feed-image -

Reklama

IKE


Analizy Online: W ubezpieczeniowych IKZE podstawą jest analiza kosztów
piątek, 14 grudnia 2012 10:02

W gronie instytucji finansowych oferujących indywidualne konta zabezpieczenia emerytalnego znajdują się również towarzystwa ubezpieczeń na życie. Ich propozycja to IKZE jako oddzielny produkt lub w formie umowy dodatkowej do innych produktów (np. terminowego ubezpieczenia na życie).

Add a comment
Więcej…
 
Skarbiec: Rusza Skarbiec Program Emerytalny
wtorek, 11 grudnia 2012 09:20

Grupa Skarbiec wprowadziła na rynek nowy produkt. Skarbiec Program Emerytalny (SPE) to rozwiązanie gwarantujące wykorzystanie ulg podatkowych związanych z oszczędzaniem w ramach IKE i IKZE.

Add a comment

Więcej…
 
MPiPS: Limity wpłat na IKE i na składkę dodatkową w PPE w 2013 roku
poniedziałek, 03 grudnia 2012 09:26

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej ujawniło na swojej stronie internetowej wysokość przyszłorocznych limitów wpłat na indywidualne konta emerytalne i na składkę dodatkową w pracowniczych programach emerytalnych.

Add a comment

Więcej…
 
Legg Mason TFI: Sprzedaż IKZE rośnie na koniec roku
wtorek, 27 listopada 2012 09:35

Indywidualne konta zabezpieczenia emerytalnego są oferowane od początku roku, a w pierwszych 6 miesiącach firmy proponujące IKZE pozyskały ponad 300 tysięcy klientów. Według nieoficjalnych szacunków liczba kont na przełomie października i listopada mogła przekroczyć już pół miliona.

Add a comment

Więcej…
 
III filar: Szef PIPUiF o IKZE
środa, 14 listopada 2012 09:30

W wywiadzie dla serwisu mojaemerytura.rp.pl Adam Sankowski, prezes Polskiej Izby Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych, oraz pełnomocnik Komitetu RAZEM mówi, że w obecnym kształcie indywidualne konta zabezpieczenia emerytalnego nie spełniają swojej roli.

Add a comment

Więcej…
 
DM BOŚ: Oferta wzbogacona o IKZE
wtorek, 06 listopada 2012 09:19

Dom Maklerski BOŚ jest kolejną instytucją finansową, która poszerza swoją ofertę o Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego.

Add a comment

Więcej…
 
PKO DFE: Promocyjne warunki przystąpienia do IKE i IKZE.
piątek, 02 listopada 2012 09:27

PKO Dobrowolny Fundusz Emerytalny wprowadził promocyjne warunki przystąpienia do PKO IKZE i PKO IKE. Akcja promocyjna polega na obniżeniu opłaty od składki dla osób, które w terminie do 31 grudnia 2012 r podpiszą umowę o prowadzenie PKO IKZE lub PKO IKE.

Add a comment

Więcej…
 
IKE: Instytucje powściągliwe wobec nowych kont
wtorek, 30 października 2012 09:21

Od początku roku 26 instytucji poszerzyło swoją ofertę o indywidualne konta zabezpieczenia emerytalnego. Taki krok planuje jeszcze tylko osiem firm – wynika z informacji „Parkietu”.

Add a comment

Więcej…
 
BPH TFI: Promocja IKE
czwartek, 25 października 2012 08:28

„Polecaj IKE i zbieraj 100-tki” – to nowy konkurs organizowany przez BPH TFI promujący oszczędzanie na emeryturę w ramach indywidualnych kont emerytalnych. Konkurs potrwa do 31 grudnia tego roku.

Add a comment

Więcej…
 
PKO TFI: Pakiet Emerytalny, czyli 3 w jednym
czwartek, 18 października 2012 08:39

PKO TFI stworzyło Pakiet Emerytalny, w ramach którego oszczędzający może efektywnie gromadzić pieniądze na przyszłą emeryturę, wykorzystując kluczowe możliwości systemu 3-filarowego.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 16

KNF: Będzie zmiana wiceprzewodniczących

Wkrótce dojdzie do zmiany zastępców przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego – wynika z informacji uzyskanych przez „Dziennik Gazetę Prawną”.

...


czytaj dalej

Personalia: Krzysztof Kudelski dołączył do Grupy MAK

Do zespołu MAK Investments (Grupa MAK) dołączył były prezes Warty Krzysztof Kudelski, który w strukturach brokera będzie odpowiedzialny za obszary...


czytaj dalej

Brokerslink: Rezygnacja dyrektor generalnej

Brokerslink podał oficjalnie, że Jacqueline Legrand zrezygnowała ze stanowiska dyrektora generalnego z dniem 6 grudnia 2018 r.

Po 6 latach pracy...


czytaj dalej

Revolut: Licencja bankowa na Litwie

Revolut, start-up z branży technologii finansowej uzyskał wobec zbliżającego się Brexitu europejską licencję bankową i planuje uruchomienie...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Słabnie tempo wzrostu sprzedaży OC

Choć segment obowiązkowych ubezpieczeń komunikacyjnych utrzymuje się w trendzie wzrostowym, tempo tego wzrostu słabnie z kwartału na kwartał....


czytaj dalej

Ergo Hestia: Różnorodność tematem najnowszego raportu społecznego

„Troska 2017” – taki tytuł nosi najnowszy raport społeczny Ergo Hestii. Jego tematem przewodnim jest jedna z najważniejszych współczesnych...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook