feed-image -

Reklama

Aktualności
Szkolenie „Cyberryzyko w natarciu!”
poniedziałek, 18 listopada 2019 09:46

27 listopada w Warszawie odbędzie się szkolenie dla Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych na temat cyberprzestępczości i cyberbezpieczeństwa oraz przyjętych przez UE i Polskę rozwiązań prawnych w tym zakresie.

Szkolenie zatytułowane „Cyberryzyko w natarciu!” poprowadzą Teresa Grabowska, prezes TG Doradztwo i Zarządzanie, oraz Jan Anisimowicz, Director Audit, Risk & Compliance C&F. W trakcie spotkania omówione zostaną takie zagadnienia, jak ustawa o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (KSC), implementacja Dyrektywy NIS, źródła ataków cybernetycznych, sposoby ochrony RODO i cyberataki, jak się chronić przed kradzieżą tożsamości, podstawowe zasady prawidłowych zachowań w Internecie czy prawidłowe zabezpieczenie danych osobowych przetwarzanych w firmie.

Add a comment
Więcej…
 
PZU Zdrowie: Zawarto przedwstępną umowę przejęcia sieci Tomma
poniedziałek, 18 listopada 2019 09:19

Zarząd PZU Zdrowie podpisał umowę przedwstępną nabycia 100% akcji Tomma Diagnostyka Obrazowa, największego pod względem infrastruktury prywatnego świadczeniodawcy diagnostyki obrazowej.

Tomma Diagnostyka Obrazowa oferuje badania tomografem komputerowym, rezonansem magnetycznym, a także RTG i USG. Ma ponad 25-letnie doświadczenie na polskim rynku prywatnej opieki medycznej i placówki w prawie 30 miastach, w tym m.in. w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Białymstoku, Szczecinie, Częstochowie i Opolu.

Add a comment
Więcej…
 
InterRisk: Godło jakości dla pakietu Auto+
poniedziałek, 18 listopada 2019 09:18

InterRisk zostało nagrodzone za Pakiet Auto+ srebrnym godłem w kategorii „Produkt najwyższej jakości”.

Wyróżnienie jest przyznawane raz w roku przez kapitułę programu pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Godła jakości dla pakietu Auto+ jest potwierdzeniem produktu najwyższej jakości, posiadającego przewagi konkurencyjne w stosunku do innych funkcjonujących na rynku.

(AM, źródło: InterRisk)

Add a comment
 
PZU: Nowa kampania wizerunkowa
poniedziałek, 18 listopada 2019 09:17

18 listopada wystartowała nowa kampania wizerunkowa PZU zatytułowana „Możesz na nas polegać”. W jej ramach ubezpieczyciel pokazuje, czym dla jego klientów jest obietnica marki i koncentruje się na pracy swoich pracowników.

Add a comment
Więcej…
 
GlobalData: Cyber w domu
poniedziałek, 18 listopada 2019 09:13

Cyberubezpieczenia są w znacznej mierze ograniczone do rynku ubezpieczeń dla przedsiębiorstw. Tymczasem w codziennym życiu prywatnym ludzie są coraz bardziej zależni od technologii i połączenia z internetem. Rośnie zapotrzebowanie na indywidualną cyberochronę dla urządzeń domowych, które może dać impuls rozwojowi rynkowi ubezpieczeń domów – zauważa brytyjska firma analityczna GlobalData.

Add a comment
Więcej…
 
Skarb Państwa ułożył się z bliskimi ofiar zawalenia się Hali MTK
poniedziałek, 18 listopada 2019 09:12

Skarb Państwa reprezentowany przez Prokuratorię Generalną RP zawarł ugody z bliskimi ofiar katastrofy hali Międzynarodowych Targów Katowickich, którzy wystąpili przeciwko SP w ramach pozwu zbiorowego* – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

„DGP” pisze, że ci spośród powodów, którzy byli małżonkami, rodzicami oraz dziećmi ofiar śmiertelnych, otrzymają po 200 rys. zł. Rodzeństwo tych, którzy zginęli – po 50 tys. zł. Osoby, które wcześniej otrzymały zadośćuczynienia, dostaną wyrównanie do w/w kwoty. Ugodę potwierdzoną przez chorzowski sąd zawarło blisko 90% uczestników pozwu.

Add a comment
Więcej…
 
Indie: Wspólna kampania ubezpieczycieli na życie
poniedziałek, 18 listopada 2019 09:11

24 indyjskich ubezpieczycieli na życie, pod egidą Rady ds. Ubezpieczeń na Życie, współpracuje w pierwszej wspólnej kampanii medialnej promującej ubezpieczenia życiowe. Celem kampanii, której slogan brzmi Sabse Pehle Life Insurance (Najpierw ubezpieczenie na życie), jest przedstawienie ochrony jako priorytetu, przed inwestowaniem i wydatkami.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Współdzielenie okazją dla ubezpieczycieli
poniedziałek, 18 listopada 2019 09:11

W ofercie polskich ubezpieczycieli nie ma jeszcze produktów ochronnych dla dóbr i usług współdzielonych, choć tych ostatnich jest coraz więcej – zauważa „Puls Biznesu”.

Add a comment
Więcej…
 
Rzecznik Finansowy rozważa wystąpienie do Sądu Najwyższego ws. polis z UFK
poniedziałek, 18 listopada 2019 09:11

Rzecznik Finansowy (RzF) analizuje zasadność wystąpienia do Sądu Najwyższego (SN) w sprawie unieważniania polis z UFK – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Niewiele firm oferuje ochronę na wypadek naruszeń RODO
poniedziałek, 18 listopada 2019 09:09

Mimo rosnącego zainteresowania ubezpieczeniami od postępowań sądowych i kar związanych z brakiem ochrony danych, niewiele zakładów ma takie produkty w ofercie – zauważa  „Puls Biznesu”.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 3642

Digital Care: Piotr Kuszewski nowym członkiem zarządu

Z dniem 2 października do zarządu Digital Care dołączył Piotr Kuszewski. Rozszerzenie składu organu jest związane z ekspansją spółki na rynki...


czytaj dalej

Supra Brokers: Rafał Holanowski przestał pełnić funkcję prezesa

Firma brokerska Supra Brokers poinformowała, że wraz z wkroczeniem w nowy etap rozwoju, którego kierunek wyznacza ekspansja na nowe rynki i nowe...


czytaj dalej

Niemcy: Zmiany w kierownictwie spółek Allianz

Allianz Global Corporate & Specialty SE (AGCS) i Allianz Deutschland AG ogłosiły zmiany w kierownictwie, które wejdą w życie 1 grudnia 2019 r.


czytaj dalej

WTW: Employee experience przyczynia się do sukcesu finansowego firmy

Nowe badanie Willis Towers Watson (WTW), zrealizowane przy wsparciu zaawansowanych narzędzi analitycznych, pokazało silny związek...
czytaj dalej

Unum Życie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2019

Unum Życie zostało wyróżnione przez Kincentric tytułem Najlepszego Pracodawcy 2019 w Polsce (Kincentric Best Employer). To już siódme takie...
czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Będzie trudniej o ochronę należności

Pogorszenie globalnej sytuacji gospodarczej i wzrost napięć w handlu międzynarodowym sygnalizowane przez członków Unii Berneńskiej może utrudnić...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook