feed-image -

Aktualności
Concordia Ubezpieczenia: Zabezpieczenie mieszkania na czas wyjazdu
wtorek, 11 lipca 2017 08:37

W związku z tym, że szczyt sezonu urlopowego jest okresem zwiększonej aktywności włamywaczy, Concordia Ubezpieczenia podpowiada, jak zabezpieczyć mieszkanie przed włamaniem.

Add a comment

Więcej…
 
Gothaer TU: Jak przygotować wakacyjny wyjazd dziecka
wtorek, 11 lipca 2017 08:36

Eksperci Gothaer TU podpowiadają, aby przed zorganizowanym wakacyjnym wyjazdem dziecka (np. obozem) zwrócić uwagę na jego program, kadrę opiekunów, ogólne warunki zakwaterowania i wyżywienia, a także oferowane ubezpieczenie.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Szansa dla insurtechów
wtorek, 11 lipca 2017 08:35

Firmy z sektora InsurTech coraz odważniej wkraczają na rynek ubezpieczeniowy. Na razie nie ma wśród nich podmiotu, który mógłby podjąć rywalizację z towarzystwami. Te ostatnie zaś szukają insurtechów, które pomogłyby im w modernizacji procesów – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Maleje liczba nieubezpieczonych kierowców
wtorek, 11 lipca 2017 08:35

W 2016 roku Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny wystawił ponad 6,1 tys. wezwań o okazanie ubezpieczenia lub zapłacenie kary za jego brak – zwraca uwagę „Gazeta Wyborcza”.

Add a comment

Więcej…
 
Niemcy: Allianz Technology restrukturyzuje zatrudnienie
wtorek, 11 lipca 2017 08:26

Allianz Technology ma zamiar zlikwidować 300 stanowisk. To element Smart Prices & Costs – realizowanego przez Allianz programu ograniczania kosztów – podaje „Rzeczpospolita”, powołując się na doniesienia Reutersa.

Add a comment

Więcej…
 
Generali: Kolejna nowość w likwidacji szkód
poniedziałek, 10 lipca 2017 08:48

Generali kontynuuje swoje działania na rzecz podniesienia poziomu jakości obsługi w procesie likwidacji szkód. Firma uruchomiła specjalny numer telefonu, przy którym co tydzień dyżurują menedżerowie zarządzający obszarem likwidacji szkód. Wcześniej ubezpieczyciel zainaugurował działanie Uniwersytetu Likwidacji Szkód.

- Chcemy, żeby cała  kadra menedżerska Generali odpowiedzialna za likwidację szkód  doskonale rozumiała perspektywę klienta korzystającego z naszych usług.  Bezpośredni kontakt to najprostszy, lecz nie jedyny sposób, żeby przybliżyć się do realizacji tego celu. Chcemy pomagać w rozwiązywaniu problemów naszych klientów i przy okazji zrozumieć, co możemy zrobić  lepiej, dążąc do tego, żeby być faktycznym wsparciem ubezpieczonego w trudnych chwilach – powiedział Jakub Jacewicz, członek zarządu Generali TU odpowiedzialny za likwidację szkód.  – Wierzę, że dzięki zaangażowaniu menedżerów nasi klienci i poszkodowani poczują, że o nich dbamy i słuchamy ich opinii – zaznaczył.

Add a comment

Więcej…
 
KNF: Insurance Link na liście ostrzeżeń publicznych
poniedziałek, 10 lipca 2017 08:48

7 lipca Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poinformował o umieszczeniu warszawskiej spółki Insurance Link na liście ostrzeżeń publicznych.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Kampania promująca ubezpieczenie PZU Wojażer
poniedziałek, 10 lipca 2017 08:47

3 lipca rozpoczęła się kampania PZU promująca polisę turystyczną PZU Wojażer. Akcja potrwa do końca sierpnia.

Add a comment

Więcej…
 
PIU: Seminarium poświęcone ustawie „reklamacyjnej”
poniedziałek, 10 lipca 2017 08:46

29 czerwca odbyło się seminarium pt. „Rok stosowania Ustawy o rozpatrywaniu reklamacji przez podmioty rynku finansowego i Rzeczniku Finansowym z dnia 5 sierpnia 2015 r. – uwagi w przedmiocie skutków regulacji oraz kluczowych wyzwań dla zakładów ubezpieczeń z prawnego punktu widzenia”. W wydarzeniu zorganizowanym przez Polską Izbę Ubezpieczeń wzięło udział ponad 70 gości.

Add a comment

Więcej…
 
Prawo: Specjaliści z rynku nieruchomości pokażą OC
poniedziałek, 10 lipca 2017 08:46

7 lipca Sejm uchwalił nowelizację ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw przygotowaną przez MIB. Nowe przepisy dotyczą m.in. OC wybranych specjalistów z branży nieruchomości.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 3025

Ergo Hestia: Grzegorz Szatkowski członkiem zarządu ds. ryzyka

18 lipca Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Grzegorza Szatkowskiego na stanowisko członka zarządu STUnŻ Hestia i...


czytaj dalej

Piotr Antkiewicz nowym prezesem KUKE

17 lipca Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy powołało Piotra Antkiewicza na stanowisko prezesa zarządu Korporacji Ubezpieczeń Kredytów...


czytaj dalej

Novis Poisťovňa: Akceptacja płatności walutą cyfrową

Payment21.com, procesor płatniczy walut cyfrowych zgodny ze standardem AML, ogłosił partnerstwo z Novis Poisťovňa, umożliwiające ubezpieczycielowi...


czytaj dalej

Francja: Telekomy wchodzą w bankowość online i ubezpieczenia

Francuski miliarder Patrick Drahi planuje uruchomienie wiosną 2019 r. banku online w krajach strefy euro, w których działa jego grupa...


czytaj dalej

Ergo Hestia: Setny Punkt Standard. Będą kolejne

Ergo Hestia wspólnie z najlepszymi agentami ubezpieczeniowymi otworzyła już sto wystandaryzowanych punktów sprzedaży i obsługi klientów. Setny...


czytaj dalej

beinsured: „BACK TO THE FUTURE” II - Ubezpieczenia przyszłości

21 września w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbędzie się konferencja „BACK TO THE FUTURE” II – Ubezpieczenia przyszłości. Patronem medialnym...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy