feed-image -

Aktualności
Tesla: Ubezpieczenie w cenie auta
poniedziałek, 27 lutego 2017 09:40

Podczas prezentacji wyników Tesli za czwarty kwartał Jon McNeill, dyrektor działu sprzedaży i usług zapowiedział, że w przyszłości firma chce sprzedawać w jednej cenie z pakietem usług dodatkowych, m.in. ubezpieczeniem. Menadżer ujawnił, że Tesla testowała takie rozwiązanie w Azji – podał businessinsider.com.pl.   

Add a comment

Więcej…
 
Towarzystwa liczą na RODO
poniedziałek, 27 lutego 2017 09:31

Bliskie wejście w życie (maj 2018 r.) unijnego rozporządzenia w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnego przepływu tych danych (RODO) zaktywizowało ubezpieczycieli – zauważa „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia zdrowotne: Lux Med liczy na rozwiązania systemowe
poniedziałek, 27 lutego 2017 09:31

Evelyn Bourke, prezes Bupa, w rozmowie z „Rzeczpospolitą” zadeklarowała, że Lux Med będzie się rozwijać w stronę zapewnienia kompleksowej obsługi pacjentów. Z kolei Anna Rulkiewicz, prezes polskiej sieci medycznej, liczy na wprowadzenie rozwiązań systemowych w zakresie dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych.

Add a comment

Więcej…
 
PZU zadba o bezpieczeństwo położnic
piątek, 24 lutego 2017 09:45

Już wkrótce ruszy „Bezpieczny Poród” – pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej powszechny program kształcenia podyplomowego lekarzy z zakresu położnictwa, będący owocem współpracy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM) i PZU. List intencyjny w tej sprawie podpisali Michał Krupiński, prezes PZU SA, prof. dr hab. n. med. Mirosław Wielgoś, rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Paweł Surówka, prezes PZU Życie i Andrzej Jaworski, członek zarządu PZU SA.

„Bezpieczny Poród” ma na celu zminimalizowanie ryzyka medycznego związanego z porodem i opieką okołoporodową. Program zakłada m.in. stworzenie Ośrodka Symulacji Medycznych, gdzie będą się szkolić lekarze i położne (takie rozwiązanie jest powszechnie stosowane w krajach Europy Zachodniej). – To innowacyjny projekt podnoszący jakość i bezpieczeństwo udzielanych świadczeń, który wspiera PZU – podkreślił Michał Krupiński. Zależy nam na bezpieczeństwie dzieci przychodzących na świat. Ta troska wpisuje się w dążenie do coraz pełniejszego zaspokojenia potrzeb naszych klientów, systematycznego podnoszenia jakości usług i stałego rozwoju – dodał.

Add a comment

Więcej…
 
EAP: Assistance również dla pojazdów elektrycznych
piątek, 24 lutego 2017 09:44

W odpowiedzi na rozwój rynku pojazdów elektrycznych Europ Assistance Polska (EAP) wprowadziła szkolenia specjalistyczne z zakresu obsługi takich maszyn.

Add a comment

Więcej…
 
PZU SA: Protest przeciwko wykorzystywaniu znaków towarowych
piątek, 24 lutego 2017 09:43

W wydanym 23 lutego komunikacie PZU SA oświadczył, że demonstranci KOD bezprawnie, bez jego wiedzy i zgody, wykorzystali znaki towarowe, graficzny – „serduszko” oraz słowny – „Stop wariatom drogowym” w czasie publicznej manifestacji.

Add a comment

Więcej…
 
Ubea.pl: Kosztowne wypadki drogowe
piątek, 24 lutego 2017 09:42

Wstępne dane policji wskazują, że w 2016 roku miał miejsce wzrost liczby wypadków drogowych. Ta sytuacja z pewnością wpłynęła na wyniki finansowe ubezpieczycieli – zauważa Ubea.pl.

Add a comment

Więcej…
 
Umowy mBanku ponownie przedmiotem wystąpienia UOKiK
piątek, 24 lutego 2017 09:41

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów UOKiK przedstawił cztery kolejne istotne poglądy. Dotyczą one sporów między konsumentami a mBankiem o postanowienia umowy kredytu hipotecznego waloryzowanego kursem franka szwajcarskiego.

Add a comment

Więcej…
 
KNF: Jak inwestowały fundusze emerytalne
piątek, 24 lutego 2017 09:40

Na koniec września 2016 roku do 12 otwartych funduszy emerytalnych (OFE) należało blisko 16,5 mln członków, a ich aktywa netto wyniosły 142,8 mld zł. W tym czasie do 3 pracowniczych funduszy emerytalnych (PFE) należało 40,3 tys. członków. Wartość ich aktywów uplasowała się z kolei na poziomie 1,8 mld zł. Natomiast do 8 dobrowolnych funduszy emerytalnych (DFE) należało 87,5 tys. członków, a ich aktywa wyniosły 144,1 mln zł. – podała Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) w raporcie zatytułowanym „Informacja o działalności inwestycyjnej funduszy emerytalnych w okresie 30.09.2013 – 30.09.2016”.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek odszkodowań: Auxilia stawia na franczyzę
piątek, 24 lutego 2017 09:39

Firma odszkodowawcza Auxilia rozszerzyła model biznesowy, wprowadzając nową formułę współpracy o charakterze franczyzowym. To posunięcie ma przyczynić się do znacznego polepszenia wyników finansowych i wzrostu wartości spółki.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 2908

Link4: Agnieszka Balcerska nową dyrektor HR

Od 20 lutego nową dyrektor Pionu HR w Link4 jest Agnieszka Balcerska. Przed dołączeniem do ubezpieczyciela pełniła funkcję szefa HR dla Europy...


czytaj dalej

D.A.S.: Danuta Źrałek nowym członkiem zarządu

16 lutego nastąpiły zmiany w zarządzie D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację Arkadiusza Gila...


czytaj dalej

KPMG: Rozkwit inwestycji w insurtech

Należy się spodziewać, że zainteresowanie inwestorów branżą insurtech po mocnym wzroście w 2016 r. pozostanie silne we wszystkich regionach świata...


czytaj dalej

Adriatic Slovenica: Automatyzacja całego procesu sprzedaży polis

Adriatic Slovenica, drugi pod względem wielkości ubezpieczyciel życiowy w regionie Adriatyku z 15-proc. udziałem w rynku, ogłosił, że wkrótce...


czytaj dalej

Novis Poisťovňa stawia na innowacyjność

23 lutego na mocy prawa unijnego, rozpoczęło oficjalnie swoją działalność w Polsce Novis Poisťovňa a.s. – słowackie towarzystwo ubezpieczeń na...


czytaj dalej

Zbliża się I Forum Kobiet Ubezpieczeń i Reasekuracji

5 kwietnia w Warszawie odbędzie się I Forum Kobiet Ubezpieczeń i Reasekuracji. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy