feed-image -

Aktualności
Ubezpieczenia zdrowotne: Bariery rozwoju
poniedziałek, 17 lipca 2017 08:40

Rynek prywatnych polis zdrowotnych rośnie, ale jego wielkość i sam charakter polis wciąż pozostawiają wiele do życzenia. To skutek wielu barier utrudniających rozwój sektora – zauważa „Dziennik Gazeta Prawna”.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Bez komentarzy na temat zarobków pracowników
poniedziałek, 17 lipca 2017 08:39

Rzecznik PZU Marek Baran powiedział, że firma nie wypowiada się na temat wynagrodzeń pracowników. Dodał, że nieprawdziwe są doniesienia medialne, że zarobki wiceprezes Małgorzaty Sadurskiej sięgają 90 tys. zł.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Istotne znaczenie zarządzania kryzysowego
poniedziałek, 17 lipca 2017 08:38

„Rzeczpospolita” w artykule przygotowanym we współpracy z Ergo Hestią zwraca uwagę na zarządzanie ryzykiem i ciągłością działania.

Add a comment

Więcej…
 
Niemcy: Generali chce sprzedać pakiet ubezpieczeń na życie
poniedziałek, 17 lipca 2017 08:27

Generali wystawia na sprzedaż pakiet niemieckich ubezpieczeń na życie (Generali Leben) o wartości 44 miliardów euro, ponieważ restrukturyzuje operacje w Europie, jak informują źródła zbliżone do sprawy.

Add a comment

Więcej…
 
USA: Senat bliski zniesienia „Obamacare”
poniedziałek, 17 lipca 2017 08:27

13 lipca przywódcy republikanów w Senacie przedstawili nową wersję ustawy o zniesieniu i zastąpieniu systemu opieki medycznej zwanym „Obamacare”. Wcześniej, na początku lipca republikanie zrezygnowali z głosowania nad poprzednią wersją z powodu braku głosów.

Add a comment

Więcej…
 
Allianz: Nadzieje na rozwój w Azji
czwartek, 13 lipca 2017 08:51

Niemiecki ubezpieczyciel Allianz, który zahamował odpływ funduszy ze swojego amerykańskiego podmiotu zarządzania aktywami PIMCO, obecnie stara się nabierać masy na przeciwległym krańcu świata – w Azji.

Azja jest nadal stosunkowo niewielką częścią globalnego portfela Allianz, ale bardzo obiecującą – zauważa agencja Bloomberg. Podkreślił to w wywiadzie dyrektor generalny ubezpieczyciela na region Azji i Pacyfiku, George Sartorel: – Przez długi czas siedzieliśmy w Azji cicho, ale naszym celem jest przyspieszenie wzrostu w regionie. Postrzegamy go jako rzeczywisty motor rozwoju dla Allianz.

Add a comment

Więcej…
 
Euler Hermes: Półroczny wzrost liczby niewypłacalności
czwartek, 13 lipca 2017 08:50

W czerwcu 2017 r. ogłoszono informację o niewypłacalności* 71 polskich przedsiębiorstw. Rok wcześniej było 60 takich ogłoszeń. Czerwcowy wzrost niewypłacalności to zmiana w porównaniu z dwoma poprzednimi miesiącami, kiedy to liczba niewypłacalności nie rosła, a nawet spadała. W skali całego półrocza opublikowano informacje o niewypłacalności 418 przedsiębiorstw (362 przed rokiem, +15%) – podał Euler Hermes.

Add a comment

Więcej…
 
AXA Assistance: Płatność za polisę za pomocą BLIK-a
czwartek, 13 lipca 2017 08:49

Od 10 lipca za ubezpieczenie turystyczne od AXA Assistance można zapłacić za pomocą BLIK-a. Program został przygotowany dzięki współpracy AXA Assistance oraz Polskiego Standardu Płatności, twórcy oraz operatora BLIK-a. Głównym kanałem komunikacji będą internet oraz media społecznościowe.

Add a comment

Więcej…
 
Bydgoszcz: Lekkoatletyczne ME U-23 pod ochroną InterRisk
czwartek, 13 lipca 2017 08:48

InterRisk TU zostało wyłącznym ubezpieczycielem 11. Mistrzostw Europy do lat 23 w lekkiej atletyce, które odbędą się w dniach 13-16 lipca w Bydgoszczy.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia: Rusza wystawa Grand Press Photo 2017 w Sopocie
czwartek, 13 lipca 2017 08:47

Ponad 200 zdjęć wykonanych przez najlepszych fotoreporterów w Polsce będzie można obejrzeć w przestrzeniach Sopot Centrum. Wszystko w ramach wystawy Grand Press Photo, którą na przełomie lipca i sierpnia będzie można zobaczyć w Sopocie. Partnerem wystawy dostępnej od 13 lipca jest Ergo Hestia.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 3025

Ergo Hestia: Grzegorz Szatkowski członkiem zarządu ds. ryzyka

18 lipca Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Grzegorza Szatkowskiego na stanowisko członka zarządu STUnŻ Hestia i...


czytaj dalej

Piotr Antkiewicz nowym prezesem KUKE

17 lipca Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy powołało Piotra Antkiewicza na stanowisko prezesa zarządu Korporacji Ubezpieczeń Kredytów...


czytaj dalej

Novis Poisťovňa: Akceptacja płatności walutą cyfrową

Payment21.com, procesor płatniczy walut cyfrowych zgodny ze standardem AML, ogłosił partnerstwo z Novis Poisťovňa, umożliwiające ubezpieczycielowi...


czytaj dalej

Francja: Telekomy wchodzą w bankowość online i ubezpieczenia

Francuski miliarder Patrick Drahi planuje uruchomienie wiosną 2019 r. banku online w krajach strefy euro, w których działa jego grupa...


czytaj dalej

Ergo Hestia: Setny Punkt Standard. Będą kolejne

Ergo Hestia wspólnie z najlepszymi agentami ubezpieczeniowymi otworzyła już sto wystandaryzowanych punktów sprzedaży i obsługi klientów. Setny...


czytaj dalej

beinsured: „BACK TO THE FUTURE” II - Ubezpieczenia przyszłości

21 września w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbędzie się konferencja „BACK TO THE FUTURE” II – Ubezpieczenia przyszłości. Patronem medialnym...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy