feed-image -

Aktualności
KE: Będzie łatwiej korzystać ze zniżki za bezszkodową jazdę
piątek, 24 marca 2017 09:49

23 marca Komisja Europejska (KE) przedstawiła plany zmian w sektorze konsumenckich usług finansowych, dzięki któremu konsumenci europejscy będą mieć większy wybór usług finansowych i lepszy do nich dostęp w całej Unii. Plany KE odnoszą się także do ubezpieczeń.

Add a comment

Więcej…
 
Bank of England: Ochrona konsumenta ubezpieczeń
piątek, 24 marca 2017 09:46

W odpowiedzi na raport niezależnego biura oceniającego przy Bank of England, BoE precyzyjniej wyjaśni, co powinni robić ubezpieczyciele, aby lepiej chronić interesy ubezpieczonych, takich jak osoby starsze.

Add a comment

Więcej…
 
Dymisja Krupińskiego efektem politycznych rozgrywek
piątek, 24 marca 2017 09:25

Odwołanie Michała Krupińskiego z funkcji prezesa PZU SA było efektem konfliktu w ekipie rządzącej. I choć były szef ubezpieczyciela pożegnał się w specjalnym oświadczeniu, to już wkrótce… może wrócić na zajmowane do niedawna stanowisko – twierdzą media.

Add a comment

Więcej…
 
Szef PIU zapowiada dalsze podwyżki
piątek, 24 marca 2017 09:25

W wywiadzie dla #RZECZoBIZNESIE Jan Grzegorz Prądzyński, prezes Polskiej Izby Ubezpieczeń (PIU), zapowiedział, że dopóki ubezpieczyciele będą tracić na OC to ceny w tym segmencie będą rosnąć – podała „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
Michał Krupiński przestał być prezesem PZU SA
czwartek, 23 marca 2017 09:57

22 marca rada nadzorcza PZU SA odwołała Michała Krupińskiego z funkcji prezesa PZU SA. Uchwała RN weszła w życie z dniem jej podjęcia.

W komunikacie spółki o odwołaniu szefa największego polskiego ubezpieczyciela brak informacji o motywach decyzji podjętej przez radę nadzorczą. Pojawiły się jednak spekulacje na temat dymisji. „Nieoficjalnie: brak należytej współpracy z RN i pogłębiający się konflikt w zarządzie” – napisał na Twitterze dziennikarz Wojciech Surmacz. Jego przypuszczenia może potwierdzać wypowiedź Pawła Góreckiego, przewodniczącego rady nadzorczej spółki.

Add a comment

Więcej…
 
Grupa Europa: Rok wielu zmian
czwartek, 23 marca 2017 09:56

W 2016 r. Grupa Ubezpieczeniowa Europa wypracowała prawie 1,5 mld zł składki przypisanej brutto według PSR i odpowiednio 1,3 mld zł wg MSR oraz ponad 57 mln zł zysku. Firma intensywnie rozwijała rozwiązania insurtech wspierające nowe obszary biznesowe, a także postawiła na multikanałowość dystrybucji.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Porozumienie ze związkami w sprawie zwolnień grupowych
czwartek, 23 marca 2017 09:56

22 marca PZU SA i PZU Życie oraz działające w nich związki zawodowe zawarły porozumienia określające warunki restrukturyzacji zatrudnienia. Zgodnie z wcześniejszymi planami władz obu spółek ubezpieczeniowych proces zwolnień grupowych rozpocznie się 24 marca i zakończy 18 grudnia.

Add a comment

Więcej…
 
Startuje jubileuszowa „Przestępczość Ubezpieczeniowa”
czwartek, 23 marca 2017 09:55

Dziś w hotelu Radisson BLU w Szczecinie rozpocznie się jubileuszowa, XX Konferencja „Przestępczość Ubezpieczeniowa”. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
Connected Life Consulting: Przyszłość UBI w Polsce
czwartek, 23 marca 2017 09:53

20 kwietnia w Warszawie odbędzie sie trzecia już edycja konferencji Connected Insurance. Tegoroczna odsłona, której patronem medialnym jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”, odbędzie się pod hasłem „InsurTech Summit”.

Add a comment

Więcej…
 
Signal Iduna: Ruszył profil na Facebooku
czwartek, 23 marca 2017 09:53

Signal Iduna Polska uruchomiła swój profil na portalu społecznościowym Facebook. Zadaniem profilu będzie informowanie o wydarzeniach firmowych oraz promocja ubezpieczeń.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 2935

Votum: Bartłomiej Krupa zastąpi Dariusza Czyża na stanowisku prezesaDariusz Czyż
Bartłomiej Krupa

28 marca prezesa zarządu Votum Dariusz Czyż złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Jego następca zostanie wiceprezes...


czytaj dalej

PZU: Maciej Rapkiewicz członkiem zarządu odpowiedzialnym za ryzyko

28 marca Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Macieja Rapkiewicza na stanowisko członka zarządu PZU SA i PZU...


czytaj dalej

Lloyd’s otworzy firmę ubezpieczeniową w Brukseli

Lloyd’s – specjalistyczny rynek ubezpieczeniowo-reasekuracyjny zapowiedział utworzenie nowego towarzystwa ubezpieczeń z siedzibą w Brukseli. CEO...


czytaj dalej

S&P: Wiarygodność finansowa europejskich ubezpieczycieli

Dla europejskich ubezpieczycieli 2017 r. może być przełomowy. Sposób ich reagowania na ultra-niskie stopy procentowe, trudne warunki ekonomiczne w...


czytaj dalej

S&P: PZU nadal z oceną „A-”

Agencja Standard&Poor’s podtrzymała rating kredytowy PZU na poziomie „A-”, najwyższym możliwym do osiągnięcia dla polskiej spółki. Perspektywa...


czytaj dalej

PIU: Warsztaty poświęcone ubezpieczeniom ochrony prawnej

Polska Izba Ubezpieczeń (PIU) organizuje bezpłatne warsztaty z ubezpieczeń ochrony prawnej w Toruniu i Gdańsku.

Warsztaty w Gdańsku odbędą się w...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy