feed-image -

Informatyka


Microsoft Dynamics AX w UKNF
środa, 10 czerwca 2015 08:51

Firma Bonair, dostawca usług i rozwiązań informatycznych, podpisała umowę na wdrożenie zintegrowanego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem Microsoft Dynamics AX 2012 w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF).

Add a comment

Więcej…
 
Atena: Forum Architektów Ubezpieczeniowych
poniedziałek, 08 czerwca 2015 08:41

Transformacje, czyli czas na zmiany – pod takim hasłem odbędzie się szóste spotkanie Forum Architektów Ubezpieczeniowych – osób odpowiadających za kształt i strukturę systemów informatycznych wspierających biznes. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment
Więcej…
 
Coface: Unowocześniona aplikacja InfoICON
czwartek, 21 maja 2015 08:36

Coface uruchomiło unowocześnioną internetową platformę informacji biznesowych InfoICON. Została ona wzbogacona o szereg nowych rozwiązań i funkcjonalności. Dzięki aplikacji klienci ubezpieczyciela zyskują dostęp do informacji o ponad 43 mln firm z Europy Zachodniej, Środkowej i Wschodniej.

Add a comment

Więcej…
 
Informatyka: Nowa pomocowa aplikacja mobilna
wtorek, 12 maja 2015 08:53

Firma Edu4Work stworzyła mobilno-internetową aplikację Hollo.pl umożliwiającą zamawianie auto assistance praktycznie z każdego miejsca w Polsce – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Coface: Rozpoczęcie współpracy z Asseco Business Solutions
środa, 29 kwietnia 2015 08:46

Coface podpisał umowę partnerską z Asseco Business Solutions. Zawarte porozumienie pozwoli użytkownikom modułu sprzedażowo-magazynowego z grupy Asseco WAPRO ERP na dokonywanie analizy sytuacji finansowej swoich partnerów biznesowych przy wykorzystaniu informacji dostarczonych przez wywiadownię Coface oraz umożliwi zamawianie szczegółowych raportów opracowanych przez analityków firmy.

Add a comment
Więcej…
 
Konferencja „Microsoft Dynamics dla Biznesu”
środa, 22 kwietnia 2015 08:34

W dniach 12-13 maja w warszawskim hotelu Double Tree Hilton odbędzie się konferencja zatytułowana „Microsoft Dynamics dla Biznesu”. Udział w niej jest bezpłatny.

Add a comment

Więcej…
 
Informatyka: Sojusz na rzecz telematycznej rewolucji
środa, 15 kwietnia 2015 08:41

Firmy Octo Telematics i SAS Institute podpisały umowę, na podstawie której zaproponują ubezpieczycielom oferowanie polis komunikacyjnych z wykorzystaniem danych telematycznych.

Add a comment

Więcej…
 
UKNF: Ostrzeżenie przed cyberatakiem
wtorek, 14 kwietnia 2015 08:48

W związku z ostrzeżeniem otrzymanym z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego o możliwych atakach na infrastrukturę teleinformatyczną Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zarekomendował rynkowi finansowemu zwrócenie szczególnej uwagi na ryzyko związane z obszarami technologii informacyjnej i bezpieczeństwa środowiska teleinformatycznego oraz pilne wdrożenie zaleceń Rządowego Zespołu Reagowania na Incydenty Komputerowe CERT.GOV.PL.

Add a comment

Więcej…
 
Soflab Technology: Cyberataki na instytucje finansowe
środa, 01 kwietnia 2015 08:40

Zagrożenia dla systemów IT w ostatnich latach mocno ewoluowały – od prostych form złośliwego oprogramowania aż do ataków ukierunkowanych APT. W 76% zaatakowanych organizacji programy antywirusowe oraz systemy wykrywania intruzów nie potrafiły zapobiec cyberprzestępczości – zwraca uwagę Eryk Trybulski z Soflab Technology.

Add a comment

Więcej…
 
TIA Technology razem z Grupą PZU
środa, 01 kwietnia 2015 08:38

TIA Technology nawiązała długofalową współpracę z Grupą PZU. Obecnie z głównego systemu TIA korzystają już 3 spółki zależne na Litwie, Łotwie i w Estonii.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 42

D.A.S.: Danuta Źrałek nowym członkiem zarządu

16 lutego nastąpiły zmiany w zarządzie D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację Arkadiusza Gila...


czytaj dalej

KNF: Marcin Pachucki i Filip Świtała nowymi wiceprzewodniczącymi

Na wniosek przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) Marka Chrzanowskiego, premier Beata Szydło odwołała z dniem 15 lutego jego...


czytaj dalej

USA: MetLife osiągnął neutralność węglową

23 lutego MetLife poinformował o osiągnięciu wyznaczonego w 2015 r. celu neutralności węglowej. Tym samym firma została pierwszym towarzystwem...


czytaj dalej

Trump i Brexit ryzykiem politycznym do ubezpieczenia

Dyrektor generalny Lloyd’s Inga Beale stwierdziła, że prezydentura Donalda Trumpa i wyjście Wlk. Brytanii z Unii Europejskiej stwarzają możliwości...


czytaj dalej

PZU zadba o bezpieczeństwo położnic

Już wkrótce ruszy „Bezpieczny Poród” – pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej powszechny program kształcenia podyplomowego lekarzy z zakresu...


czytaj dalej

EAP: Assistance również dla pojazdów elektrycznych

W odpowiedzi na rozwój rynku pojazdów elektrycznych Europ Assistance Polska (EAP) wprowadziła szkolenia specjalistyczne z zakresu obsługi takich...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy