Gazeta UbezpieczeniowaGazeta Ubezpieczeniowa nr 30 (954)

25lipca 2017

spis treści

Zamów e-wydanie!

Ergo Hestia: Setny Punkt Standard. Będą kolejne

Ergo Hestia wspólnie z najlepszymi agentami ubezpieczeniowymi otworzyła już sto wystandaryzowanych punktów sprzedaży i obsługi klientów. Setny taki lokal został otwarty 19 lipca w Tarnowie.

- Punkty Standard to projekt mający na celu zapewnienie klientom Najwyższego Standardu Ochrony poprzez przyjazny dostęp do oferty ubezpieczeniowej – podkreśliła podczas otwarcia setnego punktu Małgorzata Makulska, wiceprezes Ergo Hestii. – Do współpracy w projekcie zapraszamy sprawdzonych i lojalnych partnerów utożsamiających się z marką Ergo Hestia. W takich miejscach kreujemy nową przestrzeń dla doradztwa i dialogu z klientami. Najwyższy Standard Ochrony Ergo Hestii wyróżnia się na rynku i nierozerwalnie łączy właśnie z dobrym doradztwem i najwyższą jakością obsługi – dodała.

Więcej…
 

Jak działa PZU Bezpieczna Flota?

Rozmowa z Adamem Wodnickim z Biura Rozwoju Biznesu Korporacyjnego PZU SA

Aleksandra E. Wysocka: – Czym się Pan zajmuje?
Adam Wodnicki:
– W PZU pracuję prawie dwa lata. Zaczynałem jako stażysta, kończąc studia na Politechnice Warszawskiej na kierunku Zarządzanie. Od początku zajmuję się programem PZU Bezpieczna Flota.  

Co to jest za inicjatywa?
– PZU bardzo poważnie podchodzi do kwestii związanych z prewencją i społeczną odpowiedzialnością...


czytaj dalej

Polisy stare, ale jare?

Na moją pocztę mailową przyszedł list od agentki Towarzystwa – nazwijmy je – X. Czuła się skrzywdzona i zagrożona praktyką ubezpieczyciela. Chodziło jej o sprawę „starych portfeli”, podmywanych przez bieżącą produkcję i zmieniające się interesy towarzystw oraz „starych” i „młodych” agentów. Agentka poprosiła o opublikowanie listu i zachowanie jej danych osobowych do wiadomości redakcji, co niniejszym czynię.

Nie ujawniam jednak także nazwy...


czytaj dalej

Człowiek napędzany sensem

Pełnia lata. Nieważne, czy jest upał, czy pada deszcz. Nieważne, czy mamy lat 30 czy 57. Kilkunastoletnia przygoda z edukacją, którą każdy z nas przeżył jako dziecko i młoda osoba, robi swoje. Latem po prostu nie da się pracować.

A nawet jeśli się da, to wymaga to zazwyczaj znacznie większego zużycia energii, która pozwoliłaby wprawić w ruch ciało pogrążone w wakacyjnym letargu. Przez wiele lat po okresie intensywnej mobilizacji związanej z...


czytaj dalej

Maleńka zmiana, ogromny efekt

Myślisz o tym, żeby wprowadzić w swoim stylu życia czy w pracy jakieś zmiany – robić czegoś więcej, czegoś mniej, z czegoś zrezygnować, a coś rozpocząć. I wszystko pięknie. Ale w dziewięciu przypadkach na dziesięć szybko pojawia się nieodłączny towarzysz zmiany, czyli lęk. Wszystko przez ciało migdałowate, które w ludzkim mózgu odpowiada za silne emocje.

Gdy planowana zmiana jest istotna, uruchamia się system alarmowy, który paraliżuje i...


czytaj dalej

SprzedażAdres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy