feed-image -

Reklama

Aktualności
SPBUiR: Polisa zminimalizuje skutki finansowe cyberataku
czwartek, 02 sierpnia 2018 08:30

Z raportu amerykańskiej firmy Verizon „2018 Data Breach Investigations Report” wynika, że choć 73% cyberataków dokonywanych jest przez osoby spoza przedsiębiorstwa, to w prawie jednej trzeciej z nich (28%) udział mają pracownicy. Niestety spory odsetek zdarzeń wynika także z nieumyślnych błędów przedstawicieli firmy (17% wycieków danych).

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Obchody 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
czwartek, 02 sierpnia 2018 08:29

1 sierpnia z okazji 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego na elewacji siedziby PZU przy al. Jana Pawła II 24 w Warszawie o godz. 19 rozbłysła powstańcza kotwica. Będzie świecić każdej nocy do 5 sierpnia włącznie.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia Ubezpieczenia: Nowa odsłona Concordia Mój Dom
czwartek, 02 sierpnia 2018 08:29

Od 1 sierpnia w ofercie Concordii Ubezpieczenia obecna jest nowa odsłona ubezpieczenia domu i mieszkania Concordia Mój Dom. Dotychczasowa oferta została zmodyfikowana zarówno pod kątem zakresu ochrony, dopasowanego do aktualnych zagrożeń i wynikających z nich potrzeb klientów, jak również prostoty i czytelności produktu.

Add a comment

Więcej…
 
Proama: Bonus za zakup OC u agenta
czwartek, 02 sierpnia 2018 08:28

1 sierpnia ruszyła akcja promocyjna dla nowych klientów Proama. Kierowcy, którzy zdecydują się na zakup OC ubezpieczyciela, otrzymają bony zakupowe do Biedronki.

Add a comment

Więcej…
 
Inter Polska: Jaka ochrona dla lekarza stażysty
czwartek, 02 sierpnia 2018 08:27

Co do zasady, za ewentualne błędy medyczne lekarza stażysty odpowiedzialność cywilną ponosi placówka medyczna, w której odbywa on staż. Dlatego nie jest on zobowiązany do posiadania obowiązkowego OC. Są jednak sytuacje, w których szpital może domagać się odszkodowania od stażysty, np. w przypadku zniszczenia mienia pacjenta lub naruszenia jego praw. W takiej sytuacji medykowi przyda się dobrowolne OC. Placówki medyczne wymagają też często od stażystów, aby posiadali oni NNW oraz ochronę na wypadek zarażenia wirusem HIV lub WZW – zwraca uwagę Inter Polska.

Add a comment

Więcej…
 
Sparkbit: Telematyka zyskuje na popularności
czwartek, 02 sierpnia 2018 08:25

Systemy telematyczne są coraz powszechniej wykorzystywane w globalnej branży ubezpieczeniowej do indywidualnej oceny kierowców na podstawie ich stylu jazdy. W Polsce takie rozwiązania dopiero niedawno weszły na rynek, ale możliwość ich wykorzystania analizuje już większość towarzystw ubezpieczeniowych i firm transportowych, którym telematyka pomaga w zarządzaniu flotą i redukcji kosztów.

Add a comment

Więcej…
 
Grupa Europa: Nowy członek zarządu
czwartek, 02 sierpnia 2018 08:24

Marta Małek-Bernadzikowska została nowym członkiem zarządu Grupy Europa. Będzie odpowiadała za zarządzenie ryzykiem. Na jej powołanie zgodziła się już Komisja Nadzoru Finansowego.

Add a comment

Więcej…
 
Pocztowe TUW: Angelika Hruban nowym członkiem zarządu
czwartek, 02 sierpnia 2018 08:24

1 sierpnia Angelika Hruban została powołana na członka zarządu Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych. We władzach zakładu zastąpiła Wojciecha Kwiatkowskiego, który złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska z dniem 19 lipca.

Add a comment

Więcej…
 
O bezpieczeństwie IT na Mazurach
czwartek, 02 sierpnia 2018 08:23

W dniach 29-31 sierpnia w hotelu Mikołajki Resort & Spa odbędzie się konferencja zatytułowana „Internet Banking Security”. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
Best: Niemiecki Markel silny finansowo
czwartek, 02 sierpnia 2018 08:22

Markel Corp. podała, że jej niemiecka firma ubezpieczeniowa, która właśnie uzyskała licencję na prowadzenie działalności, Markel Insurance SE (MISE) otrzymała od A.M. Best rating siły finansowej A.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 3320

Allianz: Grzegorz Krawiec w zarządzie, Krzysztof Szypuła odchodzi

W dniu 31 sierpnia br. planowana jest zmiana w zarządzie spółek ubezpieczeniowych TUiR Allianz Polska i TU Allianz Życie Polska S.A.

Na członka...


czytaj dalej

Personalia: Bartosz Grześkowiak wzmocni Grupę MAK

31 lipca Bartosz Grześkowiak, dyrektor zarządzający TUiR Warta, złożył rezygnację ze sprawowanej funkcji. Swoją karierę będzie kontynuować w...


czytaj dalej

Ubezpieczenia przemysłowe kłopotem Talanx

Grupa Talanx w I poł. 2018 r. kontynuowała dobrą passę rentowności, zarabiając w tym okresie już ponad połowę docelowego wyniku rocznego. Składka...


czytaj dalej

Marsh: Ceny ubezpieczeń dla firm rosną

Ceny ubezpieczeń dla podmiotów działalności gospodarczej wzrosły w II kw. 2018 r., który okazał się trzecim z rzędu kwartałem wzrostu cen tej...


czytaj dalej

Sztuczna inteligencja made in Poland

Krakowska spółka Inssue Technologies we współpracy z Fideltronik oraz Microsoft Polska realizuje pierwsze w Polsce rozwiązanie tworzące...


czytaj dalej

Podcast: Świat bez szkód

Gościem 28. odcinka podcastu ubezpieczeniowego „Rozmowy bez asekuracji” jest Radosław Bartosik z firmy Mentax, specjalizującej się likwidacji...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook