feed-image -

Pośrednictwo


Leadenhall Polska: Cyfrowy underwriting polisach życiowych
poniedziałek, 13 czerwca 2016 08:52

W czerwcu system transakcyjny Leadenhall Polska dla pośredników został poszerzony o nowy rodzaj produktów ochronnych - terminowe ubezpieczenia na życie.

Add a comment

Więcej…
 
Rusza XIX Kongres Brokerów
środa, 08 czerwca 2016 08:46

Dziś rozpoczyna się XIX Kongres Brokerów. Patronem medialnym tegorocznej edycji wydarzenia odbywającego się pod hasłem „Wychodząc z kryzysu” jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
Kongresowe wydanie „GU”
wtorek, 07 czerwca 2016 09:03

Dziś na rynku pojawił się specjalny numer „Gazety Ubezpieczeniowej” przygotowany na rozpoczynający się 8 czerwca XIX Kongres Brokerów. „GU” jest patronem medialnym wydarzenia, które w tym roku po kilkuletniej przerwie powróciło do Mikołajek.

„Ruszajmy w drogę!” – taki tytuł nosi otwierający wydanie tekst Łukasza Zonia, prezesa Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych, które jest organizatorem Kongresu. „Po długich miesiącach prac i dyskusji wreszcie jest. Nowa dyrektywa o dystrybucji ubezpieczeń (IDD) weszła w życie 23 lutego 2016 r. Od tego dnia mamy dwa lata na jej implementację do polskiego porządku prawnego. Ruszamy więc w drogę, na końcu której czeka nas nowa rzeczywistość – nowa ustawa o dystrybucji ubezpieczeń. Nie ulega wątpliwości, że podstawowym założeniem wyłaniającym się z analizy przepisów dyrektywy jest to, że jej zadaniem jest polepszenie sytuacji klientów – nabywców usługi ubezpieczeniowej” – pisze szef Stowarzyszenia.

Add a comment

Więcej…
 
Pośrednictwo: Nadwiślańskie THB w polskich rękach
wtorek, 07 czerwca 2016 08:55

Należący do amerykańskiej firmy AmWins broker reasekuracyjny THB Polska został przejęty przez zarządzających nim polskich menadżerów – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
PIPUiF: Adam Sankowski o współpracy agentów i firm odszkodowawczych
piątek, 03 czerwca 2016 08:58

W związku z coraz większą liczbą sygnałów dotyczących zaangażowania agentów ubezpieczeniowych we współpracę z kancelariami odszkodowawczymi, polegającą na pozyskiwaniu klientów zakładów ubezpieczeń dla wspomnianych podmiotów Adam Sankowski, prezes Polskiej Izby Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych (PIPUiF), wystosował specjalny komunikat skierowany do sygnatariuszy Kodeksu Etyki PIPUiF, w którym odniósł się do powyższego problemu.

Add a comment

Więcej…
 
XIX Kongres Brokerów: Jaki rynek? Jaki broker?
wtorek, 31 maja 2016 08:53

Już za osiem dni w Mikołajkach rozpocznie się XIX Kongres Brokerów. „Gazeta Ubezpieczeniowa”, która jest patronem medialnym wydarzenia odbywającego się pod hasłem „Wychodząc z kryzysu” poznała szczegóły jego programu.

Add a comment
Więcej…
 
Consultia: Po VIII Kongresie Partnerów
poniedziałek, 30 maja 2016 08:34

W dniach 13-14 maja w hotelu andel’s w Łodzi odbył się VIII Kongres Partnerów Consultii. W spotkaniu wzięli udział najlepsi agenci współpracujący z firmą, przedstawiciele towarzystw, w tym liczna reprezentacja zarządów, goście specjalni oraz pracownicy spółki. Patronem medialnym wydarzenia była „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
Pośrednictwo: Problem, którego rozwiązaniem jesteś ty
wtorek, 24 maja 2016 09:04

Czy ktoś z Was pamięta jeszcze świat agenta życiowego sprzed 10,15, czy 20 lat? Spotkania, szczere rozmowy o życiu – pełne humoru, refleksji życiowych, ale też ciekawości, dokąd te zmiany w Polsce nas zaprowadzą, która firma spełni nasze oczekiwania, ile tak naprawdę będzie na tych polisach za 20 lat?

Add a comment

Więcej…
 
Consultia: Istotny wzrost kwartalnego przypisu składki
poniedziałek, 23 maja 2016 08:51

W pierwszym kwartale tego roku Consultia wypracowała łączny przypis składki w wysokości 24,3 mln zł. Był to rezultat o 24,1% wyższy od odnotowanego w analogicznym okresie 2015 roku.

Add a comment

Więcej…
 
Dom Finansowy QS: Ubezpieczenia już w ofercie
czwartek, 19 maja 2016 09:00

Pośrednik kredytowy Dom Finansowy QS zdecydował się na rozszerzenie swojego portfela produktowego. W maju w jego ofercie pojawiły się ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 64

Michał Krupiński przestał być prezesem PZU SA

22 marca rada nadzorcza PZU SA odwołała Michała Krupińskiego z funkcji prezesa PZU SA. Uchwała RN weszła w życie z dniem jej podjęcia.

W...


czytaj dalej

PZU Życie: Dorota Macieja nowym członkiem zarządu

Z informacji podanych na stronie korporacyjnej PZU wynika, że nowym członkiem zarządu PZU Życie została Dorota Macieja.

Dorota Macieja jest...


czytaj dalej

KE: Będzie łatwiej korzystać ze zniżki za bezszkodową jazdę

23 marca Komisja Europejska (KE) przedstawiła plany zmian w sektorze konsumenckich usług finansowych, dzięki któremu konsumenci europejscy będą...


czytaj dalej

Bank of England: Ochrona konsumenta ubezpieczeń

W odpowiedzi na raport niezależnego biura oceniającego przy Bank of England, BoE precyzyjniej wyjaśni, co powinni robić ubezpieczyciele, aby...


czytaj dalej

Sejm: Dyskusja na temat założeń zmian przepisów dotyczących OC

23 marca w Sejmie odbyło się posiedzenie parlamentarnego zespołu na rzecz wspierania przedsiębiorczości i patriotyzmu ekonomicznego, poświęcone...


czytaj dalej

PBUK: Przymusowa likwidacja francuskiego MTA

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (PBUK) poinformowało, że francuski nadzór finansowy Autorité de Contrôle Prudentiel et de Résolution...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy