feed-image -

Reklama

Aktualności
Mondial Assistance: Zagraniczne wakacje najczęściej w Chorwacji
czwartek, 11 lipca 2019 08:45

Z danych Mondial Assistance wynika, że osoby wybierające się w tym roku na wakacyjny urlop za granicą jako kraj swojego wypoczynku najczęściej podają Chorwację (16%, +4 p.p. r/r).

Add a comment

Więcej…
 
MI: Profesjonalna rejestracja pojazdów już obowiązuje
czwartek, 11 lipca 2019 08:41

11 lipca wchodzą w życie przepisy nowelizacji ustawy Prawo o ruchu drogowym, wprowadzające nową formę czasowej rejestracji pojazdów – profesjonalną rejestrację pojazdów. Wraz z nimi wejdą w życie dwa rozporządzenia wykonawcze Ministra Infrastruktury (MI), w tym rozporządzenie w sprawie profesjonalnej rejestracji pojazdów, stosowanych oznaczeń oraz opłat związanych z profesjonalną rejestracją pojazdów (Dz. U. z 2019 r. poz. 546) określające m.in. wzór blankietu profesjonalnego dowodu rejestracyjnego oraz profesjonalnych tablic rejestracyjnych.

Add a comment

Więcej…
 
Zmarł Jarosław Gniadek
czwartek, 11 lipca 2019 08:40

10 lipca zmarł Jarosław Gniadek, menadżer z wieloletnim doświadczeniem w ubezpieczeniach, ostatnio związany z GrECo Polska.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Najwięcej szkód z AC po zderzeniu aut
czwartek, 11 lipca 2019 08:40

Z danych UNIQA Polska wynika, że w ubiegłym roku najwięcej szkód z AC oferowanego przez firmę było efektem zderzenia pojazdów – informuje „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
Swiss Re: Ponad 5 bln USD globalnego przypisu składki w 2018 roku
środa, 10 lipca 2019 08:50

W ubiegłym roku globalny przypis składki po raz pierwszy przekroczył pułap 5 bln USD – wynika z najnowszej sigmy Swiss Re.

Szwajcarski reasekurator zwrócił uwagę, że uzyskany w 2018 roku wynik odpowiada ponad 6% globalnego PKB. Ponad 5 bln USD zebranych składek to w głównej mierze zasługa solidnego wzrostu w ubezpieczeniach majątkowych, w szczególności w Chinach i innych krajach wschodzących Azji, a także na rynkach rozwiniętych. – Z roczną sumą 5 bilionów dolarów składek, rola branży ubezpieczeniowej jako inwestora długoterminowego staje się coraz ważniejsza – powiedział Jérôme Jean Haegeli, główny ekonomista Swiss Re.

Add a comment
Więcej…
 
TUZ to znaczy lider
środa, 10 lipca 2019 08:49

Rozmowa z Piotrem Zadrożnym, prezesem TUZ Ubezpieczenia

Aleksandra E. Wysocka: – Gratuluję nagrody, którą zostaliście wyróżnieni przez Komisję Nadzoru Finansowego.
Piotr Zadrożny:
– Bardzo dziękuję! Rzeczywiście, zdobyliśmy tytuł instytucji finansowej przyjaznej mediacjom. Ten fakt cieszy tym bardziej, że wśród nagrodzonych były tylko duże zakłady ubezpieczeń i nasz TUZ. W 2016 r. zostaliśmy zaproszeni na pierwsze spotkanie do KNF w sprawie mediacji i postanowiłem sobie wtedy, że zdobędziemy taką nagrodę w ciągu 2 lat. Zajęło to ostatecznie 3 lata, a nie 2, ale udało się nam. I mam nadzieję, że wejdzie nam to w nawyk… Urząd zauważył, że staramy się w sposób przyjazny rozwiązywać spory z klientami. Nasz cel jest jeszcze szerszy. Chcemy być instytucją finansową przyjazną klientowi w każdym aspekcie swojej działalności. Likwidacja szkód jest szczególnie istotna w branży ubezpieczeniowej i decyduje o tym, jak klient będzie oceniał nasze produkty i usługi. Dlatego wiele zainwestowaliśmy w udoskonalenie procesów likwidacji szkód. Dodam, że na rozdaniu nagród w KNF byliśmy nie tylko najmniejszym graczem z branży ubezpieczeniowej, ale również najmniejszą firmą ze wszystkich wyróżnionych. Można zażartować, że jesteśmy TUZ-em wśród tuzów, ale tak się składa, że to już prawda.

Add a comment
Więcej…
 
Rozmowy bez Asekuracji: Kto potrzebuje CPI
środa, 10 lipca 2019 08:49

9 lipca ukazała się 74. odsłona podcastu „Rozmowy bez Asekuracji”. Gościem odcinka zatytułowanego „Kto potrzebuje CPI” był Marcin Gołąb, zastępca dyrektora Działu Ubezpieczeń OC Generali.

Add a comment
Więcej…
 
Prudential: Nowa kampania reklamowa
środa, 10 lipca 2019 08:48

8 lipca wystartowała nowa odsłona kampanii Prudential Polska z cyklu „Młodzi Bogowie”. Najnowsza edycja przebiega pod hasłem „15 minut dla 20 lat emerytury”.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Dwa lata profesjonalnej ochrony piłkarzy
środa, 10 lipca 2019 08:47

7 lipca minęły dokładnie dwa lata od podpisania porozumienia między PZU a PZPN, które wprowadziło kompleksowy program ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz kosztów leczenia piłkarzy. Tak powstało ubezpieczenie adresowane do wszystkich klubów i zawodników zrzeszonych w PZPN*.

Add a comment

Więcej…
 
Reso: Ostatnie Reso Suwałki 10,5 w starej formule
środa, 10 lipca 2019 08:44

Podczas minionego weekendu odbyła się ostatnia edycja Reso Suwałki 10,5 – Miejskie Święto Biegania. Już za rok Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach przy wsparciu Reso Europa Service zorganizuje półmaraton.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 3567

Unum Życie: Łukasz Świerczek w zarządzie

Rada Nadzorcza Unum Życie TUiR S.A. powołała w skład zarządu Łukasza Świerczka, który odpowiedzialny będzie za pion prawno-administracyjny spółki....


czytaj dalej

Skarbiec TFI: Grzegorz Zatryb w zarządzie

Rada Nadzorcza Skarbiec TFI powołała 19 lipca 2019 r. w skład zarządu spółki Skarbiec TFI Grzegorza Zatryba, dyrektora inwestycyjnego Towarzystwa...


czytaj dalej

Francja: ataki z żądaniem okupu na duże firmy

Duże firmy we Francji są coraz częściej celem cyberataków polegających na zablokowaniu danych i żądaniu okupu, ale często nie zgłaszają napaści z...


czytaj dalej

Bezpieczeństwo cybernetyczne w rękach wojskowego eksperta

Ubezpieczyciel specjalistyczny Liberty Specialty Markets (LSM), wchodzący w skład Grupy Liberty Mutual Insurance, powołał Jona Rigby’ego na...


czytaj dalej

UFG: Młodzi mężczyźni unikają ubezpieczenia i powodują kolizje

Największe ryzyko kolizji z pojazdem bez polisy OC istnieje w zachodniej Polsce oraz na Mazurach. To tam kierowcy najczęściej decydują się...


czytaj dalej

UNIQA: Komunikacja w 12 ratach

UNIQA wprowadziła możliwość rozłożenia płatności za ubezpieczenia komunikacyjne na 12 rat. Dotychczas możliwa była płatność jednorazowa lub w 2 i...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook