feed-image -

Reklama

Aktualności
Swiss Re: Telematyka dla bezpieczeństwa na drogach
wtorek, 12 listopada 2019 09:36

Swiss Re i Pioneer Corp., firma z Tokio specjalizująca się w elektronice samochodowej, opracowały wspólnie rozwiązanie telematyczne zapewniające ubezpieczycielom bardziej spersonalizowaną ocenę ryzyka, a co za tym idzie wspierające bezpieczniejszy styl jazdy.

Add a comment

Więcej…
 
Beazley: Ataki dla okupu na systemy IT
wtorek, 12 listopada 2019 09:34

Ataków z użyciem oprogramowania szantażującego w III kwartale tego roku było o 37% więcej w stosunku do II kwartału. Cyberprzestępcy biorą za cel dostawców IT i ich klientów – wynika z danych ubezpieczyciela Beazley.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: UOKiK sprawdza kancelarie odszkodowawcze
wtorek, 12 listopada 2019 09:34

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wziął pod lupę umowy kancelarii odszkodowawczych. Przedmiotem szczególnej analizy instytucji są opłaty, jakie kancelarie naliczają klientom – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Wysoka oglądalność cyklu „Mamy mają moc”
wtorek, 12 listopada 2019 09:33

W rozmowie z Wirtualnemedia.pl Joanna Talaśka, dyrektor komunikacji marketingowej Link4, zdradza, że cykl wideo „Mamy mają moc” Link4 notuje średnią oglądalność kilkuset tysięcy wyświetleń w sekcji wideo Wirtualnej Polski. Jest też przekonana, że oglądalność jeszcze wzrośnie po tym, jak program zaczął być emitowany w social mediach.

Add a comment

Więcej…
 
Sąd Najwyższy o dacie naliczania odsetek
wtorek, 12 listopada 2019 09:33

Z najnowszej uchwały Sądu Najwyższego wynika, że zasądzenie odszkodowania na podstawie cen z dnia orzekania nie wyłącza przyznania wcześniejszych odsetek – nawet od dnia wezwania do zapłaty – informuje „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
Posiadacze polskich Zielonych Kart wypadkowymi liderami na Ukrainie
piątek, 08 listopada 2019 09:37

W pierwszej połowie 2019 r. zagraniczne biura Zielonej Karty zapłaciły 783 tys. euro z tytułu 900 roszczeń za szkody na Ukrainie spowodowane przez kierowców posiadających zagraniczne ZK. Najwięcej zdarzeń o charakterze szkodowym spowodowali prowadzący auta z certyfikatami wystawionymi w Polsce. Odwrotna sytuacja miała miejsce w naszym kraju.

Jak podał Forinsurer, powołując się na dane MTSBU (ukraińskie biuro narodowe), najwięcej wypadków (297 zdarzeń, 33% wszystkich) spowodowali właściciele samochodów z Zielonymi Kartami wystawionymi w Polsce. Łączna wartość roszczeń z tego tytułu wyniosła za 176 tys. euro. Kolejne miejsca zajęli posiadacze aut z Litwy (207, 23%) – 97,5 tys. euro, Czech (55 szt., 6%) – 115 tys. euro, Białorusi (48 szt., 5,3%) – 64 tys. euro i Słowacji (44 szt., 4,9%) – 40 tys. euro.

Add a comment

Więcej…
 
Signal Iduna: Krzysztof Konstanciuk szefem Biura Sprzedaży Korporacyjnej
piątek, 08 listopada 2019 09:36

4 listopada Krzysztof Konstanciuk objął stanowisko Managera Sprzedaży Korporacyjnej Signal Iduna Polska. W ramach swoich obowiązków będzie odpowiadać za obszar sprzedaży życiowej oraz majątkowej, w tym zdrowotnej. W jego kompetencjach będzie również budowanie relacji z brokerami oraz kluczowymi klientami, a także współtworzenie nowych produktów oraz procesów.

Add a comment

Więcej…
 
PIDiPO: Kolejny rok ochrony ubezpieczeniowej dla członków Izby
piątek, 08 listopada 2019 09:36

Na mocy umowy generalnej Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych (PIDiPO) z Compensa TU z dniem 1 listopada rozpoczął się kolejny, dziesiąty rok ochrony OC zawodowej doradców odszkodowawczych.

Add a comment

Więcej…
 
PIU: Warsztaty z ubezpieczeń ochrony prawnej
piątek, 08 listopada 2019 09:35

19 listopada na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie odbędą się warsztaty z ubezpieczeń ochrony prawnej, organizowane przez Polską Izbę Ubezpieczeń (PIU).

Add a comment

Więcej…
 
Ubea.pl: Zmiany składek na UFG bez wpływu na ceny OC
piątek, 08 listopada 2019 09:35

Opublikowany niedawno nowy projekt rozporządzenia w sprawie wysokości składki wnoszonej przez ubezpieczycieli na rzecz Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego oraz terminów jej uiszczania* przewiduje obniżenie składki na utrzymanie i rozwój antyfraudowej bazy danych UFG oraz zniesienie składki początkowej wnoszonej po rozpoczęciu korzystania z tego narzędzia. Z wyliczeń Ubea.pl wynika, że zmiany tych obciążeń będą miały marginalny wpływ na stawki w polisach OC.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 3642

Digital Care: Piotr Kuszewski nowym członkiem zarządu

Z dniem 2 października do zarządu Digital Care dołączył Piotr Kuszewski. Rozszerzenie składu organu jest związane z ekspansją spółki na rynki...


czytaj dalej

Supra Brokers: Rafał Holanowski przestał pełnić funkcję prezesa

Firma brokerska Supra Brokers poinformowała, że wraz z wkroczeniem w nowy etap rozwoju, którego kierunek wyznacza ekspansja na nowe rynki i nowe...


czytaj dalej

Niemcy: Zmiany w kierownictwie spółek Allianz

Allianz Global Corporate & Specialty SE (AGCS) i Allianz Deutschland AG ogłosiły zmiany w kierownictwie, które wejdą w życie 1 grudnia 2019 r.


czytaj dalej

WTW: Employee experience przyczynia się do sukcesu finansowego firmy

Nowe badanie Willis Towers Watson (WTW), zrealizowane przy wsparciu zaawansowanych narzędzi analitycznych, pokazało silny związek...
czytaj dalej

Unum Życie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2019

Unum Życie zostało wyróżnione przez Kincentric tytułem Najlepszego Pracodawcy 2019 w Polsce (Kincentric Best Employer). To już siódme takie...
czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Będzie trudniej o ochronę należności

Pogorszenie globalnej sytuacji gospodarczej i wzrost napięć w handlu międzynarodowym sygnalizowane przez członków Unii Berneńskiej może utrudnić...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook