feed-image -

Pośrednictwo


STBU: audyt polis może dać miastom lepszą ochronę ubezpieczeniową
poniedziałek, 26 stycznia 2009 14:07

Kompleksowy program ubezpieczeniowy już na etapie audytu polis pozwoli brokerowi zidentyfikować i wyeliminować wiele anomalii na jakie narażony jest urząd miejski prowadzący nieskoordynowaną politykę ubezpieczeniową – zwraca uwagę w swoim komentarzu eksperckim firma brokerska STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi.

Add a comment
Więcej…
 
Pośrednictwo: rekordowa ilość kandydatów na brokerów
piątek, 09 stycznia 2009 10:42

Według Komisji Nadzoru Finansowego, w najbliższy wtorek do egzaminu na brokera ubezpieczeniowego ma przystąpić 141 osób – informuje „Parkiet”.

Gazeta podkreśla, że jest to największa w historii liczba kandydatów przystępujących do egzaminu brokerskiego. Mniej chętnych (123) przystąpiło także do egzaminu z października ubiegłego roku.

Add a comment
Więcej…
 
STBU : Korzyści zintegrowane
czwartek, 18 grudnia 2008 17:32

Kompleksowy program zarządzania ryzykiem urzędu to optymalne rozwiązania, realne koszty i centralizacja decyzji ubezpieczeniowych - zwraca uwagę firma brokerska STBU. Dodatkowo urząd zyskuje podwyższenie skuteczności uzyskiwania odszkodowań oraz możliwość wykorzystania nowoczesnych narzędzi informatycznych.

Add a comment
Więcej…
 
PIPUiF: organizacja przyjęła Kanon Dobrych Praktyk Rynku Finansowego
czwartek, 18 grudnia 2008 14:06

17 grudnia br. zarząd Polskiej Izby Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych podjął uchwałę o dołączenia do grona instytucji rekomendujących stosowanie Kanonu Dobrych Praktyk Rynku Finansowego.

Kanon został opracowany w wyniku współpracy trzydziestu organizacji zrzeszających podmioty oferujące produkty i usługi finansowe, organizacji i instytucji reprezentujących interesy klientów, innych instytucji rynkowych, przy udziale ekspertów ze środowiska akademickiego.

Add a comment
Więcej…
 
Gras Savoye: pomysł na świąteczne prezenty
wtorek, 16 grudnia 2008 10:34

Nie jest tajemnicą, że w środowisku biznesowym Święta Bożego Narodzenia są okazją do wręczania podarunków. Wiadomo też, że wybór świątecznego upominku stanowi problem, zwłaszcza, kiedy naszego obdarowywanego znamy tylko z zawodowych relacji. Często więc prezenty są nietrafione i zajmują tylko cenne miejsce w biurach niektórych menadżerów.

Add a comment
Więcej…
 
STBU : Ochrona na miarę urzędu
poniedziałek, 08 grudnia 2008 16:24

Zdaniem firmy STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi, kompleksowe podejście do ubezpieczeń urzędów miast i gmin zapewni urealnienie poziomu składek oraz poprawę standardu ochrony.

Ład ubezpieczeniowy jest więc szansą nie tylko na oszczędności budżetowe, czy optymalny dobór zakresów ubezpieczeń ale także efektywniejsze uzyskiwanie odszkodowań.

Add a comment
Więcej…
 
Gras Savoye: kolejne zwycięstwo w rankingu Home & Market
poniedziałek, 01 grudnia 2008 23:31

Miesięcznik Home & Market po raz kolejny opublikował ranking brokerów ubezpieczeniowych. Pierwsze miejsce przypadło Gras Savoye. Kolejne miejsca zajęły grupa M.A.K. oraz Marsh.

Add a comment
Więcej…
 
STBU : Ryzyka polis wykonawców
środa, 26 listopada 2008 13:54

Urzędy miast i gmin to instytucje publiczne narażone na charakterystyczne zagrożenia. Jednym z nich są ryzyka prowadzonych inwestycji budowlanych, w tym „przerzucanie” gestii ubezpieczeniowej na wykonawców – zwraca uwagę firma brokerska STBU.

Add a comment
Więcej…
 
Pośrednictwo: maleje liczba brokerów
piątek, 21 listopada 2008 16:05

Jeszcze w 2004 r. w rejestrze nadzoru finansowego było niemal brokerów 1200, a ostatnie dane za 2007 r. pokazują, że liczba ta zmniejszyła się do 833 – pisze „Gazeta Prawna”.

Add a comment
Więcej…
 
STBU : Wybór ubezpieczyciela
środa, 19 listopada 2008 13:59

Wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania ryzykiem dla gmin i jednostek podległych to cel nowocześnie zarządzanej aglomeracji. Przy jego realizacji często uczestniczą zewnętrzni doradcy. Takie rozwiązanie pozwala na optymalizację kosztów i zakresu ochrony, usprawnia administrowanie polisami, a także zapewnia skuteczniejszą likwidację szkód.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 następna > ostatnia >>

Strona 62 z 67

Skarbiec TFI: Ewa Radkowska-Świętoń w zarządzie

Ewa Radkowska-Świętoń dołączy do zarządu Skarbiec TFI od 1 września 2017 r., a od 1 października obejmie stanowisko prezesa zarządu

Ewa...


czytaj dalej

Przemysław Bona wiceprezesem Profika Broker

Z początkiem sierpnia Przemysław Bona objął stanowisko wiceprezesa zarządu Profika Broker. Menadżer związany ostatnio z Generali Polska zajmie się...


czytaj dalej

Łotwa: PZU inicjatorem podwyżek w komunikacji

Znaczące podwyżki cen polis komunikacyjnych OC, które na polskim rynku trwają już od kilkunastu miesięcy, dotarły również do państw bałtyckich. Na...


czytaj dalej

Chiny: Gwałtowny wzrost popytu na cyberubezpieczenia

Sądząc po nasilonym zainteresowaniu po ataku z użyciem rozbójniczego oprogramowania WannaCry, menedżerowie wyższego szczebla w AIG są przekonani,...


czytaj dalej

Polisa turystyczna w bankomacie Euronetu

Od kilku miesięcy podróżni mogą kupić w trybie last-minute ubezpieczenie podróżne Link4, korzystając ze specjalnego polisomatu na lotnisku w...


czytaj dalej

Rzecznik Finansowy: Jak uzyskać pełną wypłatę za mienie zniszczone przez wichury?

Żywioły szalejące w ostatnim czasie nad Polską zniszczyły wiele zabudowań. Rzecznik Finansowy przypomina podstawowe problemy, z jakimi spotykają...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy