feed-image -

Informatyka


Mondial Assistance: nowa platforma komunikacyjna
środa, 23 kwietnia 2008 00:19
W Centrum Operacyjnym Mondial Assistance co 3 sekundy dzwoni telefon, co 2 minuty ktoś prosi o interwencję. W najtrudniejszych życiowych momentach liczy się szybka reakcja. 80% telefonów zostaje odebranych w ciągu 6 sekund. Nowa platforma poprawia komunikację i pozwala na szybką odpowiedź na zgłoszenia sytuacji alarmowych i kryzysowych. Add a comment
Więcej…
 
Warta i Kredyt Bank: Wola Info wdroży system CRM
wtorek, 15 kwietnia 2008 10:13
Wola Info podpisała z Kredyt Bankiem i Towarzystwem Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta umowę na wdrożenie systemu do zarządzania relacjami z klientami (CRM). Wartość umowy razem z licencjami wynosi 3,5 mln zł - poinformowała spółka w komunikacie.

Add a comment
Więcej…
 
Generali: nowa funkcjonalność dla członków OFE
czwartek, 10 kwietnia 2008 14:53
W kwietniu br. Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. wprowadza nową usługę dającą członkom Otwartego Funduszu Emerytalnego możliwość kontaktu z Generali przez stronę internetową. Nowa usługa umożliwia zgłoszenie prośby o przesłanie formularzy aktualizacyjnych przez stronę internetową www.generali.pl. Z nowego rozwiązania mogą skorzystać klienci, którzy chcieliby dokonać m.in. zmiany danych osobowych, adresu, stanu cywilnego i osób uposażonych.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: coraz więcej porównywarek internetowych
środa, 09 kwietnia 2008 10:33
Jak pisze „Gazeta Prawna”, nie ustaje wyścig między multiagencjami, które chcą oferować internetowe porównywanie ofert ubezpieczeń komunikacyjnych. Gazeta informuje, że kolejną firmą wykorzystującą to narzędzie jest Poli Net.

Add a comment
Więcej…
 
ATENA: nowość dla pośredników ubezpieczeniowych - IT na raty
środa, 05 marca 2008 16:20
System informatyczny w leasingu? Teraz można kupić na raty zaawansowane rozwiązania IT, dostarczane przez ATENĘ Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z o.o. Firma rozpoczęła współpracę z Europejskim Funduszem Leasingowym. To dobra wiadomość zwłaszcza dla mniejszych, rozwijających się agencji ubezpieczeniowych.

Add a comment
Więcej…
 
KUKE S.A.: Optima Partners sprawdziła bezpieczeństwo informatyczne towarzystwa
poniedziałek, 28 stycznia 2008 19:06
Firma doradcza Optima Partners przeprowadziła projekt związany z bezpieczeństwem informatycznym w Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. Celem projektu było udoskonalenie ochrony informacji w firmie.

Add a comment
Więcej…
 
WARTA i Kredyt Bank : podpisanie listu intencyjnego z Wola Info
wtorek, 20 listopada 2007 16:25
Wola Info podpisała list intencyjny w sprawie podjęcia inicjatywy wdrożenia systemu CRM dla Kredyt Bank S.A. oraz Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A.

Add a comment
Więcej…
 
Allianz Biznes: umowa z Asseco Poland o wartości 15 mln zł
piątek, 16 listopada 2007 10:02
Spółka informatyczna Asseco Poland podpisała list intencyjny z Allianz Biznes dotyczący zakupu zintegrowanego systemu informatycznego def3000. Szacowana wartość umowy wynosi 15 mln zł, podała spółka w komunikacie w czwartek.Spółka podała, że udzieli licencji na zakup systemu oraz dokona jego implementacji, wdrożenia i opieki powdrożeniowej.

Add a comment
Więcej…
 
AEGON PTE: wdrożenie systemu Comarch Portfolio
środa, 07 listopada 2007 15:40
Comarch zawarł umowę z firmą AEGON PTE na wdrożenie systemu Comarch Portfolio, służącego do wyceny oraz księgowości funduszy emerytalnych. AEGON PTE jest towarzystwem emerytalnym o aktywach przekraczających 3 miliardy zł.

Add a comment
Więcej…
 
BIK Brokers: wdrożenie nowoczesnego systemu call center
środa, 10 października 2007 10:47
BIK Brokers z Gdańska wdrożył nowoczesny system call center w technologii IP. Cała inwestycja została zrealizowana przez gdyńską spółkę MASTER TELECOM, świadczącą kompleksowe usługi wdrożeniowe i szkoleniowe w zakresie rozwiązań telefonii IP.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 41 42 43 44 następna > ostatnia >>

Strona 42 z 44

TUW Medicum: Zbigniew Lasota audytorem wewnętrznym

TUW Medicum zgłosiło do Komisji Nadzoru Finansowego, że kluczowe stanowisko ds. audytu wewnętrznego – audytor wewnętrzny – objął Zbigniew Lasota.

...


czytaj dalej

GrECo JLT Services: Marek Mozer dyrektorem operacyjnym

Od września Marek Mozer pełni funkcję dyrektora operacyjnego GrECo JLT Services. Do jego kompetencji należy nadzór nad obszarem współpracy z...


czytaj dalej

Mercer: 19. miejsce Polski w rankingu systemów emerytalnych

Polski system emerytalnym został sklasyfikowany na 19. miejscu wśród 30 krajów analizowanych w najnowszym badaniu „Melbourne Mercer Global Pension...


czytaj dalej

Aon: Badanie EMEA Cyber Risk Transfer Report 2017

Organizacje dostrzegają rosnącą wartość technologii i danych w stosunku do wartości aktywów materialnych, ale jednocześnie wydają czterokrotnie...


czytaj dalej

PBUK: Coraz więcej odszkodowań z ubezpieczeń granicznych

W 2016 roku krajowi ubezpieczyciele wystawili ponad 246 tys. ubezpieczeń granicznych. Kierowcy posiadający takie polisy spowodowali w ub.r. 811...


czytaj dalej

KUKE ostrzega przed oszustami

Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych zwróciła się do swoich klientów o wzmożoną ostrożność. To efekt otrzymanych przez ubezpieczyciela...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy