feed-image -

Aktualności
Ugoda GDDKiA i Covec z gwarancjami bankowymi w tle
poniedziałek, 17 lipca 2017 08:58

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała 7 lipca w komunikacie o ugodzie zawartej z chińskim konsorcjum COVEC. Według komunikatu zawarta ugoda rozlicza wzajemne roszczenia związane z realizacją autostrady A2 i kończy trwające pomiędzy stronami postępowania sądowe. To bardzo dobry znak. Polska potrzebuje kapitałów z Państwa Środka, a firmy stamtąd dużych przetargów i kontraktów na terenie Unii – pisze Leszek Kunda.

Add a comment

Więcej…
 
Agnieszka Wachnicka doradcą ESMA
poniedziałek, 17 lipca 2017 08:53

Agnieszka Wachnicka, dyrektor Wydziału Klienta Rynku Bankowo-Kapitałowego w biurze Rzecznika Finansowego została członkiem grupy roboczej przy Europejskim Urzędzie Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA). Doświadczenie i wiedza zdobyte w ramach prac takiego zespołu przyczynią się do lepszej ochrony polskich klientów.

Add a comment

Więcej…
 
Pramerica Życie: Młodzi Polacy niepewni swojej przyszłości finansowej
poniedziałek, 17 lipca 2017 08:52

Polacy w wieku 25-34 lata za cel finansowy stawiają sobie przeważnie założenie lub rozwinięcie firmy oraz zabezpieczenie bieżących potrzeb. Z kolei młode pokolenie Amerykanów aktywnie dąży do zapewnienia odpowiedniego poziomu życia na emeryturze – taki wniosek płynie z badania „Pramerica Insight: Polacy i Amerykanie o finansach osobistych”.

Add a comment

Więcej…
 
Consultia: Wyniki po II kwartale
poniedziałek, 17 lipca 2017 08:48

Przez sześć miesięcy tego roku Consultia zebrała 87,9 mln zł. Dynamika przypisu wobec rezultatu z analogicznego okresu 2016 r. uplasowała się na poziomie 160,2%. Przychody multiagencji przekroczyły 13,7 mln zł (+44,1% r/r).

Add a comment

Więcej…
 
Ponad 100 istotnych poglądów UOKiK
poniedziałek, 17 lipca 2017 08:47

Ubiegłoroczna nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów dała prezesowi UOKiK nowe narzędzia ochrony słabszych uczestników rynku. Jednym z nich jest możliwość przedstawiania sądom poglądów istotnych dla toczących się spraw, w których uczestniczą konsumenci. Urząd przedstawił już ponad sto poglądów.

Add a comment

Więcej…
 
Compensa: Fanpage na Facebooku
poniedziałek, 17 lipca 2017 08:46

7 lipca Compensa dołączyła do największego medium społecznościowego. W ciągu kilku dni stronę polubiło blisko 500 osób.

Add a comment

Więcej…
 
Mondial Assistance: Jak przygotować auto na wakacyjny wyjazd
poniedziałek, 17 lipca 2017 08:45

Statystyki Mondial Assistance pokazują, że najczęstszą przyczyną zgłoszeń o pomoc do Centrum Operacyjnego są awarie. W lipcu i sierpniu 2016 roku na terenie Polski było to 69% zgłoszeń, a za granicą 83%. Dlatego istotną kwestią jest odpowiednie przygotowanie auta do długiej podróży.

Add a comment

Więcej…
 
Compensa TU: Co warto wiedzieć, gdy ma się wypadek za granicą
poniedziałek, 17 lipca 2017 08:43

Polacy z roku na rok częściej biorą udział w stłuczkach i wypadkach poza krajem. Dlatego eksperci Compensa TU podpowiadają wyjeżdżającym za granicę, co robić w sytuacji, gdy to oni będą sprawcami kolizji bądź poszkodowanymi.

Add a comment

Więcej…
 
Gothaer TU: Bezpieczna podróż ze zwierzakiem
poniedziałek, 17 lipca 2017 08:42

W okresie urlopowym wielu turystów decyduje się na wyjazd ze swoim zwierzakiem. Eksperci Gothaer TU podpowiadają, jak przygotować się do takiej podróży i dlaczego warto zadbać o ubezpieczenie.

Add a comment

Więcej…
 
Saltus Ubezpieczenia: Z jakich konsultacji i badań korzystają pacjenci?
poniedziałek, 17 lipca 2017 08:41

Wizyty u internisty stanowią jedynie niecałe 30% konsultacji lekarskich wykonywanych w ciągu roku. Pacjenci najczęściej korzystają z pomocy: ginekologa, pediatry i ortopedy. Badania diagnostyczne stanowią ponad połowę realizowanych świadczeń, a najczęściej wykonywanymi są diagnostyka tarczycy oraz analiza moczu i pełna morfologia krwi – wynika z analizy przeprowadzonej przez Saltus Ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 3025

Ergo Hestia: Grzegorz Szatkowski członkiem zarządu ds. ryzyka

18 lipca Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Grzegorza Szatkowskiego na stanowisko członka zarządu STUnŻ Hestia i...


czytaj dalej

Piotr Antkiewicz nowym prezesem KUKE

17 lipca Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy powołało Piotra Antkiewicza na stanowisko prezesa zarządu Korporacji Ubezpieczeń Kredytów...


czytaj dalej

Novis Poisťovňa: Akceptacja płatności walutą cyfrową

Payment21.com, procesor płatniczy walut cyfrowych zgodny ze standardem AML, ogłosił partnerstwo z Novis Poisťovňa, umożliwiające ubezpieczycielowi...


czytaj dalej

Francja: Telekomy wchodzą w bankowość online i ubezpieczenia

Francuski miliarder Patrick Drahi planuje uruchomienie wiosną 2019 r. banku online w krajach strefy euro, w których działa jego grupa...


czytaj dalej

Ergo Hestia: Setny Punkt Standard. Będą kolejne

Ergo Hestia wspólnie z najlepszymi agentami ubezpieczeniowymi otworzyła już sto wystandaryzowanych punktów sprzedaży i obsługi klientów. Setny...


czytaj dalej

beinsured: „BACK TO THE FUTURE” II - Ubezpieczenia przyszłości

21 września w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbędzie się konferencja „BACK TO THE FUTURE” II – Ubezpieczenia przyszłości. Patronem medialnym...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy