feed-image -

Aktualności
Mondial Assistance: Polacy boją się o zdrowie i możliwości leczenia
czwartek, 12 kwietnia 2018 08:40

Z comiesięcznego badania „What worries the world” przeprowadzanego przez Ipsos w 27 krajach wynika, że 62% ankietowanych z Polski – o 10% więcej niż w grudniu ub.r. – największe obawy ma w związku z ochroną zdrowia. Z kolei według raportu z badania Fundacji My Pacjenci, przygotowanego we współpracy z Naczelną Izbą Lekarską i Naczelną Radą Pielęgniarek i Położnych, 93% respondentów negatywnie ocenia państwową służbę zdrowia.

Add a comment

Więcej…
 
D.A.S.: Ochrona prawna jako benefit pracowniczy
czwartek, 12 kwietnia 2018 08:38

Eksperci D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej (D.A.S.) przekonują, że ubezpieczenia ochrony prawnej (OP) już niebawem mogą stać się popularnym benefitem również dla zatrudnionych w Polsce.

Add a comment

Więcej…
 
Zurich: Blanc za Shaughnessy’ego
czwartek, 12 kwietnia 2018 08:37

Grupa Zurich Insurance ogłosiła, że w IV kw. br. Gary Shaughnessy ustąpi ze stanowiska dyrektora generalnego na Europę, Bliski Wschód i Afrykę (EMEA) oraz zrezygnuje z członkostwa w komitecie wykonawczym Zurich, zachowując inne funkcje w grupie. Stanowiska opuszczone przez Shaughnessy’ego obejmie Amanda Blanc, która przechodzi do Zurich z AXA.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Firmy zapłacą więcej za ochronę od żywiołów
czwartek, 12 kwietnia 2018 08:36

Po serii ubiegłorocznych ataków żywiołów ceny polis dla firm chroniących przed tego typu ryzykiem poszły w górę. I to nie tylko dla przedsiębiorstw, które dotknęły kataklizmy, ale także i tych, które ominęły – zauważa „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Czy prawodawca zdąży z RODO?
czwartek, 12 kwietnia 2018 08:36

Prawodawca może nie zdążyć z wdrożeniem zmian w prawie dotyczących zasad gromadzenia danych osobowych przed 25 maja, kiedy to wejdzie w życie obowiązek stosowania przepisów RODO – przewiduje „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
Lloyd’s jest gotowy na Brexit
środa, 11 kwietnia 2018 08:52

Z kilkudniową wizytą do Polski przybyła, CEO Lloyd’s of London. Podczas spotkania z dziennikarzami 10 kwietnia odniosła się m.in. do ubiegłorocznych wyników finansowych, Brexitu, ryzyk wschodzących i planów na najbliższe miesiące i lata.

- Rok 2017 był dla nas bardzo trudny ze względu na niespotykaną od dawna kumulację katastrof naturalnych – powiedziała Inga Beale. Takie lata jak te są świetną okazją do tego, żeby dać się sprawdzić jako wiarygodny asekurator i reasekurator. Wywiązaliśmy się terminowo ze wszystkich zobowiązań. Spełnianie złożonych obietnic to fundament zaufania, którym Lloyd’s cieszy się na świecie od 350 lat – dodała.

Add a comment
Więcej…
 
Ergo Hestia: Rekordowa sprzedaż w majątku
środa, 11 kwietnia 2018 08:49

2017 okazał się być rekordowym rokiem w dotychczasowej historii Ergo Hestii. Sopocka grupa uzyskała prawie 6 mld zł przypisu. Była to w głównej mierze zasługa biznesu majątkowego, który przekroczył barierę 5 mld zł zebranych składek.

Add a comment

Więcej…
 
Rozmowy bez asekuracji: Generalnie z myślą o agentach
środa, 11 kwietnia 2018 08:48

10 kwietnia ukazał się kolejny odcinek podcastu „Rozmowy bez asekuracji”, zatytułowany „Generalnie z myślą o agentach”. Gościem programu był Adam Malinowski, członek zarządu Generali.

Add a comment
Więcej…
 
Insurance Forum: Laury dla ubezpieczeń
środa, 11 kwietnia 2018 08:46

10 kwietnia odbyła się VII Wielka Gala Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń, podczas której zostały rozdane statuetki w konkursie dla sektora ubezpieczeniowego.

Add a comment

Więcej…
 
Grupa Europa: Wzrosty w życiu i majątku
środa, 11 kwietnia 2018 08:45

W minionym roku Grupa Ubezpieczeniowa Europa zebrała blisko 1,6 mld zł składki przypisanej brutto* – o 8% więcej niż rok wcześniej. Na wyraźny wzrost sprzedaży zapracowały oba sektory działalności.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 3239

Pocztowe TUW: Stanisław Sokołowski nowym wiceprezesem

Z dniem 29 marca Stanisław Sokołowski został powołany na wiceprezesa zarządu Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych. Na tym stanowisku...


czytaj dalej

MetLife: Mirosław Kisyk za Łukasza Kalinowskiego na stanowisku prezesa

27 marca MetLife TUnŻiR poinformował, że Łukasz Kalinowski złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu spółki i jednocześnie zakończył...


czytaj dalej

Najczęściej czytane

Allianz: Współdzielenie samochodu ubezpieczone

Allianz zawiązał partnerstwo z brytyjską platformą współdzielenia pojazdów Drivy, aby zapewnić ubezpieczenia jej użytkownikom. Jest to część...


czytaj dalej

Włochy: Octo Telematics sięgnęło po rozwiązania SAS

Włoska firma Octo Telematics przy wsparciu narzędzi analitycznych SAS stworzyła największą bazę danych zawierającą opisy zachowań kierowców.   

W...


czytaj dalej

Senat: Dyskusja o regulacji branży odszkodowawczej

19 kwietnia odbyło się seminaryjne posiedzenie senackiej Komisji Budżetu i Finansów Publicznych. Podczas spotkania organizowanego wspólnie z...


czytaj dalej

Dochodzenie roszczeń za szkody osobowe – problemy i ułatwienia

19 kwietnia miała miejsce konferencja zatytułowana „Rekompensata za utratę zdrowia i życia – praktyczne aspekty dochodzenia roszczeń”. Była to...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook