Crawford: Krzysztof Jabłoński nowym członkiem zarządu

0
555

Z dniem 4 listopada Krzysztof Jabłoński dołączył do zespołu Crawford Polska jako członek zarządu. W ramach swoich obowiązków będzie odpowiadał za rozwój biznesu tradycyjnego oraz ekspansję w nowych kierunkach produktowych i geograficznych. Dodatkowo będzie odpowiedzialny za część operacyjną w obszarze obsługi szkód masowych funkcjonującą w Crawford pod marką Broadspire.

– Wieloletnie i różnorodne doświadczenia Krzysztofa w szeroko rozumianej branży ubezpieczeniowej pozwolą nam nie tylko na dalszy rozwój w tradycyjnym kanale usług Crawford, ale też w nowych obszarach obsługi szkód masowych, łącząc tradycję i jakość obsługi z nowoczesnością. Cieszymy się, że Krzysztof zdecydował się dołączyć do naszego zespołu – mówi Marcin Janicki, prezes zarządu Crawford Polska.

Krzysztof Jabłoński posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej i wcześniej pracował jako broker, underwriter reasekuracyjny i ubezpieczeniowy oraz piastował stanowiska zarządcze w firmach zajmujących się outsourcingiem szkód i rozwiązań IT. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej.

(AM, źródło: Crawford)