feed-image -

Reklama

Aktualności
Allianz fundatorem Feliksów Warszawskich
środa, 23 listopada 2005 16:45
FELIKSY WARSZAWSKIE - najbardziej prestiżowe teatralne nagrody stolicy, w tym rokun dzięki Grupie Allianz otrzymały wymiar finansowy.

Add a comment
Więcej…
 
Prawie dwa razy lepiej, czyli NORDEA POLSKA TUnŻ S.A. po III kwartałach 2005
środa, 23 listopada 2005 09:52
Po III kwartałach 2005 roku Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. odnotowało 194882000 zł przypisu składki brutto, co stanowi 97% poprawę w stosunku do wyniku z analogicznego okresu roku 2004. Wynik finansowy netto w 2005 r. wyniósł w tym samym okresie -2194,26 tys. zł i zwiększył się o 56%.

Add a comment
Więcej…
 
Wprowadzić "klauzulę napraw"!
wtorek, 22 listopada 2005 16:01
Koalicja na rzecz Wolnego Rynku Samochodowych Części Zamiennych organizuje konferencję prasową w czwartek 24 listopada o godz. 11.00 (Warszawa, PAIiIZ, ul. Bagatela 12). Jej tematem będzie uwolnienie rynku samochodowych części zamiennych. Organizatorzy chcą przedstawić korzyści dla 12 mln użytkowników aut w Polsce. Podczas spotkania zostanie również przedstawiony List otwarty Koalicji do Rządu RP.

Add a comment
Więcej…
 
Paweł Pelc wiceprzewodniczącym KNUiFE
wtorek, 22 listopada 2005 15:34
 {mosimage}
Paweł Pelc – ur. 1966, radca prawny, został wyznaczony przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej na zastępcę przewodniczącego Komisji Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych. Od 9 listopada br. jest także członkiem Komisji Nadzoru Bankowego jako przedstawiciel Ministra Finansów. W związku z nowymi obowiązkami zawiesił udział w pracach Komisji Ekspertów przy Europejskiej Akademii Ubezpieczeń, inicjatywie edukacyjnej “Gazety Ubezpieczeniowej”, Radzie Ekspertów Certyfikatu “Dobra Polisa” i pełnienie funkcji wiceprezesa Stowarzyszenia Rynku Kapitałowego UNFE.

Add a comment
Więcej…
 
System eDokument, czyli informatyczna rewolucja
wtorek, 22 listopada 2005 14:07
Rozmowa z Gerardem Wawrzyniakiem, właścicielem firmy ebStream, autorem rozwiązania ebForm – dokumentu elektronicznego.
 
Bożena M. Dołęgowska Wysocka, Jerzy Kowalski:Co jest interesującego w Pana projekcie? Czy rzeczywiście dzięki jego upowszechnieniu można uratować hektary lasów?

Gerard Wawrzyniak: – Nie wiem jak to będzie z lasami, gdyż – jak uczy nas historia – skutki innowacji technologicznych nie zawsze są łatwe do przewidzenia. Może rzeczywiście uda się nam zaoszczędzić trochę lasów amazońskich, ale to pokaże dopiero przyszłość. 
Add a comment
Więcej…
 
Zakończenie fuzji Interpolis - Achmea w Holandii
wtorek, 22 listopada 2005 13:42
Eureko B.V. ogłosiło, że po uzyskaniu wszelkich zezwoleń wymaganych przez przepisy holenderskie i zagraniczne oraz wszelkich zgód akcjonariuszy i przeprowadzeniu wymiany akcji nastąpiło formalne zakończenie transakcji połączenia Interpolis – Achmea. Wszystkie wyemitowane akcje Interpolis zostały wniesione przez Rabobank do Eureko, w zamian za wydanie akcji Eureko Rabobankowi.

Add a comment
Więcej…
 
Grupa PZU sponsorem premiery baletu "Spartakus"
wtorek, 22 listopada 2005 13:41
Z okazji czterdziestej rocznicy odbudowy i otwarcia gmachu Teatru Wielkiego po zniszczeniach wojennych, 17 listopada w Operze Narodowej odbędzie się premiera spektaklu „Spartakus” w choreografii Emila Wesołowskiego. Obchody jubileuszu, a także premierę spektaklu sponsoruje Grupa PZU.

Add a comment
Więcej…
 
Nagroda Gazety Prawnej - Link4 Firmą Ubezpieczeniową Roku 2005
wtorek, 22 listopada 2005 13:37
Za „rewolucyjne wdrożenie nowego modelu biznesowego na rynku ubezpieczeniowym, zmuszające rywali do obniżenia cen usług oraz za tworzenie konkurencyjnych produktów”, Link4 TU S.A. zostało Firmą Ubezpieczeniową Roku 2005 w ramach konkursu o nagrody gospodarcze Wehikuł Czasu Gazety Prawnej.

Add a comment
Więcej…
 
Pierwsi certyfikowani doradcy finansowi
wtorek, 22 listopada 2005 11:21
24 listopada 2005 r. w siedzibie Polskiej Izby Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych w Warszawie przy ul. Senatorskiej 38  Europejska Federacja Profesjonalistów Finansowych (European Federation of Financial Proffesionals - EFFP)  wspólnie z Europejską Akademią Planowania Finansowego (European Academy of Financial Planning - EAFP) wręczą pierwsze w Polsce certyfikaty na Doradców Finansowych (European Financial Guide – EFG).

Add a comment
Więcej…
 
CONCORDIA POLSKA TUW - nowa nazwa
poniedziałek, 21 listopada 2005 13:52
Za zgodą KNUiFE oraz postanowieniem Sądu Rejonowego w Poznaniu z dnia 13 października 2005 roku, Concordia Wielkopolska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych zmieniło nazwę na Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych. Bez zmian pozostaje zespół pracowników, siedziba oraz numer NIP, REGON i KRS. Nie ma również zmian w kierownictwie - prezesem towarzystwa jest nadal Piotr Narloch.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 3401 3402 3403 3404 3405 3406 3407 3408 3409 3410 następna > ostatnia >>

Strona 3405 z 3455

TU Zdrowie: KNF zatwierdziła nominację Aleksandra Rody

12 lutego Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Aleksandra Rody na stanowisko prezesa zarządu TU Zdrowie.

...


czytaj dalej

KUKE: Marcin Jedliński nowym rzecznikiem prasowym

Od lutego Marcin Jedliński pracuje jako rzecznik prasowy i dyrektor Biura Komunikacji Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) – podał...


czytaj dalej

Clyde & Co: Dostęp do innowacji motywem fuzji i przejęć

W globalnym sektorze ubezpieczeniowym w 2018 r. liczba fuzji i przejęć wzrosła o 9% wskutek starań ubezpieczycieli o uzyskanie większego dostępu...


czytaj dalej

Japonia: Rozważane obowiązkowe ubezpieczenie rowerzystów

Powołana przez rząd komisja ekspercka rozpoczęła dyskusję o tym, jaki charakter powinna mieć rekompensata za szkody związane z wypadkiem...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Jedno potknięcie nie zmienia całości obrazu

Przez ostatnich kilka lat sektor ubezpieczycieli solidnie zapracował na opinię skutecznego lobbysty parlamentarnego. I choć przebieg niedawnej...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Generali większościowym udziałowcem Bezpieczny.pl

Generali Polska nabyło 51% udziałów spółki Bezpieczny.pl – firmy technologicznej zajmującej się internetową sprzedażą ubezpieczeń, właściciela...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook