feed-image -

Pośrednictwo


Pośrednictwo: Donoria stawia na ubezpieczenia grupowe
wtorek, 17 maja 2016 08:56

Spółka brokerska Donoria chce rozwinąć swoją działalność w zakresie ubezpieczeń grupowych, zdrowotnych, inwestycyjnych i pracowniczych programów emerytalnych. Firma będąca częścią brytyjskiej Howden Brokers Group powierzyła nadzór nad realizacją tego przedsięwzięcia Przemysławowi Gawlakowi, menedżerowi z długoletnim doświadczeniem w ubezpieczeniach.

Wzmocnienie obszaru ubezpieczeń grupowych, zdrowotnych, inwestycyjnych i Pracowniczych Programów Emerytalnych (PPE) to kolejny krok w rozwoju Donorii. Oprócz tego spółka rozwija ogólnopolską sieć przedstawicielstw i stawia na specjalistów w zakresie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem. – Dostarczanie kompleksowych rozwiązań naszym klientom jest naszym priorytetem. Jednym z kluczowych elementów naszej oferty stanie się wsparcie w obszarze HR – mówi Dariusz Zajączkowski, prezes Donorii.

Add a comment

Więcej…
 
Pośrednictwo: Duże spadki Comperii
wtorek, 17 maja 2016 08:55

Pierwszy kwartał tego roku przyniósł znaczące obniżenie najważniejszych wskaźników finansowych Comperia.pl w porównaniu z analogicznym okresem 2015 roku.

Add a comment

Więcej…
 
Leadenhall Underwriting brokerem Lloyd’s
poniedziałek, 16 maja 2016 09:32

Leadnehall Underwriting Limited uzyskał status brokera rynku Lloyd’s. Jest to zarejestrowana w ubiegłym roku w Londynie spółka zależna Leadenhall Polska, polskiego coverholderdera Lloyd’s.

Add a comment

Więcej…
 
Consultia: Rusza VIII Kongres
piątek, 13 maja 2016 08:50

Dziś rozpoczyna się dwudniowy VIII Kongres Consultii – tradycyjne uroczyste spotkanie z najlepszymi partnerami multiagencji oraz przedstawicielami współpracujących z nią towarzystw ubezpieczeniowych.

Add a comment

Więcej…
 
PIPUiF: Debata Witucki/Lang/Eichelberger
wtorek, 10 maja 2016 08:44

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych (PIPUiF) zaprasza do obejrzenia relacji na żywo z debaty „Żadna chwila nie jest zwykła”.

Add a comment

Więcej…
 
Pośrednictwo: Sama próba zmiany niczego nie zmieni
poniedziałek, 09 maja 2016 09:07

Rynek ubezpieczeń życiowych jest w procesie zmian. Część z nich już się wydarzyła, inne właśnie są wdrażane, kolejne nadejdą w najbliższych miesiącach.

Add a comment

Więcej…
 
SPBUiR: Szkolenie poświęcone likwidacji szkód z uwzględnieniem roli brokera
piątek, 06 maja 2016 08:50

19 maja odbędzie szkolenie zatytułowane „Likwidacja szkód w praktyce z uwzględnieniem roli brokera ubezpieczeniowego”. Patronem medialnym wydarzenia organizowanego przez  Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
Znak Jakości Ergo Hestii dla 44 agencji
czwartek, 05 maja 2016 08:48

Ergo Hestia przyznała swój „Znak Jakości” kilkudziesięciu agencjom ubezpieczeniowym z całej Polski.

Add a comment

Więcej…
 
Pośrednictwo: mfind z kolejną transzą 6-milionowej inwestycji
środa, 27 kwietnia 2016 08:41

W kwietniu porównywarka ubezpieczeń mfind.pl otrzymała od swojego mniejszościowego udziałowca, Internet Ventures FIZ, kolejną transzę kwoty 6-milionowej inwestycji.

Add a comment

Więcej…
 
ANG: Trudne czasy dla agentów
poniedziałek, 11 kwietnia 2016 08:38

Szereg różnych czynników, jak straty w komunikacji czy dołujące stawki w majątku, sprawił, że ubezpieczyciele zaczęli szukać oszczędności. Jednym ze sposobów ograniczenia kosztów była zmiana polityki prowizyjnej towarzystw. Cięcie prowizji dotknęło większość agentów, nie zawsze rozumiejących, dlaczego znowu mają gorzej.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 64

Michał Krupiński przestał być prezesem PZU SA

22 marca rada nadzorcza PZU SA odwołała Michała Krupińskiego z funkcji prezesa PZU SA. Uchwała RN weszła w życie z dniem jej podjęcia.

W...


czytaj dalej

PZU Życie: Dorota Macieja nowym członkiem zarządu

Z informacji podanych na stronie korporacyjnej PZU wynika, że nowym członkiem zarządu PZU Życie została Dorota Macieja.

Dorota Macieja jest...


czytaj dalej

KE: Będzie łatwiej korzystać ze zniżki za bezszkodową jazdę

23 marca Komisja Europejska (KE) przedstawiła plany zmian w sektorze konsumenckich usług finansowych, dzięki któremu konsumenci europejscy będą...


czytaj dalej

Bank of England: Ochrona konsumenta ubezpieczeń

W odpowiedzi na raport niezależnego biura oceniającego przy Bank of England, BoE precyzyjniej wyjaśni, co powinni robić ubezpieczyciele, aby...


czytaj dalej

Sejm: Dyskusja na temat założeń zmian przepisów dotyczących OC

23 marca w Sejmie odbyło się posiedzenie parlamentarnego zespołu na rzecz wspierania przedsiębiorczości i patriotyzmu ekonomicznego, poświęcone...


czytaj dalej

PBUK: Przymusowa likwidacja francuskiego MTA

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (PBUK) poinformowało, że francuski nadzór finansowy Autorité de Contrôle Prudentiel et de Résolution...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy