feed-image -

Aktualności
mfind.pl: W polskich miastach dominują auta sprowadzone z zagranicy
czwartek, 16 lutego 2017 09:39

Z danych porównywarki mfind.pl wynika, że w większości dużych polskich miast po drogach jeżdżą głównie samochody sprowadzone z zagranicy. Tylko w Warszawie na ulicach odnajdziemy więcej pojazdów zarejestrowanych od początku w Polsce.

Add a comment

Więcej…
 
D.A.S.: Polisa zabezpieczy przed kosztami wypadku na śliskim chodniku
czwartek, 16 lutego 2017 09:38

Eksperci D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej (D.A.S.) przypominają, że właściciele i zarządcy prywatnych czy firmowych posesji powinni zadbać o swój fragment chodnika. Za jego nieodśnieżenie grozi wysoki mandat, a jeśli ktoś się na nim poślizgnie i dozna urazu, także pozew o odszkodowanie.

Add a comment

Więcej…
 
Wielka Brytania: Lloyd’s of London wprowadza prohibicję
czwartek, 16 lutego 2017 09:38

Dla pracowników Lloy’'s of London skończyły się czasy trzygodzinnych lunchów z pięcioma butelkami wina. Rynek przekazał 800 pracownikom, że picie alkoholu w godzinach 9-17.00 jest zabronione – podało bbc.com.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia rolne: Dwukrotnie więcej pieniędzy na dopłaty do polis w PZU
czwartek, 16 lutego 2017 09:32

PZU SA podpisał umowę z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi (MRiRW) na sprzedaż dotowanych ubezpieczeń dla rolników, opiewającą na najwyższą kwotę w historii 10-letniego systemu obowiązkowych ubezpieczeń upraw ze wsparciem Skarbu Państwa.

Add a comment

Więcej…
 
Prawo: Za zły produkt będzie sroga kara
czwartek, 16 lutego 2017 09:32

Dzięki nowelizacji ustaw o nadzorze nad rynkiem finansowym oraz o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej Ministerstwo Finansów będzie miało większe możliwości zadbania o ochronę klientów rynku finansowego przed toksycznymi produktami, np. ubezpieczeniami – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Add a comment

Więcej…
 
Willis Re: Straty katastroficzne najwyższe od czterech lat
środa, 15 lutego 2017 09:40

Szacunki strat ubezpieczonych wynikających z dużych katastrof naturalnych w 2016 r. sięgnęły 39,5 mld dol., poziomu najwyższego od 2012 r., kiedy straty rynku wyniosły 60 mld dol. – wynika z raportu Willis Re, działu reasekuracji Willis Towers Watson.

W 2016 r. nastąpiło odwrócenie trendu zmniejszania się strat ubezpieczonych obserwowanego w latach 2011–2015, kiedy straty ubezpieczone uległy zmniejszeniu ze 120 mld dol. do 23 mld dol. Straty gospodarcze były o wiele wyższe od strat ubezpieczonych, co dowodzi niskiej penetracji ubezpieczeniowej w określonych regionach dotkniętych katastrofami. Raport potwierdził 10 tys. ofiar śmiertelnych katastrof w 2016 r.

Add a comment

Więcej…
 
OFA: Warta najbardziej lojalna wobec agentów
środa, 15 lutego 2017 09:39

W odpowiedzi na sugestie pośredników na Obiektywnym Forum Agentów (OFA) opublikowano ankietę na temat lojalności towarzystw ubezpieczeniowych wobec agentów. Najwięcej wskazań zdobyła Warta/HDI.

Add a comment

Więcej…
 
Łódzcy aptekarze objęci szerszą ochroną Ergo Hestii
środa, 15 lutego 2017 09:38

Okręgowa Rada Aptekarska w Łodzi podjęła decyzję o rozszerzeniu umowy ubezpieczenia zawartej ze STU Ergo Hestia na rzecz członków Izby w zakresie OC z tytułu wykonywania zawodu farmaceuty.

Add a comment

Więcej…
 
GrECo JLT Polska: Można zabezpieczyć się przed skutkami cyberataku
środa, 15 lutego 2017 09:37

Cyberprzestępcy coraz śmielej ingerują w działalność podmiotów międzynarodowych Problemy nie omijają polskich instytucji, czego przykładem był ostatni atak na Komisję Nadzoru Finansowego i banki. Konsekwencje finansowe działalności hakerów mogą być bardzo bolesne. Ale można się przed nimi zabezpieczyć.

Add a comment

Więcej…
 
Euler Hermes : Laur za wsparcie budownictwa
środa, 15 lutego 2017 09:36

W trakcie uroczystej gali liderów rynku budowlanego w Polsce, będącej elementem VIII edycji konferencji „Infrastruktura Polska & Budownictwo”, odbyła się ceremonia ogłoszenia laureatów Konkursu Diamenty Infrastruktury i Budownictwa. Euler Hermes został uhonorowany w kategorii Podmiot Wspierający Roku. Statuetkę w imieniu firmy odebrał Maciej Harczuk, członek zarządu TU Euler Hermes i CEO Euler Hermes Collections.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 2908

Link4: Agnieszka Balcerska nową dyrektor HR

Od 20 lutego nową dyrektor Pionu HR w Link4 jest Agnieszka Balcerska. Przed dołączeniem do ubezpieczyciela pełniła funkcję szefa HR dla Europy...


czytaj dalej

D.A.S.: Danuta Źrałek nowym członkiem zarządu

16 lutego nastąpiły zmiany w zarządzie D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację Arkadiusza Gila...


czytaj dalej

KPMG: Rozkwit inwestycji w insurtech

Należy się spodziewać, że zainteresowanie inwestorów branżą insurtech po mocnym wzroście w 2016 r. pozostanie silne we wszystkich regionach świata...


czytaj dalej

Adriatic Slovenica: Automatyzacja całego procesu sprzedaży polis

Adriatic Slovenica, drugi pod względem wielkości ubezpieczyciel życiowy w regionie Adriatyku z 15-proc. udziałem w rynku, ogłosił, że wkrótce...


czytaj dalej

Novis Poisťovňa stawia na innowacyjność

23 lutego na mocy prawa unijnego, rozpoczęło oficjalnie swoją działalność w Polsce Novis Poisťovňa a.s. – słowackie towarzystwo ubezpieczeń na...


czytaj dalej

Zbliża się I Forum Kobiet Ubezpieczeń i Reasekuracji

5 kwietnia w Warszawie odbędzie się I Forum Kobiet Ubezpieczeń i Reasekuracji. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

...


czytaj dalej

Sprzedaż



 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy