feed-image -

Reklama

Aktualności
10-LECIE Urzędu Rzecznika Ubezpieczonych
poniedziałek, 31 października 2005 11:09
Z okazji Jubileuszu 10-lecia Urzędu Rzecznika Ubezpieczonych w Warszawskim Domu Technika NOT przy ul. Czackiego 3/5 odbędzie międzynarodowa konferencja. W części pierwszej spotkania program przewiduje m.in. wręczenie dyplomów i wyróżnień Rzecznika Ubezpieczonych i Fundacji Edukacji Ubezpieczeniowej.

Add a comment
Więcej…
 
Amplico Life 15 lat na polskim rynku
poniedziałek, 31 października 2005 11:08
Mija właśnie 15 lat obecności Amplico Life na polskim rynku. To dobry moment na podsumowanie i przedstawienie planów na przyszłość. W związku z jubileuszem, w dniu 8 listopada 2005 r. o godzinie 11.00, w hotelu Intercontinental w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa.

Add a comment
Więcej…
 
Personalne decyzje po posiedzeniu KNUiFE z dnia 26 października.
piątek, 28 października 2005 15:01
W sprawach personalnych Komisja zdecydowała wyrazić zgodę na powołanie: Michela Khalafa na stanowisko prezesa Zarządu AMPLICO LIFE PAPTUnŻiR SA; Grzegorza Brendy na stanowisko prezesa Zarządu Towarzystwa Ubezpieczeń INTER - ŻYCIE Polska S.A. i prezesa Zarządu Towarzystwa Ubezpieczeń INTER Polska S.A.; Jana Durajczyka na stanowisko prezesa Zarządu Polskiego Towarzystwa Reasekuracji S.A.; Moniki Woźniak - Makarskiej na członka Zarządu Polskiego Towarzystwa Reasekuracji S.A.; Andrzeja Wiórkiewicza na stanowisko prezesa Zarządu Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUZ”; Roelfiny Banus na członka Zarządu Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń na Życie SA. Komisja umorzyła postępowanie w sprawie wyrażenia zgody na powołanie  Jacka Piłowskiego na członka Zarządu Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUZ". Add a comment
 
Bankowy OFE "on-line" i przez telefon
piątek, 28 października 2005 14:10
Bankowy Otwarty Fundusz Emerytalny uruchamia nowy kanał pozyskiwania klientów za pośrednictwem Internetu i telefonu. Osoby zainteresowane przystąpieniem do Bankowego OFE od 28 października br. mogą wypełnić formularz na stronie www.bankowy.pl lub telefonicznie pod numerem 0 801 10 10 10.

Add a comment
Więcej…
 
PZU I PKO BP - dwóch największych razem
piątek, 28 października 2005 13:40
Jeszcze w tym roku PKO BP podpisze umowę z PZU o współpracy w zakresie ubezpieczeń kredytu hipotecznego dla klientów PKO BP.

Add a comment
Więcej…
 
OPTIMUS oferuje telefon stacjonarny na kartę GSM
piątek, 28 października 2005 13:37
OPTIMUS S.A. oferuje stacjonarny telefon na kartę GSM, produkt unikalny w swoim segmencie. GDP-02 ‘Grand’ to połączenie telefonu stacjonarnego i komórkowego. Oprócz funkcji typowych dla aparatu biurkowego posiada on wejście na kartę SIM, dzięki czemu można korzystać z niego, jak z typowej “komórki”. Ciekawym pomysłem jest wbudowana klawiatura “QWERTY” umożliwiająca pisanie wiadomości SMS na dużym i czytelnym wyświetlaczu LCD.

Add a comment
Więcej…
 
Rusz głową! - Startuje IV edycja Europejskiej Akademii Ubezpieczeń
piątek, 28 października 2005 13:14
{mosimage} 
Drodzy Czytelnicy. Rozpoczynamy czwarty rok korespondencyjnej Europejskiej Akademii Ubezpieczeń, prowadzonej przez „Gazetę Ubezpieczeniową” pod patronatem KNUiFE, wspólnie z Polską Izbą Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych.

Add a comment
Więcej…
 
Doładowana komórka online w Nordea Bank Polska
czwartek, 27 października 2005 18:25
Nordea Bank Polska udostępnił swoim klientom nową usługę doładowania telefonów komórkowych przez Internet. Dzięki “Płać z Nordea” można zapłacić za nie przelewem.

Add a comment
Więcej…
 
Pośrednicy kredytowi z certyfikatami
środa, 26 października 2005 20:12
Ukonstytuowała się rada programowa Polskich Standardów Jakościowych, na której czele stanął prof. UG, dr hab. Leszek Pawłowicz. Czuwać ona będzie nad merytoryczną wartością i wysoką jakością prowadzonych szkoleń, których efektem będzie objęcie systemem certyfikacji trenerów programu szkoleniowego i pośredników kredytowych w Polsce.

Add a comment
Więcej…
 
Wysoki lot białego Kruka
środa, 26 października 2005 16:08
{mosimage}
Pod patronatem medialnym „Gazety Ubezpieczeniowej” w warszawskim hotelu Radisson SAS odbyła się konferencja poświęcona zarządzaniu wierzytelnościami towarzystw ubezpieczeniowych. Jej organizatorem była firma windykacyjna KRUK SA, a uczestnikami przedstawiciele ubezpieczeniowców zajmujący się w swoich firmach tymi skomplikowanymi zagadnieniami.


Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 3471 3472 3473 3474 3475 3476 3477 3478 3479 3480 następna > ostatnia >>

Strona 3475 z 3521

PSA: Marcin Krzykowski nowym prezesem

25 kwietnia odbyło się pierwsze spotkanie nowego zarządu Polskiego Stowarzyszenia Aktuariuszy. W jego trakcie wyłoniono osoby piastujące funkcje...


czytaj dalej

Aegon PTE: Samer Masri zatwierdzony jako członek zarządu

23 kwietnia Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie udzieliła zezwolenia na powołanie Samera Masriego na stanowisko członka zarządu Aegon...


czytaj dalej

Generali: Kwartał wzrostów

Pierwsze trzy miesiące obecnego roku były udane dla Generali. Grupa zanotowała wysokie wzrosty zysków i przypisu składki.

Przypis składki brutto...


czytaj dalej

G7: Symulacja cyberataku na sektor finansowy

W czerwcu najbardziej rozwinięte kraje Zachodu po raz pierwszy wspólnie będą uczestniczyć w symulacji cyberataku na sektor finansowy na skalę...


czytaj dalej

Prawo: Nadzór i PIU za fakultatywnymi karami nadzorczymi

Polska Izba Ubezpieczeń (PIU) oraz Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) popierają nowelizację ustaw z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach...


czytaj dalej

Payback: MetLife nowym partnerem programu

Do grona partnerów Payback dołączyło MetLife. Uczestnicy programu będą mogli otrzymać do 8 tys. punktów, korzystając z wybranych ofert...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook