feed-image -

Reklama

Pośrednictwo


Ogólnopolska Grupa Brokerska: objęcie 70% kapitału w MEDBROKER sp. z o.o.
piątek, 19 września 2008 13:43

Ogólnopolska Grupa Brokerska sp. z o.o. (OGB) będąca częścią APRIL GROUP (AG) w ramach strategii rozszerzania swojej działalności na polskim rynku ubezpieczeniowym, objęła we wrześniu br. 70 % kapitału MEDBROKER sp. z o.o. (MEDBROKER), która ma swoją siedzibę w Warszawie i której dotychczasowymi udziałowcami byli: Naczelna Izba Lekarskaoraz poszczególne Okręgowe Izby Lekarskie w Polsce.

Add a comment
Więcej…
 
KNF: 1 października egzamin dla brokerów ubezpieczeniowych
środa, 10 września 2008 17:00

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poinformował, iż egzamin dla brokerów ubezpieczeniowych wyznaczony na dzień 1 października 2008 r., odbędzie się w Centrum Konferencyjno-Kongresowym PWSBiA w Warszawie, przy ulicy Bobrowieckiej 9 w sali „centrum kongresowe”, budynek C, III piętro.

Add a comment
Więcej…
 
Aon: otwarcie biura w Warszawie
piątek, 05 września 2008 10:48

- Otwierając biuro w Warszawie, chcemy być bliżej naszych klientów – „Parkiet” cytuje Sławomira Bany, dyrektora regionalnego Aon Re Global. Gazeta przypomina, że od dwudziestu lat grupa obsługiwała Polskę z oddziałów w Brukseli i Paryżu. Ewa Sikorska, zarządzająca warszawskim oddziałem Aon Re mówi, że broker współpracuje z prawie wszystkimi ubezpieczycielami w Polsce.

Add a comment
Więcej…
 
KNF: fundamentalna zmiana w systemie rejestrowania agentów
czwartek, 31 lipca 2008 10:20

Według informacji „Parkietu” skrócą się kolejki do wpisu do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych. Jest to efekt rewolucyjnych zmian, które szykuje Komisja Nadzoru Finansowego. Według założeń projektu, do którego dotarła gazeta, prowadzenie rejestru (między innymi w zakresie wpisywania danych agentów) przejmą na siebie firmy ubezpieczeniowe, zaś KNF będzie sprawowała nadzór nad tymi działaniami, decydując, czy dane akceptuje.

Add a comment
Więcej…
 
Rozpoczął się XI Kongres Brokerów
czwartek, 29 maja 2008 12:27
W dniu dzisiejszym w Mikołajkach rozpoczyna się Jedenasty Kongres Brokerów. Honorowym patronem tegorocznego spotkania jest Stanisław Kluza, Przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego. Kongres potrwa do 1 czerwca.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek pracy: specjaliści ubezpieczeniowi wśród najbardziej rozchwytywanych zawodów w Polsce
środa, 14 maja 2008 11:19
Jak informuje „Rzeczpospolita” w pierwszym kwartale na specjalistów czekało kilkadziesiąt tysięcy ofert pracy. To o jedną czwartą więcej niż rok wcześniej.

Add a comment
Więcej…
 
Finamo doradzi Polakom
piątek, 18 kwietnia 2008 11:02
{mosimage}Firma doradztwa finansowego Finamo SA 15 kwietnia 2008 r. rozpoczęła działalność na polskim rynku. Plany zarządu firmy oraz inwestora przewidują bardzo szybkie dołączenie do grupy liderów w branży. Budżet Finamo na rok 2008 wynosi 100 mln złotych.

Spółka uruchamia w pierwszym miesiącu działalności 10 oddziałów w całej Polsce, obejmując już na starcie znaczącą pozycję w branży. Centra Finansowe Finamo działają w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu. Według deklaracji Waldemara Mierzejewskiego, prezesa zarządu Finamo SA, to dopiero początek dynamicznego rozwoju. Plany przewidują otwarcie kilkudziesięciu oddziałów w prestiżowych lokalizacjach dużych aglomeracji i zatrudnienie około 500 osób do końca bieżącego roku. W 2009 r. zarząd Finamo planuje rozwój sieci do około 100 oddziałów i 1000 pracowników.

Add a comment
Więcej…
 
STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi: polisy BBB jako zabezpieczenie dla banków
piątek, 08 lutego 2008 10:26
Ostatnio media obiegła informacja, że pracownica sopockiego oddziału Pekao S.A. obracała na giełdzie pieniędzmi z kont VIP- owskich bez wiedzy ich właścicieli i pozwolenia banku, w wyniku czego zniknęło ok. 7 mln złotych.

Add a comment
Więcej…
 
XI Kongres Brokerów: program spotkania
czwartek, 07 lutego 2008 12:49
W dniach 29 maja – 1 czerwca  2008 roku (czwartek – niedziela) w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach odbędzie się XI Kongres Brokerów. Patronat nad wydarzeniem objął Przewodniczącego KNF Stanisław Kluza. Poniżej publikujemy program Kongresu.

Add a comment
Więcej…
 
PIPUiF: niedługo zbieranie podpisów pod projektem promującym dodatkowe oszczędzanie na emeryturę
wtorek, 29 stycznia 2008 12:51
Jak informuje "Parkiet" niebawem Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych ma rozpocząć zbieranie podpisów pod ustawą, która promuje dodatkowe oszczędzanie na emeryturę.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 71 72 73 74 75 76 następna > ostatnia >>

Strona 73 z 76

Generali Investments TFI: Grzegorz Piwowar nowym prezesem

Rada nadzorcza Generali Investments TFI powołała Grzegorza Piwowara na stanowisko prezesa zarządu. Objął on tę funkcję z dniem 16 września....


czytaj dalej

Grupa PZU: Arkadiusz Bruliński dołączył do biura komunikacji korporacyjnej

Zespół komunikacji Grupy PZU został wzmocniony przez Arkadiusza Brulińskiego. Od połowy września kieruje on zespołem PR i nowych mediów. Będzie...


czytaj dalej

Hyperion: Howden Broking Group i RKH Specialty połączą się w jeden podmiot

Hyperion połączy Howden Broking Group (HGB) i RKH Speciality (RKH) pod wspólną marką Howden. Brokerską grupą zarządzać będzie José Manuel...


czytaj dalej

Generali: Docenienie zaangażowania w zrównoważony rozwój

Generali zostało potwierdzone w indeksie Dow Jones Sustainability World Index (DJSI) drugi rok z rzędu. Ponadto po raz pierwszy firma została...


czytaj dalej

UFG: Nowy trend w wypłatach

W 2018 roku łączne wypłaty Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG) za nieubezpieczonych i nieznanych sprawców wyniosły ponad 97 mln zł, o...


czytaj dalej

KNF: Jacek Jastrzębski o odpowiedzialności zakładów za oferowane „uefki”

16 września w siedzibie Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) odbyło się spotkanie przewodniczącego KNF, przedstawicieli Pionu Nadzoru...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook