feed-image -

Reklama

Aktualności
Charytatywnie od święta
wtorek, 06 grudnia 2005 12:20
W okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia częściej myślimy o innych ludziach i przypominamy sobie o osobach doświadczonych przez los. Z deklaracji składanych przez polskich konsumentów wynika, że nasza skłonność do wspierania celów charytatywnych systematycznie rośnie.

Add a comment
Więcej…
 
Wręczenie nagrody im. Andrzeja Bączkowskiego
poniedziałek, 05 grudnia 2005 17:11
W czwartek 8 grudnia br. w siedzibie “Rzeczpospolitej” odbędzie się wręczenie nagrody im. Andrzeja Bączkowskiego.

Add a comment
Więcej…
 
Rola i miejsce audytu w corporate governance
poniedziałek, 05 grudnia 2005 11:16
Ernst & Young oraz Fundacja Polski Instytut Dyrektorów organizują XXV konferencję z cyklu Corporate Gouvernance poświęconą roli audytu w corporate gouvernance, która odbędzie się w środę 7 grudnia w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie w godz. 10.00 – 16.00.

Add a comment
Więcej…
 
Efektywne zarządzanie ryzykiem walutowym w przedsiębiorstwie
poniedziałek, 05 grudnia 2005 11:12
W czwartek 8 grudnia w warszawskim hotelu Kyriad Prestige (ul. Towarowa 2) odbędzie się konferencja na temat efektywnego zarządzania ryzykiem walutowym w przedsiębiorstwie. Jej organizatorem jest Dom Maklerski Warszawska Grupa Inwestycyjna.

Add a comment
Więcej…
 
Wyniki. Link4 TU SA
piątek, 02 grudnia 2005 17:30
Direct znaczy bezpośredniość

Po pierwszych trzech kwartałach 2005 roku, Link4 osiągnęło przypis składki brutto w wysokości 92,5 mln zł, wykazując dynamikę na poziomie 180,7 proc w porównaniu z analogicznym okresem 2004 roku (51,2 mln zł).

Add a comment
Więcej…
 
Nowy fundusz mieszkaniowy Skarbca TFI
piątek, 02 grudnia 2005 15:46
Osoby zainteresowane pośrednim inwestowaniem na rynku mieszkaniowym mają nowy instrument finansowy. Mogą zapisywać się na certyfikaty inwestycyjne funduszu inwestycyjnego zamkniętego utworzonego przez SKARBIEC TFI SA: SKARBIEC-RYNKU MIESZKANIOWEGO.

Add a comment
Więcej…
 
Pierwszy fundusz hedgingowy już dostępny
piątek, 02 grudnia 2005 15:36
SUPERFUND Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty - pierwszy fundusz hedgingowy w Polsce, będzie dostępny dla polskich Inwestorów już w grudniu br. SUPERFUND umożliwi Inwestorom dostęp zarówno do rynków finansowych jak i towarowych.

Add a comment
Więcej…
 
Ożywienie umocniło nadzieje na efekt stycznia
piątek, 02 grudnia 2005 15:22
Po słabym październiku listopad przyniósł wzrosty na warszawskiej giełdzie. Akcje drożały także za granicą, na fali danych wskazujących na wyższy od spodziewanego wzrost gospodarczy w USA i w Europie.

Listopad był pomyślnym miesiącem dla inwestorów. WIG20 wzrósł o 8%, a WIG o 5,9%. Tym razem warszawska giełda wypadła lepiej od sąsiednich rynków akcji w Pradze i Budapeszcie, gdzie indeksy wzrosły odpowiednio o 1,6% i 3,2%. Znaczne wzrosty zanotowały także giełdy w Europie Zachodniej oraz USA – np. niemiecki DAX wzrósł o 5,4%.
Add a comment
Więcej…
 
Commercial Union wprowadza nowe ubezpieczenia mieszkań
czwartek, 01 grudnia 2005 13:53
Commercial Union Polska – Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych SA (CU TUO) wprowadziło trzy nowe, udoskonalone ubezpieczenia mieszkań: Locum Apartament, Locum Rezydencja oraz Locum, które zastąpiły dotychczasową ofertę w tym zakresie. Towarzystwo rozszerza też współpracę ze swoim akcjonariuszem, Bankiem Zachodnim WBK, oferując klientom m. in. ubezpieczenie mieszkań Locum BZ WBK oraz ubezpieczenie Twoje Bezpieczeństwo do kart kredytowych.

Add a comment
Więcej…
 
BCC apeluje o zorganizowanie Trójstronnego Stołu
środa, 30 listopada 2005 17:01
W odpowiedzi na zamiar wycofania z Trybunału Konstytucyjnego skargi na specjalne emerytury górnicze, Business Centre Club apeluje do górników, pracodawców i rządu o zwołanie Trójstronnego Stołu, który doprowadziłby do złagodzenia istniejącego konfliktu i wypracowania rozwiązań, które nie łamałyby zasady solidaryzmu społecznego. Brak porozumienia w tej sprawie oznacza problemy z realizacją budżetu państwa i załamanie całego systemu zabezpieczenia społecznego.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 3421 3422 3423 3424 3425 3426 3427 3428 3429 3430 następna > ostatnia >>

Strona 3426 z 3479

Aviva PTE: Maciej Karasiński nowym prezesem

Maciej Karasiński od kwietnia obejmie funkcję prezesa Aviva PTE. Jego nominacja jest efektem złożenia rezygnacji (ze skutkiem od końca marca)...


czytaj dalej

Gothaer TU: Marek Gołębiewski nowym członkiem zarządu

11 marca rada nadzorcza Gothaer TU zdecydowała o przedłużeniu kadencji dotychczasowego zarządu spółki na kolejnych pięć lat i poszerzeniu jego...


czytaj dalej

Luksemburg stanie się przystanią dla 50 firm po brexicie

Około 50 firm zarządzania aktywami, ubezpieczycieli i innych firm finansowych wybrało Wielkie Księstwo Luksemburg na swoją siedzibę w Unii...


czytaj dalej

Brexit: Ubezpieczyciele przygotowani na każdy scenariusz

Podczas gdy w parlamencie brytyjskim trwa spór o sposób wyjścia z sytuacji, agencja ratingowa AM Best uważa, że ubezpieczyciele z siedzibą w...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: „Komunikacja” na bardzo dużym plusie

Mimo wyraźnej obniżki tempa wzrostu przypisu składki w OC posiadaczy pojazdów lądowych, rentowność techniczna w segmencie komunikacyjnym uległa...


czytaj dalej

Warta: Testy sztucznej inteligencji przy przyjmowaniu zgłoszeń szkód

Warta rozpoczęła testy z klientami dotyczące przyjęcia szkód przy pomocy sztucznej inteligencji. Celem wdrożenia nowego rozwiązania jest między...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook