feed-image -

Aktualności
Rynek ubezpieczeń: Sejmowa dyskusja na temat cen OC
piątek, 26 maja 2017 08:45

25 maja na posiedzeniu sejmowej Komisji Finansów Publicznych przedstawiciele szeregu instytucji, m.in. Ministerstwa Rozwoju i Finansów, Komisji Nadzoru Finansowego, Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Rzecznika Finansowego, zaprezentowali informacje na temat cen ubezpieczeń OC posiadaczy pojazdów mechanicznych. Miały dać one odpowiedź na pytanie o źródła wysokich wzrostów stawek we wspomnianych polisach.

Add a comment

Więcej…
 
KNF: Raport na temat OC
piątek, 26 maja 2017 08:44

Na stronie internetowej Komisji Nadzoru Finansowego opublikowano raport podsumowujący zdarzenia w otoczeniu prawnym i ich potencjalne skutki dla funkcjonowania OC ppm.

Add a comment

Więcej…
 
XX Kongres Brokerów: Dyskusja o przyszłości sektora
piątek, 26 maja 2017 08:42

Debatą na temat przyszłości zawodu brokera zakończył się jubileuszowy XX Kongres Brokerów.

Add a comment

Więcej…
 
Baker McKenzie i Accenture: Jak RODO zmieni branżę ubezpieczeniową?
piątek, 26 maja 2017 08:41

Trwa odliczanie do wejścia w życie unijnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Poważne konsekwencje finansowe w przypadku naruszenia regulacji mobilizują również branżę ubezpieczeniową do działania. W sektorze ubezpieczeń, dla którego przetwarzanie danych osobowych klientów ma kluczowe znaczenie, RODO oznacza daleko idące zmiany nie tylko w procesach, ale także systemach i cyberbezpieczeństwie.

Add a comment

Więcej…
 
Compensa TU: Polisy mieszkaniowe z opcją help desku IT
piątek, 26 maja 2017 08:40

Compensa TU rozszerzyła zakres polis mieszkaniowych o usługę iME – help desk komputerowy i dostęp do konsultacji IT. Dotychczas sprzedano kilkaset polis z tym rozwiązaniem informatycznym.

Add a comment

Więcej…
 
FutureTech Awards: Warta wyróżniona za wdrożenie DataWalk
piątek, 26 maja 2017 08:39

Warta została wyróżniona w konkursie FutureTech Awards za wdrożenie platformy analitycznej DataWalk, stworzonej przez polską firmę PiLab.

Add a comment

Więcej…
 
Mondial Assistance: Krótkie wiosenne wyjazdy koniecznie z polisą
piątek, 26 maja 2017 08:39

Z danych Mondial Assistance wynika, że blisko co trzeci polski turysta spędzający urlop za granicą decyduje się również na dodatkowy, krótszy zagraniczny wyjazd. W ubiegłym roku 11% takich osób planowało zagraniczny wyjazd właśnie wiosną. Dane firmy pokazują również, że około 70% planujących wyjazd za granicę zamierza nabyć dodatkowe ubezpieczenie turystyczne.

Add a comment

Więcej…
 
USA: Podwojenie sum cyberubezpieczenia
piątek, 26 maja 2017 08:37

Przeciętna suma ubezpieczenia cyberpolisy w USA w ostatnich 6 miesiącach uległa podwojeniu, jako że klienci dążą do uzyskania większej ochrony przy okazji odnawiania polis – wynika z ankiety przeprowadzonej wśród brokerów przez Council of Insurance Agents & Brokers.

Add a comment

Więcej…
 
PZU i PFR zmienią władze Pekao
piątek, 26 maja 2017 08:36

PZU i Polski Fundusz Rozwoju wymienią cały skład rady nadzorczej Pekao. Zmieni się też prezes banku – informują media.

Add a comment

Więcej…
 
Prawo: Brak nadzoru rodziców nie zmniejsza odpowiedzialności
piątek, 26 maja 2017 08:34

Z najnowszego wyroku Sądu Najwyższego wynika, że brak nadzoru rodziców nie zmniejsza odszkodowania należnego od sprawcy wypadku dziecka i jego ubezpieczyciela – informuje „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 2983

PZU SA: Andrzej Jaworski zrezygnował z członkostwa w zarządzie

29 maja PZU SA poinformował, że członek jego zarządu Andrzej Jaworski złożył rezygnację z pełnionej funkcji i w tym samym dniu jego mandat wygasł.

...


czytaj dalej

Aegon TUnŻ: Robert Pusz nowym członkiem zarządu

18 maja Aegon Polska poinformował o powołaniu Roberta Pusza na stanowisko członka zarządu Aegon Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie. Z ramienia...


czytaj dalej

Bermudy: Sirius przejęła IMG

Firma Sirius International Insurance Group, globalna spółka reasekuracyjna specjalizująca się w ubezpieczeniach wypadkowych i zdrowotnych,...


czytaj dalej

Lloyd’s: Konsorcjum dla ubezpieczeń ryzyka politycznego w Azji

Trzech czołowych ubezpieczycieli z rynku Lloyd’s połączyło siły, aby utworzyć konsorcjum do obsługi ryzyka politycznego w Azji, oferujące...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Polscy millenialsi są dość tradycyjni

Z majowego badania „Insurtech oczami millenialsów”, przeprowadzonego na zlecenie TU Europa przez IMAS International, wynika, że takie narzędzia,...


czytaj dalej

Atradius: Szósta edycja Customer Panelu

25 maja w Warszawie odbyła się szósta edycja Customer Panel – wydarzenia organizowanego przez Atradius dla polskich klientów. Podczas imprezy w...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy