feed-image -

Reklama

Finanse


PPK: Union Investment TFI wpisane do ewidencji
piątek, 31 maja 2019 08:32

Decyzją Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR) Union Investment TFI i Santander TFI zostały wpisane do ewidencji instytucji, które mogą oferować Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK). Wpis do ewidencji prowadzonej przez PFR otwiera drogę do prowadzenia PPK.

Add a comment

Więcej…
 
PZU SA: Podział zysku zgodnie z rekomendacją zarządu
poniedziałek, 27 maja 2019 08:58

24 maja odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie (ZWZ) PZU SA. Akcjonariusze ubezpieczyciela podjęli decyzję m.in. o podziale zysku za ubiegły rok zgodnie z rekomendacją zarządu.

Add a comment

Więcej…
 
PZU SA: Udziałowcy zdecydują o dywidendzie i wynagrodzeniu władz
piątek, 24 maja 2019 08:49

24 maja odbędzie się Zwyczajne Walne Zgromadzenie (ZWZ) PZU SA. Podczas obrad akcjonariusze ubezpieczyciela zdecydują m.in. o podziale zysku za ubiegły rok i zmianach postanowień statutowych dotyczących wynagrodzenia członków zarządu.

Add a comment

Więcej…
 
KUKE: Problemy z terminowymi płatnościami we Włoszech
piątek, 24 maja 2019 08:48

Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) radzi firmom eksportującym na włoski rynek, aby pamiętali o częstych opóźnieniach w płatnościach tamtejszych odbiorców. KUKE obsługuje wiele polskich przedsiębiorstw, którze korzystają z ubezpieczenia zapłaty należności przez włoskich kontrahentów.

Add a comment

Więcej…
 
Euler Hermes: 73 niewypłacalności w kwietniu
czwartek, 23 maja 2019 08:46

W kwietniu 2019 roku w oficjalnych źródłach (Monitorach Sądowych i Gospodarczych) opublikowano informację o 73 niewypłacalnych polskich firmach. Rok wcześniej ogłoszono niewypłacalność 76 podmiotów (-4% r/r) – podał Euler Hermes.

Add a comment

Więcej…
 
Pekao TFI: Wniosek o wpis do ewidencji PPK
środa, 22 maja 2019 08:37

21 maja Pekao TFI złożyło wniosek o wpis do ewidencji Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) prowadzonej przez Polski Fundusz Rozwoju. Na portalu mojePPK zaprezentowane będą wszystkie instytucje oferujące prowadzenie i zarządzanie PPK.

Add a comment

Więcej…
 
Serwis PZU dla pracodawców dotyczący PPK już działa
środa, 22 maja 2019 08:34

PZU uruchomił dla pracodawców internetowy serwis ppk.pzu.pl do obsługi Pracowniczych Planów Kapitałowych, który umożliwia m.in. zawierania online umów o zarządzanie i prowadzenie PPK, a także zgłaszania pracowników do programu – poinformował we wtorek Marcin Żółtek, odpowiedzialny w Grupie PZU za PPK.

Add a comment

Więcej…
 
Compensa TUnŻ już jest w ewidencji PPK
poniedziałek, 20 maja 2019 08:58

15 maja Compensa Życie została wpisana do ewidencji Pracowniczych Planów Kapitałowych prowadzonej przez Polski Funduszu Rozwoju. Charakterystyczną cechą oferty towarzystwa jest dodanie do PPK ochrony ubezpieczeniowej. Dystrybucja produktu będzie prowadzona w oparciu o bliską współpracę z reprezentującymi pracodawców brokerami i w kanale agencyjnym.

Add a comment

Więcej…
 
PPK: PKO TFI w sojuszu z Ergo Hestią
piątek, 17 maja 2019 08:48

Do grona instytucji finansowych oficjalnie oferujących pracownicze plany kapitałowe (PPK) dołączyło PKO TFI. PKO TFI zapowiedziało współpracę strategiczną w zakresie dystrybucji PPK z sopocką ERGO Hestią. Towarzystwo jest również otwarte na współpracę z wybranymi brokerami, szczególnie z tymi, którzy specjalizują się w benefitach pracowniczych. W tym momencie (17 maja 2019 r.) na portalu mojeppk.pl wśród dostawców oficjalnie uznanych przez Polski Fundusz Rozwoju znalazły się również TFI PZU, AXA TFI i Esaliens TFI. Na weryfikację oczekuje kilkanaście kolejnych firm, a wśród nich dwa towarzystwa ubezpieczeniowe: Warta i Compensa.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva i Nationale-Nederlanden w ewidencji PPK
piątek, 17 maja 2019 08:47

Aviva Investors TFI i Nationale-Nederlanden PTE zostały wpisane do ewidencji Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Obie firmy będą kusić potencjalnych klientów specjalnymi warunkami opłat za zarządzanie. W Nationale-Nederlanden będą one niższe od ustawowych progów, natomiast Aviva do końca 2020 r. w ogóle zrezygnuje z ich pobierania.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 196

DWF Poland: Paweł Stykowski na czele praktyki ubezpieczeniowej

We wrześniu do DWF Poland dołączył Paweł Stykowski. W polskim oddziale kancelarii objął stanowisko local partnera. Jego zadaniem będzie...


czytaj dalej

Colonnade Insurance: Grzegorz Kulik nowym dyrektorem generalnym

Po niecałych trzech miesiącach od rezygnacji z zajmowanej funkcji wiceprezesa zarządu spółek ubezpieczeniowych Allianz Polska Grzegorz Kulik objął...


czytaj dalej

Marsh: Menadżerowie poświęcają niewiele czasu na zarządzanie cyberryzykiem

Większość członków zarządu lub kadry kierowniczej odpowiedzialnej za zarządzanie ryzykiem cybernetycznym w swojej organizacji poświęca nie więcej...


czytaj dalej

Allianz: Spadek zasobów finansowych w krajach rozwiniętych i wschodzących

W 2018 roku zasoby finansowe w krajach rozwiniętych i wschodzących po raz pierwszy od czasu kryzysu finansowego z 2008 r. zanotowały symultaniczny...


czytaj dalej

PIU: Coraz bliżej 3 mln osób objętych ochroną w ramach polisy zdrowotnej

Wartość rynku prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych nadal rośnie. Szybko zwiększa się też grono Polaków objętych ochroną w ramach tego typu polis.

czytaj dalej

Ubea.pl: Zmiany w rankingu

W sierpniu doszło do kilku zmian w rankingu cen ubezpieczeń komunikacyjnych Ubea.pl, opartego na kalkulacjach sporządzonych przez użytkowników...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook