C&F: Konferencja „Automatyzacja procesów audytowych”

0
233

25 listopada w Warszawie odbędzie się konferencja zatytułowana „Automatyzacja procesów audytowych”. Patronem medialnym wydarzenia organizowanego przez C&F i Adaptive GRC jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Podczas spotkania zaprezentowane zostanie nowoczesne podejście do audytu, polegające na wykorzystaniu najnowszych technologii i narzędzi, które w dużej części ułatwiają pracę audytorów, pozwalają na automatyzację i efektywniejszy przebieg pracy związanej z procesami audytowymi, a w efekcie dostarczają zarządom i radom nadzorczym zapewnienie, że spółka jest świadoma wyzwań i zagrożeń w realizacji strategii, a procesy w przedsiębiorstwie działają tak, aby tym zagrożeniom zapobiec. Pokazane zostaną również narzędzia, które pomagają w stosowaniu praktycznych metodyk zarządzania nieprawidłowościami i działaniami.

W trakcie konferencji omówione zostaną takie zagadnienia, jak m.in. efektywny audyt w erze transformacji cyfrowej, wykorzystanie narzędzi do analizy danych do badań audytowych, digitalizacja procesu zarządzania nieprawidłowościami i zadaniami, wykorzystanie blockchain jako trwałego nośnika, audyt na gruncie RODO w podmiotach sektora finansowego.

Prowadzącymi konferencję będą wybitni eksperci-praktycy z firmy C&F: Jan Anisimowicz, Director, Audit, Risk & Compliance, Jacek Wróblewski, Product Owner, AdaptiveGRC Solution Architect, Izabela Górska, koordynator projektu oraz Łukasz Krzewicki, Audit, Risk & Compliance Expert. Oprócz nich wystąpią: Robert Pardela, założyciel firmy Bchain Partner, adwokat Anna Dmochowska, ekspert ds. ochrony danych, Barbara Matasek, specjalista ds. ochrony danych ODO 24 oraz Helio Meirelles Net, Strategy Associate Nasdaq,

Spotkanie jest skierowane do branży finansowej (bankowość, ubezpieczenia) oraz do dużych spółek z innych branż, dla których istotny jest proces ograniczenia ryzyka biznesowego oraz efektywna organizacja spotkań zarządów i rad nadzorczych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, zaś jego charakter otwarty.

Rejestracja:

https://events.candf.com/portfolio/automatyzacja-procesow-audytowych/#rejestracja

Udział w konferencji umożliwia uzyskanie punktów CPE.

Konferencja odbędzie się 25 listopada w Airport Hotel Okęcie, ul. 17 Stycznia 24, 02-148 Warszawa.

(am)