feed-image -

Reklama

Aktualności
OFE: Październik na plus
piątek, 08 listopada 2019 09:34

W październiku Otwarte Fundusze Emerytalne (OFE) zyskały średnio 0,5%. Wszystkie fundusze wypracowały zysk – podały Analizy Online (AO).

Add a comment

Więcej…
 
Allianz: Coraz mniej ofiar śmiertelnych w branży lotniczej, ale…
piątek, 08 listopada 2019 09:33

Według najnowszego raportu Allianz i Uniwersytetu Lotnictwa Embry-Riddle, pomimo rekordowej liczby pasażerów lata 2017 i 2018 należały do najbezpieczniejszych w branży lotniczej.

Add a comment

Więcej…
 
AXA: Budżet mediowy dla WPP i Publicis
piątek, 08 listopada 2019 09:32

AXA rozstrzygnęła przetarg na obsługę globalnego budżetu mediowego. Jak podały witrtualnemedia.pl, ubezpieczyciel zdecydował się na współpracę z WPP i Publicis. Z przetargu odpadł m.in. Havas Media Group, który poprzednio obsługiwał budżet firmy.

Add a comment

Więcej…
 
Byli menadżerowie Benefii staną przed sądem
piątek, 08 listopada 2019 09:32

Do Sądu Okręgowego w Warszawie trafił akt oskarżenia przeciwko prezesowi, dwóm członkom zarządu i jednej pracownicy dawnej Benefii, dotyczący popełnienia w latach 2010–2012 przestępstw karalnej niegospodarności i wyrządzenia firmie szkód majątkowych na około 160 mln zł – poinformował „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Wzrosną stawki dla samorządów
piątek, 08 listopada 2019 09:32

Konsekwencje zmian klimatycznych są jednym z czynników, dla których ceny ubezpieczeń mienia dla samorządów wzrosną o kilka procent – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Rada Ministrów: IKE będą opcją domyślną dla członków OFE
środa, 06 listopada 2019 23:14

6 listopada Rada Ministrów przyjęła projekt nowelizacji niektórych ustaw w związku z przeniesieniem środków z Otwartych Funduszy Emerytalnych (OFE) na Indywidualne Konta Emerytalne (IKE), przedłożony przez ministra finansów, inwestycji i rozwoju.

OFE zostaną przekształcone tak, aby system emerytalny w najbliższych latach oparty był na czterech filarach: IKE (nowe, dobrowolne, prywatne i kapitałowe), Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS), Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) oraz Indywidualne Konta Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE). W ocenie autorów noweli, taki system stworzy podstawy do oszczędzania na późne lata życia (efektem będzie wzrost oszczędności długoterminowych),  a także  przyczyni się  do budowania bezpiecznego oraz stabilnego systemu emerytalnego, a w konsekwencji do wzrostu świadczeń emerytalnych. Biorąc pod uwagę względy demograficzne, przyszła emerytura powinna pochodzić z różnych źródeł.

Add a comment

Więcej…
 
Prezydent podpisał ustawę wprowadzającą zastępcę szefa KNF ds. ubezpieczeń
środa, 06 listopada 2019 23:13

5 listopada prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 16 października 2019 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych. Proponowana regulacja wprowadza m.in. trzeciego zastępcę przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego (KNF).

Add a comment

Więcej…
 
Generali: Blik dostępny w sieci pośredników
środa, 06 listopada 2019 23:12

Generali udostępniło płatności Blikiem we współpracującej z nim sieci agencyjnej. Klienci mogą zapłacić w ten sposób za każde ubezpieczenie Generali oraz Proama.

Add a comment

Więcej…
 
UOKiK: PZU chce przejąć trzy spółki medyczne
środa, 06 listopada 2019 23:11

30 października do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wpłynął wniosek PZU Zdrowie o wyrażenie zgody na koncentrację w postaci przejęcia kontroli nad TOMMA Diagnostyka Obrazowa z siedzibą w Poznaniu.

Add a comment

Więcej…
 
Crawford: Krzysztof Jabłoński nowym członkiem zarządu
środa, 06 listopada 2019 23:11

Z dniem 4 listopada Krzysztof Jabłoński dołączył do zespołu Crawford Polska jako członek zarządu. W ramach swoich obowiązków będzie odpowiadał za rozwój biznesu tradycyjnego oraz ekspansję w nowych kierunkach produktowych i geograficznych. Dodatkowo będzie odpowiedzialny za część operacyjną w obszarze obsługi szkód masowych funkcjonującą w Crawford pod marką Broadspire.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 3642

Digital Care: Piotr Kuszewski nowym członkiem zarządu

Z dniem 2 października do zarządu Digital Care dołączył Piotr Kuszewski. Rozszerzenie składu organu jest związane z ekspansją spółki na rynki...


czytaj dalej

Supra Brokers: Rafał Holanowski przestał pełnić funkcję prezesa

Firma brokerska Supra Brokers poinformowała, że wraz z wkroczeniem w nowy etap rozwoju, którego kierunek wyznacza ekspansja na nowe rynki i nowe...


czytaj dalej

Niemcy: Zmiany w kierownictwie spółek Allianz

Allianz Global Corporate & Specialty SE (AGCS) i Allianz Deutschland AG ogłosiły zmiany w kierownictwie, które wejdą w życie 1 grudnia 2019 r.


czytaj dalej

WTW: Employee experience przyczynia się do sukcesu finansowego firmy

Nowe badanie Willis Towers Watson (WTW), zrealizowane przy wsparciu zaawansowanych narzędzi analitycznych, pokazało silny związek...
czytaj dalej

Unum Życie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2019

Unum Życie zostało wyróżnione przez Kincentric tytułem Najlepszego Pracodawcy 2019 w Polsce (Kincentric Best Employer). To już siódme takie...
czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Będzie trudniej o ochronę należności

Pogorszenie globalnej sytuacji gospodarczej i wzrost napięć w handlu międzynarodowym sygnalizowane przez członków Unii Berneńskiej może utrudnić...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook