feed-image -

Aktualności
Inter Polska: Nowa siedziba
środa, 13 czerwca 2018 08:40

4 czerwca Grupa Inter w Polsce rozpoczęła pracę w nowej siedzibie. Mieści się ona w warszawskim biurowcu West Station II przy Alejach Jerozolimskich 142.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia Ubezpieczenia: Przed sezonem warto sprawdzić polisę
środa, 13 czerwca 2018 08:39

W związku ze zbliżającym się sezonem wakacyjnym eksperci Concordii Ubezpieczenia radzą przedsiębiorcom z branży turystycznej, w jaki sposób powinni zadbać o zabezpieczenie biznesu na wypadek nieprzewidzianych okoliczności.
Add a comment

Więcej…
 
CEE: Partnerstwo bankowo-ubezpieczeniowe
środa, 13 czerwca 2018 08:25

Grupa Allianz i UniCredit podpisały umowę dotyczącą długoterminowej współpracy w zakresie bancassurance w regionie Europy Środkowej i Wschodniej (CEE).

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Zakłady ruszyły na zakupy
środa, 13 czerwca 2018 08:25

W ostatnich tygodniach na polskim rynku ubezpieczeń doszło do kilku zmian w akcjonariatach mniejszych zakładów ubezpieczeń, takich jak Concordia, Gothaer czy TUW – zauważa „Dziennik Gazeta Prawna”.

Add a comment

Więcej…
 
Rzecznik Finansowy: Raport na temat ubezpieczeń turystycznych
wtorek, 12 czerwca 2018 08:51

11 czerwca Rzecznik Finansowy opublikował raport dotyczący ubezpieczeń turystycznych, w którym eksperci instytucji wskazali elementy umów, na jakie warto uważać przy zawieraniu ubezpieczenia na zagraniczny wyjazd. Inspiracją do opracowania dokumentu był wzrost liczby skarg na tego typu produkty ochronne.

Przystąpiliśmy do przygotowania Raportu, gdyż w 2017 r. zauważyliśmy rosnącą dynamikę napływu skarg, czy to zgłaszanych w ramach porad eksperckich, czy oficjalnych wniosków o podjęcia działań – mówi Aleksandra Wiktorow, Rzecznik Finansowy.

Add a comment

Więcej…
 
PIU: Debata na temat upowszechnienia PPK
wtorek, 12 czerwca 2018 08:47

Ministerstwo Finansów przeanalizuje wniosek Polskiej Izby Ubezpieczeń o zwolnienie zakładów ubezpieczeń z podatku od środków, które byłyby gromadzone w Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK). PIU zwróciła uwagę, że takiego podatku nie płacą towarzystwa funduszy inwestycyjnych i powszechne towarzystwa emerytalne.

Add a comment

Więcej…
 
Bankructwo duńskiego ubezpieczyciela
wtorek, 12 czerwca 2018 08:46

Duński Urząd Nadzoru Finansowego (Finanstilsynet) poinformował, że 8 maja likwidator towarzystwa ubezpieczeniowego Alpha Insurance A/S wystąpił do sądu z wnioskiem o dobrowolną likwidację towarzystwa wskutek niewypłacalności – podało Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (PBUK).

Add a comment

Więcej…
 
Prudential: Sławomir Bełz dyrektorem sprzedaży agencyjnej
wtorek, 12 czerwca 2018 08:39

Sławomir Bełz został dyrektorem sprzedaży agencyjnej Prudential w Polsce. Swoje obowiązki pełni od 11 czerwca. Robert Zagata, dotychczasowy dyrektor sprzedaży agencyjnej, pozostanie w firmie do końca września, by pomóc swojemu następcy w przejęciu obowiązków.

Add a comment

Więcej…
 
Colonnade: Innowacyjna metoda wystawiania Cyber Guard RODO
wtorek, 12 czerwca 2018 08:38

Colonnade Insurance sukcesywnie wdraża nowoczesne rozwiązania, które mogą wesprzeć obsługę klienta i np. przyspieszyć proces jego profilowania.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Robot Sophia na Impact’18
wtorek, 12 czerwca 2018 08:37

Humanoidalny robot Sophia weźmie udział w kongresie Impact’18, który rusza 13 czerwca w Krakowie. To najważniejsze wydarzenie dotyczące cyfrowej gospodarki dla biznesu, start-upów, nauki i administracji. Partnerem strategicznym Impact’18 jest PZU.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 3286

Prudential: Sławomir Bełz dyrektorem sprzedaży agencyjnej

Sławomir Bełz został dyrektorem sprzedaży agencyjnej Prudential w Polsce. Swoje obowiązki pełni od 11 czerwca. Robert Zagata, dotychczasowy...


czytaj dalej

Friss: Krzysztof Jabłoński pokieruje rozwojem biznesu w regionie CEE

Z początkiem maja Krzysztof Jabłoński dołączył do zespołu Friss – globalnego dostawcy rozwiązań informatycznych w zakresie oprogramowania do...


czytaj dalej

VIG: Milion euro na rozwój pięciu innowacji

Vienna Insurance Group (VIG) rozstrzygnęła wewnętrzny konkurs na innowacyjne rozwiązania cyfrowe. W ramach inicjatywy VIG Xelerate grupa wybrała...


czytaj dalej

Lemonade: Pozew w imię standardów etycznych

Funkcjonująca z wykorzystaniem sztucznej inteligencji firma z branży insurtech, Lemonade Insurance Company, wniosła pozew przeciwko ONE Insurance,...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Koncentracja i stabilizacja w sektorze życiowym

W pierwszym kwartale tego roku rynek życiowy utrzymał, a nawet nieco zwiększył utrzymujący się od lat silny poziom koncentracji. Pięć największych...


czytaj dalej

Sotrender: Maj na ubezpieczeniowym Facebooku

Z najnowszej odsłony raportu „Facebook Trends” autorstwa firmy Sotrender wynika, że w maju największą liczbą fanów legitymowały się „Wrzucam na...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook