Gazeta UbezpieczeniowaGazeta Ubezpieczeniowa nr 51-52 (1025)

17 - 31 grudnia 2018

spis treści

Zamów e-wydanie!

Rynek ubezpieczeń: Słabnie tempo wzrostu sprzedaży OC

Choć segment obowiązkowych ubezpieczeń komunikacyjnych utrzymuje się w trendzie wzrostowym, tempo tego wzrostu słabnie z kwartału na kwartał. Pogłębia się też depresja w segmencie ubezpieczeń na życie z UFK.

Z danych zebranych przez Polską Izbę Ubezpieczeń (PIU) wynika, że na koniec trzech kwartałów tego roku wartość całego rynku mierzona przypisem składki wyniosła ponad 46 mld zł. Rezultat ten był o 0,3% wyższy od odnotowanego w analogicznym okresie ubiegłego roku. Wyłączny udział we wzroście miał rynek majątkowy.


Więcej…
 

Najnowsze wiadomości

Najczęściej czytane

Reklama

Assistance pogrzebowe to ciekawy dodatek do produktów ubezpieczeniowych

O firmie Memorial International opowiada jest założyciel i prezes Pablo Cevallos

Aleksandra E. Wysocka: – Czym zajmuje się Memorial International?
Pablo Cevallos:
– Jesteśmy największą na świecie firmą specjalizującą się w assistance pogrzebowym. Istniejemy 23 lata i działamy w 18 krajach, z czego w dwóch europejskich – w Polsce i w Hiszpanii. Usługi, jakie oferujemy, są bardzo powszechne w krajach Ameryki Południowej i Łacińskiej, a także w...


czytaj dalej

Ufać jednak lepiej

Żeby wejść do siedziby Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, trzeba przejść test wykrywaczem metali. W szatni wisi tabliczka z napisem, że za rzeczy tam pozostawione nie odpowiada się. A życzliwy ochroniarz jeszcze przypomina, żeby koniecznie, ale to koniecznie zabrać stamtąd torebkę i wszystkie wartościowe rzeczy.

To bardzo interesujący wstęp do wystąpienia Pawła Borysa, prezesa Polskiego Funduszu Rozwoju, który mówi, jak ogromne...


czytaj dalej

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook