Dom Assistance w pakiecie Super Rolnik od TUW „TUW”

0
289

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” rozszerzyło pakiet Super Rolnik o Dom Assistance. Z tej oferty można skorzystać w przypadku jednoczesnego zawarcia umowy dobrowolnego ubezpieczenia budynku mieszkalnego lub ubezpieczenia ruchomości domowych i stałych elementów wykończeniowych lub obowiązkowego ubezpieczenia budynku mieszkalnego wraz z innym ubezpieczeniem zawartym na podstawie OWU Bezpieczna Zagroda.

Dom Assistance dostępne jest w wariantach Standard i Premium, które różnią się zakresem usług i wysokością sumy ubezpieczenia. Wariant Standard obejmuje wizytę lekarza i pielęgniarki po nieszczęśliwym wypadku bądź nagłym zachorowaniu, interwencję specjalisty w razie wystąpienia zdarzenia losowego, ryzyka utraty, zniszczenia lub uszkodzenia mienia, naprawę sprzętu RTV/AGD i PC, awaryjne otwieranie drzwi, infolinię medyczną, weterynaryjną, domową i ogrodniczą oraz pomoc przy uruchomieniu samochodu w przypadku rozładowania akumulatora bądź zamarznięcia paliwa w miejscu zamieszkania lub miejscu ubezpieczenia.

Natomiast w wariancie Premium można dodatkowo skorzystać z usługi dostarczenia leków, sprzętu medycznego/rehabilitacyjnego, opieki nad dziećmi i osobami niepełnosprawnymi, transportu medycznego do/z placówki medycznej, opieki nad zwierzętami, transportu ocalałego mienia, transportu z/do hotelu, zakwaterowania w hotelu oraz usług concierge.

(AM, źródło: TUW „TUW”)