feed-image -

Pośrednictwo


Pośrednictwo: Nadwiślańskie THB w polskich rękach
wtorek, 07 czerwca 2016 08:55

Należący do amerykańskiej firmy AmWins broker reasekuracyjny THB Polska został przejęty przez zarządzających nim polskich menadżerów – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
PIPUiF: Adam Sankowski o współpracy agentów i firm odszkodowawczych
piątek, 03 czerwca 2016 08:58

W związku z coraz większą liczbą sygnałów dotyczących zaangażowania agentów ubezpieczeniowych we współpracę z kancelariami odszkodowawczymi, polegającą na pozyskiwaniu klientów zakładów ubezpieczeń dla wspomnianych podmiotów Adam Sankowski, prezes Polskiej Izby Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych (PIPUiF), wystosował specjalny komunikat skierowany do sygnatariuszy Kodeksu Etyki PIPUiF, w którym odniósł się do powyższego problemu.

Add a comment

Więcej…
 
XIX Kongres Brokerów: Jaki rynek? Jaki broker?
wtorek, 31 maja 2016 08:53

Już za osiem dni w Mikołajkach rozpocznie się XIX Kongres Brokerów. „Gazeta Ubezpieczeniowa”, która jest patronem medialnym wydarzenia odbywającego się pod hasłem „Wychodząc z kryzysu” poznała szczegóły jego programu.

Add a comment
Więcej…
 
Consultia: Po VIII Kongresie Partnerów
poniedziałek, 30 maja 2016 08:34

W dniach 13-14 maja w hotelu andel’s w Łodzi odbył się VIII Kongres Partnerów Consultii. W spotkaniu wzięli udział najlepsi agenci współpracujący z firmą, przedstawiciele towarzystw, w tym liczna reprezentacja zarządów, goście specjalni oraz pracownicy spółki. Patronem medialnym wydarzenia była „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
Pośrednictwo: Problem, którego rozwiązaniem jesteś ty
wtorek, 24 maja 2016 09:04

Czy ktoś z Was pamięta jeszcze świat agenta życiowego sprzed 10,15, czy 20 lat? Spotkania, szczere rozmowy o życiu – pełne humoru, refleksji życiowych, ale też ciekawości, dokąd te zmiany w Polsce nas zaprowadzą, która firma spełni nasze oczekiwania, ile tak naprawdę będzie na tych polisach za 20 lat?

Add a comment

Więcej…
 
Consultia: Istotny wzrost kwartalnego przypisu składki
poniedziałek, 23 maja 2016 08:51

W pierwszym kwartale tego roku Consultia wypracowała łączny przypis składki w wysokości 24,3 mln zł. Był to rezultat o 24,1% wyższy od odnotowanego w analogicznym okresie 2015 roku.

Add a comment

Więcej…
 
Dom Finansowy QS: Ubezpieczenia już w ofercie
czwartek, 19 maja 2016 09:00

Pośrednik kredytowy Dom Finansowy QS zdecydował się na rozszerzenie swojego portfela produktowego. W maju w jego ofercie pojawiły się ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
Pośrednictwo: Donoria stawia na ubezpieczenia grupowe
wtorek, 17 maja 2016 08:56

Spółka brokerska Donoria chce rozwinąć swoją działalność w zakresie ubezpieczeń grupowych, zdrowotnych, inwestycyjnych i pracowniczych programów emerytalnych. Firma będąca częścią brytyjskiej Howden Brokers Group powierzyła nadzór nad realizacją tego przedsięwzięcia Przemysławowi Gawlakowi, menedżerowi z długoletnim doświadczeniem w ubezpieczeniach.

Wzmocnienie obszaru ubezpieczeń grupowych, zdrowotnych, inwestycyjnych i Pracowniczych Programów Emerytalnych (PPE) to kolejny krok w rozwoju Donorii. Oprócz tego spółka rozwija ogólnopolską sieć przedstawicielstw i stawia na specjalistów w zakresie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem. – Dostarczanie kompleksowych rozwiązań naszym klientom jest naszym priorytetem. Jednym z kluczowych elementów naszej oferty stanie się wsparcie w obszarze HR – mówi Dariusz Zajączkowski, prezes Donorii.

Add a comment

Więcej…
 
Pośrednictwo: Duże spadki Comperii
wtorek, 17 maja 2016 08:55

Pierwszy kwartał tego roku przyniósł znaczące obniżenie najważniejszych wskaźników finansowych Comperia.pl w porównaniu z analogicznym okresem 2015 roku.

Add a comment

Więcej…
 
Leadenhall Underwriting brokerem Lloyd’s
poniedziałek, 16 maja 2016 09:32

Leadnehall Underwriting Limited uzyskał status brokera rynku Lloyd’s. Jest to zarejestrowana w ubiegłym roku w Londynie spółka zależna Leadenhall Polska, polskiego coverholderdera Lloyd’s.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 65

Aegon TUnŻ: Robert Pusz nowym członkiem zarządu

18 maja Aegon Polska poinformował o powołaniu Roberta Pusza na stanowisko członka zarządu Aegon Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie. Z ramienia...


czytaj dalej

PZU SA: Paweł Surówka zatwierdzony na stanowisku prezesa

16 maja Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Pawła Surówki na stanowisko prezesa zarządu Powszechnego Zakładu...


czytaj dalej

MetLife: Tydzień Aktywności Społecznej

MetLife we współpracy z organizacją Olimpiady Specjalne i fundacją Habitat for Humanity po raz kolejny organizuje Tydzień Aktywności Społecznej w...


czytaj dalej

Szwajcaria: Ubezpieczyciele wyprzedzają banki

W szwajcarskiej branży finansowe dokonuje się zmiana na prowadzeniu. Mniej efektowni ubezpieczyciele, przez długi czas pozostający w cieniu...


czytaj dalej

YU! oferuje pełną „komunikację” i płatności ratalne

Podczas styczniowej inauguracji marki YU! jej przedstawiciele zapowiadali, że w ciągu kliku miesięcy oferta produktów dostępnych w ramach tego...


czytaj dalej

PIPUiF: Krajowy Rejestr Długów nowym partnerem Izby

Krajowy Rejestr Długów dołączył do grona partnerów Polskiej Izby Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych, podkreślając tym samym wagę, jaką ta...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy