feed-image -

Aktualności
Wydarzenia Miesiąca – Listopad 2017
poniedziałek, 11 grudnia 2017 09:59

Listopad był miesiącem obfitującym w publikacje różnego rodzaju dokumentów o kapitalnym znaczeniu dla polskiego rynku ubezpieczeń. Fakt ten znalazł swoje odzwierciedlenie w cyklicznym rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej”.

WYDARZENIE MIESIĄCA – publikacja podsumowania prac prowadzonych od dwóch lat w ramach Forum Zadośćuczynień – za milowy krok na drodze do rozwiązania problemu świadczeń z tytułu szkód osobowych.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Do wyboru, do koloru
poniedziałek, 11 grudnia 2017 09:59

Legislacyjny projektu ustawy o dystrybucji ubezpieczeń, nowości sprzedażowe, nowe instytucje w strukturach zakładów – wysyp ubezpieczeniowych nowości sprawił, że w minionym tygodniu nie sposób było narzekać na nudę.

Add a comment

Więcej…
 
PZU Zdrowie rozpoczyna współpracę z Calypso Fitness
poniedziałek, 11 grudnia 2017 09:54

W klubach Calypso Fitness na terenie całej Polski ruszyła sprzedaż karty FIT Plus. Jej posiadacze w razie problemów zdrowotnych będą mogli skorzystać z prywatnej opieki medycznej PZU Zdrowie.

Add a comment

Więcej…
 
LGK: Laur „Przedsiębiorstwo Fair Play 2017”
poniedziałek, 11 grudnia 2017 09:53

Lubuska Grupa Kapitałowa została laureatem nagrody Fair Play przyznawanej przez Krajową Izbę Gospodarczą. LGK otrzymało tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play  2017 wraz z Platynową Statuetką.

Add a comment

Więcej…
 
Marsh: Wzrost ryzyka katastroficznego może wpłynąć na poziom stawek
poniedziałek, 11 grudnia 2017 09:50

W ocenie przedsiębiorców ryzyka katastroficzne są jednym z głównych zagrożeń dla prowadzenia biznesu. Mają one również wpływ na sytuację na rynku ubezpieczeniowym i ceny polis majątkowych – wynika z raportu Marsh.

Add a comment

Więcej…
 
Open Life: Nagrody Rzecznika Finansowego rozdane
poniedziałek, 11 grudnia 2017 09:49

6 grudnia odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom I edycji Konkursu o Nagrodę Rzecznika Finansowego za najlepszą pracę doktorską, magisterską, licencjacką i podyplomową z zakresu ochrony klienta na rynku finansowym.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: #Blogowigilia
poniedziałek, 11 grudnia 2017 09:49

9 grudnia odbyła się Blogowigilia 2017. Na wspólnej imprezie spotkali się w Warszawie popularni blogerzy, vlogerzy i youtuberzy. Partnerem tego największego w Polsce świątecznego spotkania twórców internetowych był PZU.

Add a comment
Więcej…
 
KUKE: Nagrody dla polskich firm – międzynarodowych czempionów
poniedziałek, 11 grudnia 2017 09:47

Podczas uroczystej gali rozdano nagrody w szóstej edycji konkursu Polska Firma — Międzynarodowy Czempion. Wydarzenie zorganizowały wspólnie PwC Polska oraz „Puls Biznesu”. Partnerem konkursu była KUKE.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia Ubezpieczenia: Pracownicza wigilia zabezpieczona polisą
poniedziałek, 11 grudnia 2017 09:46

Eksperci Concordii Ubezpieczenia przypominają, że odpowiednie ubezpieczenie zabezpieczy firmę przed przykrymi niespodziankami – finansowymi i wizerunkowymi – do jakich może dojść podczas organizacji spotkania świątecznego dla pracowników.

Add a comment

Więcej…
 
Pekao SA i PKO BP: Nie ma tematu fuzji
poniedziałek, 11 grudnia 2017 09:45

8 grudnia PKO BP i Pekao SA opublikowały oświadczenia, w których zaprzeczyły doniesieniom o planowanej fuzji obu banków.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3139

Personalia: Lech Mrozowski w TUW Medicum

TUW Medicum poinformowało, że nowym członkiem jego zespołu został Lech Mrozowski, związany ostatnio z Vienna Insurance Group w Polsce.

Lech...


czytaj dalej

Link4: Maciej Krzysztoszek nowym rzecznikiem prasowym

Nowym rzecznikiem prasowym Link4 został Maciej Krzysztoszek, związany do niedawna z Komisją Nadzoru Finansowego (KNF) – informuje portal...


czytaj dalej

GlobalData: Osobiste cyberubezpieczenie staje się konieczne

Cyberpolisa jest często uważana za wymóg w świecie ubezpieczeń komercyjnych, ale zapotrzebowanie na ochronę dla osób prywatnych stale rośnie i w...


czytaj dalej

Mapfre: Wysokie koszta katastrof, duża reorganizacja

Hiszpański ubezpieczyciel Mapfre wypłaci klientom ponad 1,1 mld euro w związku z katastrofami naturalnymi z III kw. 2017 r. Zapowiedział również...


czytaj dalej

Wydarzenia Miesiąca – Listopad 2017

Listopad był miesiącem obfitującym w publikacje różnego rodzaju dokumentów o kapitalnym znaczeniu dla polskiego rynku ubezpieczeń. Fakt ten...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Do wyboru, do koloru

Legislacyjny projektu ustawy o dystrybucji ubezpieczeń, nowości sprzedażowe, nowe instytucje w strukturach zakładów – wysyp ubezpieczeniowych...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy