feed-image -

Aktualności
AXA: #maszmoc – nowa kampania społeczna
piątek, 15 czerwca 2018 08:48

AXA chce, aby dużo więcej osób było pewnych swoich umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Dlatego zwiększa zasięg swoich działań edukacyjnych, które prowadzi od 2015 roku (dotychczas pod hasłem #kierunekratunek), rozpoczynając 15 czerwca nową kampanię pod hasłem #maszmoc.

Add a comment

Więcej…
 
PZU wybrał aplikację dla millenialsów
piątek, 15 czerwca 2018 08:47

W ostatni weekend odbył się finał programu Future Makers Challenge. Niedzielne spotkanie było zwieńczeniem kilkutygodniowej pracy uczestników, którzy mierzyli się z wyzwaniami biznesowymi przygotowanymi m.in. przez PZU.

Add a comment

Więcej…
 
Kongres Brokerów: Ergo Hestia po raz jedenasty z nagrodą Fair Play
piątek, 15 czerwca 2018 08:46

Brokerzy ubezpieczeniowi już po raz jedenasty i siódmy z rzędu potwierdzili jakość oferty ubezpieczeniowej Ergo Hestii dla firm. Kilkuset brokerów, reprezentujących całe środowisko, głosowało na ofertę ubezpieczeniową pod szyldem Hestia Corporate Solutions.

Add a comment

Więcej…
 
Leadenhall Polska: Po 25 maja ruszyła sprzedaż cyberpolis
piątek, 15 czerwca 2018 08:46

Od kilku miesięcy Leadenhall Polska zauważył zwiększone zainteresowanie ofertami ubezpieczeń cyber, co zdaniem jego ekspertów związane było ze zbliżającą się datą 25 maja 2018 r., czyli momentem rozpoczęcia stosowania przepisów RODO. Klienci jednak wstrzymywali się z decyzją o zakupie, rozpoznając raczej rynek, w tym przede wszystkim koszt i zakres ochrony tego ubezpieczenia. Ostatnio sytuacja uległa jednak zmianie.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Premiera drugiego sezonu „Sekund, które zmieniły życie”
piątek, 15 czerwca 2018 08:45

14 czerwca o godzinie 22.20 na antenie TVP1 odbyła się premiera drugiego sezonu serialu „Sekundy, które zmieniły życie”. To dwunastoodcinkowy cykl dokumentalny promujący bezpieczeństwo na drogach, który powstał dzięki wsparciu PZU.

Add a comment

Więcej…
 
Saltus Ubezpieczenia: Niezbędne badania dla osób po trzydziestce
piątek, 15 czerwca 2018 08:44

Eksperci Saltus Ubezpieczenia sporządzili listę badań, jakie należy regularnie wykonywać po ukończeniu trzydziestego roku życia.

Add a comment

Więcej…
 
Euler Hermes: 25% wzrost liczby niewypłacalności w maju
piątek, 15 czerwca 2018 08:43

W maju tego roku w Monitorach Sądowych i Gospodarczych opublikowano informacje o 70 przypadkach niewypłacalności przedsiębiorstw – o 25% więcej niż rok wcześniej, kiedy miało miejsce 56 takich zdarzeń. Od początku roku opublikowano informacje o niewypłacalności 406 polskich przedsiębiorstw, wobec 347 w analogicznym okresie 2017 r. (+17% r/r) – podał Euler Hermes.

Add a comment

Więcej…
 
Millennium: Nagroda za „Pomoc w podróży”
piątek, 15 czerwca 2018 08:41

Bank Millennium zwyciężył w konkursie Efma-Accenture Innovation in Insurance Awards 2018 w kategorii Claims Management, dzięki rozwiązaniu „Pomoc w podróży” w ubezpieczeniu turystycznym dostępnym w aplikacji mobilnej banku.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Wynagrodzenia kancelarii do regulacji
piątek, 15 czerwca 2018 08:39

Przygotowany w Senacie projekt ustawy regulujący sektor odszkodowawczy jest krótki, ale mocno ingeruje w rynek. Zwłaszcza w obszar wynagrodzeń – wynika z projektu ustawy, do którego dotarł „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
PPL: Plasowanie ryzyk lotniczych
piątek, 15 czerwca 2018 08:39

Elektroniczna platforma rynku londyńskiego PPL ogłosiła uaktywnienie klas biznesu związanych z lotnictwem.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 3286

Prudential: Sławomir Bełz dyrektorem sprzedaży agencyjnej

Sławomir Bełz został dyrektorem sprzedaży agencyjnej Prudential w Polsce. Swoje obowiązki pełni od 11 czerwca. Robert Zagata, dotychczasowy...


czytaj dalej

Friss: Krzysztof Jabłoński pokieruje rozwojem biznesu w regionie CEE

Z początkiem maja Krzysztof Jabłoński dołączył do zespołu Friss – globalnego dostawcy rozwiązań informatycznych w zakresie oprogramowania do...


czytaj dalej

VIG: Milion euro na rozwój pięciu innowacji

Vienna Insurance Group (VIG) rozstrzygnęła wewnętrzny konkurs na innowacyjne rozwiązania cyfrowe. W ramach inicjatywy VIG Xelerate grupa wybrała...


czytaj dalej

Lemonade: Pozew w imię standardów etycznych

Funkcjonująca z wykorzystaniem sztucznej inteligencji firma z branży insurtech, Lemonade Insurance Company, wniosła pozew przeciwko ONE Insurance,...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Koncentracja i stabilizacja w sektorze życiowym

W pierwszym kwartale tego roku rynek życiowy utrzymał, a nawet nieco zwiększył utrzymujący się od lat silny poziom koncentracji. Pięć największych...


czytaj dalej

Sotrender: Maj na ubezpieczeniowym Facebooku

Z najnowszej odsłony raportu „Facebook Trends” autorstwa firmy Sotrender wynika, że w maju największą liczbą fanów legitymowały się „Wrzucam na...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook