feed-image -

Aktualności
PBUK: Przymusowa likwidacja francuskiego MTA
piątek, 24 marca 2017 09:59

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (PBUK) poinformowało, że francuski nadzór finansowy Autorité de Contrôle Prudentiel et de Résolution (ACPR) cofnął licencję na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej tamtejszemu TUW-owi, firmie La Mutuelle des Transports Assurances (MTA). ACPR zdecydował także o jej przymusowej likwidacji.

Add a comment

Więcej…
 
PZU deklaruje skuteczną realizację strategii
piątek, 24 marca 2017 09:59

23 marca PZU SA oficjalnie zakomunikował, że Grupa Kapitałowa PZU zapewni skuteczną realizację strategii do 2020 r., której kluczowymi elementami są projekty w obszarze kosztowym, innowacje oraz wzrost. Priorytetem mają być również transakcje i projekty na rynku bankowym. Zakład zadeklarował, że poprawie ulegnie kształt współpracy w ramach i pomiędzy organami zakładu, co ma zwiększyć efektywność jego działań. Spółka potwierdziła także realizację przedstawionej akcjonariuszom polityki dywidendowej.

Add a comment

Więcej…
 
InterRisk: Kolejne Interium już we wtorek
piątek, 24 marca 2017 09:57

Już 28 marca, o godz. 9.00 odbędzie się kolejne webinarium z cyklu Interium. Wydarzenie pod hasłem „Czego potrzebuje kobieta z pazurem?” będzie poświęcone ubezpieczeniom zdrowotnym InterRisk.

Add a comment

Więcej…
 
Gimnazjaliści uczestniczyli w MetLife LifeChanger Cup
piątek, 24 marca 2017 09:56

22 marca 58 uczniów ze szkół gimnazjalnych z Warszawy, Będzina, Lublina, Gdańska, Prudnika i Jasienicy wzięło udział w MetLife LifeChanger Cup. To wydarzenie o charakterze edukacyjno-integracyjnym dla uczniów, nauczycieli i wolontariuszy. Spotkanie podsumowało trzecią już edycję programu MetLife LifeChanger realizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości we współpracy z MetLife.  

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia z Gwiazdą Jakości Obsługi 2017
piątek, 24 marca 2017 09:55

Ergo Hestia już czwarty rok z rzędu została wyróżniona Gwiazdą Jakości Obsługi. W połowie marca w siedzibie Business Centre Club w Warszawie odbyła się gala konkursowa, podczas której okolicznościową statuetkę w imieniu Ergo Hestii odebrała Patrycja Olszewska, dyrektor Przedstawicielstwa Detalicznego Ergo Hestii w Warszawie.

Add a comment

Więcej…
 
WDB: Rekordowe wyniki w 2016 roku
piątek, 24 marca 2017 09:54

Notowany na NewConnect broker ubezpieczeniowy WDB osiągnął w ubiegłym roku rekordowo wysokie wyniki finansowe.

Add a comment

Więcej…
 
Sejm przyjął nowelę ustawy o ubezpieczeniach rolnych
piątek, 24 marca 2017 09:53

23 marca Sejm uchwalił przyjętą dwa dni wcześniej przez rząd nowelizację ustawy o ubezpieczeniach upraw rolnych i zwierząt gospodarskich.

Add a comment

Więcej…
 
Euler Hermes: 43% wzrost liczby niewypłacalności polskich firm
piątek, 24 marca 2017 09:52

W lutym opublikowano informacje o niewypłacalności 77 polskich firm. Rok wcześniej odnotowano 54 takie publikacje, co oznacza wzrost o 43% r/r. – poinformował Euler Hermes.

Add a comment

Więcej…
 
Gothaer TU: Ubezpieczenie dla początkującego przedsiębiorcy
piątek, 24 marca 2017 09:50

Dzięki wprowadzonym uproszczeniom i zmianom przepisów (np. zniesienie wymogu zgłoszenia działalności gospodarczej Państwowej Inspekcji Pracy), coraz łatwiej jest założyć własną firmę. Gothaer TU radzi, aby świeżo ubezpieczeni przedsiębiorcy zadbali o odpowiednie ubezpieczenie swojego biznesu i pracowników.

Add a comment

Więcej…
 
PwC: Polskie firmy nieprzygotowane na cyberzagrożenia
piątek, 24 marca 2017 09:49

W 96% średnich i dużych przedsiębiorstw działających w Polsce w ostatnich 12 miesiącach doszło do ponad 50 cyberataków. Mniej niż jedna dziesiąta przedsiębiorstw posiada ubezpieczenie na wypadek cyberataku – wynika z raportu firmy doradczej PwC „Ochrona biznesu w cyfrowej transformacji”, przygotowanego na podstawie 4. edycji dorocznego badania „Stan bezpieczeństwa informacji w Polsce”.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 2935

Votum: Bartłomiej Krupa zastąpi Dariusza Czyża na stanowisku prezesaDariusz Czyż
Bartłomiej Krupa

28 marca prezesa zarządu Votum Dariusz Czyż złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Jego następca zostanie wiceprezes...


czytaj dalej

PZU: Maciej Rapkiewicz członkiem zarządu odpowiedzialnym za ryzyko

28 marca Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Macieja Rapkiewicza na stanowisko członka zarządu PZU SA i PZU...


czytaj dalej

Lloyd’s otworzy firmę ubezpieczeniową w Brukseli

Lloyd’s – specjalistyczny rynek ubezpieczeniowo-reasekuracyjny zapowiedział utworzenie nowego towarzystwa ubezpieczeń z siedzibą w Brukseli. CEO...


czytaj dalej

S&P: Wiarygodność finansowa europejskich ubezpieczycieli

Dla europejskich ubezpieczycieli 2017 r. może być przełomowy. Sposób ich reagowania na ultra-niskie stopy procentowe, trudne warunki ekonomiczne w...


czytaj dalej

S&P: PZU nadal z oceną „A-”

Agencja Standard&Poor’s podtrzymała rating kredytowy PZU na poziomie „A-”, najwyższym możliwym do osiągnięcia dla polskiej spółki. Perspektywa...


czytaj dalej

PIU: Warsztaty poświęcone ubezpieczeniom ochrony prawnej

Polska Izba Ubezpieczeń (PIU) organizuje bezpłatne warsztaty z ubezpieczeń ochrony prawnej w Toruniu i Gdańsku.

Warsztaty w Gdańsku odbędą się w...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy