feed-image -

Informatyka


Coface: Unowocześniona aplikacja InfoICON
czwartek, 21 maja 2015 08:36

Coface uruchomiło unowocześnioną internetową platformę informacji biznesowych InfoICON. Została ona wzbogacona o szereg nowych rozwiązań i funkcjonalności. Dzięki aplikacji klienci ubezpieczyciela zyskują dostęp do informacji o ponad 43 mln firm z Europy Zachodniej, Środkowej i Wschodniej.

Add a comment

Więcej…
 
Informatyka: Nowa pomocowa aplikacja mobilna
wtorek, 12 maja 2015 08:53

Firma Edu4Work stworzyła mobilno-internetową aplikację Hollo.pl umożliwiającą zamawianie auto assistance praktycznie z każdego miejsca w Polsce – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Coface: Rozpoczęcie współpracy z Asseco Business Solutions
środa, 29 kwietnia 2015 08:46

Coface podpisał umowę partnerską z Asseco Business Solutions. Zawarte porozumienie pozwoli użytkownikom modułu sprzedażowo-magazynowego z grupy Asseco WAPRO ERP na dokonywanie analizy sytuacji finansowej swoich partnerów biznesowych przy wykorzystaniu informacji dostarczonych przez wywiadownię Coface oraz umożliwi zamawianie szczegółowych raportów opracowanych przez analityków firmy.

Add a comment
Więcej…
 
Konferencja „Microsoft Dynamics dla Biznesu”
środa, 22 kwietnia 2015 08:34

W dniach 12-13 maja w warszawskim hotelu Double Tree Hilton odbędzie się konferencja zatytułowana „Microsoft Dynamics dla Biznesu”. Udział w niej jest bezpłatny.

Add a comment

Więcej…
 
Informatyka: Sojusz na rzecz telematycznej rewolucji
środa, 15 kwietnia 2015 08:41

Firmy Octo Telematics i SAS Institute podpisały umowę, na podstawie której zaproponują ubezpieczycielom oferowanie polis komunikacyjnych z wykorzystaniem danych telematycznych.

Add a comment

Więcej…
 
UKNF: Ostrzeżenie przed cyberatakiem
wtorek, 14 kwietnia 2015 08:48

W związku z ostrzeżeniem otrzymanym z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego o możliwych atakach na infrastrukturę teleinformatyczną Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zarekomendował rynkowi finansowemu zwrócenie szczególnej uwagi na ryzyko związane z obszarami technologii informacyjnej i bezpieczeństwa środowiska teleinformatycznego oraz pilne wdrożenie zaleceń Rządowego Zespołu Reagowania na Incydenty Komputerowe CERT.GOV.PL.

Add a comment

Więcej…
 
Soflab Technology: Cyberataki na instytucje finansowe
środa, 01 kwietnia 2015 08:40

Zagrożenia dla systemów IT w ostatnich latach mocno ewoluowały – od prostych form złośliwego oprogramowania aż do ataków ukierunkowanych APT. W 76% zaatakowanych organizacji programy antywirusowe oraz systemy wykrywania intruzów nie potrafiły zapobiec cyberprzestępczości – zwraca uwagę Eryk Trybulski z Soflab Technology.

Add a comment

Więcej…
 
TIA Technology razem z Grupą PZU
środa, 01 kwietnia 2015 08:38

TIA Technology nawiązała długofalową współpracę z Grupą PZU. Obecnie z głównego systemu TIA korzystają już 3 spółki zależne na Litwie, Łotwie i w Estonii.

Add a comment

Więcej…
 
Atena: Dwa rozwiązania z rekomendacją „Gazety Bankowej”
środa, 01 kwietnia 2015 08:38

Dwa produkty proponowane przez Atenę otrzymały rekomendacje „Gazety Bankowej” do tytułu Hit Roku 2015 dla Instytucji Finansowych w kategorii „Rozwiązanie”.

Add a comment

Więcej…
 
Generali wdraża nowy system centralny do sprzedaży polis
poniedziałek, 09 marca 2015 09:39

Sollers Consulting wspiera Generali we wdrożeniu najnowszej dostępnej na rynku wersji systemu centralnego INSIS. Celem projektu jest konsolidacja systemów majątkowych Generali poprzez zastąpienie ich nowym systemem centralnym INSIS w wersji 10 oraz scalenie front-endów sprzedażowych.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 43

PZU Życie: Roman Pałac nowym prezesem zarządu

26 kwietnia rada nadzorcza PZU Życie podjęła jednogłośnie uchwałę powołującą Romana Pałaca na stanowisko prezesa zarządu spółki. Dotychczas pełnił...


czytaj dalej

Ubezpieczenia Pocztowe: Zbigniew Pusz zatwierdzony na stanowisku prezesa

25 kwietnia Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Zbigniewa Pusza na stanowisko prezesa zarządu Pocztowego...


czytaj dalej

Aviva: Udziały w joint venture w Wietnamie

Brytyjska Aviva nabyła od banku VietinBank wszystkie należące do niego 50% udziałów w firmie ubezpieczeń na życie będącej joint venture VietinBank...


czytaj dalej

Chiny: Nadzór nad kontrolą ryzyka

Chiński regulator ubezpieczeniowy zapowiedział, że usprawni nadzór nad firmami ubezpieczeniowymi, aby mieć pewność, że stosują się do wymogu...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Towarzystwa oczekują znaczącego wzrostu zysku

Minimalny spadek przypisu składki, głównie dzięki wyhamowaniu spadku sprzedaży w sektorze życiowym, oraz wyraźny wzrost wyniku finansowego za...


czytaj dalej

KUKE: Porozumienie o współpracy z chińską agencją kredytów eksportowych

Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych i China Export & Credit Insurance Corporaction (Sinosure), największa ECA (Export Credit Agency) na...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy