feed-image -

Informatyka


Informatyka: Sojusz na rzecz telematycznej rewolucji
środa, 15 kwietnia 2015 08:41

Firmy Octo Telematics i SAS Institute podpisały umowę, na podstawie której zaproponują ubezpieczycielom oferowanie polis komunikacyjnych z wykorzystaniem danych telematycznych.

Add a comment

Więcej…
 
UKNF: Ostrzeżenie przed cyberatakiem
wtorek, 14 kwietnia 2015 08:48

W związku z ostrzeżeniem otrzymanym z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego o możliwych atakach na infrastrukturę teleinformatyczną Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zarekomendował rynkowi finansowemu zwrócenie szczególnej uwagi na ryzyko związane z obszarami technologii informacyjnej i bezpieczeństwa środowiska teleinformatycznego oraz pilne wdrożenie zaleceń Rządowego Zespołu Reagowania na Incydenty Komputerowe CERT.GOV.PL.

Add a comment

Więcej…
 
Soflab Technology: Cyberataki na instytucje finansowe
środa, 01 kwietnia 2015 08:40

Zagrożenia dla systemów IT w ostatnich latach mocno ewoluowały – od prostych form złośliwego oprogramowania aż do ataków ukierunkowanych APT. W 76% zaatakowanych organizacji programy antywirusowe oraz systemy wykrywania intruzów nie potrafiły zapobiec cyberprzestępczości – zwraca uwagę Eryk Trybulski z Soflab Technology.

Add a comment

Więcej…
 
TIA Technology razem z Grupą PZU
środa, 01 kwietnia 2015 08:38

TIA Technology nawiązała długofalową współpracę z Grupą PZU. Obecnie z głównego systemu TIA korzystają już 3 spółki zależne na Litwie, Łotwie i w Estonii.

Add a comment

Więcej…
 
Atena: Dwa rozwiązania z rekomendacją „Gazety Bankowej”
środa, 01 kwietnia 2015 08:38

Dwa produkty proponowane przez Atenę otrzymały rekomendacje „Gazety Bankowej” do tytułu Hit Roku 2015 dla Instytucji Finansowych w kategorii „Rozwiązanie”.

Add a comment

Więcej…
 
Generali wdraża nowy system centralny do sprzedaży polis
poniedziałek, 09 marca 2015 09:39

Sollers Consulting wspiera Generali we wdrożeniu najnowszej dostępnej na rynku wersji systemu centralnego INSIS. Celem projektu jest konsolidacja systemów majątkowych Generali poprzez zastąpienie ich nowym systemem centralnym INSIS w wersji 10 oraz scalenie front-endów sprzedażowych.

Add a comment

Więcej…
 
Agnieszka Frommholz o wytycznych KNF w kontekście międzynarodowym
czwartek, 26 lutego 2015 09:42

24 lutego w Warszawie odbyła się konferencja „IT w Ubezpieczeniach GigaCon”, podczas której Agnieszka Frommholz, dyrektor IT Grupy Baker Tilly w Polsce, Czechach i na Słowacji – partnera merytorycznego konferencji – wygłosiła prelekcję zatytułowaną „Wytyczne KNF w świecie norm i standardów międzynarodowych”.

Add a comment
Więcej…
 
„IT w Ubezpieczeniach GigaCon” coraz bliżej
czwartek, 19 lutego 2015 09:46

24 lutego w warszawskim hotelu Courtyard by Marriott odbędzie się bezpłatna konferencja „IT w Ubezpieczeniach GigaCon”. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.
]

Add a comment
Więcej…
 
Informatyka: Dlaczego i jak wdrożono Guliwera
wtorek, 17 lutego 2015 09:43

Firma Sollers Consulting podsumowała zakończone niedawno wdrażanie systemu likwidacji szkód Guliwer, opartego o rozwiązanie ClaimCenter Guidewire w Warcie.

Add a comment

Więcej…
 
Nowości w rodzinie aplikacji biznesowych Microsoft Dynamics
piątek, 13 lutego 2015 09:23

W 2014 r. Microsoft wprowadził na globalny rynek nowe wersje swoich aplikacji biznesowych klasy ERP i CRM – Microsoft Dynamics AX, Microsoft Dynamics NAV i Microsoft Dynamics CRM. 12 lutego, podczas konferencji zorganizowanej w restauracji Concept 13 w Warszawie, jej uczestnicy zapoznali się z innowacjami, jakie eksperci Microsoft wprowadzili do swoich systemów.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 42

Michał Krupiński przestał być prezesem PZU SA

22 marca rada nadzorcza PZU SA odwołała Michała Krupińskiego z funkcji prezesa PZU SA. Uchwała RN weszła w życie z dniem jej podjęcia.

W...


czytaj dalej

PZU Życie: Dorota Macieja nowym członkiem zarządu

Z informacji podanych na stronie korporacyjnej PZU wynika, że nowym członkiem zarządu PZU Życie została Dorota Macieja.

Dorota Macieja jest...


czytaj dalej

KE: Będzie łatwiej korzystać ze zniżki za bezszkodową jazdę

23 marca Komisja Europejska (KE) przedstawiła plany zmian w sektorze konsumenckich usług finansowych, dzięki któremu konsumenci europejscy będą...


czytaj dalej

Bank of England: Ochrona konsumenta ubezpieczeń

W odpowiedzi na raport niezależnego biura oceniającego przy Bank of England, BoE precyzyjniej wyjaśni, co powinni robić ubezpieczyciele, aby...


czytaj dalej

Sejm: Dyskusja na temat założeń zmian przepisów dotyczących OC

23 marca w Sejmie odbyło się posiedzenie parlamentarnego zespołu na rzecz wspierania przedsiębiorczości i patriotyzmu ekonomicznego, poświęcone...


czytaj dalej

PBUK: Przymusowa likwidacja francuskiego MTA

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (PBUK) poinformowało, że francuski nadzór finansowy Autorité de Contrôle Prudentiel et de Résolution...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy