feed-image -

Aktualności
mfind.pl: Jedna stłuczka i cena OC wzrasta o połowę
czwartek, 25 maja 2017 08:40

Jedna stłuczka wystarczy, by cena obowiązkowego ubezpieczenia OC wzrosła prawie o 50% – wynika z analizy porównywarki mfind.pl.

Add a comment

Więcej…
 
Prawo: Jakie regulacje dla odszkodowawców?
czwartek, 25 maja 2017 08:37

Od marca specjalny podzespół powołany w ramach Rady Rozwoju Rynku Finansowego przy Ministerstwie Finansów pracuje nad projektem uregulowania rynku odszkodowawczego – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Add a comment

Więcej…
 
AXA chce wejść do grona potentatów
czwartek, 25 maja 2017 08:37

W wywiadzie dla „Rzeczpospolitej” Clement Michaud, p.o. prezesa AXA Polska, zadeklarował, że jego firma chce na stałe zadomowić się w pierwszej piątce największych ubezpieczycieli w naszym kraju.

Add a comment

Więcej…
 
XX Kongres Brokerów: Ćwierć wieku SPBUiR
środa, 24 maja 2017 09:06

„25 lat razem w służbie klienta” – pod takim hasłem rozpoczyna się dziś jubileuszowy, dwudziesty już Kongres Brokerów.

Punktem kulminacyjnym pierwszego dnia spotkania w Mikołajkach będzie wręczenie nagród 25-lecia Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych. Oprócz tego wręczone zostaną nagrody Fair Play za 2016 rok oraz nagrody Super Fair Play. O ile najważniejsze akcenty pierwszego dnia będą związane z jubileuszem ćwierćwiecza funkcjonowania SPBUiR, to drugi dzień kongresowy będzie poświęcony kwestiom związanym z przyszłością polskich ubezpieczeń. Najważniejszym akcentem będzie debata brokerska „Jutro inaczej”, którą poprowadzi dr Katarzyna Malinowska.

Add a comment

Więcej…
 
MediSky International umożliwi leczenie w całej Europie
środa, 24 maja 2017 09:05

23 maja w ambasadzie Wielkiej Brytanii w Warszawie odbyła się uroczysta inauguracja polskiej działalności MediSky International, firmy z sektora międzynarodowych prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych. Jej partnerem jest LAMP Group – firma ubezpieczeniowa z siedzibą w Wielkiej Brytanii.

Add a comment
Więcej…
 
Deloitte: Nowy MSSF 17 oznacza rewolucję w ubezpieczeniach
środa, 24 maja 2017 09:02

Rada Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (IASB) ogłosiła nowy standard MSSF 17, wprowadzający nowe podejście w rozpoznawaniu przychodów oraz zysku/strat w okresie świadczenia usług ubezpieczeniowych. Zdaniem ekspertów firmy doradczej Deloitte MSSF 17 daje szansę na zagwarantowanie przejrzystości oraz porównywalności sprawozdań finansowych ubezpieczycieli, co może zmienić m.in. sposób postrzegania działalności ubezpieczeniowej.

Add a comment

Więcej…
 
IR Days: Specjalne warunki uczestnictwa dla czytelników „GU”
środa, 24 maja 2017 09:01

8 czerwca w Krakowie odbędzie się druga odsłona konferencji Insurance & Reinsurance Days (IR Days). Czytelnicy „Gazety Ubezpieczeniowej” (patrona medialnego imprezy) zainteresowani wzięciem udziału w wydarzeniu mogą liczyć na specjalne warunki uczestnictwa.

Add a comment

Więcej…
 
VIB: Przejęcie Polison zapewni rozwój sprzedaży internetowej
środa, 24 maja 2017 09:00

Grupa VIB nabyła system informatyczny Polison – wielozadaniową platformę służącą do internetowej sprzedaży ubezpieczeń. Dystrybucja polis za pośrednictwem sieci ma stać się w najbliższych latach jedną z wiodących usług świadczonych przez grupę, koncentrującą się dotychczas na dużych ryzykach korporacyjnych.

Add a comment

Więcej…
 
„Ochrona Rodziny” w Raiffeisen Polbank
środa, 24 maja 2017 08:59

Raiffeisen Polbank oraz Nationale-Nederlanden nawiązały współpracę w zakresie dystrybucji ubezpieczeń stand-alone (niepowiązanych z produktem bankowym). Od kwietnia we wszystkich oddziałach banku dostępne jest ubezpieczenie „Ochrona Rodziny”, które pozwala zabezpieczyć finansową przyszłość ubezpieczonego i jego najbliższych.

Add a comment

Więcej…
 
Polisa-Życie: „Senior” pomoże nawet w razie pogrzebu
środa, 24 maja 2017 08:58

Polisa-Życie poszerzyła portfel produktów o ubezpieczenie na życie „Senior”. Polisa oferuje m.in. ubezpieczenie pobytu w szpitalu oraz ochronę na wypadek wystąpienia trwałego uszczerbku na zdrowiu. Produkt jest dostępny nawet dla osób 72-letnich, a ochrona ubezpieczeniowa może trwać aż do 75. roku życia. Interesującą cechą oferty jest „funeral assistance”.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 2983

PZU SA: Andrzej Jaworski zrezygnował z członkostwa w zarządzie

29 maja PZU SA poinformował, że członek jego zarządu Andrzej Jaworski złożył rezygnację z pełnionej funkcji i w tym samym dniu jego mandat wygasł.

...


czytaj dalej

Aegon TUnŻ: Robert Pusz nowym członkiem zarządu

18 maja Aegon Polska poinformował o powołaniu Roberta Pusza na stanowisko członka zarządu Aegon Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie. Z ramienia...


czytaj dalej

Bermudy: Sirius przejęła IMG

Firma Sirius International Insurance Group, globalna spółka reasekuracyjna specjalizująca się w ubezpieczeniach wypadkowych i zdrowotnych,...


czytaj dalej

Lloyd’s: Konsorcjum dla ubezpieczeń ryzyka politycznego w Azji

Trzech czołowych ubezpieczycieli z rynku Lloyd’s połączyło siły, aby utworzyć konsorcjum do obsługi ryzyka politycznego w Azji, oferujące...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Polscy millenialsi są dość tradycyjni

Z majowego badania „Insurtech oczami millenialsów”, przeprowadzonego na zlecenie TU Europa przez IMAS International, wynika, że takie narzędzia,...


czytaj dalej

Atradius: Szósta edycja Customer Panelu

25 maja w Warszawie odbyła się szósta edycja Customer Panel – wydarzenia organizowanego przez Atradius dla polskich klientów. Podczas imprezy w...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy