feed-image -

Reklama

Aktualności
Wydarzenia miesiąca – wrzesień 2019
poniedziałek, 07 października 2019 08:51

Ustawa o wyczerpanych sumach gwarancyjnych, największe od lat bankructwo w branży turystycznej, AXA, porozumienie Polskiej Izby Ubezpieczeń i Związku Banków Polskich oraz nowa prezes Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego – tak przedstawia się lista laureatów wrześniowego rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej”.

WYDARZENIE MIESIĄCA – wejście w życie ustawy o szczególnych uprawnieniach osób poszkodowanych w przypadku wyczerpania sumy gwarancyjnej ustalonej na podstawie przepisów obowiązujących przed dniem 1 stycznia 2006 r. – za likwidację nierozwiązywalnego, jak wydawało się przez wiele lat, problemu zapewnienia wsparcia dla poszkodowanych po wyczerpaniu się sumy gwarancyjnej w OC sprawcy zdarzenia.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: 5 mln zł dla OSP na ratowanie życia i zdrowia
poniedziałek, 07 października 2019 08:45

Grupa PZU przeznaczy 5 milionów złotych na zakup najbardziej potrzebnego sprzętu dla Ochotniczych Straży Pożarnych w całej Polsce. Sami strażacy zdecydują o jego wyborze.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Przetasowania kadrowe w sprzedaży
poniedziałek, 07 października 2019 08:44

Choć do końca obecnego roku pozostały prawie trzy miesiące, to już dziś można powiedzieć, że sprzedaż była segmentem ubezpieczeń, w którym doszło do najgłębszych zmian. Szczególnie wśród najwyżej postawionych menadżerów zajmujących się tym obszarem.

Add a comment

Więcej…
 
Allianz Partners: 2 mln zł wypłaconych odszkodowań dla klientów Neckermanna
poniedziałek, 07 października 2019 08:42

25 września biuro podróży Neckermann Polska ogłosiło niewypłacalność. Od tego czasu Allianz Partners we współpracy z Urzędem Marszałkowskim na bieżąco wspiera turystów przebywających poza granicami kraju oraz wypłaca odszkodowania tym, którzy nie mieli szans wyjechać na wakacje.

Add a comment

Więcej…
 
PZUW: Certyfikat „Dobre Relacje z Pacjentem” dla załogi UCK w Gdańsku
poniedziałek, 07 października 2019 08:42

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku jest czwartą placówką medyczną, która otrzymała certyfikat „Dobre Relacje z Pacjentem” od TUW PZUW. W imieniu personelu wyróżnienie odebrał Jakub Kraszewski, dyrektor naczelny UCK.

Add a comment

Więcej…
 
Zarządzanie kompetencjami owiec
poniedziałek, 07 października 2019 08:42

Stanowiący prawo potrafią dowolnie skomplikować każdą działalność biznesową, podczas gdy firmy IT te same procesy upraszczają przedsiębiorcom i ich klientom. Nie inaczej stało się przy wdrożeniu IDD do polskiego systemu prawnego. Proste aplikacje wsparły obsługę nowych wymogów ustawowych.

Add a comment
Więcej…
 
Insurtech: Nagrody dla Policy Expert
poniedziałek, 07 października 2019 08:41

Firma z sektora insurtech, Policy Expert, otrzymała dwie nagrody branżowe: za technologię cyfrową i za cyfrowy handel. Firma została „Narodowym Zwycięzcą” w konkursie European Business Awards 2019. Z kolei w konkursie Commerce Awards 2019 otrzymała nagrodę za najlepsze usługi finansowe w branży Commerce.

Add a comment

Więcej…
 
Montreal: Wysokie loty cen
poniedziałek, 07 października 2019 08:41

Branża lotnicza szykuje się na dwucyfrowe podwyżki składek ubezpieczeniowych po raz pierwszy od ok. 15 lat. Jest to skutek borykania się ubezpieczycieli z wyższymi kosztami uziemienia samolotów, w tym Boeingów 737 MAX po dwóch tragicznych katastrofach.

Add a comment

Więcej…
 
PPK: PZU odnotował pierwsze wpłaty na rachunkach pracowników
poniedziałek, 07 października 2019 08:39

Na rachunki pracowników w Pracowniczych Planach Kapitałowych prowadzonych przez PZU wpłynęły pierwsze wpłaty – poinformował wiceprezes TFI PZU Marcin Żółtek, odpowiedzialny w Grupie PZU za PPK.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Skromna oferta dla posiadaczy dronów
poniedziałek, 07 października 2019 08:39

Rosnące prawdopodobieństwo wystąpienia dużych szkód spowodowanych przez drony sprawia, że operatorzy takich maszyn powinni mieć ubezpieczenie – zauważa „Rzeczpospolita”.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 3623

Dorota Karczewska counselem w kancelarii WKB

Mecenas Dorota Karczewska, była wiceprezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK), dołączyła jako counsel do zespołu prawa konkurencji i...


czytaj dalej

Rzecznik Finansowy: Mariusz Golecki następcą Aleksandry Wiktorow

Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki z dniem 12 października 2019 r. powołał Mariusza Goleckiego na stanowisko Rzecznika Finansowego. Akt...


czytaj dalej

HDI: Brytyjski dyrektor finansowy z RSA

Brytyjskie kierownictwo wyższego szczebla niemieckiej firmy HDI Global Specialty SE zostało uzupełnione o dyrektora finansowego i operacyjnego,...
czytaj dalej

Willis: Brak oznak ożywienia na rynku M&A

Z Kwartalnego Monitora Transakcji (Quarterly Deal Performance Monitor, QDPM) Willis Towers Watson (WTW) prowadzonego we współpracy z Cass Business...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Sprzedaż w kanale bankowym nadal spada

W pierwszej połowie obecnego roku przypis składki w polskim bancassurance osiągnął kolejny historycznie niski poziom, mimo stale rosnącego wyniku...


czytaj dalej

Ubea.pl: Barometr lekko w górę

Z barometru cenowego Ubea.pl, sporządzonego na postawie kalkulacji wykonanych we wrześniu przez klientów porównywarki wynika, że w ubiegłym...
czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook