feed-image -

Reklama

Finanse


UKNF i KDPW wesprą rozwój innowacji finansowych
wtorek, 13 sierpnia 2019 08:38

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) oraz Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych (KDPW) podpisały porozumienie dotyczące współpracy, która ma na celu wspieranie rozwoju sektora innowacji finansowych w Polsce.

Add a comment

Więcej…
 
Finanse: Analizy Online i Donoria pomogą przy wyborze PPK
poniedziałek, 12 sierpnia 2019 08:47

Analizy Online i Donoria stworzą wspólną kompleksową usługę doradztwa wraz z całym pakietem wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK).

Add a comment

Więcej…
 
PFR: Blisko 500 firm z umową o zarządzanie PPK
poniedziałek, 12 sierpnia 2019 08:38

Jak poinformował wiceprezes Polskiego Funduszu Rozwoju Bartosz Marczuk, już 495 firm, zatrudniających w sumie prawie 250 tys. osób, podpisało umowy o zarządzanie Pracowniczymi Planami Kapitałowymi (PPK).

Add a comment

Więcej…
 
Energa wybrała PPK od TFI PZU
poniedziałek, 05 sierpnia 2019 08:45

Grupa Energa wybrała TFI PZU jako instytucję finansową, która będzie gromadzić środki jej pracowników w ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK).

Add a comment

Więcej…
 
PFR TFI: PPK to nie tylko oszczędności, ale też środki na inwestycje
poniedziałek, 05 sierpnia 2019 08:40

Eksperci PFR TFI zwracają uwagę, że Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) to nie tylko oszczędności na emeryturę, lecz także pieniądze na rozwój gospodarki.

Add a comment

Więcej…
 
Prudential Polska: Ambitne plany przyszłych emerytów niepoparte działaniami
środa, 31 lipca 2019 08:51

Badanie Prudential Family Index pokazuje, że Polacy mają ambitne plany odnoszące się do tego, co chcą robić na emeryturze. Jednak tylko połowa z nich dodatkowo oszczędza na jesień życia, z czego zdecydowana większość ma świadomość, że niewystarczająco.

Add a comment

Więcej…
 
NN: Ponad 60% pracowników największych firm słyszało o PPK
wtorek, 30 lipca 2019 08:39

Wdrożenie PPK w największych przedsiębiorstwach w Polsce nabrało rozpędu. Jak wynika z drugiej edycji badania „PPK oczami Polaków” wykonanego na zlecenie Nationale-Nederlanden, w lipcu o programie słyszało sześciu na dziesięciu pracowników, czyli o 20 p.p. więcej niż na przełomie marca i kwietnia.

Add a comment

Więcej…
 
Coface: Więcej upadłości w budowlance i transporcie
czwartek, 25 lipca 2019 08:35

Udział budownictwa w ogólnej liczbie upadłości i restrukturyzacji zmniejszył się do 3,1 proc., to wynik prawie o połowę niższy w porównaniu z rekordowym 2012 r., gdy co czwarte postanowienie sądowe dotyczyło firmy budowlanej – informują eksperci Coface.

Add a comment

Więcej…
 
PPK ożywią niemrawą Giełdę
środa, 24 lipca 2019 08:35

Warszawska giełda liczy na duży zastrzyk kapitału w związku z wejściem nowego inwestora instytucjonalnego, jakim będą pracownicze plany kapitałowe. Na polski parkiet napłynie dodatkowych kilka miliardów złotych rocznie, co może pobudzić obroty, zniechęcić spółki do wycofywania się z notowań, za to zachęcić nowe podmioty do debiutów. – Dodatkowy kapitał z kraju powinien także zachęcić zagranicznych inwestorów. Tym bardziej że na rynku nie brakuje taniego pieniądza – twierdzi Tomasz Prusek, prezes Fundacji Przyjazny Kraj.

Add a comment

Więcej…
 
Euler Hermes: Brak rentowności wyhamowuje polskie firmy
wtorek, 23 lipca 2019 08:33

Euler Hermes, globalny ubezpieczyciel należności handlowych, zbadał pod względem niewypłacalności sytuację firm w Polsce w pierwszym półroczu 2019 roku.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 196

DWF Poland: Paweł Stykowski na czele praktyki ubezpieczeniowej

We wrześniu do DWF Poland dołączył Paweł Stykowski. W polskim oddziale kancelarii objął stanowisko local partnera. Jego zadaniem będzie...


czytaj dalej

Colonnade Insurance: Grzegorz Kulik nowym dyrektorem generalnym

Po niecałych trzech miesiącach od rezygnacji z zajmowanej funkcji wiceprezesa zarządu spółek ubezpieczeniowych Allianz Polska Grzegorz Kulik objął...


czytaj dalej

Marsh: Menadżerowie poświęcają niewiele czasu na zarządzanie cyberryzykiem

Większość członków zarządu lub kadry kierowniczej odpowiedzialnej za zarządzanie ryzykiem cybernetycznym w swojej organizacji poświęca nie więcej...


czytaj dalej

Allianz: Spadek zasobów finansowych w krajach rozwiniętych i wschodzących

W 2018 roku zasoby finansowe w krajach rozwiniętych i wschodzących po raz pierwszy od czasu kryzysu finansowego z 2008 r. zanotowały symultaniczny...


czytaj dalej

PIU: Coraz bliżej 3 mln osób objętych ochroną w ramach polisy zdrowotnej

Wartość rynku prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych nadal rośnie. Szybko zwiększa się też grono Polaków objętych ochroną w ramach tego typu polis.

czytaj dalej

Ubea.pl: Zmiany w rankingu

W sierpniu doszło do kilku zmian w rankingu cen ubezpieczeń komunikacyjnych Ubea.pl, opartego na kalkulacjach sporządzonych przez użytkowników...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook