feed-image -

Informatyka


Atena: Dwa rozwiązania z rekomendacją „Gazety Bankowej”
środa, 01 kwietnia 2015 08:38

Dwa produkty proponowane przez Atenę otrzymały rekomendacje „Gazety Bankowej” do tytułu Hit Roku 2015 dla Instytucji Finansowych w kategorii „Rozwiązanie”.

Add a comment

Więcej…
 
Generali wdraża nowy system centralny do sprzedaży polis
poniedziałek, 09 marca 2015 09:39

Sollers Consulting wspiera Generali we wdrożeniu najnowszej dostępnej na rynku wersji systemu centralnego INSIS. Celem projektu jest konsolidacja systemów majątkowych Generali poprzez zastąpienie ich nowym systemem centralnym INSIS w wersji 10 oraz scalenie front-endów sprzedażowych.

Add a comment

Więcej…
 
Agnieszka Frommholz o wytycznych KNF w kontekście międzynarodowym
czwartek, 26 lutego 2015 09:42

24 lutego w Warszawie odbyła się konferencja „IT w Ubezpieczeniach GigaCon”, podczas której Agnieszka Frommholz, dyrektor IT Grupy Baker Tilly w Polsce, Czechach i na Słowacji – partnera merytorycznego konferencji – wygłosiła prelekcję zatytułowaną „Wytyczne KNF w świecie norm i standardów międzynarodowych”.

Add a comment
Więcej…
 
„IT w Ubezpieczeniach GigaCon” coraz bliżej
czwartek, 19 lutego 2015 09:46

24 lutego w warszawskim hotelu Courtyard by Marriott odbędzie się bezpłatna konferencja „IT w Ubezpieczeniach GigaCon”. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.
]

Add a comment
Więcej…
 
Informatyka: Dlaczego i jak wdrożono Guliwera
wtorek, 17 lutego 2015 09:43

Firma Sollers Consulting podsumowała zakończone niedawno wdrażanie systemu likwidacji szkód Guliwer, opartego o rozwiązanie ClaimCenter Guidewire w Warcie.

Add a comment

Więcej…
 
Nowości w rodzinie aplikacji biznesowych Microsoft Dynamics
piątek, 13 lutego 2015 09:23

W 2014 r. Microsoft wprowadził na globalny rynek nowe wersje swoich aplikacji biznesowych klasy ERP i CRM – Microsoft Dynamics AX, Microsoft Dynamics NAV i Microsoft Dynamics CRM. 12 lutego, podczas konferencji zorganizowanej w restauracji Concept 13 w Warszawie, jej uczestnicy zapoznali się z innowacjami, jakie eksperci Microsoft wprowadzili do swoich systemów.

Add a comment

Więcej…
 
Mobilny system Hollo już dostępny
piątek, 13 lutego 2015 09:19

Aplikacja Hollo pozwalająca wezwać pomoc drogową w dowolnym miejscu i czasie jest już dostępna w Polce dla użytkowników smartfonów z iOS oraz Android.

Add a comment

Więcej…
 
Informatyka: Duże firmy doceniają zalety informatyzacji
wtorek, 27 stycznia 2015 09:40

Z przytoczonych przez Wirtualne Media rezultatów badania ICAN Research wynika, że zdaniem 82% dużych firm informatyzacja biznesu pozwala im na budowanie przewagi konkurencyjnej. Według 20% przedstawicieli tego sektora przedsiębiorstw, głównym kierunkiem rozwoju informatyzacji jest integracja własnych systemów informatycznych z systemami klientów. Kolejnym najczęściej wskazywanym kierunkiem jest rozwój systemów integrujących pracę sprzedaży, produkcji i logistyki (19%).

Add a comment

Więcej…
 
TIA Technology: Strona internetowa w języku polskim
czwartek, 22 stycznia 2015 09:48

Duńska firma TIA Technology oferująca rozwiązania i aplikacje dla ubezpieczycieli uruchomiła witrynę internetową w języku polskim.

Add a comment

Więcej…
 
Informatyka: AIG sięga po Cumulus
środa, 21 stycznia 2015 09:32

W styczniu w polskim oddziale AIG rozpocznie się wdrażanie systemu Cumulus – opracowanego przez firmę Atena Usługi Informatyczne i Finansowe narzędzia wsparcia obsługi sprzedaży. Nowoczesna platforma dedykowana pośrednikom ma ułatwić dystrybucję polis AIG oraz przyspieszyć proces ich kwotowania. Udostępnienie Cumulusa wybranym partnerom biznesowym planowane jest na kwiecień 2015 r.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 42

TFI PZU: Marcin Adamczyk nowym prezesem, Cezary Iwański – członkiem zarządu

16 stycznia Grupa PZU podała, że prezesem TFI PZU zostanie Marcin Adamczyk, wcześniej między innymi szef zespołu rynków lokalnych oraz lead...


czytaj dalej

Link4: Marek Wasilewski nowym szefem likwidacji szkód

Od stycznia nowym szefem likwidacji szkód w Link4 jest Marek Wasilewski. Zastąpił Iana Kennedy’ego.

Marek Wasilewski w ostatnich czterech latach...


czytaj dalej

Aon: Zarządzanie ryzykiem Brexitu

Aon plc wprowadził Brexit Navigator – zindywidualizowane rozwiązanie mające na celu pomoc firmom w ilościowym określeniu skutków ekspozycji na...


czytaj dalej

USA i UE: Porozumienie w sprawie regulacji ubezpieczeniowych

Negocjatorzy reprezentujący Stany Zjednoczone i Unię Europejską poinformowali, że osiągnęli porozumienie w sprawie regulacji dotyczących...


czytaj dalej

EAP: Podsumowanie roku

Europ Assistance Polska (EAP) podsumowała 2016 rok pod względem obsługi spraw assistance. W minionym roku firma zrealizowała o jedną piątą więcej...


czytaj dalej

Ergo Hestia: Kolejny laur „Gwiazda Jakości Obsługi”

Ergo Hestia została uhonorowana tytułem „Gwiazda Jakości Obsługi 2017”. To kolejny rok z rzędu, kiedy wyróżnienie potwierdzające wysoką jakość...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy