feed-image -

Aktualności
Polisa-Życie „Firmą Godną Zaufania”
środa, 29 marca 2017 08:43

Centrum Badania Opinii Klientów przyznało Polisie–Życie certyfikat „Firma Godna Zaufania 2017”.

Add a comment

Więcej…
 
Ubea.pl: Składki OC rosną również za granicą
środa, 29 marca 2017 08:41

Rosnące ceny OC to problem, który dotyka również zagranicznych kierowców – zauważają eksperci porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl.

Add a comment

Więcej…
 
Prawo: Kolejna propozycja dotycząca czasowego wyrejestrowania pojazdu
środa, 29 marca 2017 08:40

Klub parlamentarny Kukiz’15 przedstawił projekt nowelizacji prawa o ruchu drogowym zakładający możliwość czasowego wyrejestrowywania samochodów osobowych i motocykli. Propozycja regulacji miałaby pozwolić właścicielom czasowo nieużywanych pojazdów zaoszczędzić na ubezpieczeniu OC.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Prostota znów w cenie
środa, 29 marca 2017 08:30

2016 był kolejnym rokiem spadku przychodów towarzystw ze sprzedaży ubezpieczeń życiowych. Aby wyjść „z dołka”, zakłady wracają do korzeni – informuje „Rzeczpospolita”.

Add a comment
Więcej…
 
Votum liczy na „frankowiczów”
środa, 29 marca 2017 08:30

Firma odszkodowawcza Votum rozpoczyna biznes w nowym obszarze. Przedsiębiorstwo chce wesprzeć posiadaczy kredytów walutowych – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment
Więcej…
 
Wystartował zespół roboczy ds. polis z UFK
wtorek, 28 marca 2017 09:01

27 marca w Ministerstwie Sprawiedliwości (MS) doszło do pierwszego posiedzenia zespołu roboczego, który zajmie się nadużyciami związanymi ze sprzedażą polis z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym. Na pierwszym posiedzeniu przedstawiono propozycje zmian legislacyjnych, które mają zapobiec powtórzeniu się nieprawidłowości.

Powstanie zespołu to efekt spotkania, które miało miejsce 8 grudnia ubiegłego roku, zorganizowanego z inicjatywy stowarzyszenia „Przywiązani do polisy”*. – Cieszę się, że możemy kontynuować naszą współpracę. Zidentyfikowaliśmy problem, teraz musimy przygotować konkretne zmiany legislacyjne i podjąć konieczne działania – powiedział podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Marcin Warchoł.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Dwa oblicza Warty
wtorek, 28 marca 2017 08:59

Rok 2016 w wykonaniu Grupy Warta miał dwa oblicza. Pierwsze, ładniejsze, to osiągnięcia w działalności majątkowej, gdzie ubezpieczyciel odnotował nie tyko wyraźny wzrost przypisu składki, ale też całkiem dobre wskaźniki rentowności – tak technicznej, jak i finansowej. Drugie, brzydsze oblicze, to duże spadki wskaźników w biznesie życiowym.

Add a comment

Więcej…
 
PZU SA: Ukraiński ACU zgodził się na zakup akcji Pekao SA
wtorek, 28 marca 2017 08:58

27 marca PZU SA poinformował, że Urząd Antymonopolowy na Ukrainie (Antimonopoly Committe of Ukraine, ACU) wyraził bezwarunkową zgodę na dokonanie koncentracji w formie nabycia pakietu akcji Pekao SA.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Łukasz Zoń o cyfrowej przyszłości branży
wtorek, 28 marca 2017 08:57

W ostatnich miesiącach dynamicznie rośnie zainteresowanie polisami od cyberryzyka. Ten rynek napędzać będą zmiany w prawie dotyczącym ochrony danych osobowych. Bezpieczeństwo operacji wykonywanych w sieci jest również istotne z punktu widzenia bieżącej działalności uczestników rynku ubezpieczeniowego, w tym także pośredników.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia: Finał Artystycznej Podróży nad Wisłą
wtorek, 28 marca 2017 08:56

Niemal 400 młodych artystów zgłosiło się do udziału w tegorocznej edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii. Ogłoszenie wyników konkursu połączone z wernisażem wystawy finałowej odbędzie się 27 czerwca w nowo otwartej siedzibie Muzeum Sztuki Nowoczesnej, które Ergo Hestia wspiera w ramach  strategicznego partnerstwa.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 2935

Votum: Bartłomiej Krupa zastąpi Dariusza Czyża na stanowisku prezesaDariusz Czyż
Bartłomiej Krupa

28 marca prezesa zarządu Votum Dariusz Czyż złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Jego następca zostanie wiceprezes...


czytaj dalej

PZU: Maciej Rapkiewicz członkiem zarządu odpowiedzialnym za ryzyko

28 marca Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Macieja Rapkiewicza na stanowisko członka zarządu PZU SA i PZU...


czytaj dalej

Lloyd’s otworzy firmę ubezpieczeniową w Brukseli

Lloyd’s – specjalistyczny rynek ubezpieczeniowo-reasekuracyjny zapowiedział utworzenie nowego towarzystwa ubezpieczeń z siedzibą w Brukseli. CEO...


czytaj dalej

S&P: Wiarygodność finansowa europejskich ubezpieczycieli

Dla europejskich ubezpieczycieli 2017 r. może być przełomowy. Sposób ich reagowania na ultra-niskie stopy procentowe, trudne warunki ekonomiczne w...


czytaj dalej

S&P: PZU nadal z oceną „A-”

Agencja Standard&Poor’s podtrzymała rating kredytowy PZU na poziomie „A-”, najwyższym możliwym do osiągnięcia dla polskiej spółki. Perspektywa...


czytaj dalej

PIU: Warsztaty poświęcone ubezpieczeniom ochrony prawnej

Polska Izba Ubezpieczeń (PIU) organizuje bezpłatne warsztaty z ubezpieczeń ochrony prawnej w Toruniu i Gdańsku.

Warsztaty w Gdańsku odbędą się w...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy