feed-image -

Reklama

Aktualności
Generali Investments TFI: Grzegorz Piwowar nowym prezesem
wtorek, 17 września 2019 08:50

Rada nadzorcza Generali Investments TFI powołała Grzegorza Piwowara na stanowisko prezesa zarządu. Objął on tę funkcję z dniem 16 września. Dotychczasowa prezes, Małgorzata Góra-Dubiela, zrezygnowała z zajmowanego stanowiska.

Add a comment

Więcej…
 
Grupa PZU: Arkadiusz Bruliński dołączył do biura komunikacji korporacyjnej
wtorek, 17 września 2019 08:50

Zespół komunikacji Grupy PZU został wzmocniony przez Arkadiusza Brulińskiego. Od połowy września kieruje on zespołem PR i nowych mediów. Będzie też pełnił funkcję zastępcy rzecznika prasowego. Pracą całego obszaru komunikacji korporacyjnej grupy zarządza Damian Ziąber, rzecznik prasowy.

Add a comment

Więcej…
 
ANG Spółdzielnia: Indywidualne NNW dla dziecka dobrą opcją
wtorek, 17 września 2019 08:36

W ostatnich latach rodzice coraz częściej samodzielnie ubezpieczają swoje dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków. Wielu dorosłych nadal jednak korzysta w tej kwestii z pomocy szkoły. Początek roku szkolnego dla wielu oznacza więc konieczność zadecydowania, która opcja jest korzystniejsza.

Add a comment

Więcej…
 
Hyperion: Howden Broking Group i RKH Specialty połączą się w jeden podmiot
wtorek, 17 września 2019 08:34

Hyperion połączy Howden Broking Group (HGB) i RKH Speciality (RKH) pod wspólną marką Howden. Brokerską grupą zarządzać będzie José Manuel González, obecnie dyrektor generalny HBG. Dzięki temu klienci spółki Donoria, która od 2014 r. jest częścią Howdena, otrzymają znacznie większe wsparcie swojej działalności na całym świecie.

Add a comment

Więcej…
 
Generali: Docenienie zaangażowania w zrównoważony rozwój
wtorek, 17 września 2019 08:34

Generali zostało potwierdzone w indeksie Dow Jones Sustainability World Index (DJSI) drugi rok z rzędu. Ponadto po raz pierwszy firma została dodana do Dow Jones Sustainability Europe Index (DJSI Europe).

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Punkta zamiast mfind
poniedziałek, 16 września 2019 09:07

Rewolucja w mfind. Firma przekształci swój biznes ubezpieczeniowy z porównywarki w internetową multiagencję z ofertą dostępną w trzech kanałach: online, przez telefon i, w przyszłości, stacjonarnie. Multiagencja będzie działać pod marką Punkta. Spółka skieruje swoje usługi przede wszystkim do mieszkańców mniejszych miejscowości.

- Zmianą marki chcemy jasno zakomunikować zmianę naszego pozycjonowania. Jesteśmy internetowym punktem agencyjnym, w którym klient może zebrać informację o ofercie rynkowej towarzystw, dokonać wyboru na podstawie obiektywnych kryteriów i kupić wybraną polisę. Obecny klient jest coraz częściej online i offline jednocześnie. Poszukuje argumentów do większości decyzji zakupowych, w tym dotyczących ubezpieczeń, zarówno cyfrowo, jak i w realnym świecie. Cały proces powinien być prosty i wygodny, gwarantujący oszczędność czasu. Taki model zachowań klientów ubezpieczeniowych zdecydowanie sprzyja internetowym multiagencjom, a my dokładnie takie potrzeby konsumenta realizujemy  – mówi Sławomir Bilik, CEO mfind, właściciela marki Punkta.

Add a comment
Więcej…
 
Rekordowe wyniki OVB to nie przypadek, to ludzie
poniedziałek, 16 września 2019 09:06

O sukcesach i wyzwaniach dla multiagencji opowiada Artur Kijonka, prezes OVB Polska

Aleksandra E. Wysocka: – Mówi się, że trwa bardzo trudny rok dla multiagencji.
Artur Kijonka:
– Naprawdę? Nie zauważyłem. Mamy najwyraźniej zupełnie inny rok niż ci, co to mówią. Co więcej, w lipcu, który jest teoretycznie miesiącem wakacyjnym, pobiliśmy rekord najwyższej miesięcznej sprzedaży w całej 25-letniej historii OVB Polska. Przyznaję, że sam byłem zaskoczony wynikiem, jaki wypracowali nasi wspaniali współpracownicy. Rekordowe wyniki OVB to jednak nie przypadek, to profesjonalni, a przede wszystkim pracowici ludzie i konsekwentne wdrażanie uzgodnionych z dyrektorami krajowymi strategii. Oczywiście nie jest to łatwy rynek, ale być może jednym z powodów jest fakt, iż OVB ma nieco inny profil niż typowa multiagencja w Polsce, ponieważ specjalizujemy się w ubezpieczeniach na życie, a ubezpieczenia majątkowe traktujemy jako produkt serwisowy.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Detronizacja polis z UFK
poniedziałek, 16 września 2019 09:06

Uważna lektura opublikowanego niedawno raportu Analiz Online na temat sektora ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych w pierwszej połowie obecnego roku uprawniała do sformułowania prognozy o kolejnym spadku wartości rynku życiowego. Od wielu lat bowiem filarem sprzedaży działu I są polisy z UFK. I o ile prognoza okazała się być trafna, to określenie dotyczące „uefek” przestało być aktualne.

Add a comment

Więcej…
 
Ubea.pl: Barometr cenowy OC bez zmian
poniedziałek, 16 września 2019 09:04

Z barometru cenowego Ubea.pl, sporządzonego na postawie kalkulacji wykonanych w sierpniu przez klientów porównywarki, wynika, że w ubiegłym miesiącu średnia składka OC w analizowanej grupie ubezpieczycieli pozostała na niezmienionym poziomie.

Add a comment

Więcej…
 
Votum: Szkody osobowe najbardziej dochodowym elementem działalności
poniedziałek, 16 września 2019 09:04

13 września podczas czatu inwestorskiego zorganizowanego przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) Bartłomiej Krupa, prezes zarządu Votum, ujawnił garść szczegółów na temat osiągnięć spółki w I połowie roku oraz jej planów dotyczących przyszłości.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 3602

DWF Poland: Paweł Stykowski na czele praktyki ubezpieczeniowej

We wrześniu do DWF Poland dołączył Paweł Stykowski. W polskim oddziale kancelarii objął stanowisko local partnera. Jego zadaniem będzie...


czytaj dalej

Colonnade Insurance: Grzegorz Kulik nowym dyrektorem generalnym

Po niecałych trzech miesiącach od rezygnacji z zajmowanej funkcji wiceprezesa zarządu spółek ubezpieczeniowych Allianz Polska Grzegorz Kulik objął...


czytaj dalej

Marsh: Menadżerowie poświęcają niewiele czasu na zarządzanie cyberryzykiem

Większość członków zarządu lub kadry kierowniczej odpowiedzialnej za zarządzanie ryzykiem cybernetycznym w swojej organizacji poświęca nie więcej...


czytaj dalej

Allianz: Spadek zasobów finansowych w krajach rozwiniętych i wschodzących

W 2018 roku zasoby finansowe w krajach rozwiniętych i wschodzących po raz pierwszy od czasu kryzysu finansowego z 2008 r. zanotowały symultaniczny...


czytaj dalej

PIU: Coraz bliżej 3 mln osób objętych ochroną w ramach polisy zdrowotnej

Wartość rynku prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych nadal rośnie. Szybko zwiększa się też grono Polaków objętych ochroną w ramach tego typu polis.

czytaj dalej

Ubea.pl: Zmiany w rankingu

W sierpniu doszło do kilku zmian w rankingu cen ubezpieczeń komunikacyjnych Ubea.pl, opartego na kalkulacjach sporządzonych przez użytkowników...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook