feed-image -

Pośrednictwo


PIPUiF: Adam Sankowski o współpracy agentów i firm odszkodowawczych
piątek, 03 czerwca 2016 08:58

W związku z coraz większą liczbą sygnałów dotyczących zaangażowania agentów ubezpieczeniowych we współpracę z kancelariami odszkodowawczymi, polegającą na pozyskiwaniu klientów zakładów ubezpieczeń dla wspomnianych podmiotów Adam Sankowski, prezes Polskiej Izby Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych (PIPUiF), wystosował specjalny komunikat skierowany do sygnatariuszy Kodeksu Etyki PIPUiF, w którym odniósł się do powyższego problemu.

Add a comment

Więcej…
 
XIX Kongres Brokerów: Jaki rynek? Jaki broker?
wtorek, 31 maja 2016 08:53

Już za osiem dni w Mikołajkach rozpocznie się XIX Kongres Brokerów. „Gazeta Ubezpieczeniowa”, która jest patronem medialnym wydarzenia odbywającego się pod hasłem „Wychodząc z kryzysu” poznała szczegóły jego programu.

Add a comment
Więcej…
 
Consultia: Po VIII Kongresie Partnerów
poniedziałek, 30 maja 2016 08:34

W dniach 13-14 maja w hotelu andel’s w Łodzi odbył się VIII Kongres Partnerów Consultii. W spotkaniu wzięli udział najlepsi agenci współpracujący z firmą, przedstawiciele towarzystw, w tym liczna reprezentacja zarządów, goście specjalni oraz pracownicy spółki. Patronem medialnym wydarzenia była „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
Pośrednictwo: Problem, którego rozwiązaniem jesteś ty
wtorek, 24 maja 2016 09:04

Czy ktoś z Was pamięta jeszcze świat agenta życiowego sprzed 10,15, czy 20 lat? Spotkania, szczere rozmowy o życiu – pełne humoru, refleksji życiowych, ale też ciekawości, dokąd te zmiany w Polsce nas zaprowadzą, która firma spełni nasze oczekiwania, ile tak naprawdę będzie na tych polisach za 20 lat?

Add a comment

Więcej…
 
Consultia: Istotny wzrost kwartalnego przypisu składki
poniedziałek, 23 maja 2016 08:51

W pierwszym kwartale tego roku Consultia wypracowała łączny przypis składki w wysokości 24,3 mln zł. Był to rezultat o 24,1% wyższy od odnotowanego w analogicznym okresie 2015 roku.

Add a comment

Więcej…
 
Dom Finansowy QS: Ubezpieczenia już w ofercie
czwartek, 19 maja 2016 09:00

Pośrednik kredytowy Dom Finansowy QS zdecydował się na rozszerzenie swojego portfela produktowego. W maju w jego ofercie pojawiły się ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
Pośrednictwo: Donoria stawia na ubezpieczenia grupowe
wtorek, 17 maja 2016 08:56

Spółka brokerska Donoria chce rozwinąć swoją działalność w zakresie ubezpieczeń grupowych, zdrowotnych, inwestycyjnych i pracowniczych programów emerytalnych. Firma będąca częścią brytyjskiej Howden Brokers Group powierzyła nadzór nad realizacją tego przedsięwzięcia Przemysławowi Gawlakowi, menedżerowi z długoletnim doświadczeniem w ubezpieczeniach.

Wzmocnienie obszaru ubezpieczeń grupowych, zdrowotnych, inwestycyjnych i Pracowniczych Programów Emerytalnych (PPE) to kolejny krok w rozwoju Donorii. Oprócz tego spółka rozwija ogólnopolską sieć przedstawicielstw i stawia na specjalistów w zakresie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem. – Dostarczanie kompleksowych rozwiązań naszym klientom jest naszym priorytetem. Jednym z kluczowych elementów naszej oferty stanie się wsparcie w obszarze HR – mówi Dariusz Zajączkowski, prezes Donorii.

Add a comment

Więcej…
 
Pośrednictwo: Duże spadki Comperii
wtorek, 17 maja 2016 08:55

Pierwszy kwartał tego roku przyniósł znaczące obniżenie najważniejszych wskaźników finansowych Comperia.pl w porównaniu z analogicznym okresem 2015 roku.

Add a comment

Więcej…
 
Leadenhall Underwriting brokerem Lloyd’s
poniedziałek, 16 maja 2016 09:32

Leadnehall Underwriting Limited uzyskał status brokera rynku Lloyd’s. Jest to zarejestrowana w ubiegłym roku w Londynie spółka zależna Leadenhall Polska, polskiego coverholderdera Lloyd’s.

Add a comment

Więcej…
 
Consultia: Rusza VIII Kongres
piątek, 13 maja 2016 08:50

Dziś rozpoczyna się dwudniowy VIII Kongres Consultii – tradycyjne uroczyste spotkanie z najlepszymi partnerami multiagencji oraz przedstawicielami współpracujących z nią towarzystw ubezpieczeniowych.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 63

TFI PZU: Marcin Adamczyk nowym prezesem, Cezary Iwański – członkiem zarządu

16 stycznia Grupa PZU podała, że prezesem TFI PZU zostanie Marcin Adamczyk, wcześniej między innymi szef zespołu rynków lokalnych oraz lead...


czytaj dalej

Link4: Marek Wasilewski nowym szefem likwidacji szkód

Od stycznia nowym szefem likwidacji szkód w Link4 jest Marek Wasilewski. Zastąpił Iana Kennedy’ego.

Marek Wasilewski w ostatnich czterech latach...


czytaj dalej

Munich Re: Zmiana w radzie nadzorczej

Z dniem 3 stycznia do rady nadzorczej Munich Re została powołana Renata Jungo Brüngger. Sąd w Monachium powołał ją na miejsce Wolfganga...


czytaj dalej

Aon: Zarządzanie ryzykiem Brexitu

Aon plc wprowadził Brexit Navigator – zindywidualizowane rozwiązanie mające na celu pomoc firmom w ilościowym określeniu skutków ekspozycji na...


czytaj dalej

KUKE: Zabezpieczenie wykupu wierzytelności PMG

Polska spółka PMG dostarczy maszyny górnicze o wartości 20,76 mln euro do rosyjskiej spółki ZAO Shahtoupravlyene Taldinskoe-Kyrgajskoe....


czytaj dalej

PIU: Wręczono odznaki „Za zasługi dla ubezpieczeń"

17 stycznia 2017 r. podczas nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Polskiej Izby Ubezpieczeń wręczone zostały odznaki „Za zasługi dla ubezpieczeń”.

...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy