feed-image -

Pośrednictwo


PIPUiF: Debata Witucki/Lang/Eichelberger
wtorek, 10 maja 2016 08:44

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych (PIPUiF) zaprasza do obejrzenia relacji na żywo z debaty „Żadna chwila nie jest zwykła”.

Add a comment

Więcej…
 
Pośrednictwo: Sama próba zmiany niczego nie zmieni
poniedziałek, 09 maja 2016 09:07

Rynek ubezpieczeń życiowych jest w procesie zmian. Część z nich już się wydarzyła, inne właśnie są wdrażane, kolejne nadejdą w najbliższych miesiącach.

Add a comment

Więcej…
 
SPBUiR: Szkolenie poświęcone likwidacji szkód z uwzględnieniem roli brokera
piątek, 06 maja 2016 08:50

19 maja odbędzie szkolenie zatytułowane „Likwidacja szkód w praktyce z uwzględnieniem roli brokera ubezpieczeniowego”. Patronem medialnym wydarzenia organizowanego przez  Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
Znak Jakości Ergo Hestii dla 44 agencji
czwartek, 05 maja 2016 08:48

Ergo Hestia przyznała swój „Znak Jakości” kilkudziesięciu agencjom ubezpieczeniowym z całej Polski.

Add a comment

Więcej…
 
Pośrednictwo: mfind z kolejną transzą 6-milionowej inwestycji
środa, 27 kwietnia 2016 08:41

W kwietniu porównywarka ubezpieczeń mfind.pl otrzymała od swojego mniejszościowego udziałowca, Internet Ventures FIZ, kolejną transzę kwoty 6-milionowej inwestycji.

Add a comment

Więcej…
 
ANG: Trudne czasy dla agentów
poniedziałek, 11 kwietnia 2016 08:38

Szereg różnych czynników, jak straty w komunikacji czy dołujące stawki w majątku, sprawił, że ubezpieczyciele zaczęli szukać oszczędności. Jednym ze sposobów ograniczenia kosztów była zmiana polityki prowizyjnej towarzystw. Cięcie prowizji dotknęło większość agentów, nie zawsze rozumiejących, dlaczego znowu mają gorzej.

Add a comment

Więcej…
 
Auxilia: Nowa jakość biznesu oparta na dobrych wynikach
piątek, 08 kwietnia 2016 08:29

Zarząd spółki odszkodowawczej Auxilia przeprowadził restrukturyzację procesów zarządzania w centrali i optymalizację kosztów operacyjnych. Podstawę działań stanowiły wyniki Grupy Kapitałowej Auxilia za IV kw. 2015 r.

Add a comment

Więcej…
 
EuCO: Zarząd rekomenduje wypłatę dywidendy
czwartek, 07 kwietnia 2016 08:36

Zarząd Europejskiego Centrum Odszkodowań (EuCO) podjął uchwałę w sprawie wniosku do Walnego Zgromadzenia o wypłacie dywidendy dla akcjonariuszy z zysku za 2015 rok w kwocie 20,048 mln zł, czyli 3,58 zł na jedną akcję. Biorąc pod uwagę aktualny kurs giełdowy EuCO, zaproponowana kwota daje stopę dywidendy na poziomie 7%.

Add a comment

Więcej…
 
Pośrednictwo: DRB z tytułem Firma Roku 2015
czwartek, 07 kwietnia 2016 08:35

Centrum Odszkodowań DRB zostało wyróżnione prestiżowym tytułem Firma Roku 2015 przyznawanym w ogólnopolskim programie o tym samym tytule.

Add a comment
Więcej…
 
Rusza akcja pomocy poszkodowanym
piątek, 01 kwietnia 2016 08:37

W kwietniu rusza społeczna akcja pomocy poszkodowanym „Twoje Zdrowie, Twój Bliski, Twoje Odszkodowanie – Ty Decydujesz!”. Kampania, której organizatorem jest kwartalnik „Wypadki i Odszkodowania” zostanie przeprowadzona w 10 miastach województwa pomorskiego.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 64

D.A.S.: Danuta Źrałek nowym członkiem zarządu

16 lutego nastąpiły zmiany w zarządzie D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację Arkadiusza Gila...


czytaj dalej

KNF: Marcin Pachucki i Filip Świtała nowymi wiceprzewodniczącymi

Na wniosek przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) Marka Chrzanowskiego, premier Beata Szydło odwołała z dniem 15 lutego jego...


czytaj dalej

Lloyd’s: Carnegie-Brown następcą Nelsona

Były dyrektor generalny Marsh Europe i prezes bez funkcji wykonawczej brytyjskiego oddziału Aon Bruce Carnegie-Brown zostanie wkrótce mianowany...


czytaj dalej

Niemcy: Allianz planuje odkup akcji

Allianz, największy europejski ubezpieczyciel, zaproponował wydanie 3 miliardów euro na wykup własnych akcji po ogłoszeniu zysku wyższego od...


czytaj dalej

Odświeżone zasady postępowania przed Rzecznikiem Finansowym

22 lutego weszło w życie rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 15 lutego 2017 r. w sprawie pozasądowego postępowania przed Rzecznikiem...


czytaj dalej

Concordia w górę, Aviva w dół

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny oficjalnie ogłosił, że PZU, Compensa i Hestia znalazły się na czele rankingu jakości danych w ogólnopolskiej...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy