feed-image -

Reklama

Aktualności
Nowa strategia UNIQA w Polsce
środa, 12 grudnia 2018 09:43

Utrzymanie pozycji lidera na rynku ubezpieczeń mieszkalnictwa i wzrost przypisu składki brutto w tym segmencie o połowę w ciągu 5 lat oraz modyfikacja modelu sprzedaży w postaci utworzenia 15 biur regionalnych – to główne elementy nowej strategii UNIQA Polska na lata 2019-23.

- Ubezpieczamy 70% zasobów mieszkaniowych w kraju pod względem ilościowym. To jest klient, którego bardzo dobrze znamy i mamy z nim relacje od lat. Doszliśmy do wniosku, że to podejście do pracy z klientem należy zmultiplikować i wyodrębniliśmy trzy subobszary – UNIQA dla Mieszkalnictwa, UNIQA dla Ciebie i UNIQA dla Biznesu. Mamy różne cele strategiczne w tych obszarach, ale celem nadrzędnym jest postawienie klienta w centrum. Chcemy też być pracodawcą, który zaangażuje swoich pracowników, oraz firmą bardzo innowacyjną, co rozumiemy przede wszystkim jako uproszczenie procesów i komunikacji z klientami – powiedział Jarosław Matusiewicz, prezes zarządu UNIQA Polska.

Add a comment
Więcej…
 
Rozmowy bez Asekuracji: Postanowienia noworoczne brokera
środa, 12 grudnia 2018 09:40

Wizja rozwoju firmy w nowym roku, plany dotyczące działań w najbliższych dwunastu miesiącach, przewidywane trendy – te kwestie były inspiracją dla 45. odcinka podcastu ubezpieczeniowego #RozmowyBezAsekuracji zatytułowanego „Postanowienia noworoczne brokera”.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: „Złoty Zderzak 2018” dla Ergo Hestii
środa, 12 grudnia 2018 09:39

11 grudnia w Warszawie rozpoczęło się XIII Dyskusyjne Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych. Pod koniec pierwszego dnia ogłoszono wyniki tegorocznej edycji konkursu „Złoty Zderzak” dla najlepszego towarzystwa ubezpieczeniowego w ocenie właścicieli warsztatów samochodowych.

Add a comment
Więcej…
 
Polisy komunikacyjne Compensy w sprzedaży ratalnej
środa, 12 grudnia 2018 09:38

Compensa TU jest kolejnym ubezpieczycielem z polskiego rynku, który zaoferował klientom możliwość zakupu abonamentowych ubezpieczeń komunikacyjnych. Tym, co odróżnia jego propozycję od podobnych ofert konkurentów jest to, że dzięki współpracy hiPRO, Inbank i Benefii klient ma możliwość nabycia produktu ochronnego z poziomu aplikacji mobilnej.

Add a comment

Więcej…
 
Warta: Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w aplikacji PanParagon
środa, 12 grudnia 2018 09:37

PanParagon, aplikacja do cyfrowego przechowywania paragonów, została wzbogacona o nową funkcjonalność – ubezpieczenie nowego sprzętu elektronicznego w Warcie. Smart Polisa zapewnia m.in. ochronę sprzętu o wartości do 20 tys. zł nawet do 5 lat.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva: 100 nowych czujników jakości powietrza w Polsce
środa, 12 grudnia 2018 09:37

W stu miejscach w całej Polsce zostaną wkrótce zamontowane czujniki monitorujące jakość powietrza. Dodatkowo w 50 szkołach podstawowych z różnych rejonów kraju pojawią się wewnętrzne sensory jakości powietrza. Wszystkie lokalizacje zostały wyłonione w głosowaniu w ramach akcji Avivy „Wiem, czym oddycham”.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Kolejna edycja programu akceleracji start-upów
środa, 12 grudnia 2018 09:36

PZU i MIT EF Poland uruchomią kolejną edycję programu akceleracji start-upów. W akceleratorze, w ramach czterech rund, łącznie udział weźmie około 80 start-upów.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia najwyżej oceniona przez brokerów
środa, 12 grudnia 2018 09:35

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego opublikował „Raport o stanie rynku brokerskiego w 2017 roku”*. Przedstawiono w nim oceny, jakie brokerzy wystawili ubezpieczycielom. Podobnie jak w ubiegłym roku, najlepiej oceniono jakość usług świadczonych przez Ergo Hestię.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Pożytki z technologii obrazowania satelitarnego
środa, 12 grudnia 2018 09:34

Rozwój technologii obrazowania satelitarnego może przynieść branży ubezpieczeniowej wiele korzyści. Zdjęcia z satelitów mogą pomóc ubezpieczycielom w dokładnym szacowaniu ryzyka wystąpienia klęski żywiołowej oraz szybkiej oceny i likwidacji szkód.

Add a comment

Więcej…
 
Saltus Ubezpieczenia: Warto przebadać się przed końcem roku
środa, 12 grudnia 2018 09:33

Z danych Saltus Ubezpieczenia wynika, że w styczniu Polacy wykonują o 24% więcej badań niż w grudniu. Dlatego ubezpieczyciel radzi, aby skontrolować swój stan zdrowia jeszcze przed nadejściem nowego roku.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 3410

Personalia: Krzysztof Kudelski dołączył do Grupy MAK

Do zespołu MAK Investments (Grupa MAK) dołączył były prezes Warty Krzysztof Kudelski, który w strukturach brokera będzie odpowiedzialny za obszary...


czytaj dalej

UNIQA Polska: Jakub Machnik wiceprezesem ds. finansów i ryzyka

Rada nadzorcza zdecydowała o powierzeniu Jakubowi Machnikowi funkcji wiceprezesa zarządu spółek UNIQA Polska. Od 1 grudnia odpowiada on już nie...


czytaj dalej

Generali: Zarządzanie aktywami alternatywnymi

Włoska grupa Generali nabyła od Bank of America Merrill Lynch firmę zarządzania aktywami alternatywnymi CM Investment Solutions Limited (CMISL) z...


czytaj dalej

AIG: Dyrektor woli start-upa

Dyrektor ds. danych AIG, Leandro Dalle Mule, przeszedł do insurtechowego start-upa Planck Resolution na stanowisko generalnego menedżera na...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Warta zaoferuje PPK

Warta jest pierwszym ubezpieczycielem, który oficjalnie potwierdził, że zaoferuje Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK). Produkt przygotowany przez...


czytaj dalej

Open Life: Wzrost zysków, spadek sprzedaży

Spadek przypisu składki przy jednoczesnej poprawie wyniku technicznego i zysku netto – to najistotniejsze rezultaty uzyskane przez Open Life w...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook