feed-image -

Aktualności
Proama: Komiks dla klientów
czwartek, 22 czerwca 2017 08:53

Proama postanowiła przedstawić ubezpieczenia w sposób bardziej przystępny i w tym celu wydała komiks. Jego poszczególne odcinki dotyczą różnych sytuacji życiowych, w których z pomocą przychodzi odpowiednie ubezpieczenie.

Add a comment

Więcej…
 
D.A.S.: Rośnie popularność polis ochrony prawnej
czwartek, 22 czerwca 2017 08:52

Statystyki Państwowej Inspekcji Pracy pokazują, że kultura i prawo pracy są w Polsce często naruszane. Mimo to pracownicy rzadko decydują się na sądowy spór z pracodawcą. W ubiegłym roku toczyło się zaledwie około 1,5 tys. takich spraw. Może się to jednak zmienić, bo w Polsce powoli coraz bardziej popularne stają się ubezpieczenia ochrony prawnej.

Add a comment

Więcej…
 
mfind.pl: Jak skłonić młodych kierowców do bezpiecznej jazdy?
czwartek, 22 czerwca 2017 08:51

Jak wynika z kalkulacji porównywarki mfind.pl, wysoka szkodowość wśród młodych kierowców niesie za sobą wysokie ceny ubezpieczeń: 18-latek płaci za OC średnio 2907 zł.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Laur „Marka Godna Zaufania 2017”
czwartek, 22 czerwca 2017 08:50

20 czerwca podczas gali w Warszawie PZU został uhonorowany tytułem „Marka Godna Zaufania 2017” przyznawanym przez miesięcznik „My Company Polska”. W klasyfikacji branżowej zakład zdobył 50,3% wszystkich głosów oddanych na ubezpieczycieli.

Add a comment

Więcej…
 
Compensa: Impreza edukacyjna dla najmłodszych
czwartek, 22 czerwca 2017 08:49

Blisko 320 uczniów z 12 szkół podstawowych wzięło udział w imprezie edukacyjnej zorganizowanej przez Compensę i Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w  Akademickim Centrum Kultury UMCS Chatka Żaka.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva: Rozstrzygnięcie V edycji konkursu „To dla mnie ważne”
czwartek, 22 czerwca 2017 08:47

Dzięki grantom przyznanym przez Fundację Aviva powstaną miejsca przyjazne dzieciom, jak odremontowana świetlica wiejska w Borsuku (woj. lubelskie) czy przyrodnicza ścieżka edukacyjna w Uwielinach (woj. mazowieckie). Pula grantów w konkursie wyniosła ponad 335 tys. zł, a jego celem jest wsparcie dzieci do 13. roku życia w ich rozwoju, edukacji oraz rozwijaniu pasji i kompetencji – w tym kompetencji cyfrowych.

Add a comment

Więcej…
 
Pakiet Greenval Insurance laureatem „Fleet Derby”
czwartek, 22 czerwca 2017 08:47

20 czerwca redakcja magazynu „Fleet” wręczyła nagrody flotowe w ramach ogólnopolskiego plebiscytu „Fleet Derby 2017”.

Add a comment

Więcej…
 
GDPM: Bezpłatne porady prawne w Chojnie
czwartek, 22 czerwca 2017 08:46

26 czerwca w Ośrodku Pomocy Społecznej w Chojnie zespół prawny Grupy Doradczej Prawno-Medycznej będzie udzielać bezpłatnych konsultacji prawnych z zakresu tematyki odszkodowawczo-ubezpieczeniowej. To kolejne przedsięwzięcie w ramach Programu Pomocy Poszkodowanym Rodzinom.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva: Cyberprodukt dla małego biznesu
czwartek, 22 czerwca 2017 08:45

Brytyjski ubezpieczyciel Aviva w ramach rozbudowywania działu ubezpieczeń specjalistycznych planuje wprowadzenie w br. nowego produktu dla małych i średnich przedsiębiorstw, dającego ochronę przed skutkami cyberataków.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Problemy w polisach spłaty kredytu
czwartek, 22 czerwca 2017 08:44

„Rzeczpospolita” sprawdziła, jakie są najczęściej spotykane problemy z ubezpieczeniami spłaty kredytu.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 3001

Nationale-Nederlanden: Anita Bogusz członkiem zarządu ds. ryzyka

22 czerwca, na trzysta sześćdziesiątym pierwszym posiedzeniu Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Anity...


czytaj dalej

PZU Życie: Małgorzata Sadurska w zarządzie spółki

Małgorzata Sadurska została nowym członkiem zarządu PZU Życie – wynika z informacji znajdujących się na stronie internetowej ubezpieczyciela.

...


czytaj dalej

SCOR: Rynek reasekuracji medycznej w USA

SCOR Global Life, spółka zależna francuskiego reasekuratora SCOR, specjalizująca się w międzynarodowych ubezpieczeniach na życie i zdrowotnych,...


czytaj dalej

Aviva: Cyberprodukt dla małego biznesu

Brytyjski ubezpieczyciel Aviva w ramach rozbudowywania działu ubezpieczeń specjalistycznych planuje wprowadzenie w br. nowego produktu dla małych...


czytaj dalej

Concordia Ubezpieczenia: 20 lat minęło

17 czerwca w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się Gala Jubileuszowa Concordii Ubezpieczenia – kulminacyjny punkt...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Allianz będzie szturmować pierwsza trójkę

Polski rynek ma duże znaczenie dla Allianz. Dlatego ubezpieczyciel zamierza wzmocnić swoją pozycję w naszym kraju. Droga do tego celu będzie...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy