feed-image -

Reklama

Aktualności
Generali: Dyrektor cyfryzacji powołany
piątek, 19 kwietnia 2019 08:35

Na stanowisko dyrektora ds. cyfrowych Generali został powołany Steven Zuanella. Jest on odpowiedzialny za przeprowadzenie transformacji cyfrowej, analitykę danych i innowacje w całej grupie.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: D&O coraz popularniejsze i tańsze
piątek, 19 kwietnia 2019 08:35

Polisy D&O cieszą sie coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców. A rosnąca konkurencja na tym rynku powoduje obniżenie ich stawek – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Insurance Forum: Ubezpieczenia wobec wyzwań XXI wieku
czwartek, 18 kwietnia 2019 08:56

17 kwietnia 2019 roku, podczas pierwszego dnia XIII Insurance Forum, otwierający panel pt. „Ubezpieczenia wobec wyzwań XXI wieku” poprowadziła redaktor naczelna „Gazety Ubezpieczeniowej” Aleksandra Wysocka.

W panelu wzięli udział: Paweł Borys, prezes zarządu Polskiego Funduszu Rozwoju, Michał Gomowski, prezes zarządu Benefii, Paweł Holnicki-Szulc, dyrektor generalny Polskiego Oddziału Colonnade Insurance S.A, Paweł Jaroszek, członek zarządu ZUS, Magdalena Jasiak, dyrektor Biura Wdrożeń Produktowych PZU Zdrowie, oraz Jan Zimowicz, członek zarządu Aegon.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Laury dla ubezpieczeniowych liderów
czwartek, 18 kwietnia 2019 08:54

17 kwietnia w Warszawie rozpoczęła się wiosenna odsłona tegorocznego dwudniowego Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, czyli 17. edycja Banking Forum i 13. edycja Insurance Forum, którego patronem medialnym jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”. Zwieńczeniem pierwszego dnia Spotkania była Wielka Gala „Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń”, podczas której rozdano nagrody dla ludzi, którzy w znaczący sposób przyczynili się do rozwoju sektora ubezpieczeniowego i bankowego w Polsce, jak również najefektywniejszych ubezpieczycieli i banków oraz najciekawszych rozwiązań.

Add a comment

Więcej…
 
Nationale-Nederlanden: Niski poziom wiedzy na temat PPK
czwartek, 18 kwietnia 2019 08:53

86% uczestników badania Nationale-Nederlanden „PPK oczami Polaków” przyznało, że niewiele wie na temat systemu Pracowniczych Planów Kapitałowych. Obawy pracowników, którzy wkrótce zostaną objęci programem, związane są z ich doświadczeniem z Otwartymi Funduszami Emerytalnymi.

Add a comment

Więcej…
 
Sotrender: Aviva miała najbardziej angażujący fanpage w marcu
czwartek, 18 kwietnia 2019 08:50

Z marcowej odsłony raportu „Facebook Trends” autorstwa firmy Sotrender wynika, że w minionym miesiącu najbardziej angażującą stronę na Facebooku miała Aviva. Dobre wskaźniki uzyskała też „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
TUW PZUW na V Europejskim Kongresie Samorządów
czwartek, 18 kwietnia 2019 08:48

Kraków już po raz piąty gościł najważniejszych samorządowców, przedstawicieli biznesu i lokalnych liderów zgromadzonych na  Europejskim Kongresie Samorządów. Partnerem dwudniowego spotkania pod hasłem „Samorząd – razem dla przyszłości” był TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych.

Add a comment

Więcej…
 
Marsh: Tylko 17% firm korzysta z ubezpieczeń i gwarancji eksportowych
czwartek, 18 kwietnia 2019 08:48

W ubiegłym roku polskie firmy po raz pierwszy ubezpieczyły obroty warte blisko 0,5 bln zł. Łączna kwota ubezpieczonych należności wzrosła o 9% r/r, do blisko 157 mld zł. Mimo tych wzrostów, sytuacja w tym segmencie rynku jest daleka od oczekiwań ubezpieczycieli. Kluczowe jest pozyskanie nowych klientów – przekonuje Marcin Olczak z Marsh.

Add a comment

Więcej…
 
Unum: Żywność dla potrzebujących
czwartek, 18 kwietnia 2019 08:47

W dniach 8-12 kwietnia w centrali i oddziałach Unum Życie odbyła się zbiórka żywności dla potrzebujących, zorganizowana przez Fundację Unum we współpracy z Bankami Żywności. W akcję zaangażowało się ponad 400 pracowników i współpracowników towarzystwa, którzy łącznie zebrali ponad 1,5 tony żywności!

Add a comment

Więcej…
 
BGK: Łatwiejsze finansowanie polskiego eksportu na Białoruś
czwartek, 18 kwietnia 2019 08:46

Bank Gospodarstwa Krajowego podpisał z białoruskim bankiem Belarusbank umowę ramową dotyczącą udzielania na rynek białoruski kredytów dla banku nabywcy. Dzięki porozumieniu znacząco uproszczą się procedury kredytowe, ułatwiając finansowanie polskiego eksportu na Białoruś. BGK nadal będzie udzielał kredytów z Programu Rządowego „Finansowe Wspieranie Eksportu”, z ubezpieczeniem KUKE.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 3505

TFI PZU: Nowy zarząd

18 kwietnia rada nadzorcza Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych PZU dokonała szeregu zmian w zarządzie spółki.

Do zarządu TFI PZU powołany został...


czytaj dalej

Generali: Adam Malinowski odszedł ze stanowiska wiceprezesa

Adam Malinowski nie jest już wiceprezesem Generali. 12 kwietnia złożył rezygnację z zajmowanej funkcji. Do czasu mianowania następcy jego...


czytaj dalej

Chiny: Wejście firm zagranicznych w prywatne emerytury

Ponieważ Chiny otwierają się dla firm zagranicznych, ubezpieczyciele tacy jak Generali i Prudential rozpoczęli rozmowy z władzami na temat wejścia...


czytaj dalej

Generali: Dyrektor cyfryzacji powołany

Na stanowisko dyrektora ds. cyfrowych Generali został powołany Steven Zuanella. Jest on odpowiedzialny za przeprowadzenie transformacji cyfrowej,...


czytaj dalej

KNF: Ubezpieczyciele mają co poprawiać

Kilka dni nawałnic w sierpniu 2017 roku kosztowało ubezpieczycieli blisko pół miliarda złotych. Z kolei ubiegłoroczne kontrole z zakładach...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Dwa główne akcenty

Nowości technologiczne i wskaźniki finansowe oraz statystyczne obejmujące ubiegły rok – te dwie kwestie zdominowały miniony tydzień w polskiej...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook