feed-image -

Aktualności
Aviva: Małgorzata Cegiełkowska numerem jeden w Polsce i na świecie
wtorek, 19 września 2017 08:52

Małgorzata Cegiełkowska, doradca ubezpieczeniowy Avivy, dyrektor Placówki Partnerskiej ubezpieczyciela przy ul. Bema w Warszawie, została wyróżniona podczas Global Winners Club w Londynie. Ekspertka odebrała nagrodę dla najlepszej agentki Avivy w Polsce oraz na świecie.

Add a comment

Więcej…
 
MSWiA: Pomoc z UE dopiero po przekroczeniu 1,57 mld zł strat po nawałnicach
wtorek, 19 września 2017 08:51

Złożenie wniosku o wsparcie z Funduszu Solidarności jest możliwe dopiero po pełnym oszacowaniu strat w rolnictwie i w lasach oraz po przekroczeniu określonego przez prawo unijne progu poniesionych szkód – przypomniało Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA).

Add a comment

Więcej…
 
Gothaer TU: Polisa dla wynajmującego mieszkanie i dla najemcy
wtorek, 19 września 2017 08:50

W związku ze zbliżającym się nowym rokiem akademickim Gothaer TU radzi studentom wynajmującym mieszkanie oraz jego właścicielom, aby pomyśleli o odpowiednim ubezpieczeniu.

Add a comment

Więcej…
 
InterRisk: Telemedycyna w NNW szkolnym
wtorek, 19 września 2017 08:49

InterRisk przypomina, że opcja telemedycyny dostępna w ramach jego NNW EDU Plus pozwala skrócić czas oczekiwania na konsultację nawet do kilkunastu minut, co jest szczególnie istotne dla rodziców i opiekunów dzieci pilnie potrzebujących porady pediatry lub internisty.

Add a comment

Więcej…
 
KPF: Koniec głosowania na instytucje przyjazne pośrednikom
wtorek, 19 września 2017 08:48

Zakończyło się głosowanie pośredników finansowych, zrzeszonych w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, mające na celu wyłonienie instytucji finansowych, charakteryzujących się najwyższymi standardami współpracy z pośrednikami. 3 października, podczas III Kongresu Pośrednictwa Finansowego najlepszym zostaną wręczone Laury Pośredników.

Add a comment

Więcej…
 
Atradius: Motoryzacja – nadciągają problemy dla mniejszych graczy
wtorek, 19 września 2017 08:47

Krótkoterminowe perspektywy dla branży motoryzacyjnej pozostają dobre. Jednakże w ciągu najbliższych pięciu lat eksperci firmy oczekują wzrostu ryzyka kredytowego dla wielu mniejszych podmiotów dostarczających komponenty i świadczących usługi na rzecz tego rynku – wynika z najnowszego raportu z cyklu Market Monitor firmy Atradius.

Add a comment

Więcej…
 
Aon: Zarządzanie inwestycjami w nieruchomości
wtorek, 19 września 2017 08:46

Broker ubezpieczeniowy Aon zapowiedział, że nabędzie firmę zarządzania inwestycjami w nieruchomości Townsend Group za 475 mln dol. od Colony NorthStar Inc. w celu poszerzenia swojego portfela zarządzania inwestycjami na rynku nieruchomości.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Nowy obszar problemów z ochroną sprzętu elektronicznego
wtorek, 19 września 2017 08:31

Krajowi ubezpieczyciele wzięli sobie do serca interwencję Rzecznika Finansowego dotyczącą ubezpieczeń sprzętu elektronicznego. Natomiast zagraniczni tego nie zrobili – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Brak znajomości OWU może pozbawić odszkodowania
wtorek, 19 września 2017 08:31

Niuanse mogą zdecydować o tym, że ubezpieczony nie otrzyma odszkodowania za mienie zniszczone podczas nawałnicy – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Legislacyjna gorączka
poniedziałek, 18 września 2017 08:39

Już od dawna było przesądzone, że za sprawą prac nad nowymi regulacjami odnoszącymi się bezpośrednio lub pośrednio do sektora ubezpieczeniowego, jesień będzie niezwykle gorącym okresem dla branży. W minionym tygodniu mieliśmy przedsmak tego, co czeka nas w najbliższej przyszłości.

W ostatnich dniach oczy całej branży zwrócone były na Sejm, gdzie rozpoczął się kolejny etap procesu legislacyjnego dwóch aktów prawnych o doniosłym znaczeniu dla całego sektora: projektu ustawy o dystrybucji ubezpieczeń, a także projektu nowelizacji ustawy o nadzorze nad rynkiem finansowym oraz ustawy o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej. Zgodnie z przewidywaniami, po pierwszym czytaniu obie propozycje nowych przepisów zostały skierowane do dalszych prac w Komisji Finansów Publicznych.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 3072

Aviva: Andrzej Oślizło odchodzi

Z dniem 13 października Andrzej Oślizło, od 2015 roku wiceprezes Avivy ds. rozwoju biznesu, opuści grupę. Jego obowiązki przejmą pozostali...


czytaj dalej

VIG Polska: Prof. Marek Belka w radach nadzorczych Compensy i InterRisk

5 września profesor Marek Belka, były prezes Rady Ministrów oraz Narodowego Banku Polskiego, dołączył do rad nadzorczych spółek ubezpieczeniowych...


czytaj dalej

JLT Re: Insurtech a tradycyjni reasekuratorzy

Start-upy z sektora insurtech wchodzą na rynek ubezpieczeń i reasekuracji, ale niekoniecznie jest to zjawisko groźne – taki wniosek płynie z...


czytaj dalej

Euler Hermes i Allianz: Niemiecka gospodarka wrzuca wyższy bieg

W pierwszym półroczu tego roku niemiecka gospodarka zdecydowanie przyspieszyła. W ujęciu rocznym wzrost PKB Niemiec wyniósł 2,7%, co stanowi wynik...


czytaj dalej

UOKiK ostrzega konsumentów przed Goldberg & Sons

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał ostrzeżenie konsumenckie, w którym przestrzegł przed działalnością firmy pośrednictwa...


czytaj dalej

Nationale-Nederlanden: Nowa kampania „Oczami matki”

22 września startuje nowa kampania marketingowa Nationale-Nederlanden „Oczami matki”. W ramach akcji prezentowana będzie oferta dla rodziców...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy