Edupolisa.pl w nowej odsłonie

0
289

GSU we współpracy z Europ Assistance przygotowało zmiany do produktu ubezpieczeniowego edupolisa.pl. Podwyższona suma ubezpieczenia na rehabilitację, jednorazowa wypłata za pobyt dziecka w szpitalu, a także ochrona zachorowań wywołanych wirusami, w tym COVID-19 – to najbardziej charakterystyczne zmiany.

W nowej odsłonie produktu, obejmującego NNW, wsparcie assistance w przypadku NW i nagłego zachorowania, ochronę dziecka w sieci oraz fakultatywne świadczenia w przypadku ugryzienia przez kleszcza i drugą opinię medyczną, wprowadzono podwyższenie sumy ubezpieczenia na organizację i pokrycie kosztów rehabilitacji do 1500 zł. Dodatkowo do edupolisa.pl zostało dołączone jednorazowe świadczenie związane z wypłatą ryczałtu (do 500 zł) za pobyt dziecka w szpitalu w celu leczenia choroby. Ochroną ubezpieczeniową objęte są też zdarzenia związane z nagłym zachorowaniem wywołanym wirusami, w tym COVID-19.

– Wybierając ubezpieczenie dla swojego dziecka, warto wyposażyć pociechę w ubezpieczenie NNW z bogatym assistance medycznym i świadczeniami rehabilitacji. Oferta przygotowana wspólnie z GSU daje klientom dostęp do bogatego pakietu usług assistance. Obok organizacji wizyty lekarza czy pielęgniarki oraz przewozu dziecka do placówki medycznej, ubezpieczenie zapewni również konsultacje z psychologiem, a także opiekę nad dzieckiem w domu. Ponadto świadczenia rehabilitacyjne dostępne w ramach edupolisa.pl gwarantują rodzicom odpowiednie wsparcie w procesie rehabilitacji ich pociechy – mówi Marcin Zieliński, dyrektor Departamentu Sprzedaży Europ Assistance Polska.

– Edupolisa.pl zawsze wychodzi przed szereg, chcąc dać coś więcej niż ubezpieczenie dziecka. Oprócz standardowej ochrony następstw nieszczęśliwych wypadków i zachorowań, wspiera rodziców w zakresie bezpieczeństwa dzieci w Internecie czy organizacji dla nich ciekawych atrakcji. Rodzic znajdzie również pomoc w zorganizowaniu imprezy urodzinowej czy znalezieniu wymarzonego prezentu dla dziecka – mówi Andrzej Pawletko, prezes zarządu GSU.

Produkt jest dostępny w sprzedaży internetowej oraz u partnerów sieci GSU Ubezpieczenia i Superpolisa Ubezpieczenia.

(AM, źródło: Europ Assistance Polska)