feed-image -

Aktualności
Idea Leasing: Klienci z dostępem do geolokalizacji
środa, 12 lipca 2017 08:41

Przedsiębiorcy korzystający z finansowania pojazdów w Idea Leasing otrzymali dostęp do aplikacji mobilnej GEO Care.

Add a comment

Więcej…
 
Nowe grupy odbiorców polisy Warta dla Ciebie i Rodziny
środa, 12 lipca 2017 08:40

Wprowadzone do sprzedaży w 2014 r. ubezpieczenie Warta dla Ciebie i Rodziny zostało rozszerzone o nowe grupy odbiorców.

Add a comment

Więcej…
 
Grupa Europa: Mariusz Gawrychowski nowym rzecznikiem
środa, 12 lipca 2017 08:39

Mariusz Gawrychowski został nowym rzecznikiem prasowym Grupy Europa. Będzie odpowiadał za współpracę z mediami oraz komunikację zewnętrzną i wewnętrzną.

Add a comment

Więcej…
 
DRB: Niemal 300 tys. zł świadczeń dla bliskich ofiar wypadku
środa, 12 lipca 2017 08:38

Centrum Odszkodowań DRB pomogło wdowie po ofierze wypadku komunikacyjnym oraz jej córce w uzyskaniu niemal 300 tys. odszkodowania i zadośćuczynienia oraz comiesięcznej renty dla dziewczynki.

Add a comment

Więcej…
 
Votum: Zbiórka krwi na Slot Art Festival
środa, 12 lipca 2017 08:35

Jednym z elementów niedawnego Slot Art Festival była Akcja Krew zorganizowana przez fundację Votum i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu.

Add a comment

Więcej…
 
Szpital i ubezpieczyciel zapłacą za zaniedbania
środa, 12 lipca 2017 08:35

Sąd Apelacyjny w Łodzi ocenił, że jeśli do szpitala zgłasza się osoba z zaburzeniami krwawienia, to placówka powinna odpowiednio wcześniej zamówić dla niej krew i inne preparaty na wypadek zdarzenia się krwotoku przy operacji – podała kancelaria Wolters Kluwer.

Add a comment

Więcej…
 
UFG: Nawet ponad milion złotych za jazdę motocyklem bez OC
wtorek, 11 lipca 2017 08:43

W 2016 roku ubezpieczyciele przyjęli blisko 7,9 tysiąca roszczeń spowodowanych przez kierujących motocyklem, motorowerem lub skuterem – o 7% więcej niż w 2015 r.*. Do ponad 6,1 tys. wzrosła również liczba  ujawnionych przypadków braku obowiązkowej polisy OC (prawie +30% r/r)** – wynika z danych Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG).

- Zwiększyliśmy liczbę kontroli, również wśród motocykli, motorowerów oraz skuterów i stąd wzrost liczby wezwań w tej grupie pojazdów. Wykrywane są bowiem również motocykle nieużytkowane, stojące dotychczas na przykład gdzieś w szopach czy piwnicach, które też muszą posiadać polisę OC tak długo jak są zarejestrowane – wyjaśnił Hubert Stoklas, wiceprezes Funduszu.

Add a comment

Więcej…
 
PBUK: Grecki ubezpieczyciel w likwidacji
wtorek, 11 lipca 2017 08:41

Bank of Greece, pełniący funkcję greckiego organu nadzoru finansowego, wydał ostateczną decyzję cofnięcia zezwolenia na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej przez spółki z grupy Life International: życiową Life International Life Insurance Company i zależną od niej majątkową Life International General Insurance Company. Podmioty nie spełniały wymogów finansowych dla prowadzenia działalności ubezpieczeniowej na rynku greckim. Oba towarzystwa postawiono w stan likwidacji – poinformowało Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (PBUK).

Add a comment

Więcej…
 
Open Brokers: Aplikacja mobilna do sprzedaży ubezpieczeń już działa
wtorek, 11 lipca 2017 08:39

30 czerwca  na smartfony partnerów multiagencji Open Brokers trafiła Aplikacja Mobilna do sprzedaży ubezpieczeń OB Partner. W pierwszym tygodniu od premiery na platformach iOS oraz Android uzyskała ponad 120 pobrań i instalacji.

Add a comment

Więcej…
 
Polisa KUKE pomoże eksporterom z sektora MSP
wtorek, 11 lipca 2017 08:38

Ekspansja zagraniczna to już domena nie tylko dużych firm, lecz także małych i średnich przedsiębiorstw. Jednak w ich przypadku ryzyko związane z ekspansją jest znacznie większe niż dla dużych przedsiębiorstw.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 3025

Ergo Hestia: Grzegorz Szatkowski członkiem zarządu ds. ryzyka

18 lipca Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Grzegorza Szatkowskiego na stanowisko członka zarządu STUnŻ Hestia i...


czytaj dalej

Piotr Antkiewicz nowym prezesem KUKE

17 lipca Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy powołało Piotra Antkiewicza na stanowisko prezesa zarządu Korporacji Ubezpieczeń Kredytów...


czytaj dalej

Novis Poisťovňa: Akceptacja płatności walutą cyfrową

Payment21.com, procesor płatniczy walut cyfrowych zgodny ze standardem AML, ogłosił partnerstwo z Novis Poisťovňa, umożliwiające ubezpieczycielowi...


czytaj dalej

Francja: Telekomy wchodzą w bankowość online i ubezpieczenia

Francuski miliarder Patrick Drahi planuje uruchomienie wiosną 2019 r. banku online w krajach strefy euro, w których działa jego grupa...


czytaj dalej

Ergo Hestia: Setny Punkt Standard. Będą kolejne

Ergo Hestia wspólnie z najlepszymi agentami ubezpieczeniowymi otworzyła już sto wystandaryzowanych punktów sprzedaży i obsługi klientów. Setny...


czytaj dalej

beinsured: „BACK TO THE FUTURE” II - Ubezpieczenia przyszłości

21 września w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbędzie się konferencja „BACK TO THE FUTURE” II – Ubezpieczenia przyszłości. Patronem medialnym...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy