feed-image -

Finanse


UOKiK: Ostrzeżenie przed piramidami finansowymi
środa, 20 grudnia 2017 09:50

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) ostrzega przed oszustwami i „inwestycjami” alternatywnymi, które mogą wykorzystywać model piramid finansowych. Mogą kusić „inwestycjami” w złoto, diamenty, grunty, odpady, kryptowaluty, udostępnianie reklam, przedmioty kolekcjonerskie, jak np. alkohole lub zegarki, obiecując duży i szybki zysk.

Add a comment

Więcej…
 
Vienna Life: Prognozy inwestycyjne na przyszły rok
środa, 20 grudnia 2017 09:46

Kontynuacja silnego zachowania giełdy amerykańskiej, bitcoin niewiadomą, spółki technologiczne na topie, wzrost cen nieruchomości – tak przedstawia się lista prognoz zespołu inwestycyjnego Vienna Life na 2018 rok.

Add a comment

Więcej…
 
Euler Hermes: Listopad pod znakiem niewypłacalności w produkcji i usługach
poniedziałek, 18 grudnia 2017 09:45

W listopadzie w oficjalnych źródłach (Monitorach Sądowych i Gospodarczych) opublikowano informacje o 73 przypadkach niewypłacalności przedsiębiorstw*. Rok wcześniej liczba takich zdarzeń uplasowała się na identycznym poziomie. Od początku roku opublikowano informacje o niewypłacalności 826 polskich firm wobec 728 publikacji w analogicznym okresie ubiegłego roku (wzrost o 13%).

Add a comment

Więcej…
 
PZU SA i Pekao SA w składzie RESPECT Index
poniedziałek, 18 grudnia 2017 09:44

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie ogłosiła nowy skład indeksu spółek odpowiedzialnych społecznie (RESPECT Index). W wyniku przeprowadzonej przez firmę Deloitte weryfikacji w skład XI edycji indeksu wejdzie 28 spółek, w tym PZU SA i kontrolowany przez niego bank Pekao SA.

Add a comment

Więcej…
 
mfind.pl: Sposoby na oszczędne święta
czwartek, 14 grudnia 2017 09:44

Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia porównywarka ubezpieczeń mfind.pl przygotowała listę kilku sposobów na oszczędne święta.

Add a comment

Więcej…
 
Pekao SA i PKO BP: Nie ma tematu fuzji
poniedziałek, 11 grudnia 2017 09:45

8 grudnia PKO BP i Pekao SA opublikowały oświadczenia, w których zaprzeczyły doniesieniom o planowanej fuzji obu banków.

Add a comment

Więcej…
 
PKO BP i Pekao SA jednym bankiem?
piątek, 08 grudnia 2017 09:32

W przyszłym roku może dojść do połączenia PKO BP i Pekao SA – wynika z informacji uzyskanych przez „Rzeczpospolitą”.

Add a comment

Więcej…
 
Finanse: Możliwe są różne formy współpracy Pekao i Alior Banku
środa, 06 grudnia 2017 09:37

5 grudnia Paweł Surówka, prezes PZU, poinformował, że zakład czeka na efekty analiz Pekao i Aliora pokazujących sens ewentualnego zacieśnienia współpracy między bankami. Szef zakładu ocenił, że połączenie obu podmiotów nie jest jedyną opcją – poinformował „Parkiet”.

Add a comment

Więcej…
 
Prezesi Pekao i PZU z najwyższymi ocenami
wtorek, 05 grudnia 2017 09:34

Michał Krupiński, prezes Pekao SA, i Paweł Surówka, prezes PZU SA, wiodącego akcjonariusza banku, zajęli pierwsze dwa miejsca wśród 14 szefów spółek z udziałem Skarbu Państwa ocenionych przez czytelników „Parkietu”.

Add a comment

Więcej…
 
mfind.pl: Nawet 3 tys. za szczepienia w pierwszym roku życia
czwartek, 30 listopada 2017 09:59

Koszt szczepień obowiązkowych i zalecanych w pierwszym roku życia dziecka to nawet 3 tysiące złotych. Do tego dochodzą ewentualne koszty wizyt i profilaktyka – przypomina mfind.pl.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 168

TUW PZUW: Jakub Papuga nowym członkiem zarządu

W skład władz Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych Polskiego Zakładu Ubezpieczeń Wzajemnych (TUW PZUW) wejdzie nowa osoba. Od 1 lutego funkcję...


czytaj dalej

Pramerica Życie: Borys Kowalski nowym członkiem zarządu

Rada nadzorcza Pramerica Życie powołała w skład zarządu Borysa Kowalskiego. Nowy członek władz towarzystwa będzie odpowiedzialny za Pion...


czytaj dalej

Turcja: Talanx przejmuje Liberty Sigorta

23 stycznia Talanx poinformował o zawarciu porozumienia w sprawie nabycia 99,4% udziałów w Liberty Sigorta A.S., tureckim oddziale amerykańskiej...


czytaj dalej

Hippo: Inwestorzy finansują ekspansję insurtecha

Kalifornijska firma z sektora insurtech Hippo pozyskała 25 mln dol. z emisji Serii B od Comcast Ventures i Fifth Wall oraz innych inwestorów.

...


czytaj dalej

rankomat.pl: Stabilizacja cen OC

Ceny OC pomiędzy 2015 a 2016 rokiem wzrosły o 45%. Pomiędzy 2016 a 2017 tempo wzrostu było już niższe (24%). W ostatnim kwartale minionego roku...


czytaj dalej

Kasia Moś i The Chance będą nadal reklamować Link4

Powstaną kolejne muzyczne reklamy z udziałem Kasi Moś i zespołu The Chance. Link4 przedłużył kontrakt reklamowy z artystkami, które obecnie można...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy