feed-image -

Reklama

Aktualności
Analizy Online: Udany początek roku OFE
środa, 06 lutego 2019 09:45

Dzięki styczniowym wzrostom na światowych rynkach kapitałowych oraz polskiej giełdzie pierwszy miesiąc roku był udany dla Otwartych Funduszy Emerytalnych (OFE) – podały Analizy Online (AO).

Add a comment

Więcej…
 
Lloyd’s: Dyrektor finansowy przyszedł z Allianz
środa, 06 lutego 2019 09:45

Burkhard Keese został zatwierdzony na stanowisku dyrektora finansowego Lloyd’s po jednomyślnej akceptacji jego nominacji jako sukcesora Johna Perry’ego przez radę Lloyd’s.

Add a comment

Więcej…
 
1% dla Marka
środa, 06 lutego 2019 09:23

Ponawiamy prośbę o przekazywanie 1% podatku na rzecz Marka Śliperskiego, wieloletniego współpracownik „Gazety Ubezpieczeniowej” zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą, .

Add a comment
Więcej…
 
PPK: Brokerzy łamią prawo?
środa, 06 lutego 2019 09:23

Część przedsiębiorstw zleca zewnętrznym podmiotom poszukiwanie instytucji, która miałaby zarządzać Pracowniczymi Planami Kapitałowymi (PPK). Ci pośrednicy, np. brokerzy ubezpieczeniowi, domagają się od zainteresowanego zarządzaniem PPK, czyli TFI, ubezpieczyciela lub PTE, prowizji za każdego potencjalnego uczestnika systemu – wynika z ustaleń „Rzeczpospolitej”.

Add a comment

Więcej…
 
Marsh Polska: Trzy główne obszary ryzyk dla biznesu
wtorek, 05 lutego 2019 09:40

Spośród dziesięciu największych zagrożeń dla świata na nadchodzący rok wymienionych w raporcie World Economic Forum „Global Risks Report 2019” siedem jest powiązanych z niestabilnością polityczną. Na drugim miejscu są zmiany klimatyczne.

W raporcie wskazujemy trzy zasadnicze grupy ryzyk, które wpływają na prowadzenie biznesu i mogą stanowić bariery rozwojowe w tym zakresie. Należą do nich przede wszystkim ryzyka finansowe i ekonomiczne. Drugą kategorią są ryzyka geopolityczne i społeczne, a trzecią – ryzyka technologiczne, związane z cyberatakami – mówi agencji informacyjnej Newseria Biznes Artur Grześkowiak, prezes zarządu Marsh Polska.

Add a comment

Więcej…
 
Konferencja „IT w ubezpieczeniach GigaCon 2019”
wtorek, 05 lutego 2019 09:40

26 lutego w Warszawie odbędzie się XVIII edycja konferencji poświęconej informatyzacji sektora ubezpieczeniowego, zaytułowana „IT w ubezpieczeniach GigaCon 2019”. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
Warta: Złote Godła dla ubezpieczeń życiowych i mieszkaniowych
wtorek, 05 lutego 2019 09:40

Ubezpieczenia Warty kolejny rok z rzędu znalazły się w gronie zwycięzców ogólnopolskiego rankingu Laur Konsumenta.  Złote Godło zostało przyznane zakładowi w dwóch kategoriach: Ubezpieczenia na życie oraz Ubezpieczenia domu i mieszkań.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Wsparcie młodych talentów w „The Voice Kids”
wtorek, 05 lutego 2019 09:38

Trwa druga edycja popularnego muzycznego show TVP2 „The Voice Kids”, w którym nagrodę specjalną ufundowało PZU. Voucher na nagranie teledysku i singla w profesjonalnym studiu Universal Music Polska powędruje do zwycięzcy internetowego plebiscytu, w którym widzowie zagłosują na ulubionego uczestnika programu.

Add a comment

Więcej…
 
Compensa TU: OC pozwoli uniknąć kłopotów w razie wypadku na stoku
wtorek, 05 lutego 2019 09:37

Compensa TU zwraca uwagę, że żądania odszkodowania za wypadki narciarskie są na porządku dziennym, szczególnie w Alpach, gdzie wybiera się wielu spośród ponad 4 mln czynnych polskich narciarzy. Sposobem na uniknięcie kosztów związanych z tego typu zdarzeniem jest ubezpieczenie, które uwzględnia odpowiedzialność cywilną na stoku.

Add a comment

Więcej…
 
UNIQA: Na zagraniczne stoki z polisą
wtorek, 05 lutego 2019 09:37

Udający się na zagraniczny wyjazd na narty powinni pomyśleć o zakupie odpowiedniego ubezpieczenia – radzi ekspertka UNIQA Polska.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 3454

TU Zdrowie: KNF zatwierdziła nominację Aleksandra Rody

12 lutego Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Aleksandra Rody na stanowisko prezesa zarządu TU Zdrowie.

...


czytaj dalej

KUKE: Marcin Jedliński nowym rzecznikiem prasowym

Od lutego Marcin Jedliński pracuje jako rzecznik prasowy i dyrektor Biura Komunikacji Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) – podał...


czytaj dalej

Słowenia: Generali sfinalizowało przejęcie Adriatic Slovenica

13 lutego Grupa Generali poinformowała o sfinalizowaniu przejęcia słoweńskiej Adriatic Slovenica. Transakcja obejmowała także nabycie KD Funds,...


czytaj dalej

Zurich: Wyniki świadczą o efektywnym underwritingu

Zurich Insurance uzyskał w 2018 r. przychód netto po opodatkowaniu w wysokości 3,72 mld dol. Jest to o 24% więcej od 3 mld dol. odnotowanych w...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Aviva coraz bardziej cyfrowa

Serwis online MojaAviva został wzbogacony o nową funkcjonalność – platformę online do zgłaszania szkód i roszczeń z AC. W październiku ubiegłego...


czytaj dalej

PKO Ubezpieczenia: Polisa turystyczna na inaugurację sprzedaży direct

PKO Ubezpieczenia kontynuuje proces transformacji cyfrowej. Jej kolejnym etapem jest  uruchomienie internetowej sprzedaży produktów ochronnych....


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook