feed-image -

Reklama

Pośrednictwo


STBU : Ryzyka polis wykonawców
środa, 26 listopada 2008 13:54

Urzędy miast i gmin to instytucje publiczne narażone na charakterystyczne zagrożenia. Jednym z nich są ryzyka prowadzonych inwestycji budowlanych, w tym „przerzucanie” gestii ubezpieczeniowej na wykonawców – zwraca uwagę firma brokerska STBU.

Add a comment
Więcej…
 
Pośrednictwo: maleje liczba brokerów
piątek, 21 listopada 2008 16:05

Jeszcze w 2004 r. w rejestrze nadzoru finansowego było niemal brokerów 1200, a ostatnie dane za 2007 r. pokazują, że liczba ta zmniejszyła się do 833 – pisze „Gazeta Prawna”.

Add a comment
Więcej…
 
STBU : Wybór ubezpieczyciela
środa, 19 listopada 2008 13:59

Wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania ryzykiem dla gmin i jednostek podległych to cel nowocześnie zarządzanej aglomeracji. Przy jego realizacji często uczestniczą zewnętrzni doradcy. Takie rozwiązanie pozwala na optymalizację kosztów i zakresu ochrony, usprawnia administrowanie polisami, a także zapewnia skuteczniejszą likwidację szkód.

Add a comment
Więcej…
 
STBU : nowoczesne rozwiązania ubezpieczeniowe dla miast
środa, 12 listopada 2008 17:10

Coraz więcej polskich miast w dobie ich dynamicznego rozwoju korzysta z nowoczesnych rozwiązań ubezpieczeniowych sprawdzonych na rynkach zachodnich. Miasto Gdańsk już teraz podobnie jak Boston, Paryż czy Barcelona budują swoją politykę ubezpieczeniową w oparciu o zewnętrznego doradcę.

Add a comment
Więcej…
 
Pośrednictwo: agenci wciąż są w cenie
piątek, 07 listopada 2008 10:40

Liczba agentów pracujących na rzecz towarzystw ubezpieczeniowych wciąż rośnie. Proces ten można zaobserwować już od trzech lat – zwraca uwagę „Gazeta Prawna”. Według danych „GP” za cały rok 2007, łączna liczba posiadaczy uprawnień do sprzedaży polis wynosiła ponad 135 tys. osób.

W tej grupie najliczniej byli reprezentowani  multiagenci, jeśli uwzględnić pracujące na ich rzecz osoby. Gazeta pisze, że w branży ubezpieczeniowej takie osoby nazywa się potocznie OWCA-mi. Jest to skrót od ich oficjalnej nazwy: osoby wykonujące czynności agencyjne. Takich osób było ponad 110 tys.

Add a comment
Więcej…
 
Ergo Hestia: agent poszukiwany
wtorek, 04 listopada 2008 16:38

Zwolnienia pracowników to jeden ze skutków międzynarodowego kryzysu. Nad Wisłą, póki co, sytuacja wygląda odwrotnie, przynajmniej w niektórych branżach. Firmy poszukując profesjonalnych agentów-doradców ubezpieczeniowych, intensywnie inwestują w szkolenia.

Add a comment
Więcej…
 
STBU: o "Brokerowni Umiejętności" w internecie
poniedziałek, 03 listopada 2008 13:40

Z końcem października rozpoczęła funkcjonowanie strona internetowa poświęcona programowi edukacyjnemu „Brokerownia Umiejętności”. Pod adresem www.brokerownia.stbu.pl można znaleźć podstawowe informacje o projekcie, jego założeniach, dotychczasowych osiągnięciach i planach, a także zgłosić swoją kandydaturę na praktykę lub staż.

Add a comment
Więcej…
 
APRIL: tytuł "Najlepszego Partnera w Biznesie" od Home&Market
piątek, 31 października 2008 16:03

APRIL Ogólnopolska Grupa Brokerska sp. z o.o. (w której skład wchodzą spółki zależne APRIL PCLS i MEDBROKER) została uhonorowana przez miesięcznik ekonomiczny Home&Market tytułem „Najlepszy Partner w Biznesie”.

Add a comment
Więcej…
 
Pośrednictwo: OGB i PCLS proponują "Przedłużoną gwarancję"
piątek, 31 października 2008 16:03

W ramach międzynarodowej strategii przyjętej przez April Group w Centralnej Europie, polskie spółki OGB ( Ogólnopolska Spółka Brokerska) i PCLS (Polskie Centrum Likwidacji Szkód), należące w przeważającej części do francuskiego brokera April Group, od 1 października rozpoczęły sprzedaż programów ubezpieczeniowych dotyczących przedłużonej gwarancji zakupionego towaru (extended warranty).

Add a comment
Więcej…
 
Ergo Hestia: program "Pokażmy się razem"
czwartek, 02 października 2008 10:25

W Warszawie ruszył pilotaż dwuletniego programu „Pokażmy się razem” adresowanego do agentów-doradców Ergo Hestii. Najlepsi z nich otrzymują nieodpłatnie samochód marki Toyota Yaris, na minimum rok.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 71 72 73 74 75 76 następna > ostatnia >>

Strona 72 z 76

Generali Investments TFI: Grzegorz Piwowar nowym prezesem

Rada nadzorcza Generali Investments TFI powołała Grzegorza Piwowara na stanowisko prezesa zarządu. Objął on tę funkcję z dniem 16 września....


czytaj dalej

Grupa PZU: Arkadiusz Bruliński dołączył do biura komunikacji korporacyjnej

Zespół komunikacji Grupy PZU został wzmocniony przez Arkadiusza Brulińskiego. Od połowy września kieruje on zespołem PR i nowych mediów. Będzie...


czytaj dalej

Hyperion: Howden Broking Group i RKH Specialty połączą się w jeden podmiot

Hyperion połączy Howden Broking Group (HGB) i RKH Speciality (RKH) pod wspólną marką Howden. Brokerską grupą zarządzać będzie José Manuel...


czytaj dalej

Generali: Docenienie zaangażowania w zrównoważony rozwój

Generali zostało potwierdzone w indeksie Dow Jones Sustainability World Index (DJSI) drugi rok z rzędu. Ponadto po raz pierwszy firma została...


czytaj dalej

UFG: Nowy trend w wypłatach

W 2018 roku łączne wypłaty Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG) za nieubezpieczonych i nieznanych sprawców wyniosły ponad 97 mln zł, o...


czytaj dalej

KNF: Jacek Jastrzębski o odpowiedzialności zakładów za oferowane „uefki”

16 września w siedzibie Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) odbyło się spotkanie przewodniczącego KNF, przedstawicieli Pionu Nadzoru...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook