r. – 51,6% (16,2 mld z 31,4 mld zł).

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 46

Aegon TUnŻ: Robert Pusz nowym członkiem zarządu

18 maja Aegon Polska poinformował o powołaniu Roberta Pusza na stanowisko członka zarządu Aegon Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie. Z ramienia...


czytaj dalej

PZU SA: Paweł Surówka zatwierdzony na stanowisku prezesa

16 maja Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Pawła Surówki na stanowisko prezesa zarządu Powszechnego Zakładu...


czytaj dalej

MetLife: Tydzień Aktywności Społecznej

MetLife we współpracy z organizacją Olimpiady Specjalne i fundacją Habitat for Humanity po raz kolejny organizuje Tydzień Aktywności Społecznej w...


czytaj dalej

Szwajcaria: Ubezpieczyciele wyprzedzają banki

W szwajcarskiej branży finansowe dokonuje się zmiana na prowadzeniu. Mniej efektowni ubezpieczyciele, przez długi czas pozostający w cieniu...


czytaj dalej

YU! oferuje pełną „komunikację” i płatności ratalne

Podczas styczniowej inauguracji marki YU! jej przedstawiciele zapowiadali, że w ciągu kliku miesięcy oferta produktów dostępnych w ramach tego...


czytaj dalej

PIPUiF: Krajowy Rejestr Długów nowym partnerem Izby

Krajowy Rejestr Długów dołączył do grona partnerów Polskiej Izby Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych, podkreślając tym samym wagę, jaką ta...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy