feed-image -

Pośrednictwo


Consultia: Po VIII Kongresie Partnerów
poniedziałek, 30 maja 2016 08:34

W dniach 13-14 maja w hotelu andel’s w Łodzi odbył się VIII Kongres Partnerów Consultii. W spotkaniu wzięli udział najlepsi agenci współpracujący z firmą, przedstawiciele towarzystw, w tym liczna reprezentacja zarządów, goście specjalni oraz pracownicy spółki. Patronem medialnym wydarzenia była „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
Pośrednictwo: Problem, którego rozwiązaniem jesteś ty
wtorek, 24 maja 2016 09:04

Czy ktoś z Was pamięta jeszcze świat agenta życiowego sprzed 10,15, czy 20 lat? Spotkania, szczere rozmowy o życiu – pełne humoru, refleksji życiowych, ale też ciekawości, dokąd te zmiany w Polsce nas zaprowadzą, która firma spełni nasze oczekiwania, ile tak naprawdę będzie na tych polisach za 20 lat?

Add a comment

Więcej…
 
Consultia: Istotny wzrost kwartalnego przypisu składki
poniedziałek, 23 maja 2016 08:51

W pierwszym kwartale tego roku Consultia wypracowała łączny przypis składki w wysokości 24,3 mln zł. Był to rezultat o 24,1% wyższy od odnotowanego w analogicznym okresie 2015 roku.

Add a comment

Więcej…
 
Dom Finansowy QS: Ubezpieczenia już w ofercie
czwartek, 19 maja 2016 09:00

Pośrednik kredytowy Dom Finansowy QS zdecydował się na rozszerzenie swojego portfela produktowego. W maju w jego ofercie pojawiły się ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
Pośrednictwo: Donoria stawia na ubezpieczenia grupowe
wtorek, 17 maja 2016 08:56

Spółka brokerska Donoria chce rozwinąć swoją działalność w zakresie ubezpieczeń grupowych, zdrowotnych, inwestycyjnych i pracowniczych programów emerytalnych. Firma będąca częścią brytyjskiej Howden Brokers Group powierzyła nadzór nad realizacją tego przedsięwzięcia Przemysławowi Gawlakowi, menedżerowi z długoletnim doświadczeniem w ubezpieczeniach.

Wzmocnienie obszaru ubezpieczeń grupowych, zdrowotnych, inwestycyjnych i Pracowniczych Programów Emerytalnych (PPE) to kolejny krok w rozwoju Donorii. Oprócz tego spółka rozwija ogólnopolską sieć przedstawicielstw i stawia na specjalistów w zakresie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem. – Dostarczanie kompleksowych rozwiązań naszym klientom jest naszym priorytetem. Jednym z kluczowych elementów naszej oferty stanie się wsparcie w obszarze HR – mówi Dariusz Zajączkowski, prezes Donorii.

Add a comment

Więcej…
 
Pośrednictwo: Duże spadki Comperii
wtorek, 17 maja 2016 08:55

Pierwszy kwartał tego roku przyniósł znaczące obniżenie najważniejszych wskaźników finansowych Comperia.pl w porównaniu z analogicznym okresem 2015 roku.

Add a comment

Więcej…
 
Leadenhall Underwriting brokerem Lloyd’s
poniedziałek, 16 maja 2016 09:32

Leadnehall Underwriting Limited uzyskał status brokera rynku Lloyd’s. Jest to zarejestrowana w ubiegłym roku w Londynie spółka zależna Leadenhall Polska, polskiego coverholderdera Lloyd’s.

Add a comment

Więcej…
 
Consultia: Rusza VIII Kongres
piątek, 13 maja 2016 08:50

Dziś rozpoczyna się dwudniowy VIII Kongres Consultii – tradycyjne uroczyste spotkanie z najlepszymi partnerami multiagencji oraz przedstawicielami współpracujących z nią towarzystw ubezpieczeniowych.

Add a comment

Więcej…
 
PIPUiF: Debata Witucki/Lang/Eichelberger
wtorek, 10 maja 2016 08:44

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych (PIPUiF) zaprasza do obejrzenia relacji na żywo z debaty „Żadna chwila nie jest zwykła”.

Add a comment

Więcej…
 
Pośrednictwo: Sama próba zmiany niczego nie zmieni
poniedziałek, 09 maja 2016 09:07

Rynek ubezpieczeń życiowych jest w procesie zmian. Część z nich już się wydarzyła, inne właśnie są wdrażane, kolejne nadejdą w najbliższych miesiącach.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 65

Aegon: Michał Biedzki odchodzi, Marc van der Ploeg nowym szefem

21 kwietnia Aegon w Polsce poinformował, że Michał Biedzki, prezes Aegon TUnŻ kierujący działalnością holenderskiej firmy w naszym kraju, złożył...


czytaj dalej

PZU Życie: Roman Pałac pełniącym obowiązki prezesa

Dotychczasowy prezes PZU Życie Paweł Surówka opuścił zajmowane stanowisko i został przewodniczącym rady nadzorczej spółki. Obowiązki szefa...


czytaj dalej

Świat: Ryzyko polityczne budzi coraz większe obawy

Dziś ryzyko polityczne niepokoi mnie bardziej niż kiedykolwiek – przyznał Evan Freely z największej na świecie firmy brokerskiej Marsh & McLennan....


czytaj dalej

Kajmany: Wysyp licencji dla ubezpieczycieli

Początek 2017 r. okazał się okresem obfitości dla branży ubezpieczeniowej Kajmanów. W I kw. wydano 8 nowych licencji na działalność...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Internetowa sprzedaż wciąż kusi

Mimo że dotychczasową karierę directu w polskich ubezpieczeniach trudno uznać za oszałamiającą – zwłaszcza jeśli pamięta się entuzjazm...


czytaj dalej

Concordia: Prawie pół miliarda zebranych składek

Wynik finansowy Grupy Concordia Ubezpieczenia w 2016 r. wyniósł łącznie +10,3 mln zł, przy sprzedaży w wysokości 424,3 mln zł.

WTUŻiR Concordia...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy