feed-image -

Reklama

Pośrednictwo


Grupa BIK: I kwartał na plusie
środa, 06 maja 2009 13:42

Specjalizująca się w ubezpieczeniach komunikacyjnych gdańska Grupa BIK w pierwszym kwartale 2009 roku odnotowała 10 procentowy wzrost wartości przypisu składki w porównaniu do  analogicznego okresu 2008 roku.

Także liczba pojazdów ubezpieczonych za pośrednictwem Grupy BIK zwiększyła dynamikę o 21 proc. w porównaniu do roku 2008.

Add a comment
Więcej…
 
KNF: egzamin dla brokerów ubezpieczeniowych
czwartek, 30 kwietnia 2009 10:36

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poinformował, że egzamin dla brokerów ubezpieczeniowych został wyznaczony na dzień 5 maja 2009 r.

Add a comment
Więcej…
 
Pośrednictwo: BIK Brokers zapewni obsługę ubezpieczeniową floty Netii
wtorek, 28 kwietnia 2009 16:34

BIK Brokers, gdański broker specjalizujący się w ubezpieczeniach komunikacyjnych, przejął ubezpieczenie ponad 200 samochodów flotowych  spółki Netia

Add a comment
Więcej…
 
STBU : CityPolisa z Medalem Europejskim
poniedziałek, 23 marca 2009 14:04

CityPolisa - zintegrowana polisa miejska została laureatem XVIII edycji Medalu Europejskiego dla Usług. To oferta ładu ubezpieczeniowego dla miast i gmin chcących poprawić swoją politykę zarządzania ryzykiem oraz uzyskać wymierne profity budżetowe.

CityPolisa jest oparta na filarach: konsolidacji, komfortu oraz redukcji kosztów ubezpieczeń. Wdrożone za jej pomocą standardy obejmują zarówno urząd miasta, wydziały oraz jednostki podległe niezależnie od skali i rodzaju realizowanych zadań i powinności. Cechy te w sposób wymierny przyczyniają się także do wzrostu wiarygodności miasta wśród mieszkańców, interesariuszy, instytucji finansowych, czy partnerów gospodarczych. 

Add a comment
Więcej…
 
STBU: polisa PC -antidotum na skimming
środa, 11 marca 2009 16:23

Firma brokerska STBU proponuje polisy PC (Plastic Card) jako odpowiedź na plagę fałszowania kart płatniczych i okradania kont bankowych.

Na doskonale znanym za granicą procederze „skimmingu” (w samych Stanach Zjednoczonych straty banków z tego tytułu wynoszą już ponad miliard dolarów rocznie) tracą nie tylko użytkownicy kart, ale przede wszystkim wystawcy oraz banki. Zgodnie z art. 28 Ustawy o elektronicznych instrumentach płatniczych odpowiedzialność posiadaczy  i użytkowników kart jest bowiem ograniczona do równowartości 150 euro, o ile zachowali oni niezbędne środki ostrożności. Oznacza to, że straty przewyższające tą kwotę obciążą bank.

Add a comment
Więcej…
 
STBU: specyfika polis POSI
poniedziałek, 09 marca 2009 17:07

POSI zagwarantuje ochronę spółce i jej menedżerom przed większością ryzyk już od pierwszych działań związanych z wejściem na giełdę. Zabezpieczy dokonywanie due dilligence, wycen, prezentację prospektu, ustalanie ceny emisyjnej oraz sam debiut – przypomina firma STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi.

„Zakres ubezpieczenia POSI w znacznej mierze pokrywa się z zakresem polisy D&O. Również zasada udzielania ochrony jest w obu przypadkach tożsama. Jednak POSI to produkt specyficzny, obejmujący szczególny przypadek w działalności przedsiębiorstwa, podczas gdy D&O ma charakter bardziej ogólny” – tłumaczy firma brokerska.

Add a comment
Więcej…
 
BIK Brokers: nowy program kompleksowej obsługi flot
poniedziałek, 02 marca 2009 16:12

Na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych pojawił się nowy program kompleksowej obsługi flot, wprowadzony przez gdańskiego brokera ubezpieczeń komunikacyjnych, firmę BIK Brokers.

Oferta skierowana jest do flot posiadających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pojazdów. Nowy produkt, oprócz podstawowych zadań, ma ułatwić firmom znalezienie oszczędności oraz odciążyć fleet menagerów z części obowiązków.

Add a comment
Więcej…
 
STBU: ubezpieczenia POSI - odpowiedzialność nielimitowana
poniedziałek, 02 marca 2009 13:59

Emisje papierów wartościowych niosą za sobą specyficzne ryzyka dla spółek i kadry zarządzającej. W przypadku spowodowania strat inwestorów w wyniku błędnych lub nieprawdziwych informacji, autoryzujące prospekt będą ponosić osobiste konsekwencje – przypomina firma brokerska STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi.

Lekarstwem na zabezpieczenie odpowiedzialności z tego tytułu, jest według STBU jest polisa POSI ( Public Offering of Securities Insurance - odpowiedzialność z tytułu publicznej emisji papierów wartościowych).

Add a comment
Więcej…
 
Pośrednictwo: AutoGuard zwycięzcą konkursu Ergo Hestii "Dynamiczny Agent"
piątek, 27 lutego 2009 10:17

Firma AutoGuard została wyróżniona w kategorii ubezpieczeń korporacyjno-finansowych przez STU Ergo Hestia AutoGuard zajął pierwsze miejsce w konkursie „Dynamiczny Agent”.

AutoGuard po raz kolejny okazał się najlepszym agentem STU Ergo Hestia, tym razem  w zakresie sprzedaży ubezpieczeń majątkowych dla odbiorców korporacyjnych. Spółka została doceniona za przyrost i wielkość składek zebranych w 2008 roku.

Add a comment
Więcej…
 
Gras Savoye: nagroda od Home&Market
poniedziałek, 16 lutego 2009 16:26

Miesięcznik gospodarczy Home&Market na podstawie badań przeprowadzonych przez Instytut Analiz Gospodarczo-Ekonomicznych przyznał nagrody dla instytucji finansowych za działalność w 2008 roku.

W kategorii Broker ubezpieczeniowy, według dużych przedsiębiorstw najwięcej wskazań i najlepszą ocenę za jakość obsługi uzyskała firma Gras Savoye. Nagrodę Przemysławowi Konopce - wiceprezesowi Gras Savoye Polska wręczyła redaktor naczelna miesięcznika Rita Schultz.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następna > ostatnia >>

Strona 70 z 76

Generali Investments TFI: Grzegorz Piwowar nowym prezesem

Rada nadzorcza Generali Investments TFI powołała Grzegorza Piwowara na stanowisko prezesa zarządu. Objął on tę funkcję z dniem 16 września....


czytaj dalej

Grupa PZU: Arkadiusz Bruliński dołączył do biura komunikacji korporacyjnej

Zespół komunikacji Grupy PZU został wzmocniony przez Arkadiusza Brulińskiego. Od połowy września kieruje on zespołem PR i nowych mediów. Będzie...


czytaj dalej

Hyperion: Howden Broking Group i RKH Specialty połączą się w jeden podmiot

Hyperion połączy Howden Broking Group (HGB) i RKH Speciality (RKH) pod wspólną marką Howden. Brokerską grupą zarządzać będzie José Manuel...


czytaj dalej

Generali: Docenienie zaangażowania w zrównoważony rozwój

Generali zostało potwierdzone w indeksie Dow Jones Sustainability World Index (DJSI) drugi rok z rzędu. Ponadto po raz pierwszy firma została...


czytaj dalej

UFG: Nowy trend w wypłatach

W 2018 roku łączne wypłaty Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG) za nieubezpieczonych i nieznanych sprawców wyniosły ponad 97 mln zł, o...


czytaj dalej

KNF: Jacek Jastrzębski o odpowiedzialności zakładów za oferowane „uefki”

16 września w siedzibie Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) odbyło się spotkanie przewodniczącego KNF, przedstawicieli Pionu Nadzoru...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook