feed-image -

Reklama

Pośrednictwo


Ergo Hestia: program "Pokażmy się razem"
czwartek, 02 października 2008 10:25

W Warszawie ruszył pilotaż dwuletniego programu „Pokażmy się razem” adresowanego do agentów-doradców Ergo Hestii. Najlepsi z nich otrzymują nieodpłatnie samochód marki Toyota Yaris, na minimum rok.

Add a comment
Więcej…
 
Ogólnopolska Grupa Brokerska: objęcie 70% kapitału w MEDBROKER sp. z o.o.
piątek, 19 września 2008 13:43

Ogólnopolska Grupa Brokerska sp. z o.o. (OGB) będąca częścią APRIL GROUP (AG) w ramach strategii rozszerzania swojej działalności na polskim rynku ubezpieczeniowym, objęła we wrześniu br. 70 % kapitału MEDBROKER sp. z o.o. (MEDBROKER), która ma swoją siedzibę w Warszawie i której dotychczasowymi udziałowcami byli: Naczelna Izba Lekarskaoraz poszczególne Okręgowe Izby Lekarskie w Polsce.

Add a comment
Więcej…
 
KNF: 1 października egzamin dla brokerów ubezpieczeniowych
środa, 10 września 2008 17:00

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poinformował, iż egzamin dla brokerów ubezpieczeniowych wyznaczony na dzień 1 października 2008 r., odbędzie się w Centrum Konferencyjno-Kongresowym PWSBiA w Warszawie, przy ulicy Bobrowieckiej 9 w sali „centrum kongresowe”, budynek C, III piętro.

Add a comment
Więcej…
 
Aon: otwarcie biura w Warszawie
piątek, 05 września 2008 10:48

- Otwierając biuro w Warszawie, chcemy być bliżej naszych klientów – „Parkiet” cytuje Sławomira Bany, dyrektora regionalnego Aon Re Global. Gazeta przypomina, że od dwudziestu lat grupa obsługiwała Polskę z oddziałów w Brukseli i Paryżu. Ewa Sikorska, zarządzająca warszawskim oddziałem Aon Re mówi, że broker współpracuje z prawie wszystkimi ubezpieczycielami w Polsce.

Add a comment
Więcej…
 
KNF: fundamentalna zmiana w systemie rejestrowania agentów
czwartek, 31 lipca 2008 10:20

Według informacji „Parkietu” skrócą się kolejki do wpisu do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych. Jest to efekt rewolucyjnych zmian, które szykuje Komisja Nadzoru Finansowego. Według założeń projektu, do którego dotarła gazeta, prowadzenie rejestru (między innymi w zakresie wpisywania danych agentów) przejmą na siebie firmy ubezpieczeniowe, zaś KNF będzie sprawowała nadzór nad tymi działaniami, decydując, czy dane akceptuje.

Add a comment
Więcej…
 
Rozpoczął się XI Kongres Brokerów
czwartek, 29 maja 2008 12:27
W dniu dzisiejszym w Mikołajkach rozpoczyna się Jedenasty Kongres Brokerów. Honorowym patronem tegorocznego spotkania jest Stanisław Kluza, Przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego. Kongres potrwa do 1 czerwca.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek pracy: specjaliści ubezpieczeniowi wśród najbardziej rozchwytywanych zawodów w Polsce
środa, 14 maja 2008 11:19
Jak informuje „Rzeczpospolita” w pierwszym kwartale na specjalistów czekało kilkadziesiąt tysięcy ofert pracy. To o jedną czwartą więcej niż rok wcześniej.

Add a comment
Więcej…
 
Finamo doradzi Polakom
piątek, 18 kwietnia 2008 11:02
{mosimage}Firma doradztwa finansowego Finamo SA 15 kwietnia 2008 r. rozpoczęła działalność na polskim rynku. Plany zarządu firmy oraz inwestora przewidują bardzo szybkie dołączenie do grupy liderów w branży. Budżet Finamo na rok 2008 wynosi 100 mln złotych.

Spółka uruchamia w pierwszym miesiącu działalności 10 oddziałów w całej Polsce, obejmując już na starcie znaczącą pozycję w branży. Centra Finansowe Finamo działają w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu. Według deklaracji Waldemara Mierzejewskiego, prezesa zarządu Finamo SA, to dopiero początek dynamicznego rozwoju. Plany przewidują otwarcie kilkudziesięciu oddziałów w prestiżowych lokalizacjach dużych aglomeracji i zatrudnienie około 500 osób do końca bieżącego roku. W 2009 r. zarząd Finamo planuje rozwój sieci do około 100 oddziałów i 1000 pracowników.

Add a comment
Więcej…
 
STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi: polisy BBB jako zabezpieczenie dla banków
piątek, 08 lutego 2008 10:26
Ostatnio media obiegła informacja, że pracownica sopockiego oddziału Pekao S.A. obracała na giełdzie pieniędzmi z kont VIP- owskich bez wiedzy ich właścicieli i pozwolenia banku, w wyniku czego zniknęło ok. 7 mln złotych.

Add a comment
Więcej…
 
XI Kongres Brokerów: program spotkania
czwartek, 07 lutego 2008 12:49
W dniach 29 maja – 1 czerwca  2008 roku (czwartek – niedziela) w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach odbędzie się XI Kongres Brokerów. Patronat nad wydarzeniem objął Przewodniczącego KNF Stanisław Kluza. Poniżej publikujemy program Kongresu.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 71 72 73 74 75 następna > ostatnia >>

Strona 72 z 75

PZU Zdrowie: Wojciech Kossut prezesem zarządu Falck

17 czerwca Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników podjęło uchwałę o powołaniu zarządu Falck Centra Medyczne. Decyzją NZW w organie zarządzającym...


czytaj dalej

KUKE: Akcjonariusze powołali zarząd spółki na nową kadencję

14 czerwca Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) powołało zarząd spółki w dotychczasowym składzie...


czytaj dalej

Geneva Association: Mocne głosy w zarządzie

Geneva Association, globalna organizacja zrzeszająca dyrektorów branży ubezpieczeń i reasekuracji, ogłosiła wybór czterech nowych członków...


czytaj dalej

Mapfre: Prezes mówi o nowej rzeczywistości technologicznej

Postępy w technologii i nowa rzeczywistość, jaką ona kreuje, nie mogą działać jak hamulec rozwoju gospodarczego i społecznego – mówił prezes i...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Wzrost w majątku, spadek w życiówce

Opublikowany przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) raport podsumowujący wyniki finansowe rynku ubezpieczeń w pierwszym kwartale tego roku...


czytaj dalej

Ubea.pl: Benefia wróciła do czołówki

Z rankingu cen ubezpieczeń komunikacyjnych Ubea.pl, opartego na kalkulacjach sporządzonych przez użytkowników porównywarki wynika, że w maju...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook