feed-image -

Aktualności
Lloyd’s: Carnegie-Brown następcą Nelsona
środa, 22 lutego 2017 09:36

Były dyrektor generalny Marsh Europe i prezes bez funkcji wykonawczej brytyjskiego oddziału Aon Bruce Carnegie-Brown zostanie wkrótce mianowany prezesem Lloyd’s. Będzie następcą Johna Nelsona, który już w 2015 r. zapowiedział, że przejdzie na emeryturę w wieku 70 lat, w 2017 roku.

Add a comment

Więcej…
 
Zakłady przykręciły kurek z pieniędzmi na reklamę
środa, 22 lutego 2017 09:35

W ubiegłym roku wartość wydatków reklamowych ubezpieczycieli była o połowę niższa od nakładów na reklamę w 2015 r. Największe ograniczenia odnotowano w przypadku AXA Direct i Nationale-Nederlanden. Z kolei firmą, która wydała najwięcej, był PZU.

Add a comment

Więcej…
 
Za miesiąc Link4 zaoferuje polisy bazujące na telemetrii
środa, 22 lutego 2017 09:32

Pod koniec marca Link4 zaoferuje kierowcom ubezpieczenie komunikacyjne bazujące na telemetrii – informuje Wirtualna Polska.

Add a comment

Więcej…
 
Klienci chcą się chronić przed skutkami aktów terroru
środa, 22 lutego 2017 09:32

Coraz więcej klientów – zarówno korporacyjnych, jak i indywidualnych – chce nabyć ubezpieczenie od skutków terroru – zauważa Obserwator Finansowy.

Add a comment

Więcej…
 
Niemcy: Allianz planuje odkup akcji
wtorek, 21 lutego 2017 09:47

Allianz, największy europejski ubezpieczyciel, zaproponował wydanie 3 miliardów euro na wykup własnych akcji po ogłoszeniu zysku wyższego od oczekiwanego i zapowiedział korektę polityki finansowania ewentualnych przejęć.

Zysk netto Allianz za IV kwartał ubiegłego roku wzrósł o 23%, do 1,7 mld euro, przekraczając średnią szacunków ankietowanych analityków wynoszącą 1,54 mld euro – podała agencja Reuters. Całoroczny zysk netto był wyższy o 4% i osiągnął poziom 6,9 mld euro, również nieco wyższy od przewidywanego, jako że tu średnia prognoz wyniosła 6,77 mld euro.

Add a comment

Więcej…
 
AIG: Zagraniczna ekspansja wymaga zabezpieczenia
wtorek, 21 lutego 2017 09:46

Polskie firmy budują sieci sprzedaży poza granicami kraju, szukają kapitału oraz partnerów do realizacji międzynarodowej ekspansji. Działalność w wielu jurysdykcjach prawnych i obszarach kulturowych wymaga jednak odpowiedniego ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
Saltus Ubezpieczenia: Udostępnienie telekonsultacji pediatrycznych
wtorek, 21 lutego 2017 09:45

Osoby posiadające pakiet rodzinny Saltus Zdrowie mogą już skorzystać z telekonsultacji pediatrycznych. Porady udzielane są za pośrednictwem różnych źródeł kontaktu.

Add a comment

Więcej…
 
Artystyczna Podróż Hestii: Wystawa w Częstochowie
wtorek, 21 lutego 2017 09:45

Częstochowa to kolejny przystanek na wyjazdowej mapie Artystycznej Podróży Hestii. Na wystawie „Jednoznaczność zdarzeń” w Muzeum Częstochowskim zaprezentowanych zostanie dziesięć prac z kolekcji poszerzającej się wraz z nowymi edycjami konkursu APH.

Add a comment

Więcej…
 
PZU przestrzega klientów
wtorek, 21 lutego 2017 09:43

PZU SA poinformował, że w ostatnich dniach otrzymał od klientów informacje, iż kontaktują się z nimi osoby podające się za pracowników, agentów zakładu lub pracowników kancelarii/instytucji nadzorującej towarzystwa ubezpieczeniowe.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Czas cyberpolis wkrótce nadejdzie
wtorek, 21 lutego 2017 09:42

Coraz więcej ubezpieczycieli poszerza swoje oferty o cyberpolisy. Mimo to niewiele polskich firm korzysta z takiej formy ochrony. Ale niedługo powinno się to zmienić – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 2908

Link4: Agnieszka Balcerska nową dyrektor HR

Od 20 lutego nową dyrektor Pionu HR w Link4 jest Agnieszka Balcerska. Przed dołączeniem do ubezpieczyciela pełniła funkcję szefa HR dla Europy...


czytaj dalej

D.A.S.: Danuta Źrałek nowym członkiem zarządu

16 lutego nastąpiły zmiany w zarządzie D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację Arkadiusza Gila...


czytaj dalej

KPMG: Rozkwit inwestycji w insurtech

Należy się spodziewać, że zainteresowanie inwestorów branżą insurtech po mocnym wzroście w 2016 r. pozostanie silne we wszystkich regionach świata...


czytaj dalej

Adriatic Slovenica: Automatyzacja całego procesu sprzedaży polis

Adriatic Slovenica, drugi pod względem wielkości ubezpieczyciel życiowy w regionie Adriatyku z 15-proc. udziałem w rynku, ogłosił, że wkrótce...


czytaj dalej

Novis Poisťovňa stawia na innowacyjność

23 lutego na mocy prawa unijnego, rozpoczęło oficjalnie swoją działalność w Polsce Novis Poisťovňa a.s. – słowackie towarzystwo ubezpieczeń na...


czytaj dalej

Zbliża się I Forum Kobiet Ubezpieczeń i Reasekuracji

5 kwietnia w Warszawie odbędzie się I Forum Kobiet Ubezpieczeń i Reasekuracji. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy