feed-image -

Aktualności
BZ WBK-Aviva: Dni Mamy Onkologicznej
środa, 24 maja 2017 08:56

Ubezpieczenia BZ WBK-Aviva są partnerem akcji Dni Mamy Onkologicznej organizowanej przez Drużynę Szpiku. To cykl wydarzeń, który ma zwrócić uwagę na mamy czuwające przy łóżku przewlekle, a czasem śmiertelnie chorych dzieci.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia: Regaty windsurfingowe w ramach Mistrzostw Europy
środa, 24 maja 2017 08:55

Już w czerwcu Sopot po raz kolejny będzie gospodarzem regat zaliczanych do cyklu Mistrzostw Europy. Ergo Hestia Formula Windsurfing European Championships przyciągnie nad Bałtyk zawodników formuły Windsurfing. Wśród nich znajdzie się m.in. wychowanek SKŻ Ergo Hestia Sopot Paweł Tarnowski, mistrz Europy w klasie RS:X.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva: Jak optymalnie ubezpieczyć dom
środa, 24 maja 2017 08:54

Ekspertka Avivy podpowiada właścicielom domów, na co zwrócić uwagę podczas wyboru polisy, która odpowiednio zabezpieczy posiadaną nieruchomość.  

Add a comment

Więcej…
 
Ubea.pl: Rok 2016 pod znakiem stłuczek
środa, 24 maja 2017 08:53

Miniony rok cechował się znacznie większą liczbą stłuczek niż poprzednie lata. Zdaniem ekspertów porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl ta negatywna zmiana miała wpływ na poziom na składki ubezpieczeń OC.

Add a comment

Więcej…
 
EuCO: 4,5 mln zysku w pierwszym kwartale
środa, 24 maja 2017 08:52

Europejskie Centrum Odszkodowań (EuCO) opublikowało sprawozdanie finansowe za pierwszy kwartał obecnego roku.

Add a comment

Więcej…
 
IGTE: Polacy zmieniają swoje nastawienie do oszczędzania
środa, 24 maja 2017 08:47

Jeszcze trzy lata temu dziewięciu na dziesięciu przyszłych emerytów nie gromadziło oszczędności na starość. Obecnie 40% gospodarstw domowych gromadzi pieniądze na cele emerytalne, a ponad jedna piąta wszystkich polskich oszczędności zostało zgromadzonych na ten cel. Jednocześnie więcej niż dwie trzecie naszych rodaków skłonnych byłoby przystąpić do programów oszczędzania na emeryturę z dopłatami państwa lub pracodawców.

Add a comment

Więcej…
 
MetLife: Tydzień Aktywności Społecznej
środa, 24 maja 2017 08:47

MetLife we współpracy z organizacją Olimpiady Specjalne i fundacją Habitat for Humanity po raz kolejny organizuje Tydzień Aktywności Społecznej w regionie EMEA (EMEA Community Week).

Add a comment

Więcej…
 
Szwajcaria: Ubezpieczyciele wyprzedzają banki
wtorek, 23 maja 2017 08:57

W szwajcarskiej branży finansowe dokonuje się zmiana na prowadzeniu. Mniej efektowni ubezpieczyciele, przez długi czas pozostający w cieniu olśniewających prywatnych banków przy eleganckim Paradeplatz w Zurychu i nad Jeziorem Genewskim, zmierzają do prześcignięcia banków pod względem wkładu w szwajcarską gospodarkę, po raz pierwszy od 1993 r.

Sektor ubezpieczeniowy pod względem udziału w gospodarce Szwajcarii wartej 650 mld franków (649 mld dol.) wyprzedzi sektor usług finansowych (bankowy) w 2018 r. – wylicza agencja Reuters na podstawie przeciętnego tempa wzrostu z ostatnich 10 lat. Jest to efekt słabnącej potęgi banków w następstwie kryzysu finansowego, jak również skutek globalnych działań wymierzonych przeciwko unikaniu podatków, które umniejszyły znaczenie szwajcarskich banków z ich prawem ochrony tajemnicy bankowej.

Add a comment

Więcej…
 
Wielka Brytania: Zamach terrorystyczny w Manchesterze
wtorek, 23 maja 2017 08:56

Co najmniej 19 osób zginęło, a 59 zostało hospitalizowanych po zamachu terrorystycznym, do którego doszło w poniedziałek wieczorem przed halą widowiskową w Manchesterze, w północno-zachodniej Anglii.

Add a comment

Więcej…
 
Nationale-Nederlanden: Nowa oferta specjalna dla rodziców
wtorek, 23 maja 2017 08:53

22 maja wystartowała specjalna oferta „Strażnik Przyszłości” przygotowana przez Nationale-Nederlanden.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 2983

PZU SA: Andrzej Jaworski zrezygnował z członkostwa w zarządzie

29 maja PZU SA poinformował, że członek jego zarządu Andrzej Jaworski złożył rezygnację z pełnionej funkcji i w tym samym dniu jego mandat wygasł.

...


czytaj dalej

Aegon TUnŻ: Robert Pusz nowym członkiem zarządu

18 maja Aegon Polska poinformował o powołaniu Roberta Pusza na stanowisko członka zarządu Aegon Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie. Z ramienia...


czytaj dalej

Bermudy: Sirius przejęła IMG

Firma Sirius International Insurance Group, globalna spółka reasekuracyjna specjalizująca się w ubezpieczeniach wypadkowych i zdrowotnych,...


czytaj dalej

Lloyd’s: Konsorcjum dla ubezpieczeń ryzyka politycznego w Azji

Trzech czołowych ubezpieczycieli z rynku Lloyd’s połączyło siły, aby utworzyć konsorcjum do obsługi ryzyka politycznego w Azji, oferujące...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Polscy millenialsi są dość tradycyjni

Z majowego badania „Insurtech oczami millenialsów”, przeprowadzonego na zlecenie TU Europa przez IMAS International, wynika, że takie narzędzia,...


czytaj dalej

Atradius: Szósta edycja Customer Panelu

25 maja w Warszawie odbyła się szósta edycja Customer Panel – wydarzenia organizowanego przez Atradius dla polskich klientów. Podczas imprezy w...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy