Dawid Piasecki przez kolejne trzy lata w zarządzie TUZ Ubezpieczenia

0
423

Rady nadzorcze TUZ Ubezpieczenia i Partner TUiR przedłużyły mandat Dawida Piaseckiego na stanowisku członka zarządów obu towarzystw. Przez kolejne trzy lata będzie on odpowiadać za pion sprzedaży, obsługi klienta i call center. 

– Przede wszystkim chciałbym podziękować wszystkim osobom, z którymi współpracowałem w czasie minionej kadencji. Gdyby nie wsparcie ze strony moich zespołów, dyrektorów, menedżerów i licznych, wciąż bliskich mi agentów, byłoby mi znacznie trudniej. Dzięki nim wszystkim nie tylko potroiliśmy miesięczny wolumen składki, ale na dodatek zrobiliśmy to w znakomitej atmosferze – skomentował Dawid Piasecki. – Szczególne podziękowanie chciałbym skierować do kolegów z zarządów i członków obu rad nadzorczych. Zaufali mi, akceptowali moje plany i czasem niekonwencjonalne działania, dzięki czemu mogłem zrealizować moje pomysły z pożytkiem dla obu firm – dodał.

Zadowolenia z kolejnej kadencji Dawida Piaseckiego do obu zarządów nie kryje Piotr Zadrożny, prezes obu towarzystw.

 – Bardzo doceniam dotychczasową pracę Dawida i jego niekwestionowany wkład w dynamiczny rozwój TUZ Ubezpieczenia. Myślę, że agenci też się cieszą, bo Dawid przez wielu z nich postrzegany jest jako osoba wyjątkowa i głęboka zaangażowana w rozwiązywanie ich problemów – podkreślił.

Dawid Piasecki od lat bardzo blisko współpracuje z agentami. To on był pomysłodawcą i inicjatorem rozpoczętej w pierwszych tygodniach pandemii akcji TUZ Ubezpieczenia zatytułowanej „Pełny Pakiet Pomocy dla Agenta”. Celem przedsięwzięcia było wsparcie małych lub średnich pośredników pozbawionych silnego zaplecza finansowo-organizacyjnego w najtrudniejszym dla nich okresie.

Dawid Piasecki ukończył studia Executive Master of Business Administration (MBA) w Instytucie Nauk Ekonomicznych PAN, ma również dyplomy Politechniki Koszalińskiej, Wojskowej Akademii Technicznej i Politechniki Warszawskiej. Ukończył także studia „Executive Management” na IEDC – Bled School of Management w Słowenii.

Przed przyjściem do TUZ Ubezpieczenia pracował między innymi w takich firmach, jak Compensa, HDI-Asekuracja, Proama, Generali.

– Często mówię, że najważniejsi są ludzie. Udało nam się zbudować w TUZ naprawdę ciekawy i zaangażowany zespół sprzedażowy, pewnie zmierzający do celu, którym jest pół miliarda przypisu składki w 2023 roku – mówi Dawid Piasecki.

(AM, źródło: TUZ Ubezpieczenia)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here